Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 03:40   #3241


meni je ovaj roll on otkriće u zadnje vrijeme, inače se dosta znojim, znojim se i s ovim ali manje i što mi je najbitnije ne smrdim
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 13:17   #3242
pridružujem se pohvalama za ovaj roll on kao i za onaj protiv bijelih mrlja!!! oba su odlična, ne samo da se manje znojim i da odlično drže, nego još i prekrasno pudrasto mirise i miris se jednako intenzivno osjeti i nakraju dan!

Borotalco roll- onovi su mi uz Neutro roberts najbolji
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 14:36   #3243
Quote:
WhateverCupcake kaže: Pogledaj post
Je, ali on ti nije bez soli pa ne znam kako bi reagirala s obzirom da si osjetljiva.
Evo ovo bi probala...mada nikad nisam koristila neki proizvod od yves rochea

__________________
www.jednostavnolijepa.com
Emma1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:18   #3244
Preporuka za neki dobar dezić bez aluminija i svega toga što je štetno a da dobro miriše?
Kakvi su OSH? I jel ovaj Borotalco ima AL?
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 18:10   #3245
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Preporuka za neki dobar dezić bez aluminija i svega toga što je štetno a da dobro miriše?
Kakvi su OSH? I jel ovaj Borotalco ima AL?
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 01:07   #3246
ima li netro roberts dezice u stiku? nekako se sjecam samo da sam viđala u spreju i roll-onu... i ako ih ima, valjaju li?
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 09:19   #3247
Neutro roberts ima i stikove. Ja imam neki extra delicato. Koristim ga nakon brijanja, da mi se ne nadrazi koza. S obzirom da sam ga ljetos kupila, moram priznati da mi i nije bio bas nesto efikasan, zato sam ga i pocela koristiti u tu svrhu. Ne znam bi li sad bio ok za svaki dan.

OSH imam roll on. Situacija slicna kao sa NR, s tim da je ovo antiperspirant a NR dezic. Fino mirisi, ali ne drzi mi bas nesto...a ja se ne znojim puno. Sve u svemu nisam bas nesto odusevljena, iako volim njihova mlijeka za tijelo. I jos jedna stvar koja me nervira, je sto je nakon nekog vremena poceo nekako curiti, nekakva zuckasta grozna boja, pa se to skori na bocici... Radije kupi sprej nego roll on.

Od ovih bez parabena i sl, preporucujem Bourjois, ili ako trazis dezic, kao sto su cure gore navele Borotalco
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:23   #3248
žene dajte mi neki pametan savjet. šta od dezića da nađem za klinca od 12g koji ulazi u pubertet i kod malo veće aktivnosti smrdi ko prase. njemu to jako smeta pogotovo nakon tjelesnog i do sada sam odbijala da mu nešto kupim al vidim da ću morati. nisam ni sama pametna.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 02:22   #3249
Ja bi krenula s nekim drogerijskim markama tipa Vichy i slično
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 15:53   #3250
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
žene dajte mi neki pametan savjet. šta od dezića da nađem za klinca od 12g koji ulazi u pubertet i kod malo veće aktivnosti smrdi ko prase. njemu to jako smeta pogotovo nakon tjelesnog i do sada sam odbijala da mu nešto kupim al vidim da ću morati. nisam ni sama pametna.
Meni je stari u toj dobi branio deziće i mogu reći da je to rezultiralo samo traumom. Sva sreća mama je za to imala razumjevanja pa bi mi kupila. Trenutno dragi koristi plavi Addidas. Bez aluminija, parabena.....Zadovoljan je, kaže da mu dosta dugo drži pa bi moja preporuka bila to. Cijena je oko nekih 15-ak kn. Koristio je i žuti, ali je rekao da ga koža peće od njega.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:08   #3251
ma i ja sam razmišljala da mu nikako nedam jer je premali al vidim da ga to baš mući a na krju krajeva koristio bi ga 2 puta tjedno,mislim da to nemože toliko naštetiti. ti bez alkohola i aluminija meni recimo ništa nedrže al molome planiram tako nešto naći,za svki slućaj.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 16:13   #3252
POMOC molim vas, ako itko zna gdje se moze kupiti ili naructi dezodorans Malizia Intesa Unisex jer doista ga jakooooooooo ga dugo vec trazim za dar jednoj dragoj osobi ali nigdje da ga nadem

http://www.cosmetice-bijuterii.ro/ph...a%20unisex.jpg
leptirica_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 17:47   #3253
Već dvije godine se ne odvajam od Nivea pearl&beauty roll on.
Najbolji mi je i ima prekrasan miris
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 16:27   #3254
Quote:
leptirica_22 kaže: Pogledaj post
POMOC molim vas, ako itko zna gdje se moze kupiti ili naructi dezodorans Malizia Intesa Unisex jer doista ga jakooooooooo ga dugo vec trazim za dar jednoj dragoj osobi ali nigdje da ga nadem

http://www.cosmetice-bijuterii.ro/ph...a%20unisex.jpg
jaoooo...ja sam to kupovala ko blesava u srednjoj skoli....dugo ih nisam vidila...
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 19:03   #3255
Quote:
leptirica_22 kaže: Pogledaj post
POMOC molim vas, ako itko zna gdje se moze kupiti ili naructi dezodorans Malizia Intesa Unisex jer doista ga jakooooooooo ga dugo vec trazim za dar jednoj dragoj osobi ali nigdje da ga nadem

http://www.cosmetice-bijuterii.ro/ph...a%20unisex.jpg
Ja sam to kupovala u kauflandu, sigurno je bilo još na proljeće (kupila sam za poklon) ali iskreno već dugo nisam ni gledala dal ima.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 00:09   #3256
ciao ciao... mene zanima zna li netko zašto više nema u prodaji fa, limunska trava (tako se zvao) mirišao je super i baš mi je bio dobar. odličan u stvari.
witchywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 09:46   #3257
Jučer sam vidjela da su Duschdas neki dezići na sniženju po 7,90 i odmah sam uzela jedan, točnije ovaj sa slike i još to neko veće pakiranje od uobičajenog! Miris mi je baš krasan, lagan, nenapadan! I prevenstveno sam ga uzela zbog akcije, nakon toga zbog mirisa tako da, kakav je u sprječavanju neugodnih mirisa i znojenja i slično, ne znam, nije mi to bila namjera tražiti u njemu, za to imam druge deziće.

Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 11:07   #3258
ja koristim svakakve deziće,volim isprobavati...a opet dosta POKLON paketa dobijem za Božić&rođendan...pa mi dugo traju i najviše mi se dopao NIVEA pearl&beuty dezić (dugo traje na meni) i Nivea INVISIBLE for black&white roll on (mislim da on ne djeluje na meni) morat ću ga zamjeniti sa pearl&beuty...čim ga potrošim
BOLEYN is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 12:29   #3259
Ma najbolje kaj ima a najprirodnije je Balea od DM-a Deo kristal sensitiv, samo ga namoćiš u vodu i 5 puta gore dolje, s tim da se naravno prije opereš.
Ništa ne štopa znojenje, samo smrad.
A uz to godinama koristima B (na netu se nađe kontakt)ody soap od AM-way-a, ima ih kod nak preko akvizitera, kupe se po 6 kom, cca 200kn al ste mirni godinu i pol, moj muž se samo sa tim pere, a i ja pod pazuhom jer onda nema teorije da se usmrdiš.
Ja se ne perem sa tim sapunom po tijelu jer mi prejako očisti kožu (čitaj osuši), al za pazh dam desnu ruku u kombinaciji sa ovim gore navedenim kristalom, misil da je oko 18,90kn isto ste mirni 2-4,mj.
__________________
Moj album[/SIZE]
rzm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 08:58   #3260
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...73961286_n.jpg


Ste isprobale koji od ovih?
__________________
Progress over perfection.

Zadnje uređivanje raverica : 05.12.2012. at 11:43. Reason: prevelika slika
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.