Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2004., 10:47   #81
Quote:
GothicA kaže:
Definitivno ljudi previše očekuju od svih tih klubova..i jeboga, nisu to slušaone, ak ideš na slušaonu, onda želiš slušat, ak ideš ovak, valjda se želiš i zabavljat
A ja kad idem van onda želim plesat na muziku koju VOLIM, im too old for anything else
__________________
...stuck inside Memphis with a mobile home...
Dominion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 12:13   #82
Quote:
Dominion kaže:
A ja kad idem van onda želim plesat na muziku koju VOLIM, im too old for anything else
Ae jebi ga, onda odi u Ljubljanu na 2 floora- dark i još nekakav pa uživaj.
Ovdje ziher nećeš čuti sve što želiš...
a kaj misliš zakaj sam ja uglavnom vani? Zdensam se na 8 stvari maximum..jebi ga, to je tak sad..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 12:17   #83
Quote:
Kejos kaže:
i posebno me iznervira kad puste onu spiku iz filma "i'm gonna kill every last fakin one of ya" i onda onu mjuzu iz tarantinovog filma,meni je to sranje a wanabiji se rasplešu,i apokalipso-to mi je žešće sranje a svu ekipu tad pukne balkanština i počnu plesat...koji trash!!!!
Pa, na CDu je to jedna stvar - spika i pjesma (Misirlou, soundtrack Pulp Fiction) a DJu se valjda ne da namjestat nakon te spike.

A Apokalipso je po mom misljenju jedna od rijetkih (jedina) smislena Rundekova stvar nakon Haustora.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 13:17   #84
Quote:
GothicA kaže:
Ae jebi ga, onda odi u Ljubljanu na 2 floora- dark i još nekakav pa uživaj.
Gdje gdje kad kad????
__________________
...stuck inside Memphis with a mobile home...
Dominion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 14:00   #85
Quote:
Dominion kaže:
Gdje gdje kad kad????

Ja sam mislila s frendom ići..on ima auto pa bi bilo mrak..al sad neznam ni kad ni gde točno..bum se raspitala pa ti javim ak bu bilo kaj
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 18:27   #86
Quote:
banderas kaže:
A Apokalipso je po mom misljenju jedna od rijetkih (jedina) smislena Rundekova stvar nakon Haustora.
valjda i onoj ekipi koja se razbaca na to....meni je to sve pis of šajt...svakomu njegovo.

Oi! Is The Way!!!
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 20:54   #87
Quote:
Kejos kaže:
da! hevi metal zlo je zavladalo.we must fight!!!!!!
Tako jeeeee... fight for metal!!!

MEni je ta Jabuka previsoko, nazalost, padne mi tlak do gore pa nemrem densat, kuzis.
Al mi je fora kako ste otjerali topic na 5 strana, vidi se ne radi pa ste otvorili virtualnu! No posto je upad dzabe, pridruzujem se...

futter mein ego, mein ego, egooooooo....

meni najbolja stvar iz "Onih" dana
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 22:51   #88
Quote:
TzU kaže:
Tako jeeeee... fight for metal!!!

[COLOR=green]COLOR]

čitaj malo bolje...brijem ageinst metalnih kosijanera koji kad tad završe na naci štajgi
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 00:14   #89
Quote:
banderas kaže:

A Apokalipso je po mom misljenju jedna od rijetkih (jedina) smislena Rundekova stvar nakon Haustora.

Meni je Apokalipso genijalna stvar ...a ostali nek vele kaj oće
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:44   #90
Quote:
Kejos kaže:
brijem ageinst metalnih kosijanera koji kad tad završe na naci štajgi


Ne znam niti jednog takvog. Znaci ili se salis ili ne znas sta pricas.
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:50   #91
Odi malo na "True black metal vs. smeće", ima ih koliko hoćeš.

np Talking Heads - Give Me Back My Name
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:58   #92
Ha dobro, moguce ako ti kazes, to su valjda te nove generacije. To nam je nasa borba dala, jebiga.

Inace, u "ono" vrijeme nije bilo naci metalaca. Meni to jos uvijek zvuci kao cisti oksimoron.
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 13:12   #93
Quote:
GothicA kaže:
Ja sam mislila s frendom ići..on ima auto pa bi bilo mrak..al sad neznam ni kad ni gde točno..bum se raspitala pa ti javim ak bu bilo kaj
u ljubljani je navodno dobar "Orto bar".. par min u željeznickog kolodvora... tam se održavaju manje vise isti koncerti kao u ksetu i mocvari... ima dva kata... vjerojatno si na to mislila...
siljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 14:52   #94
Quote:
TzU kaže:
Inace, u "ono" vrijeme nije bilo naci metalaca. Meni to jos uvijek zvuci kao cisti oksimoron.
To ti zvuči kao oksimoron? You ain't seen nothin' yet.

Conservative Punk
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 15:11   #95
Quote:
Mr. Wrong kaže:
To ti zvuči kao oksimoron? You ain't seen nothin' yet.

Conservative Punk
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 15:18   #96
ajme, oću majcu!!!
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 11:35   #97
Quote:
siljo kaže:
u ljubljani je navodno dobar "Orto bar".. par min u željeznickog kolodvora... tam se održavaju manje vise isti koncerti kao u ksetu i mocvari... ima dva kata... vjerojatno si na to mislila...
Ae fakat neam pojma kak se zove, sam znam da je u Ljubljani i da se dost pušta darkeraja. Sad ak me netko krivo informirao..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 22:50   #98
Quote:
GothicA kaže:
A kaj se Joy Divisiona i plesa tiče Probaj zamislit da lebdis, pa lagano pomiči ruke (ko jedan tip koji stalno dolazi na te darkerske partije)
To sto navodis je tipican nacin plesa u staroj jabuci osamdesetih, aj ti probaj drugacije plesati na recimo "Dark entries". E onda su dosli elektronicari pa se i nacin plesa promjenio a ja prestao ici u jabuku.

Sto se danasnje jabuke tice najvise se isplati otici na Fukija koji se trudi ali mu nedostaje "kilometraza", uglavnom ima sve predispozicije da jednog dana postane dobar dj.

P.S. ak neko "prepoznatljivo odjeven" negdje uleti na Carevu slusaonu pocastit ce vas bez pitanja sa par SoM, Cure, PL, Rammstein... songova, provjereno
Bela Lugosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 23:05   #99
Quote:
Bela Lugosi kaže:
To sto navodis je tipican nacin plesa u staroj jabuci osamdesetih, aj ti probaj drugacije plesati na recimo "Dark entries". E onda su dosli elektronicari pa se i nacin plesa promjenio a ja prestao ici u jabuku.

Sto se danasnje jabuke tice najvise se isplati otici na Fukija koji se trudi ali mu nedostaje "kilometraza", uglavnom ima sve predispozicije da jednog dana postane dobar dj.

P.S. ak neko "prepoznatljivo odjeven" negdje uleti na Carevu slusaonu pocastit ce vas bez pitanja sa par SoM, Cure, PL, Rammstein... songova, provjereno

A znam da je tipičan Murphyev ples, al ono

Ma di Car pušta?

Jučer je u Jabuci bilo odvratno..da nisam čula Policy of Truth, mislim da bi bila dotučena. Ubila me i ona 4 remixa DM-a na početku.
U 20 do 3 smo se pokupili i skoro celo vreme bili vani.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 23:18   #100
Ma j**o te depeche mode, pa nekad su to slusali sminkici po disco klubovima a mi smo im se smijali, a ne, vi mislite da su oni goth zato jer imaju dva tri mracna songa, mislim sve se preokrenulo
Bela Lugosi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.