Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 19:30   #5661
Zoeva, ovaj, pardon, Zorya kistovi mi ne izgledaju kao nešto revolucionarno
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:50   #5662
Osobno, nisam njezin fan kao niti testera, koji je po meni jednostavno los. No, bila sam sretna da je netko s hrvatske beauty scene uspio i zaista mi je bilo drago zbog nje, dao Bog da i vise njih uspije. Ovo s kistovima i pompoznim najavljivanjima mi je presmijesno kad se pokazalo da je napravila komplet kopiju zoeve. Vise nemaju samo kinezi fejkove, yay, sad ih imamo i mi. Cruelty free- brije se dlaka s trbuha i zivotinje ne stradavaju. Pa dobro, valjda im je sve i oduzelo 1.5 godinu jer su se skupljale koze dobrovoljci da doniraju dlaku kako bi bilo cf.
Da se razumijemo, nedavno sam stala u "obranu" MUR-a u frci s KVD paletom JER nisu kopirali ambalazu, sjenila po meni nisu nikako ista, dok ovdje je sve identicno osim imena. Mozda sam glupa, ali tako vidim stvar.
I ono sto je jako lose je bilo "objasnjenje" kopije, vrijedjanje inteligencije jer eto u komentarima se vidjelo da ima ljudi koji kuze kako ta proizvodnja funkcionira i nisu svi naivne ovce.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Old 19.05.2017., 19:52   #5663
mene zanima u cemu je onda razlika izmedju njezinih kistova i kopija zeove sa ebaya? a sigurno ce njezini setovi biti skuplji nego ti sa ebaya
maja0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:55   #5664
Isto sranje, drugo pakovanje. Pardon, i pakovanje je isto. Do imena je. Nadam se da ce onima koji kupe bar kvaliteta biti bolja. Uostalom, nije li najavila da ce u novom testeru biti nesto od zorye? Vjerojatno bar 1 kist, pa ce vec biti info kakav je bar taj primjerak..

Old 19.05.2017., 19:58   #5665
ovo je netko zaljepio u komentare... cak je i redosljed isti. stvarno zesci fail

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
fearlessmirela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:09   #5666
Fail.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:12   #5667
Sad se naravno pojavljuju komentari za sve koji su "dislajkali" da je to ljubomora, zavist, bla.. ne slazem se uopce. Mislim da je to negodovanje bas zato sto je Ivana iz beauty voda i ocekivalo se da nece raditi doslovnu kopiju necega. Kistici ko kistici, ok neka, ali zar zbilja je morao dizajn biti identican u svemu? Drska drukcija, torbica.. sve bi vec drukcije bilo. U svakom slucaju, nadam se da ce u buducnosti brenda tu biti ipak drukcija prica i puno vise originalnosti.

Old 19.05.2017., 20:14   #5668
Koliko jadan i neinventivan moraš biti, morala je samo promijeniti boju, ime i to je to.
Old 19.05.2017., 20:21   #5669
Omg, MUR je mala beba naspram ovog.
Opia is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:23   #5670
Dakle, da i ja izrazim svoje mišljenje kao nova pridošlica... Kada sam vidjela opis kako je godinu i pol uložila u nešto revolucionalno na našim prostorima, očekivala sam neki brutalni novitet, a kad ono kopija... Prvo što mi je zasmetalo je bilo to pompozno najavljivanje i da se na tome radilo frikin' GODINU I POL. Pa ja bi valjda u toliko sama izbrusila od drveta cijeli set kistova doma, fala bogu pa mogu nabavit i kozu da ju obrijem. Onda cruelty free, ok, koga zavaravamo, svi znamo što to znači i da je to čisto krivo reklamiranje ili si je koza legla na leđa i rekla brij me, prošla zima pa sam si malo zarasla.

Ako se u cijeloj toj godini dana nije mogla promijenit drška, barem boja, onda stvarno ne znam o čemu pričamo. Još veći bezbrazluk je što i torbica identična Zoevinima, pa brate mili ona jedina ima takve torbice i tu se nikako ne može reći: svi imaju takve pa mogu imati i ja...

Ne znam, moje mišljenje je takvo, razočarana sam jer sam očekivala nešto drugačije... Čak je i ime mogla malo drugačije dati, Zoeva, Zorya, baš nekako vuče za jezik da kažeš da je i to preslično...
MikiPlesačica is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:25   #5671
Njen komentar na fejsu: "radi se o istoj tvornici, tako da ni Zoeva ni mi nismo imali previše utjecaja na dizajn, no vjerujemo da ćemo i za to u budućnosti imati mogućnosti ... Brend koji spominješ [Zoeva] u prednosti je jedino po tome što je na ovaj set kistova prvi stavio svoj logo. Zorya beauty je naš projekt u koji smo uložili zaista puno vremena i truda i bit će puno više od dva seta kistova."

Bezveze
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:26   #5672
Na ovakvoj kreativnosti stvarno moraš zavidjeti do bola
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:30   #5673
Sad mi je totalno pala u očima. Nisam ja neka da će be bit briga za MUR i takve stvari, ali ak si kopija onda bar imaj dostojanstva pa da priznaš da kradeš i furaš se na nešto. A ne ona koliko je to hajpala kao da je revolucija.... Doslovce su ukrali i grafički prikaz kistova, što mene najviše boli kao grafičkog dizajnera XD

Al zašto Zorya? Zašto?
Old 19.05.2017., 20:32   #5674
Quote:
MikiPlesačica kaže: Pogledaj post
Dakle, da i ja izrazim svoje mišljenje kao nova pridošlica... Kada sam vidjela opis kako je godinu i pol uložila u nešto revolucionalno na našim prostorima, očekivala sam neki brutalni novitet, a kad ono kopija... Prvo što mi je zasmetalo je bilo to pompozno najavljivanje i da se na tome radilo frikin' GODINU I POL. Pa ja bi valjda u toliko sama izbrusila od drveta cijeli set kistova doma, fala bogu pa mogu nabavit i kozu da ju obrijem. Onda cruelty free, ok, koga zavaravamo, svi znamo što to znači i da je to čisto krivo reklamiranje ili si je koza legla na leđa i rekla brij me, prošla zima pa sam si malo zarasla.

Ako se u cijeloj toj godini dana nije mogla promijenit drška, barem boja, onda stvarno ne znam o čemu pričamo. Još veći bezbrazluk je što i torbica identična Zoevinima, pa brate mili ona jedina ima takve torbice i tu se nikako ne može reći: svi imaju takve pa mogu imati i ja...

Ne znam, moje mišljenje je takvo, razočarana sam jer sam očekivala nešto drugačije... Čak je i ime mogla malo drugačije dati, Zoeva, Zorya, baš nekako vuče za jezik da kažeš da je i to preslično...
Potpis na sve! Toliko je zapravo malo truda bilo potrebno da zenska doslovno zapali trziste, posebice ako ce cijena biti povoljna a kistici barem priblizno kvalitetni..

Sto se ovog o proizvodnji tice, u komentarima ih je par njih objasnilo kako to funkcionira i njeno objasnjenje je time bilo cisto prodavanje magle onima koji to ne znaju.

Old 19.05.2017., 20:33   #5675
Ja čisto sumnjam da je ime zaista došlo po uzoru na božanstvo iz slavenske mitologije, uopće mi ne izgleda kao netko tko je ufuran u te stvari. Pls. Stvarno je previše slično imenu Zoeva, odveć.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:35   #5676
To da se rade u istoj tvornici i da su zato toliko slični mi nimalo ne drži vodu jer koliko znam Zoeva ne radi private labelling. Ispravite me ako griješim, no ona je očito knock-off iliti eBay kopije Zoeve nabavila, odnosno dala napraviti.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:38   #5677
"True to its name ZOE, the Greek word for 'life' and EVA, the very first woman, ZOEVA's high-quality products are designed to dramatically change a woman's life."

Omg. Pa ovo kopiranje, pardon "inspiracija", zaista dolazi prvotno od ovog brenda. Jao, kakav proser.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:44   #5678
OK, ovo je fakat sramota. Pa čini se kao pametna ženska, kak je pristala na to... Svašta. Mislim, ne možeš sad ni izmišljati toplu vodu s kistovima, ali ovo je... ne kužim.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:43   #5679
možda je povoljno otkupila seriju kistova koju zoeva nije mogla plasirati zbog tipfelera.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:51   #5680
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
To da se rade u istoj tvornici i da su zato toliko slični mi nimalo ne drži vodu jer koliko znam Zoeva ne radi private labelling. Ispravite me ako griješim, no ona je očito knock-off iliti eBay kopije Zoeve nabavila, odnosno dala napraviti.
Mislim da ne rade private labeling, ali čak i da rade, i da je Blažoti u istoj tvornici to radila, tu ima svačeg pogrešnog. Kao prvo bar ime je moglo biti drugačije. Tako i boja. Osim toga, toliko je to "radila", da taj hajp nema apsolutno nikakvog smisla. Da nije to toliko "revolucionarno", ne bi bilo ni toliko grozno što je samo uzela i stavila marginalno drugačije ime na isti proizvod.

Nadam se da će je ljudi razapet zbog ovoga.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.