Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2009., 21:48   #1
Hrvatske regije

Evo jedna temica o HR regijama

Dakle, mene zanima koja je po vašem mišljenju:

-najliberalnija regija (koja regija u RH je najvise 'open-minded' po pitanju prihvaćanja ljudi druge vjere, uvjerenja, sex. orijentacije)

-naj 'primitivnija' regija (tu se podrazumijeva ona: 'svi koji nisu hrvati, katolici i hetero su manje vrijedni')

-regija koja ima najbolju prespektivu u budućnosti

- i po vašem mišljenju najljepša regija

-Pod regije spadaju: Dalmacija, Istra i Kvarner, Sj. Hrvatska, Slavonija, Kont. Hrvatska, Lika i GK [neka Lika i GK budu kao 'jedna cjelina']
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein

Zadnje uređivanje _Bea_ : 05.05.2009. at 21:58.
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 21:56   #2
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Evo jedna temica o HR regijama

Dakle, mene zanima koja je po vašem mišljenju:

-najliberalnija regija (koja regija u RH je najvise 'open-minded' po pitanju prihvaćanja ljudi druge vjere, uvjerenja, sex. orijentacije)

-naj 'primitivnija' regija (tu se podrazumijeva ona: 'svi koji nisu hrvati, katolici i hetero su manje vrijedni')

-regija koja ima najbolju prespektivu u budućnosti

- i po vašem mišljenju najljepša regija

-Pod regije spadaju: Dalmacija, Istra i Kvarner, Sj. Hrvatska, Slavonija i Kont. Hrvatska.
A Lika?
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:12   #3
Ja sam samo posetio Dubrovnik, pre pet godina i moram priznati da sam bio, malo je reći, fasciniran... Zaista je prelep, a ljudi sa kojima sam razgovarao su bili jako fini, čak oduševljeni činjenicom da dolazom iz Beograda. Imam veliku želju da posetim Zagreb, Split i Istru... Šta vredi videti u tim gradovima? I postoji li neko mesto u Hrvatskoj koje ne bih smeo propustiti?
Pozdrav!
Sorrow.Srb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:39   #4
Quote:
Sorrow.Srb kaže: Pogledaj post
Ja sam samo posetio Dubrovnik, pre pet godina i moram priznati da sam bio, malo je reći, fasciniran... Zaista je prelep, a ljudi sa kojima sam razgovarao su bili jako fini, čak oduševljeni činjenicom da dolazom iz Beograda. Imam veliku želju da posetim Zagreb, Split i Istru... Šta vredi videti u tim gradovima? I postoji li neko mesto u Hrvatskoj koje ne bih smeo propustiti?
Pozdrav!
Istra ti je precjenjena...

Malo noćnog života, preskupo...

Plaže loše,a i stalno nešto puše...

Makarska i Crikvenica su ti super
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:50   #5
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Istra ti je precjenjena...

Malo noćnog života, preskupo...

Plaže loše,a i stalno nešto puše...

Makarska i Crikvenica su ti super
Eh, bio sam u Makarskoj al' pre rata. Kao klinja, imao 6 godina '88. Sećam se da je Bajaga svirao na jednoj od plaža i da smo šetajući naleteli na nudističku. Heheheh.... Tad sam prvi put video sise i žbuniće... Možeš misliti kako sam raširio zenice... To je tek lepo sećanje...
Sorrow.Srb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:54   #6
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Evo jedna temica o HR regijama

Dakle, mene zanima koja je po vašem mišljenju:

-najliberalnija regija (koja regija u RH je najvise 'open-minded' po pitanju prihvaćanja ljudi druge vjere, uvjerenja, sex. orijentacije)

-naj 'primitivnija' regija (tu se podrazumijeva ona: 'svi koji nisu hrvati, katolici i hetero su manje vrijedni')

-regija koja ima najbolju prespektivu u budućnosti

- i po vašem mišljenju najljepša regija

-Pod regije spadaju: Dalmacija, Istra i Kvarner, Sj. Hrvatska, Slavonija, Kont. Hrvatska, Lika i GK [neka Lika i GK budu kao 'jedna cjelina']
najliberalnija je Slavonija, defenitivno..
najprimitivnija mi je nekako Istra...
a najlijepše siu mi Lika i južna Dalmacija
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 09:58   #7
Pa po mom skromnom mišljenju (mišljenju mene kao pojedinca, a ne sre. hrvatske grupacije) to bi bilo:
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
najliberalnija regija (koja regija u RH je najvise 'open-minded' po pitanju prihvaćanja ljudi druge vjere, uvjerenja, sex. orijentacije)
Središnja Hrvatska, posebice Zagreb- tu nema čega nema i što neće bit prihvaćeno (ali opet isto tako to je jedno od najprimitivnijih područja, jer sve prihvaćamo, a kad nas na*ebu onda smo naj-fobičniji)

Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
[-naj 'primitivnija' regija (tu se podrazumijeva ona: 'svi koji nisu hrvati, katolici i hetero su manje vrijedni')
Središnja Hrvatska (Zagreb i zagorska područja), gdje jedan drugome mater psuju, jedan drugog *ebe, a onda svi u crkvu i mir s tobom, te Lika i Gorski kotar gdje su intelektualno slabiji, ali ih to ne spriječava da se prave pametni kad dođu kod nas.
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
[-regija koja ima najbolju prespektivu u budućnosti
Kvarner- stvarno nemam ništa protiv, divni ljudi i divna priroda
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
[- i po vašem mišljenju najljepša regija]
Kvarner

-najruralnija, s najvećom mogućnošću "propasti"
Slavonija i Istra, Slavonija jer jednostavno ne maju ništa, stalno neka frka il sa Srbima il sa sjetvom, pa čovječe ak vidite da godinu za godinu ne uspijevate prodati usjev, prebacite se na neki drugi posao. A problem sa srbima; nije problem kao problem, već politiziranje, kao srbi su nas najviše oštetili, poubijali, pljačkali, a istodobno cajke su uz tamburicu najraširenije, kao i štakavski govor...
Istra je jednostavno kamen, ljudi su primitivni i misle da bi svi samo trebali poslat novce za ljetovanje i ne doć'. Više puta sam na ljetovanju od domaćih ljudi doživio da se odnose prema nama turistima kao govnima, a novce bi htjeli. Komunističko glorificiranje i konstantno kukanje jednostavno ubijaju ikakvu ljepotu.
Nemojte se uvrijediti, nije baš da je uvijek tako 100%, ali dobar dio ljudi je takav.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 10:37   #8
Quote:
Sorrow.Srb kaže:
..............I postoji li neko mesto u Hrvatskoj koje ne bih smeo propustiti?

Obavezno poseti Vukovar
__________________
Istjerujem uroke, demone iz ljudi, lakom metodom-prst u oko !

Zadnje uređivanje Bassconnect : 06.05.2009. at 10:43.
Bassconnect is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 12:51   #9
Quote:
Aryan kaže: Pogledaj post
Pa po mom skromnom mišljenju (mišljenju mene kao pojedinca, a ne sre. hrvatske grupacije) to bi bilo:

Središnja Hrvatska, posebice Zagreb- tu nema čega nema i što neće bit prihvaćeno (ali opet isto tako to je jedno od najprimitivnijih područja, jer sve prihvaćamo, a kad nas na*ebu onda smo naj-fobičniji)


Središnja Hrvatska (Zagreb i zagorska područja), gdje jedan drugome mater psuju, jedan drugog *ebe, a onda svi u crkvu i mir s tobom, te Lika i Gorski kotar gdje su intelektualno slabiji, ali ih to ne spriječava da se prave pametni kad dođu kod nas.

Kvarner- stvarno nemam ništa protiv, divni ljudi i divna priroda

Kvarner

-najruralnija, s najvećom mogućnošću "propasti"
Slavonija i Istra, Slavonija jer jednostavno ne maju ništa, stalno neka frka il sa Srbima il sa sjetvom, pa čovječe ak vidite da godinu za godinu ne uspijevate prodati usjev, prebacite se na neki drugi posao. A problem sa srbima; nije problem kao problem, već politiziranje, kao srbi su nas najviše oštetili, poubijali, pljačkali, a istodobno cajke su uz tamburicu najraširenije, kao i štakavski govor...
Istra je jednostavno kamen, ljudi su primitivni i misle da bi svi samo trebali poslat novce za ljetovanje i ne doć'. Više puta sam na ljetovanju od domaćih ljudi doživio da se odnose prema nama turistima kao govnima, a novce bi htjeli. Komunističko glorificiranje i konstantno kukanje jednostavno ubijaju ikakvu ljepotu.
Nemojte se uvrijediti, nije baš da je uvijek tako 100%, ali dobar dio ljudi je takav.
tiiiiiiiii si mi inetelektualno jak
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 13:46   #10
Quote:
Bassconnect kaže: Pogledaj post
Obavezno poseti Vukovar
Ja bih otišao i u Vukovar... Nemam se čega bojati! Pozivam sve da posete Beograd i Srbiju... Nije ovde tako loše! Ima lepih cica, dobar je noćni život, i nema mnogo narodnjaka ili "cajki" kako vi kažete!
Sorrow.Srb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 17:35   #11
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
tiiiiiiiii si mi inetelektualno jak
Ajd' pokušaj ne za*bat ovu temu svojim procijenjivanjem moje intelektualne snage. Kao prvo naveo sam svoje mišljenje iz svog iskustva, i još sam rekao kako to nije 100%, ali dobar dio ljudi se tako ponaša. žao mi je ako si se prepoznao, ali to samo potvrđuje moju tvrdnju, tj. mišljenje.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 18:20   #12
a di je najveca Hrvatska regija,Hercegbosna,tzv. be i ha?
Max95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 18:29   #13
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Istra ti je precjenjena...

Malo noćnog života, preskupo...

Plaže loše,a i stalno nešto puše...

Makarska i Crikvenica su ti super
http://www.byblos.hr/ , http://www.monvicenter.com/ , http://www.arubaclub-pula.com/aruba/

Sto se nudi u Crikvenici i Makarskoj ?
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 21:22   #14
Ajd da na ovoj temi odredimo-što je Slavonija,što je Dalmacija,gdje pripada Dubrovnik,itd...
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:16   #15
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Evo jedna temica o HR regijama

Dakle, mene zanima koja je po vašem mišljenju:

-najliberalnija regija (koja regija u RH je najvise 'open-minded' po pitanju prihvaćanja ljudi druge vjere, uvjerenja, sex. orijentacije)

-naj 'primitivnija' regija (tu se podrazumijeva ona: 'svi koji nisu hrvati, katolici i hetero su manje vrijedni')

-regija koja ima najbolju prespektivu u budućnosti

- i po vašem mišljenju najljepša regija

-Pod regije spadaju: Dalmacija, Istra i Kvarner, Sj. Hrvatska, Slavonija, Kont. Hrvatska, Lika i GK [neka Lika i GK budu kao 'jedna cjelina']
Najliberalnije mjesto nije regija nego grad Zagreb.

Najprimitivnija regija je Istra. Duh. Koza na grbu.

Najbolju perspektivu ima cijela Dalma.

Najljepši je Dubrovnik i okolica. Zatim Lika.

Najdosadniji su otoci.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:19   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ajd da na ovoj temi odredimo-što je Slavonija,što je Dalmacija,gdje pripada Dubrovnik,itd...
Ja sam to ovako zamislila: sve južnije od Zadra pod Dalmaciju, jer je tako lakše nego cjepkanje na Sj. Jadran, Južni i Srednji Jadran kužite?

A pod Slavoniju bi išlo sve istočnije od Daruvara, ako se netko ne slaže s ovim neka kaže
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:21   #17
Quote:
Sorrow.Srb kaže: Pogledaj post
Ja sam samo posetio Dubrovnik, pre pet godina i moram priznati da sam bio, malo je reći, fasciniran... Zaista je prelep, a ljudi sa kojima sam razgovarao su bili jako fini, čak oduševljeni činjenicom da dolazom iz Beograda. Imam veliku želju da posetim Zagreb, Split i Istru... Šta vredi videti u tim gradovima? I postoji li neko mesto u Hrvatskoj koje ne bih smeo propustiti?
Pozdrav!
Ma e , mogu zamislit, da se ti Dubrovčani nisu zvali Vojo i Jugoslav?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:37   #18
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Ja sam to ovako zamislila: sve južnije od Zadra pod Dalmaciju, jer je tako lakše nego cjepkanje na Sj. Jadran, Južni i Srednji Jadran kužite?

A pod Slavoniju bi išlo sve istočnije od Daruvara, ako se netko ne slaže s ovim neka kaže
Dalmacija je zadar,šibenik,split,makarska a dubrovnik je za sebe a ovi neretvanci metković,opuzen i to nemam pojam šta su
tarky014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:39   #19
Quote:
tarky014 kaže: Pogledaj post
Dalmacija je zadar,šibenik,split,makarska a dubrovnik je za sebe a ovi neretvanci metković,opuzen i to nemam pojam šta su:ne zna:
boogyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:43   #20
Quote:
tarky014 kaže: Pogledaj post
Dalmacija je zadar,šibenik,split,makarska a dubrovnik je za sebe a ovi neretvanci metković,opuzen i to nemam pojam šta su
Ma znam, al bilo mi je jednostavnije to sve strpat pod Dalmaciju
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.