Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 12:05   #2821
E pa to, slažem se s Gošćom. I zovem da mi netko kaže iskreno stanje, pa bilo dobro ili loše, samo da je točno. E sad, da je Tonka meni rekla, npr...da on ima nekog ali ima zbrčkane emocije-da je ljut na mene ili ogorčen ili tako nešto, mogla bih joj povjerovati. Ali s obzirom da je rekla da nema više nikakvu emociju, to mi je, poznavajući njega i naš odnos totalni SF. Znam da zvuči moguće iz vaše perspektive npr., ali ja to ne mogu nikako spojiti sa svojim iskustvom i doživljajima s njim. E i da, rekla je nešto u stilu "eventualno možete očekivati da će vam kimnuti glavom ako vas sretne i to je to" a to mi još zvuči najmanje vjerojatno jer je on tip koji je dosad svaki put kad bi me negdje sreo odmah prišao i inicirao komunikaciju ili započeo svađu, koliko god bili posvađani. Lela mi je s druge strane rekla da se on nada da će me negdje sresti.

Mislim vidjet ćemo, možda je Tonka stvarno jedina u pravu, vrijeme će pokazati. I ne kažem da nije dobra jer drugima očigledno pogađa ali eto meni taj prvi put nije, a i ovo sad mi je sumnjivo ali nisam ništa još otpisala. Samo me zbunjuje, očigledno sam pretjerala.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 12:51   #2822
Ma ne mora značiti da si pretjerala Aritmija, ako si prije nje napravila pauzu od mjesec dana onda to nije nikakvo pretjerivanje, ali možda se zbilja niste našle. I konačno ti si ta koja zna situaciju i njegovu narav i postupanje i najbolje znaš je li to skinula dobro, ako nije onda teško da je i drugo. Lp
vjevericalena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:29   #2823
Quote:
BuffySlayer kaže: Pogledaj post
Mene je decko jucer zaprosio iz vedra neba nakon 3 i pol godine,i pristala sam.
čestitam!

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ja upravo iz tog razloga nikad nisam zvala Tonku, jer sam unazad čitala da jako često kaže negativno i u pravilu fula. Ono, kažu cure da ima jako puno promašaja i to je dobro, jer govori ljudima te negativnosti i često bude jedina koja tako tvrdi (neke tvrde da im zvuči i zlurado). Da ju idem zvati, odmah bi se spremila na to da će mi reći ništa od toga.
pa i je zlurada. meni je jednom ispalila "tu ima treća osoba, ništa od toga", ja se sva zbedirala i krenem dalje ispitivati, a ona me onako nervozno prekine "pa to je možda i sa vaše strane netko treći, ne znam". HALO. ono baš je svejedno dal je treća osoba s moje ili njegove strane? meni je ona užasna.
miljenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:31   #2824
olga

danas sam zvala olgu jer sam vidjela da su pisali o njoj da ok cita za posao i karijeru. i onak ju nazovem i pita me datum i datum prestanka zadnjeg posla i kada me je pitala za profesiju mogu rec da je vise pricala samnom ko da mi je savjetnik na hzz-u nego da je gledala numerologiju. tipa odi na more ili odi jos zavrsi ovo ono moras nes radi nemres doma bit jer (da sada ne govorim koja mi je profesija ali je zakljucila da nakon toga faksa nis). tako da stvarno si razmisljam da vise ne zovem jer na kraju 70 kn je otislo na savjete ko da sam s njom na kavi. mislim sve sto stoji je rekla realno i bez numerologije onak zdravorazumski i ok samo da je jos ubacila i numerologiju bilo bi dobro jer ipak za to zovem od sve ga toga jedino kaj sam skuzila numeroloski 9 mj neki posao a do tada da odem na sezonu raditi i da mi je ova godina teska ali mislim si prosla mi je bila isto ocaj...
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:44   #2825
Nadovezat cu se na pricu o Tonki. Naime, vise puta sam na staroj temi isticala kako je Tonka zena koju nikada nisam i ne bi zvala. Nakon toga su mi se cure javljale u inbox i uvijek je pitanje bilo isto, zasto? Sad cu javno reci zasto. Ovo iskustvo nije osobno moje, ali je od dvije najblize prijateljice koje su je kontaktirale. Obje su u vezi, jedna je zvala u vezi posla kojeg je pokrenula s deckon. Druga je zvala da pita hoce li biti napretka u vezi, hoce li se veza u dogledno vrijeme dici na visi nivo. Obje su od drage Tonke dobile slican odgovor. On ima drugu, on vas gleda kao prijateljicu, od toga nista, ohladio se je, za vas ima samo prijateljske simpatije. Napominjem da je jedna od djevojaka tada s tipom bila u vezi 8 godina, druga oko 2 godine. Ni jedan ni drugi decko nisu imali nikoga sa strane, ni jedan ni drugi nisu varali niti su ih dozivljavali kao prijateljice. Mozete li zamisliti da vam netko takvu tesku laz sasipa u brk? Mozete li zamisliti kako su se one osjecale? Mozete li zamisliti do cega je to moglo dovesti da nisu slusale svoj razum i srce? Draga Tonkica je mogla jednim zamahom ruke unistiti 4 zivota da se je radilo o labilnim i lakovjernim osobama.
Eto zato. Tonka nikada. I da, obje su isticale njenu zluradost u glasu.
Xiantippe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:13   #2826
Quote:
Xiantippe kaže: Pogledaj post
Nadovezat cu se na pricu o Tonki. Naime, vise puta sam na staroj temi isticala kako je Tonka zena koju nikada nisam i ne bi zvala. Nakon toga su mi se cure javljale u inbox i uvijek je pitanje bilo isto, zasto? Sad cu javno reci zasto. Ovo iskustvo nije osobno moje, ali je od dvije najblize prijateljice koje su je kontaktirale. Obje su u vezi, jedna je zvala u vezi posla kojeg je pokrenula s deckon. Druga je zvala da pita hoce li biti napretka u vezi, hoce li se veza u dogledno vrijeme dici na visi nivo. Obje su od drage Tonke dobile slican odgovor. On ima drugu, on vas gleda kao prijateljicu, od toga nista, ohladio se je, za vas ima samo prijateljske simpatije. Napominjem da je jedna od djevojaka tada s tipom bila u vezi 8 godina, druga oko 2 godine. Ni jedan ni drugi decko nisu imali nikoga sa strane, ni jedan ni drugi nisu varali niti su ih dozivljavali kao prijateljice. Mozete li zamisliti da vam netko takvu tesku laz sasipa u brk? Mozete li zamisliti kako su se one osjecale? Mozete li zamisliti do cega je to moglo dovesti da nisu slusale svoj razum i srce? Draga Tonkica je mogla jednim zamahom ruke unistiti 4 zivota da se je radilo o labilnim i lakovjernim osobama.
Eto zato. Tonka nikada. I da, obje su isticale njenu zluradost u glasu.
Slično iskustvo sam imala sa Sanelom. Pošto sam u 12 mj imala prekid sa dečkom, zvala sam je da vidim dali ćemo se pomiriti. Rekla je da hoćemo. Nakon toga drugi puta kada sam je nazvala počela me uvjeravati kako on živi sa drugom i dali sam ja sigurna da nema nikoga. To je za mene dno dna.

Vezano za Tonku, jednom sam je kontaktirala i to u 3 mjesecu samo iz razloga jer je dosta hvaljena. Pitanje je bilo vezano za promjenu posla. Odgovorila je kratko i jasno, ništa od toga. Isto sam u glasu osjetila cinizam. Pogriješila je, posao sam ipak promjenila.
Old 19.05.2017., 18:15   #2827
Hvala Miljenice.
Xiantippe-to je totalna suprotnost od Tonke koju ja nazivam. S tim da me nije zapamtila jer ne zovem vise cesto,al ja imam bas cisto suprotno iskustvo. Zao mi je da tvoje prijateljice su to dozivjele,onda bolje da zovu neku drugu s kojima ce imati bolju komunikaciju,i koja ce im,naravno,dobro vidjeti i pogadati.

Inace,jos uvijek razmisljam o onome sta mi je Dunja rekla ako dode prinova uskoro,javim vam hahaha

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Old 19.05.2017., 18:31   #2828
Quote:
BuffySlayer kaže: Pogledaj post
Hvala Miljenice.
Xiantippe-to je totalna suprotnost od Tonke koju ja nazivam. S tim da me nije zapamtila jer ne zovem vise cesto,al ja imam bas cisto suprotno iskustvo. Zao mi je da tvoje prijateljice su to dozivjele,onda bolje da zovu neku drugu s kojima ce imati bolju komunikaciju,i koja ce im,naravno,dobro vidjeti i pogadati.

Inace,jos uvijek razmisljam o onome sta mi je Dunja rekla ako dode prinova uskoro,javim vam hahaha

Kao sto vidis dosta se je zenskica javilo sa upravo takvim "suprotnim" iskustvom. A ovo sa zvanjem drugih...otkrivas toplu vodu
Xiantippe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:39   #2829
Quote:
ivana1977 kaže: Pogledaj post
Slično iskustvo sam imala sa Sanelom. Pošto sam u 12 mj imala prekid sa dečkom, zvala sam je da vidim dali ćemo se pomiriti. Rekla je da hoćemo. Nakon toga drugi puta kada sam je nazvala počela me uvjeravati kako on živi sa drugom i dali sam ja sigurna da nema nikoga. To je za mene dno dna.

Vezano za Tonku, jednom sam je kontaktirala i to u 3 mjesecu samo iz razloga jer je dosta hvaljena. Pitanje je bilo vezano za promjenu posla. Odgovorila je kratko i jasno, ništa od toga. Isto sam u glasu osjetila cinizam. Pogriješila je, posao sam ipak promjenila.

Nesto slicno tvome iskustvu, ja imam sa Nives te na onom drugom forumu, koji se ne smije spominjati sa Emmom. Njen odgovor je glasio nesto u stilu: nista od toga, rijesi ga se po kratkom postupku. Danas smo zajedno Isla sam za tim da moje srce zna najispravniji odgovor.
Xiantippe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:52   #2830
Quote:
Xiantippe kaže: Pogledaj post
on vas gleda kao prijateljicu, od toga nista, za vas ima samo prijateljske simpatije. Napominjem da je jedna od djevojaka tada s tipom bila u vezi 8 godina, druga oko 2 godine. Ni jedan ni drugi decko nisu imali nikoga sa strane, ni jedan ni drugi nisu varali niti su ih dozivljavali kao prijateljice.
Vjerujem ti jer je meni prvi put kad sam je zvala rekla identičnu stvar, ali identičnu. I nije mogla više pogriješiti. I isto je bila bezobrazna, ali ovaj put je stvarno razgovarala skroz normalno. Samo što očigledno s njom ne funkcioniram, pa ću je otpisati za daljnje zvanje.

EDIT: Buffy, čestitam

Zadnje uređivanje aritmija01 : 19.05.2017. at 19:04.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:10   #2831
Sanela mi je fulala vremenski nešto, uopće se nije još dogodilo, ali je jednu sitnicu pogodila, rekla mi je čim mi je pogledala brojeve da imam trenutno super brojeve i da sad igram igre na sreću do 6. mjeseca i stvarno sam dobila nešto sitno.

Ona, inače, nastoji čuti o kakvoj situaciji se radi, pa prilagođava, koliko vidim, kaže da joj moram reći da bi znala tumačiti karte, što ja baš i ne preferiram.
Old 19.05.2017., 20:04   #2832
Meni je zbilja Tonka super, ali naravno, prihvaćam mogućnosti da nije tako. Već sam pisala da mi je pogodila čak i smrt bliske osobe i dogodila se iako smjer liječenja nije takvu varijantu imao kao opciju, dapače nalazi bili super... ali naglo, izvan očekivanja medicine ali vidjeno tarotom od Tonke. Vidjela mi je i za promjenu posla i za moju sitnu operaciju i to.
E međutim, ja vas sasvim razumijem jer ima situacija da Iris nekome super meni ništa nula bodova.

I zbilja iz dna duše podržavam ove cure koje svoje iskustvo sažimlju u: rekla (rekao) je da od toga nema ništa , da ima drugu, ali srce je osjećalo drugačije i ispravno, izborili smo se za vezu i sada smo skupa.
Kad se sve zbroji ostaje to da mi u sebi znamo odgovor. Neki tarotaši nam pogode neki ne nemam blage veze zašto.

I jučer sam se čitajući ovo natjerala tražiti notes gdje sam upisivala neke stvari.. Moram reći da je Lela i više nego točna i da da mi je gledala u ljeto 2015 neke stvari koje su se kroz sljedeću godinu baš izrealizirale.. a i sada je rekla da mogu ostati trudna ali nakon nekog zahvata. Znači zahvat je bio, organizam se oporavio, čekam plusić
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:05   #2833
Hvala Aritmija :-)
Xiantippe - da,u pravu si,nazivanje drugih je ko da mutis vodu,ali sve smo se mi iznazivale,ja sam tu dosta dugo ,i isto sam se iznazivala ,i sad na kraju tog sveg zvanja imam svoje dvije tete koje zovem kad nesto trebam,sad je to spalo na svakih par mjeseci. Ako su tvoje frendice htjele savjet tarota,htjela sam samo reci da se nadam da ce naci tete koje ce njima odgovarati,nista drugo.
Meni recimo Iris fulala davno,i vise ju nisam zvala,Reno isto promasaj,i tako. Ne odgovara svako svakome.
Nisam mislila nist lose,samo sam htjela reci da ako ce vec zvati,da im zelim da si nadu tete koje ce im pogadati i koje ce im odgovarati. Eto.

Old 19.05.2017., 21:05   #2834
Vjevericalena sretno za plusic.

Old 19.05.2017., 21:09   #2835
Hvala Buffyslayer, baš imaš lijepu energiju, dobronamjernu i pozitivnu vibru.
Sretno i tebi i hvala na lijepim željama.

Ako mogu pitati tko su tebi osobe od povjerenja? Ja ostajem pri Tonki,, Leli i Anji. Ivanu sam zvala dobra je bila ali sada kad radi privatno i još prodaje neke gluposti ne planiram ju više zvati. I da, kad imam novaca i hoću baš dubinski uvid, onda zovem Bibu . I to je to. Lp
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 22:08   #2836
Vjevericalena da ja sam bila ta koja je isto rekla za Tonku da mi je pogodila.

Nikad mi prije Tonka nije bila draga,zasto jer je bilannegativna i to bi mi rekla bez puno muke,nece vam biti to i to.Bit ce vam ovako,a vi pripazite nemojte se kasnije kajati.
Vjerujte mi dala bi ruku u vatru kako se kaze,da mi taj covjek to nece napraviti.Niti je njegovo ponasanje,njegovi postupci,emocije nisu govorile tako.
Zapravo kada se dogodilo sto se dogodilo svi oko.mene su bili iznenadjeni tom.negativnoscu i promjenom.Onda znate kako.sam ja bila sokirana.
Nazalost Tonkino se sve ostvarilo a zaklela bi se da nece da ne postoji ni najmanja mogucnost.Da ne kazem mi je bila grozna.Bezobrazna,svasta sam.mislila on njoj zbog njenog gledanja.

A ona je u svemu bila u pravu to je bilo jos prijw 3..4 godine.Pogodila.mi je puno toga i ona stvarno zna tarot i.zna gledati.Njeno se ne mora odmah ostvariti kao sta nije ni.meni,ali se sve kasnije pokazalo.tako i ostvarilo.

A zvala sam sve..sve su bile pozitivne.
Kao.i prolsu god sve pozitivne ostvarenje ishoda.Samo Tonka negativna.
Pogadjate koja je bila u pravu,naravno Tonka a opet me upozorila da se ne nadam,ali.emocije ne daju mira.
Tako da vjerujem Tonki jer ona zna reci istinu a to je vazno.
Mada znam da zna reci i Iris baremmje rekla mojoj rodici i prijateljici negativno i isto se ostvarilo.

Eto to.je moje iskustvo,a voljela bi da je Tonka bila u krivu ne bi dozivjela sve sto sam dozivjela.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 08:04   #2837
Takve vrle "majstore" koji idu iz krajnosti u krajnost, ovisno o stupnju dnevne nadrkanosti, ja za sebe proglasavam nistavnima. Naravno da ja sada ne govorim o ljudima koji ne zele cuti istinu i gaje roze iluzije, govorim o ljudima zdravog razuma. Isto tako vjerovati da ce se Tonkina negativa obistiniti za godinu, dvije, pet je van svake pameti jer ona nije taj rang, ona nije taj kapacitet. Unistavati neciju vezu, neciji zivot i pri tome se naslađivati je nemoralno.
Xiantippe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 10:54   #2838
Moje iskustvo s Tonkom je više nego izvrsno, kad pišete da je zlurada ili slično ne mogu jednostavno to povezati s osobom koju sam zvala u svakakvim staanjima od sretnog i veselog i znatiželjnog što će biti dalje do teškog i jadnog melanholičnog. Svaki puta mi je rekla istinu kakva je a negativnu sam bila slaba ponijeti međutim ipak mi ju je rekla.
Jedan veliki lajk za Tonku od mene, u stvari sada samo nju i Lelu i pitam.

Što se tiče vremena, imam osjećaj da vrlo često pogodi mjesec promaši godinu.
Promijenila sam posao ove godine u veljači. Vidjela je to prošle godine u siječnju i rekla u veljači..
Isto tako sestri mi za brak je pogodila, raspon je bio 4 i po godine.

Ne znam Xiantippe i cure, žao mi je ako imate takvo iskustvo s njome naročito ovo za te dvije veze koje su se mogle raspasti da su je osobe poslušale.
Ali ja jednostavno ne znam Tonku kao takvu osobu, niti sve osobe iz moje firme, uključivši i muškarce koji je zovu. Jedna od njih je i jučer zvala.
Ne znam koliko je ona zlurada, to NIKAD nisam osjetila ali ne mogu reći da čitajući vaše upise ne osjećam dozu podcenjivanja i zluradosti prema istoj.
Pitanje je koje energije sve ovdje vladaju i ne spama li to osoblje jedne linije drugu liniju.
Ako je tako , nadam se da nije, ali ako je, jadno je.
Za mene je TONKA FAVORIT.
macakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:26   #2839
Macakraljica. potpisujem od riječi do riječi.
Tonka je izvrsna. Za tuđa iskustva ne bum znala i ne bum se mešala ni o zakulisnim igrama ne bi se štela mešati ne mislim da je ovdje o tome riječ ali može biti ali ja imam zanemarive promašaje od Tonke i divna ostvarenja
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:04   #2840
Zanimljivo kako uvijek kad se otkrije druga strana neke hvaljene tarotašice, krenu teze o teorijama zavjere. S moje strane si svakako mogla osjetiti podcjenjivanje prema Tonki jer sam bila živi svjedok njene neprofesionalnosti. Zluradost nisi mogla osjetiti jer ta rijec ima drugo znacenje. Meni je Reno uvijek i oduvijek tocan. Nikada mi nije govorio moze ovako, moze onako i tako se ograđivao od mozebitnog fulanja. Isto tako dozvoljavam da naravno postoje ljudi kojima je krajnje netocan i nerazumljiv. Pa sto sad? Njihov problem/njegov problem. Jesu li zato oni spameri, trolovi, navijaci suprotne strane? Ma daj molim te.
Po tom principu ti isto mozes biti upravo spamerica. Sta smo do toga dosle? A radi se sve od reda o curama koje su vec nekoliko godina iste na ovoj temi. Za mene je takvo razmisljanje i nagađanje jadno!
Xiantippe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.