Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 15:52   #21
Jel sanjam ili neko sve ovo stvarno misli ???????!!!!!!!!!!!!
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:54   #22
Zaboravih reći odi na CT mozga
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:06   #23
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kak ti nije jasno da ja nemam ništa protiv liječenja neplodnosti... ako ima neka trava, neki lijek bilo što da se IZLIJEČI neplodnost nemam ništa protiv, dapače...
ali shvati da potpomognuta oplodnja NIJE lijek za neplodnost, nego princip ubit ću toliko i toliko beba da bi dobila jednu... da ne govorim koliko je to bolesno, perverzno, praviti djecu labaratorijsi i kuda sve to vodi... Ali eto, na kraju krajeva bunite se, borite se za svoja 'prava' pušite balone... osobno mi se jebe za vas, vaši problemi... znam da nikad nebi htjela imati dijete iz labaratorija, niti bih htjela biti dijete iz labaratorija... i da, jako mi je drago zbog ovog zakona, i nadam se da će doći do potpunog ukidanja umjetne oplodnje...
A kaj trolaš i flejmaš? Stvarno ne razumijem čemu to ljudima treba?
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:10   #24
Pismo je odlično sročeno. Ja sam nemrem vjerovat da je uvaženi ministar ginić. Cijela ta priča imam dojam da podilazi crkvi koja se izričito protivi MPO-u. Tragično je to da ne samo da su donijeli kontroverzan zakon nego nisu dali nikakve naputke za njegovo provođenje i postupci se neće ( koliko sam čitala na net.hr.) do daljnjeg raditi jer su kazne do 250 000 kn.

Zamislite, tolke kazne za nepoštivanje ovog zakona, a samo 500 kn kazne ak dijete voziš nevezano u AS. To da nije tragično, bilo bi komično.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:12   #25
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
A kaj trolaš i flejmaš? Stvarno ne razumijem čemu to ljudima treba?
samo rekla svoje mišljenje o uvodnom postu.. i dobila odgovore tipa luda si, idi na CT mozga i sl... valjda imam pravo da izrazim svoje mišljenje o temi, valjda tom i služi forum.. zakaj bi se svi trebali slagati ?
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:17   #26
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kak ti nije jasno da ja nemam ništa protiv liječenja neplodnosti... ako ima neka trava, neki lijek bilo što da se IZLIJEČI neplodnost nemam ništa protiv, dapače...
ali shvati da potpomognuta oplodnja NIJE lijek za neplodnost, nego princip ubit ću toliko i toliko beba da bi dobila jednu... da ne govorim koliko je to bolesno, perverzno, praviti djecu labaratorijsi i kuda sve to vodi... Ali eto, na kraju krajeva bunite se, borite se za svoja 'prava' pušite balone... osobno mi se jebe za vas, vaši problemi... znam da nikad nebi htjela imati dijete iz labaratorija, niti bih htjela biti dijete iz labaratorija... i da, jako mi je drago zbog ovog zakona, i nadam se da će doći do potpunog ukidanja umjetne oplodnje...
Ne vjerujem

Ne mogu si pomoć ali ja bih ovakve kao ti



dao Bog da ti unuci bili "djeca iz laboratorija" tj. kad bolje razmislim ti ne zaslužuješ ni unuke ni djecu! :2up:

__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...

Zadnje uređivanje TinchiS : 21.08.2009. at 16:22.
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:22   #27
mogli bi dati kakav smisleniji i konstruktivniji odgovor umjesto bljuavanja po ekranu, vrijeđanja i isčuđivanja... samo dajem svoje mišljenje i mislim da sam na strani dobra i ispravnoga, niti ikoga vrijeđam za razliku od vas.. mislim da sam bar jednako vrijedan sugovornik...
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:23   #28
Pismo je odlično!!!!!!!!!!!

Zaslužuje biti pročitano u Devniku + Ali to neće tako lako na ekrane HRT, nažalost
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:24   #29
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
mogli bi dati kakav smisleniji i konstruktivniji odgovor umjesto bljuavanja po ekranu, vrijeđanja i isčuđivanja... samo dajem svoje mišljenje i mislim da sam na strani dobra i ispravnoga, niti ikoga vrijeđam za razliku od vas.. mislim da sam bar jednako vrijedan sugovornik...
Sorry, ali doslovno mi se digo želudac od takvog razmišljanja.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:28   #30
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
umjetna oplodnja je krivi, podmukli, nehumani, krajnje sebičan način za doći pošto poto do potomstva
evo sta se desi kad se kaptol docepa interneta.
prestrasno, i takvi nama glasuju na izborima. nije ni cudo ko nam je na vlasti.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:32   #31
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
kak ti nije jasno da ja nemam ništa protiv liječenja neplodnosti... ako ima neka trava, neki lijek bilo što da se IZLIJEČI neplodnost nemam ništa protiv, dapače...
ali shvati da potpomognuta oplodnja NIJE lijek za neplodnost, nego princip ubit ću toliko i toliko beba da bi dobila jednu... da ne govorim koliko je to bolesno, perverzno, praviti djecu labaratorijsi i kuda sve to vodi... Ali eto, na kraju krajeva bunite se, borite se za svoja 'prava' pušite balone... osobno mi se jebe za vas, vaši problemi... znam da nikad nebi htjela imati dijete iz labaratorija, niti bih htjela biti dijete iz labaratorija... i da, jako mi je drago zbog ovog zakona, i nadam se da će doći do potpunog ukidanja umjetne oplodnje...
I ne kaže se labaratorij nego laboratorij

sorry na off topicu
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:35   #32
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
ne razumjem zašto bi svi trebali pošto poto imati djecu ako im jednostavno nije dano da imaju...teško se ljudima pomiriti sa nekim stvarima...
Jednostavno nemogu vjerovat svojim očima da netko takvo što može napisati
Stvarno te može biti sram
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:39   #33
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
evo sta se desi kad se kaptol docepa interneta.
prestrasno, i takvi nama glasuju na izborima. nije ni cudo ko nam je na vlasti.
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
I ne kaže se labaratorij nego laboratorij

sorry na off topicu
Quote:
Victoria 08 kaže: Pogledaj post
Jednostavno nemogu vjerovat svojim očima da netko takvo što može napisati
Stvarno te može biti sram
i onda ja trollam hehe. a svašta...
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:47   #34
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
samo rekla svoje mišljenje o uvodnom postu.. i dobila odgovore tipa luda si, idi na CT mozga i sl... valjda imam pravo da izrazim svoje mišljenje o temi, valjda tom i služi forum.. zakaj bi se svi trebali slagati ?
Pa ti ne spadaš na ovu temu jer nisi od onih kojima je bilo teško doći do djeteta, tako da tvoje izražavanje mišljenja na ovakvoj temi je flejmanje.
Luda nisi, vrlo si inteligentna, imaš pravo izaziti mišljenje o dotičnom zakonu pa stoga otvori svoju temu pod nekakvim drugim naslovom i tamo možemo sukobljavati mišljenja i kritički secirati tko je kome šta dao, a tko nije i kako se 'ljudi ne mogu pomiriti' sa ovim i onim te o dostignućima suvremene medicine i tko brka kruške i jabuke, a tko lubenice.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:51   #35
odlicno napisano pismo, trebalo bi ga proslijediti svim novinama i portalima

@memona - ne lupeci o necemu o cemu nemas pojma i brisi s ovog pdfa na religiju!
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:01   #36
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
ne razumjem zašto bi svi trebali pošto poto imati djecu ako im jednostavno nije dano da imaju...teško se ljudima pomiriti sa nekim stvarima...
Pazi da te ne bi život iznenadio i ˝opalio ti šamar˝ radi ovakvog razmišljanja.... a obično to tako biva.......
Nenuphar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:08   #37
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Pa ti ne spadaš na ovu temu jer nisi od onih kojima je bilo teško doći do djeteta, tako da tvoje izražavanje mišljenja na ovakvoj temi je flejmanje.
ehhh Samo mi reci da su svi koji su pisali na ovoj temi 'oni kojima je bilo teško doći do djeteta' ?
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:11   #38
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post

@memona - ne lupeci o necemu o cemu nemas pojma i brisi s ovog pdfa na religiju!
mislim da znam puno više od tebe i pazi čuda nemam nikakve veze sa religijom, čak ne idem ni u crkvu
memona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:14   #39
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
ehhh Samo mi reci da su svi koji su pisali na ovoj temi 'oni kojima je bilo teško doći do djeteta' ?
Sigurno da nisu svi bili na "potpomognutoj oplodnji" ( to je zadnja opcija ) ali vjeruj mi da ih ima jaaaaaako puno kojima je bilo teško doći do djeteta ali su ipak uspjeli ( zahvaljujući npr. stimulaciji ovulacije i sl. postupcima ). Ima ih i više nego što ti misliš i baš zato Student of history još jednom BRAVO za pismo.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:18   #40
Quote:
Nenuphar kaže: Pogledaj post
Pazi da te ne bi život iznenadio i ˝opalio ti šamar˝ radi ovakvog razmišljanja.... a obično to tako biva.......
ne brini za mene, nemam takvu bijesnu želju za djecom... po meni djeca bi trebala dolaziti neplanirano i kao plod ljubavi a ne neumornog prčkanja po jajnim stanicama jer ne smatram djecu predmetima niti 'must have' igračkama
memona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.