Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 21:09   #161
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa napisala ti je, Eurosport player za 30 eura godišnje.
Eurosport player nije zamjena za paket programa. Iz njegovog posta se zakljucuje da se mozes prebacit kod nekog ko ima eurosport, a u stvari jedino sta mozes je dodatno placat eurosport tv player. Nitko nece otkazat cijeli tv paket jer nema vise eurosporta.
Anonimi is offline  
Old 01.01.2018., 21:15   #162
Ja nisam komentirao je li player zamjena ili ne, nego sam samo rastumačio što je ona htjela reći.
Mephisto is offline  
Old 01.01.2018., 21:30   #163
Ja ću sigurno otkazati kompletnu uslugu. Ionako imam doma i tablet i komp i Minix. Evo upravo sada gledam finale pikada koje inače prenosi Sport1 kojeg smo isto tako bez najave izgubili. Ostali programi me pretjerano ne interesiraju a kažem ima ih posvuda. Telefon ne koristim a internet mi može ponuditi bilo koji provider. Već sam prije razmišljala da to napravim ali eto, navika i komoditet. Ali ako ostanem bez Eurosporta definitivno idem....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...895dc3707c.jpg
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 01.01.2018., 21:38   #164
Nemaš ugovorne obaveze više, zrixy? Još 10 mjeseci ovdje.

Ali, kada (ako?) nestane ES, zovem ih, te nabrajam to, te neke druge probleme s uslugom (negledljiv timeshift naprimjer), da vidimo ima li neke šanse za raskidom bez penala. Ako ne, ok, ali svima, ma baš svima, pa i kumici na placu, te poštaru: "reci ne Vipu!" ubacujem u razgovor.




;-)
Kirkpatrick is offline  
Old 01.01.2018., 21:41   #165
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Nemaš ugovorne obaveze više, zrixy? Još 10 mjeseci ovdje.

Ali, kada (ako?) nestane ES, zovem ih, te nabrajam to, te neke druge probleme s uslugom (negledljiv timeshift naprimjer), da vidimo ima li neke šanse za raskidom bez penala. Ako ne, ok, ali svima, ma baš svima, pa i kumici na placu, te poštaru: "reci ne Vipu!" ubacujem u razgovor.




;-)
Iskreno nema.pojma jel mi izašla UO. Ali ako i nije tu je negdje. Možda koji mjesec. Baš bum sutra pitala. Blaženi Metronet. Dok su oni bili vlasnici nikada nikakvog problema. Od kada je to sve preuzeo VIP....blago rečeno katastrofa.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 02.01.2018., 09:19   #166
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Bude li i tu Blažićko, nema mene više na bnetu ni na vipu
DelmatST is offline  
Old 02.01.2018., 20:06   #167
Ja nemam Eurosport 1. Dvojka još radi a jedinica ne. Nemam niti Animal planet.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 03.01.2018., 02:53   #168
Vipova prodajna savjetnica je bila kod nas doma 11.12, dogovoreni tv, net i televizija, ugovor je došao poštom tek 28.12. (na kuverti ima žig sa datumom 21.12., vjerojatno su ga tada predali pošti) i piše da imam pravo na raskid ugovora 14 dana od dana primitka potvrde o sklopljenom ugovoru.

Tih 14 dana se računa od 28.12. kad mi je na kućnu adresu stigao ugovor ili se računa od 21.12. kad je poslan s njihove strane?

Danas vidio da su maknuli Discovery i Animal Planet, starci popizdili jer gledaju većinom dokumentarne programe i sad bi raskinuli ugovor.
Veki22 is offline  
Old 03.01.2018., 05:06   #169
Racuna se od 28.12

P.S. Upravo sam gledao popis kanala na netu (120 u trio usluzi) i fkt maknuli discovery i animal. Pa koliko jadni moraju biti da to rade. Navodno ljudima eurosport i jos gro kanala micali iz paketa. Ja sam mislio k njima preci ali ovo me neugodno iznenadilo i bacilo na razmišljanje

Btw pa nije legitiman razlog za raskid ugovora i gubitak kanala iz paketa kojeg si potpisao?
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Old 03.01.2018., 11:12   #170
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Racuna se od 28.12

P.S. Upravo sam gledao popis kanala na netu (120 u trio usluzi) i fkt maknuli discovery i animal. Pa koliko jadni moraju biti da to rade. Navodno ljudima eurosport i jos gro kanala micali iz paketa. Ja sam mislio k njima preci ali ovo me neugodno iznenadilo i bacilo na razmišljanje

Btw pa nije legitiman razlog za raskid ugovora i gubitak kanala iz paketa kojeg si potpisao?
Ja sam upravo danas poslala upit za prijevremeni raskid ugovora jer su nam maknuli Eurosport1 i 2, Discovery, Animal planet, TLC...mislim, meni je najveci minus ukidanje E1 i E2. To im ne mogu tolerirati jer ostajemo bez Grand Slamova, OI, Snookera, Bundeslige...nema sanse. Raskidam ugovor i bok. Ako mi ne daju sada, izdrzat cu jos do 6. mjeseca a onda ćao đaci zauvijek.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 03.01.2018., 11:56   #171
Zasto prek vipSAT nude discovery, tlc i neke kanale koje su preko IpTV ukinuli?
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Old 03.01.2018., 13:42   #172
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo danas poslala upit za prijevremeni raskid ugovora jer su nam maknuli Eurosport1 i 2, Discovery, Animal planet, TLC...mislim, meni je najveci minus ukidanje E1 i E2. To im ne mogu tolerirati jer ostajemo bez Grand Slamova, OI, Snookera, Bundeslige...nema sanse. Raskidam ugovor i bok. Ako mi ne daju sada, izdrzat cu jos do 6. mjeseca a onda ćao đaci zauvijek.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Probao ih i ja danas zvati, ali ništa od toga. Još imaju i poruku da zbog previše poziva može potrajati dok se ne jave. Nakon pet minuta mi dosadilo.

Zanima me što će ti odgovoriti.
Kirkpatrick is offline  
Old 03.01.2018., 14:26   #173
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo danas poslala upit za prijevremeni raskid ugovora jer su nam maknuli Eurosport1 i 2, Discovery, Animal planet, TLC...mislim, meni je najveci minus ukidanje E1 i E2. To im ne mogu tolerirati jer ostajemo bez Grand Slamova, OI, Snookera, Bundeslige...nema sanse. Raskidam ugovor i bok. Ako mi ne daju sada, izdrzat cu jos do 6. mjeseca a onda ćao đaci zauvijek.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
I meni je ukidanje Eurosporta 1 i 2, te Animal planeta, točka na "i" svih ovih promjena TV kanala od kad je Vip preuzeo Amis, no nažalost u svibnju sam s Amisom produžila ugovornu obavezu na naredne dve godine i sad ne znam kaj napraviti....
Isto namjeravam raskinuti ugovor ali me muče penali koje navodno moraš platiti za razdoblje do kraja ugovorne obaveze...
Kakav si im upit poslala? Ajd, molim te javi ako ti i kada odgovore, jer uopće nemrem dobiti službu za korisnike i totalno sam u panici, zimska olimpijada uskoro počinje...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 03.01.2018., 14:35   #174
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
I meni je ukidanje Eurosporta 1 i 2, te Animal planeta, točka na "i" svih ovih promjena TV kanala od kad je Vip preuzeo Amis, no nažalost u svibnju sam s Amisom produžila ugovornu obavezu na naredne dve godine i sad ne znam kaj napraviti....
Isto namjeravam raskinuti ugovor ali me muče penali koje navodno moraš platiti za razdoblje do kraja ugovorne obaveze...
Kakav si im upit poslala? Ajd, molim te javi ako ti i kada odgovore, jer uopće nemrem dobiti službu za korisnike i totalno sam u panici, zimska olimpijada uskoro počinje...
Ja sam poslala mail službi za korisnike.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 03.01.2018., 14:58   #175
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Ja sam poslala mail službi za korisnike.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Budem onda i ja. Nego, imaš li ideju kojeg operatera izabrati? Bila sam u T-comu i od tamo sam i prešla u Amis- sada Vip, ne bih se vračala starom i uopće nemam ideju koga izabrati...neki mig?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 03.01.2018., 15:22   #176
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Budem onda i ja. Nego, imaš li ideju kojeg operatera izabrati? Bila sam u T-comu i od tamo sam i prešla u Amis- sada Vip, ne bih se vračala starom i uopće nemam ideju koga izabrati...neki mig?
Imam dvije opcije.
1. Uzeti pokućni internet (Tele2) i platiti godišnju pretplatu od 30€ na Eurosport player.
2. Uzeti EvoTV + pokućni internet. Sad im je neka akcija.

Inače niti jedan provajder koji u ponudi nema Eurosport 1 je kod mene ne dolazi u obzir.
Napominjem da imam UO do 6. mjeseca pa ne znam kad ću moći otići od VIPa. Ako ne budem mogla odmah onda ću vidjeti kaj bu se nudilo tamo na ljeto. Za sada su ove dvije opcije u igri ali još istražujem kaj se sve nudi. Ono kaj znam je da VIP i Hrvatski Telekom ne dolaze u obzir. Prvi zbog katastrofalnog odnosa prema svojim korisnicima, traljave tehničke službe koja ne radi vikendima i ostalih sranja, a ovaj drugi jer nema u ponudi Eurosport.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 03.01.2018., 16:33   #177
Ja se ne sićan kad san nešto zanimljivo gleda na Eurosportu. Ne sićan se uopće kad mi je Eurosport bia upaljen.
DelmatST is offline  
Old 03.01.2018., 16:44   #178
znam da je frka ali molim vas preporuke što uzeti nakon VIP-a potražite u ovoj temi https://www.forum.hr/showthread.php?t=385460&page=95
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 03.01.2018., 16:50   #179
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Ja se ne sićan kad san nešto zanimljivo gleda na Eurosportu. Ne sićan se uopće kad mi je Eurosport bia upaljen.
Snooker, Bundesliga, skijanje, Grand Slam turniri, Olimpijske igre....fakat imaš toga puno. Nabrojala sam samo ono kaj mene zanima. Ima tu i biciklizma,, mačevanja, plivanja, skokova u vodu, klizanja....Svatk može naći nekaj kaj ga zanima. Ako tebe ne zanima sport onda ne čudi da ti Eurosport nikada nije upaljen.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 03.01.2018., 17:16   #180
Nema samo hrkljuša.
Kirkpatrick is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.