Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2008., 13:06   #1
Je li tko od vas bio kod doktora Sadikovića?

jeste li čuli za tog tog doktora?inače je travar sve liječi na prirodnoj bazi.imam problema s kičmom,pogorovo nakon poroda.boli me za poludit.prijatelj me je nagovorio da odem kod tog doktora jer je njemu jako puno pomogao,naime imao je sjebanu jetru,nakon 20 dana od čaja i nekakvih kuglica koje je stavljao pod jezik jetra mu se oporavila za nevirovat.radeći nalaze u bolnici doktori su mislili da to nisu njegovi nalazi jer kao nemoguće je da se u takom kratkom roku jetra tako oporavi.ja sam bila kod sadikovića ima dva dana.isto sam dobila nekakve kuglice,kičma me malo manje boli ali ne mogu stat na desnu nogu,stopalo me boli kao da sam ga nagnječila a nikakvih vidljivih znakova nema.prijatelj mi kaže da je to valjda reakcija na terapiju,vidićemo za dva dana.
ivonaMa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 13:28   #2
Gdje se taj nalazi?
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 14:28   #3
Ja sam bila, misliš na Ljubuški?

Mene su spasili. Radili su on i sestra, čula sam da mu je sestra sad u Sarajevu.
Ja sam isto imala problema s jetrom prije 7 godina. On liječi kombinacijom fitoterapije (trave, biljne tinkture) i homeopatije (kuglice). Apsolutno se isplati, samo liječenje nije kratkotrajno, traje malo duže (meni godinu i pol).

Svakako pođi. Trebaš se telefonski naručiti.
simon3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 19:10   #4
Ja sam čula da je dobar i za artritis! Isto tako nekave kuglice. Ali ljudi su se oporavili od artritisa i više ga nikad nisu dobili! Jedino me zanima "simon3" da li možeš reći, jer ja bi išla u Ljubuški: koliko treba vožnje do tamo, da li treba putovnica, i da li si što platio? Please
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 09:37   #5
Quote:
kiki-ri kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da je dobar i za artritis! Isto tako nekave kuglice. Ali ljudi su se oporavili od artritisa i više ga nikad nisu dobili! Jedino me zanima "simon3" da li možeš reći, jer ja bi išla u Ljubuški: koliko treba vožnje do tamo, da li treba putovnica, i da li si što platio? Please
Ljubuški je blizu Međugorja, i blizu Vrgorca, dakle od granice s Hrvatskom 15 min
vožnje iz pravca Makarske. Pogledaj na karti. Ponesi osobnu.
Cijena ovisi od čajeva. Meni se terapija kroz vrijeme mijenjala, tako da bi cijena varirala od 30KM do 50KM (200kn) maksimalno. Inače, oridinaciju nije teško naći, blizu je centra grada, ali moraš se naručiti.

Sanpu14, alergijsku reakciju nisi mogao dobiti od homeopatskih kuglica. Doduše, od čajeva da. Trebao si ga nazvati. On je liječnik, nije "samo" travar.
simon3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 06:40   #6
Ima li neko njegov kontakt telefon


Hvala,
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 00:06   #7
Quote:
BOSNIAN#1 kaže: Pogledaj post
Ima li neko njegov kontakt telefon


Hvala,
00387 39 831 008
zvjecka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 06:33   #8
Quote:
zvjecka kaže: Pogledaj post
00387 39 831 008

Hvala hvala
__________________
What we do in life, echo’s in eternity
BOSNIAN#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 08:54   #9
Bok,
bila sam kod Sadikovića prije 4 godine. Inače imam Chronovu bolest. I meni je dao čajeve i bobice. Ali nažalost nakon 2 dana uzimanja terapije sam dobila neku alergijsku reakciju, tako da nisam nastavila sa terapijom. U to vrijeme sam još pila lijekove pa ne znam da li je to u kombinaciji uzrokovalo reakciju. Nisam nikad završila sa čajevima, ali koliko znam ima dosta ljudi kojima je pomogao. Uglavnom su pozitivni komentari.
__________________
I love to love....
sanpu14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.