Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2008., 06:21   #41
Ljubavi puno ti hvala što uopče misliš na mene u periodu koji prolaziš. Jedva te čekam upoznat. Wanda mi jučer rekla da je neka njena isto zanijela na CITU, i da se navodno na Firulama svakodnevno rađaju tkzv "Poljakove" bebe, bebe začete na CITU....Zvuči malo jezivo hehe, ko iz horror filma...A moje bebe će onda bit Šparčeve bebe
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 13:26   #42
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Ljubavi puno ti hvala što uopče misliš na mene u periodu koji prolaziš. Jedva te čekam upoznat. Wanda mi jučer rekla da je neka njena isto zanijela na CITU, i da se navodno na Firulama svakodnevno rađaju tkzv "Poljakove" bebe, bebe začete na CITU....Zvuči malo jezivo hehe, ko iz horror filma...A moje bebe će onda bit Šparčeve bebe


a stvarno zvuči ko neki sf ili horor....ali istina je stvarno da su najjači za to....
eto i mene će dopast Šparac ima bit sad pred termin jer mi Poljak ide na godišnji izgleda baš onih 20 dana prije mog termina pa ću imat tu čast upoznat i dr. Šparca (on će me ''preuzet'')
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 13:45   #43
što se tiče HIV-a to je samo rutinska pretraga kao i sve one o hepatitusu...
nešto što traže zbog sigurnosti....
pozdrav kinki i držim ti fige...
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 20:00   #44
Lake onda mu zaprijeti da bude dobar i da mi napravi dvi Šparćeve bebe Ajme da mi muž ovo vidi, progutala bih tastaturu

Šiljo hvala ti, šta ima s tobom nova?
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 20:09   #45
Biti će Kinki kod tebe bebica, ja sigurna!! Ja ti imam šesto čulo za nanjušit trudnice Sve osim sebe, naravno Do sad sam "namirišala" tri prijateljice...
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 12:36   #46
Evo da podignem malo ovu temu jer sam upravo dobila dobre vijesti.
Čak 3 žene sa drugih foruma koje su prošli misec bile na CITO-u na umjetnoj IMAJU PLUS!!! Jedna je več i betu vadila i vrlo je visoka jeeeee!
Hebeš hep C, odo ja mom Šparcu čim dođe sa godišnjeg! Naravno, prvo ću izvidit sve sa infektologom....
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:25   #47
tako treba draga... idemo dalje...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 20:38   #48
kinki, kaj bus isla, onda, ma neka, ako doc da zeleno svjetlo, zakaj ne!! i one brij ono o jetri kaj si napisala jer cu te doc zasamarat, a ne da mi se tak daleko sad putovat
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 20:48   #49


udeprimirali me ovi na forumu ABC hepatitis heba te! Ali sad sam otkrila Novu Medicinu i ozdravit ću za 3 sekunde a možda i zatrudnit lalala! A nije kod Karadžića, tako da se zna!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 20:59   #50
Vidit ćeš kad t dođem zdrava, lijepa, mlada i trudna
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:05   #51
Na CITO-u prošli misec 60% uspješnih oplodnji!!!!

Danas dva plusa dobile žene koje su bile na CITO-u na oplodnji

Thegirl će dobit treći plus!!!!

__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:15   #52
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
A lude li ste blago vam se! Briga vas šta ja imam sidu i hepatitis i rubeolu i toksoplazmozu i sjebanu štitnjaču i sve!!! Bolje da mi počnete za sprovod skupljat
BTW-ovo sam pisala prije nego šta sam saznala da imam jebeni hepatitis...Stvarno se s nekim stvarima ne valja zajebavat. Ahhhhh. Dobro sam i prošla
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:51   #53
alo cure, buduće mamice, kinki moja vidiš da si jako jako optimistična osoba... bumo vidili mislim da po zakonu onih brojeva koje ti i MM stalno spominjete hm, i nije red na mene, al nije da se budim ako jest
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 23:03   #54
Quote:
thegirl25 kaže: Pogledaj post
alo cure, buduće mamice, kinki moja vidiš da si jako jako optimistična osoba... bumo vidili mislim da po zakonu onih brojeva koje ti i MM stalno spominjete hm, i nije red na mene, al nije da se budim ako jest
A sad vjeruješ u statistiku, ubit ću se make mi
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:37   #55
cisto zbog statistike
moja prija je ostala trudna u citu iz drugog pokusaja, a jos bila azoospermija u pitanju tako da ste u dobrim rukama
alfica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:28   #56
Thegirl dobila mengui minus na testu Shit!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:35   #57
Iako odavno niko nije pisao o ovoj temi, ipak ću se javiti.

Ne mogu naći dovoljno riječi hvale za kliniku i cijelo osoblje! Nakon tri godine pokušavanja prirodnim putem i dvije inseminacije, sada sam trudna 15+2 i sve je ok. I moja je prijateljica uz njihovu pomoć ostala trudna i sada nosi blizance.

alejandra
7.5.2010.
alejandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 23:12   #58
ma da se i ja javin.. iz prvog ivf+icsi kod poljaka uspili. mm azoospermija a ja policistične jajnike. nazalost nije dobro završilo al ne gubimo nadu. cekaju nas tri smrzlica u cita i cim se oporavin krecemo opet
__________________
bila sam mama ali samo malo..
drugi put, bože, želim puno više..
maradja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 14:33   #59
Da samo javim da mi je ipak na kraju uspjelo u Cita iz 3 transfera... Trudna sam 6 mj. i čekam svoju malu curicu
thegirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:18   #60
evo da se javim i kazem da sam u 10 mjesecu bila postupku i uspjela ostat trudna,al se desio spontani s 5 tjedana.i opet idemo u postupak....u cito....
hvala im svima..
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.