Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2016., 23:47   #201
Ima li netko ovdje tko bi htio ove godine upisati fakultet u Grazu?
karla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 23:29   #202
Quote:
karla3 kaže: Pogledaj post
Ima li netko ovdje tko bi htio ove godine upisati fakultet u Grazu?
Imam ja
Odi17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:19   #203
Dragi "Bečani", molim pomagajte! Koji studentski dom bi preporučili za studente na matematici u Beču?

Old 28.05.2016., 10:14   #204
Quote:
Monique.Katoque kaže: Pogledaj post
Dragi "Bečani", molim pomagajte! Koji studentski dom bi preporučili za studente na matematici u Beču?

Ja sam bio 3 mjeseca na WU, i stanovao sam u Sechshauser Strasse, bio sam prilično zadovoljan smještajem. Moja prva opcija je bila Gasgasse, međutim nije bilo mjesta kad sam ja htio, i koliko sam čuo to je najbolji studentski dom u Beču. Kandlgasse je isto lijep smještaj. Ne znam gdje imaš predavanja točno, ali Beč je jako dobro prometno povezan, pa ne moraš brinuti ako je neki dom malo dalje smješten. Jedini problem su cijene, za malu sobicu solo, plaćao sam 540€ mjesečno + 20€ troškovi čišćenja.
Old 14.07.2016., 00:51   #205
Ide li netko za Beč ove godine i traži li možda cimera za stanovat.
Odi17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:02   #206
Pozdrav, zanima me studiranju u Austriju, Beč ili Graz. Ovdje sam već završila master, pa me zanima može li se upisati ponovno master tamo, ili da bolje probam na magisterij ili doktorat? Hrjela bih prvenstveno pojačati znanja iz područja koja me zanimaju, a i mislim da bi mi završemo školovanje tamo pomoglo oko posla. Njemački si mi rekli da treba biti B2, a budući da ja imam B1 neznam dali bi me primili. Molim savjet ako netko ima više iskustva sa studiranjem u Austriji !
hurem sultan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 10:01   #207
Pozdrav,

planiram na jesen upisati master u Beču pa me zanima, s obzirom na to da život tamo nije baš jeftin, kakve su mogućnosti dobivanja kakve stipendije i gdje bih se mogao više informirati o tome.

Hvala unaprijed.
gost na forumu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.