Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 09:45   #221
Odlična je ova karikatura iz 18.veka u Engleskoj gde se tadašnja javnost sprda sa usedelicama kako sahranjuju mačke i dolaze im na sprovod.



Ovo je prelepa slika iz 17.veka

joe enter is offline  
Old 21.05.2015., 17:51   #222
super slike

a ovo je istina, kako da ne

super poklon za mačkare
Orak is offline  
Old 21.05.2015., 17:58   #223
Vidjela sam ovu trenerku danas na facebooku. to bi mojoj ludari trebalo, ona voli da su joj prednje šape na povišenom, ovo bi joj bila idealna poza bez da ju ja moram držati.
Ariana B. is offline  
Old 21.05.2015., 18:42   #224
Pojavila se danas sa ptičicom u zubima
A onda ju je bacakala okolo kao loptu
Amelie is offline  
Old 21.05.2015., 19:19   #225
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Pojavila se danas sa ptičicom u zubima
A onda ju je bacakala okolo kao loptu


Moj Đuro je ovaj tjedan ulovio vrapca, krta i kišnu glistu.

Glistu je donio Mrvi i Gatiju u kuću, nije ju nikako htio ostaviti vani.
Ovo dvoje su stajali oko te gliste i nisu znali što napraviti s njom.
Na kraju sam ju pokupila i odnijela u voćnjak, mislim da bi me u suprotnome dočekala u krevetu.
dorcas is offline  
Old 21.05.2015., 19:33   #226
ULOVIO kisnu glistu
Spartakus sinoc ulovio svog prvog nocnog leptira. Izbezumio se od srece, pozderao ga i onda divljao od veselja.
ryell is offline  
Old 21.05.2015., 19:39   #227
Dobro, jel ti razmišljaš o novom imenu? Uz SPartacusa je mali ne može zvati Micko, nego barem Herkules ili Prometej Claudius? Crixus? Quintus? Kaligula Minus?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.05.2015., 19:41   #228
Nora lovi paukove. A onda ih ja spašavam na komad papira i bacam kroz prozor. Danas je njuškala nekog pauka koji se sklopi u lopticu i zaljepio joj se na njušku pa je tako s paukom na njušci trčala po stanu, a ja za njom.... njima
Ariana B. is offline  
Old 21.05.2015., 20:04   #229
psiho je nekako natečen, njuškica. proždrljivo je usisao gurmetić sad i ne izgleda mi bolesno, više kao da je alergija neka. ne boli ga na dodir ništa, koliko sam uspjela vidjeti prije nego me zaklao nije ni zub. ipak me strah.
Orak is offline  
Old 21.05.2015., 21:22   #230
Da ga nije nešto upiknulo?
Ariana B. is offline  
Old 21.05.2015., 21:33   #231
a baš gledam opet, kao da je. možda su se šamarali pa ga je netko dohvatio s noktom. ma bit će dobro. bitno da se normalno ponaša i jede. sad je i špek smandrljao, s kožicom. to je testno dobio.
Orak is offline  
Old 21.05.2015., 21:35   #232
Mi smo se riješili proljeva. Jbt, da sam znala da ću s takvim veseljem ikad čistiti mačji wc...
Ariana B. is offline  
Old 21.05.2015., 21:40   #233
šta si izbacila, neku pašteticu?
Orak is offline  
Old 21.05.2015., 21:46   #234
Jučer je bila samo na keksićima, a danas je pojela jedan gurmet kojeg je jela već i prije. Sad ću joj davat jednu po jednu pašteticu i vrećicu pa ćemo vidjet ako će se vratiti.
Ariana B. is offline  
Old 21.05.2015., 23:09   #235
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
ULOVIO kisnu glistu
Spartakus sinoc ulovio svog prvog nocnog leptira. Izbezumio se od srece, pozderao ga i onda divljao od veselja.
Pfft, moja Mrva kad vidi leptira je u 3 sekunde na mom ramenu i skače s ramena za njim. Luda mačka!
Uvijek joj pobjegne, pa se složi k mojim nogama i tiho mijaukne.
Noćne moram ja omamiti i dati njoj da mu skrati muke.

Inače ima opsesiju s komarcima, obožava one velike s dugim nogama.
Neku večer ona kampira pred spremištem i ne da se maknuti otamo.
Uđem ja unutra i vidim velikog komarca na zidu.
Primila sam ga za krila i jedva sam izašla s njim kroz vrata, moja Mrva skoči metar u zrak i otme mi ga iz ruke.
U sekundi ga je pojela.

Barem se rješavam insekata na ekološki prihvatljiv način:klap:.
dorcas is offline  
Old 21.05.2015., 23:34   #236
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Dobro, jel ti razmišljaš o novom imenu? Uz SPartacusa je mali ne može zvati Micko, nego barem Herkules ili Prometej Claudius? Crixus? Quintus? Kaligula Minus?
Probah ti poslat pm al pun inbox.

Odlucili smo da se ne uzrujavamo oko smisljanja imena, bude to doslo samo, zasad je 'mali'.
ryell is offline  
Old 22.05.2015., 07:55   #237
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Dobro, jel ti razmišljaš o novom imenu? Uz SPartacusa je mali ne može zvati Micko, nego barem Herkules ili Prometej Claudius? Crixus? Quintus? Kaligula Minus?
Kras
Begemotica is offline  
Old 22.05.2015., 10:16   #238
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Probah ti poslat pm al pun inbox.
Riješeno

Mali je opasno ime - tako smo Muša zvali privremeno pa vidi kakav vol je od njega nastao
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.05.2015., 12:23   #239

FiorellaTerenzi is offline  
Old 24.05.2015., 21:51   #240
Jel netko kupuje brit keksice? Vidim da su bez zitarica i soje, nori se sviđaju, a cijena im je jos niza nego slicnim keksima drugih marki na zooplusu?
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.