Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2010., 03:03   #81
Meni je ona baš slatka. Super mi je onaj spot di su na vjenčanju i mladoženja zbriše pa ga naganjaju s bejzbolskim palicama i jure na biciklima di mu dovede zebru na kraju pa na kraju ispadne da si je sve ufilmala i on kaže da
Nisu joj pjesmice uopće tak loše. I uopće nije neukusna.
Mislim, ko te pita jel znaš pjevat, kakve to veze ima, jel madonnu ko pita jel zna pjevat.
__________________
Što djeca postanu kad odrastu?
dream operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 10:41   #82
Quote:
AvrilLavigne kaže: Pogledaj post
E što se dogodilo na ovoj slici? Kao da se Rihanna i Katy nešto ne slažu
ovo nije slika
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 10:42   #83
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
nisam skužil na kojem djelu bi trebala bit blamaža.
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 19:18   #84
Mislim da niste trebali napisati "Lady GaGa who"! Ali ok. Katy Perry OBOŽAVAM! Svaka njena pjesma je osuđena da bude hit. Totalno me očarao njen album Teenage Dream. Isti tren 24.8. sam ga skinula. Ne pjeva aktualan electro-pop. Iako malo ga kombinira, ali nije toliko izražen. Ostala je odana vlastitom stilu i glazbi Također, jako je duhovita. Volim je <3
__________________
°°The worst thing is being lost in yourself°°
BlowPop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:18   #85
Quote:
BlowPop kaže: Pogledaj post
Mislim da niste trebali napisati "Lady GaGa who"! Ali ok. Katy Perry OBOŽAVAM! Svaka njena pjesma je osuđena da bude hit. Totalno me očarao njen album Teenage Dream. Isti tren 24.8. sam ga skinula. Ne pjeva aktualan electro-pop. Iako malo ga kombinira, ali nije toliko izražen. Ostala je odana vlastitom stilu i glazbi Također, jako je duhovita. Volim je <3
WOW haha so cool
salim se, ali zvuci kao da si rekla: Isti tren sam otisla i kupila 5 CDa , bas sam super fan...ali ti si ilegalno skinula
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 00:23   #86
Zgodna mačkica, catchy pjesmice. Approved.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 13:34   #87
OFC da nisam ilegalno skinula. Pošto imam iPhone, kupujem glazbu preko iTunesa. Nije skupo
__________________
°°The worst thing is being lost in yourself°°
BlowPop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 16:31   #88
http://www.youtube.com/user/AndyRehf.../1/eIzoWNQqnEQ
antonia.7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 13:43   #89
Music Video: Katy Perry ft. Kanye West - "E.T."

http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5...layer_embedded

ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 14:27   #90
Quote:
ucky kaže: Pogledaj post
Music Video: Katy Perry ft. Kanye West - "E.T."

http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5...layer_embedded

Video je ok, ali mi se samo kraj ne sviđa

Zadnje uređivanje VanessaAnahi : 01.04.2011. at 15:10.
VanessaAnahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 14:32   #91
želimbitiladygaga

pjesma- ništa posebno
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 16:01   #92
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
želimbitiladygaga

pjesma- ništa posebno
A da proucis znacenje pjesme?
E.T. video>>>>>>>>>>>>>>>>>Gagin


http://www.billboard.com/charts/hot-100
:klap:


Quote:
Katy Perry's 'E.T.' Rockets To No. 1 On Hot 100

Katy Perry's "Teenage Dream" becomes the first album in more than six years to yield four No. 1 songs on the Billboard Hot 100, as "E.T.," featuring Kanye West, rises 2-1 with Airplay Gainer honors.

The space-age love song follows "California Gurls," featuring Snoop Dogg, the title cut and "Firework" to the chart's summit, making Perry's second Capitol Records album the first to yield a quartet of Hot 100 No. 1s since Usher's "Confessions" in 2004.


"Teenage Dream" is just the ninth album to produce four No. 1s in the Hot 100's 52-year history. It's the first by a solo female since Mariah Carey's eponymous debut set in 1990-91.

http://www.billboard.com/#/news/katy...05100882.story
ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 16:31   #93
Šta imam proučavati?

Ista mi je Lady Gaga u tom spotu





Sve na isti kalup
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 16:49   #94
Daj prestani

Kada je Katy snimala spot Gagin singl nije bio ni izasao
ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 18:01   #95
Kako god...sve je na istu foru..koja god da je prva snimala
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 18:03   #96
Meni je pjesma super!Cak bolja bez tog Kanye dijela....
Daj molim vas pojasnite mi video hahah, sad ispadam glup, ali nisam bas skuzio sve........./ona izumrla vrsta ptica 2030. mi zapelo za oko/ pojasnjenje molim
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 00:51   #97
Koja grozota... Još jedna pjesma koja kao da je izašla iz nekog kompjuterskog softvera, samo klikni start i on sklada po provjerenim matricama. Glasovi izobličeni, Kanye West sa neizbježnim random blebetanjem o tko zna čemu bez kojeg nijedan crnac valjda ne može izdržati. Oko spota se netko definitivno potrudio ali opet, utapa mi se u moru sličnih. Možda ga je radio isti tip kao i za "Meet me halfway". Uglavnom, sve skupa čista sintetika. Unaprijed se ispričavam ako ne kužim "dublje" značenje pjesme...
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 21:00   #98
Ta Katy Perry krade kao luda, prosla joj je pjesma zvucala identicno kao Kesha, a sad ova E.T. je kopija od All the things she said grupe T.a.T.u.


Get a life, bitchko jedna.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 22:39   #99
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Ta Katy Perry krade kao luda, prosla joj je pjesma zvucala identicno kao Kesha, a sad ova E.T. je kopija od All the things she said grupe T.a.T.u.


Get a life, bitchko jedna.
Firework kao Kesha?
Vjerovatno nikada nije ni cula za Tatu....pop duo iz ranih 2000ih poznat uglavnom u Istocnoj Europi

Vjerovatno ti Teenage dream zvuci kao nesto od Keshe, naravno kad im je Dr Luke glavni producent, i jednoj i drugoj.....sad je producirao i novi album Britney...

jos mi nitko nije pojasnio video!!!!molim lijepo
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:48   #100
Zanimljiv spot, a pjesma bezveze.
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.