Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 20:49   #261
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Ima li kakva dramska skupina za odrasle (tu ne mislim srednjoskolce, studente..., vec starije od 30) u Osijeku, ili kakve radionice?
i mene ovo zanima, ali zg, za nas malo starije od 35
Old 07.02.2017., 16:49   #262
Smile

Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
zavisi... ako si starija od 18 i imaš završenu srednju preporučujem Kubus. tamo sam ja išao i tamo se baš radi na glumi i kreativnosti. imaš na njihovoj stranici i program i cijene i sve.

ali ako ovako želiš radit na predstavama i družit se, imaš dramsku sekciju KSET (ako si studentica) koji uvijek primaju nove članove i rade predstave, ZKM, Tirena, mislim da još uvijek postoji "teatar G" i točka na i na trešnjevci, pa ti biraj.

za SC sam čuo ok stvari i znam par ljudi koji su tamo išli i vele da je dobro.
Kymatice, evo , ne znam kolko je ok tak " kvotat" tudji post, al informacije su korisne
ja isto znam za "točku na i", vele da se tamo dobro radi, i za Pešćenicu. Ima i dramska u Preckom u dklopu Centra za kulturu Tresnjevka
Takodjer imas u Močvari dramski laboratorij koji vodi Mario Kovač, to je besplatno, idr frendica i uglavnom se rade improvizacije, za sad..
Treba istrazivati i vidjeti kaj zelis, kaj ti pase a kaj ne .
"točka na i" Pešćenica rade godißnje produkcije, za druge ne znam.
Old 09.05.2017., 19:58   #263
Gluma u amaterskim filmovima

Volim glumit, imao sam jednu sporednu epizodnu ulogu u jednoj seriji i kratko vrijeme išao u Studentski dramski studio.

Koliko vidim, kod nas se sva ta gluma većinom svodi na kazališne uloge, a ja baš volim i želim nastupati na filmu. Budući da je praktički nemoguće dobiti neku konkretnu ulogu u nekom "ozbiljnom" filmu, zanima me postoji li neka skupina, sekcija, što god, koja se bavi snimanjem amaterskih filmova, i koja rado prima nove članove?

Iz Zagreba sam.
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:05   #264
Glumac za kratki film

Pozdrav ljudi,

Tražim muškog glumca za kratak film koji snimam. Radi se o dečku 23-27 godina, srednjeg rasta. Ukoliko ste zainteresirani za glumiti u filmu molim da mi se javite u inbox!

Hvala!
Zrakvoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:42   #265
Quote:
Clovis kaže: Pogledaj post
Volim glumit, imao sam jednu sporednu epizodnu ulogu u jednoj seriji i kratko vrijeme išao u Studentski dramski studio.

Koliko vidim, kod nas se sva ta gluma većinom svodi na kazališne uloge, a ja baš volim i želim nastupati na filmu. Budući da je praktički nemoguće dobiti neku konkretnu ulogu u nekom "ozbiljnom" filmu, zanima me postoji li neka skupina, sekcija, što god, koja se bavi snimanjem amaterskih filmova, i koja rado prima nove članove?

Iz Zagreba sam.
Mislim da ti preostaje prijava na audicije za statiste.

Koja je to bila serija u kojoj si glumio ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 19:19   #266
Ako si u Zagrebu... Imaš u Blanku radionicu, oni produciraju i kratke filmove, pa se možda možeš ubaciti (moguće da te i pozovu za neki film ako nekome zapneš za oko).

Probaj i Cygnus.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.