Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Nove registarske pločice su...
super. 17 29.31%
užas. 41 70.69%
Glasovatelji: 58. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2015., 12:54   #61
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Je ovo izbacivanje službenih RH obilježja utuživo?

Puno prije nego su se novokomponirani regijunaši kojima smeta grb Rh dosjetili da bi mogli izbaciti isti sve je bilo pripremljeno za EU.

Postoji prazno polje sa lijeve strane na koje se smjesti oznaka EU i sve je rješeno.
Neznam čemu sad ova otimačina para i financiranje "radova" kad je sve već godinama spremno?

Partija jaše opet. Sad je i grb problem. Pljuc.
Sorry,ne znam koliko imaš godina,jesli završio školu i kakav si bio u ocjenama...ne znam jesi li iz funkcionalne obitelji ili živiš sam sa nekim tko te ugnjetava...doista ne znam ništa o tebi,ali nemoj mi zamjeriti,moram ti reći radi tebe samog,post to je napisan u stilu staljinist.Kao da ga skrojio netko bez škole,onako malo tupast i glup,uvjek gurnut u stranu...

Kažeš nema nacionalnih oznaka?
Pa jel imaš ti osobnu?Imaš li putovnicu?Imaš li školsku svjedodžbu?Vidiš li stjegove iznad državnih tijela?Vidiš li ploče državnih tijela?
A što piše na njima...?
Oprost,pretpostavljam da znaš čitati ako znaš tipkati...ali molim te,saberi se,dođi k sebi ne lupetaj gluposti jer ljudi vrlo lako ismiju i izvrgnu ruglu..Nemoj biti budala..Saberi se..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 13:03   #62
Quote:
The Avenger kaže: Pogledaj post
Osobno sam sklon misliti da je natječaj za nove registarske pločice raspisan od SDP-a da bi se s njih uklonio hrvatski grb.

Koliko li sam samo puta vidio pločice s kojih se netko svojski potrudio izbrisati hrvatski grb, tako da je ostala samo bijela podloga...
.
Ajde dobro je što nikome ne pada na pamet da vrati grb SR Hrvatske.

On je prekrasan, more, žito, šahovnica, iza nje sunce koje izlazi, zvijezda petokraka ....

Ovakva Hrvatska tako lijepi grb ne zaslužuje.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 13:22   #63
mi se tako ponosimo s tim našim grbom da nikako ne možemo prežaliti što ga više neće biti na tablici, kao da se stranci neopisivo dive hrvatskom grbu isto kao što se i ja divim nekom grbu druge države, a uopće ih ne doživljavam...što se tiče stranih tablica, što je jednostavnija to mi ljepše izleda, bez nakičivanja s grbovima i ostalim izmišljotinama
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 15:04   #64
treće mjesto,
trebalo biti prvo !

hrvatska se poznaje po crveno-bijelim kvadratićima.
otkuda sada i plavi ? http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...ti/810835.aspx
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:25   #65
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
treće mjesto,
trebalo biti prvo !

hrvatska se poznaje po crveno-bijelim kvadratićima.
otkuda sada i plavi ? http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...ti/810835.aspx
To je zato što je crveni iznad plavog što u stvari znači da je sdp iznad hdz,čak ono guzni dio crvenog dira nosni dio plavog.Tablica je čista provokacija i ostavljam stare.A i zbog para,ali svakako je ono prvo prevagnulo.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:12   #66
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
To je zato što je crveni iznad plavog što u stvari znači da je sdp iznad hdz,čak ono guzni dio crvenog dira nosni dio plavog.Tablica je čista provokacija i ostavljam stare.A i zbog para,ali svakako je ono prvo prevagnulo.
reci mi da se zajebaješ
stwhiskey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:32   #67
crveni i plavi kvadrati simboliziraju zastavu, crven bijeli plavi, osim ako nije istina to što je Polki ustanovio

sjećam se da je davno, još negdje devedesetih, neki dizajner predložio da hrvatska zastava bude cijela od crvenih, bijelih i plavih kvadrata
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:34   #68
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Plocice su sasvim u redu. Sve je bolje od one prijasnje sprdnje s onim zivotinjskim carstvom na njima i zastarjelim dizajnom.
ne voliš grb Hrvata?
tvoj problem, i dalje češ ga morati gledati na većini dokumenata
El Cid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 00:08   #69
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Kažeš nema nacionalnih oznaka?
Pa jel imaš ti osobnu?Imaš li putovnicu?Imaš li školsku svjedodžbu?Vidiš li stjegove iznad državnih tijela?Vidiš li ploče državnih tijela?
A što piše na njima...?
Oprost,pretpostavljam da znaš čitati ako znaš tipkati...ali molim te,saberi se,dođi k sebi ne lupetaj gluposti jer ljudi vrlo lako ismiju i izvrgnu ruglu..Nemoj biti budala..Saberi se..
Kao i uvijek kad komentiraju druge, ljudi obično više o sebi kažu. A sve se svodi na to da ti pričaš da neznaš. Pa zašto pričaš da neznaš?
Možda da naučiš pa ćeš znati.
Pa za početak da naučiš da pričaš o temi?
Tema je - Registarske pločice.
Drži se teme.
Di vidiš nacionalne oznake na novim pločicama?
Je znaš što su službena obilježja RH?
Od kud potreba da se iste mjenjaju? Službena obilježja ne zastarjevaju.

SDP - na vlasti u Rh - inače kratica od socijal demokratska PARTIJA.
Vanjska politika koju provode - politika regije, regijuna - regijunaši.

Dalje, jesmo usvojili grb? Jesmo.
Jesmo proveli javnu raspravu i usvojili dizajn pločica? Jesmo.
Jesmo mislili kao zemlja kandidat unaprijed i predvidjeli da iste budu kompatibilne sa europskim standardima kad jednog dana uđemo u EU? Jesmo.
Je polje za zastavu EU predviđeno u propisanim dimenzijama i prazno mjesto za istu ostavljeno? - Jeste

Je SDP biran radi oporavka gospodarstva i reformi ili radi promjene tablica jer im se sprdnulo a nikakvu potrebu niti obavezu za isto nemaju.

Jesu tablice funkcionalne? Je nam treba trošak novih?
I na kraju jesu li naše pločice donekle jedinstvene i unikatne što ih kao takve ističe iz mase i čini uočljivima i prepoznatljivima.
I kad se svi trude biti orginalni, unikatni i jedinstveni mi pokušavmo biti dio jednolike mase.

I radimo pločice sa partijskim logom na kojima nema ama baš nikakve naznake bilo kakvog službenog obilježja RH.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 00:28   #70
Neki vele da druge EU države nemaju nacionalni grb na registarskim pločicama, to nije točno jer postoji par zemalja koje imaju, ili nacionalni grb ili grb neke regije ili grb odnosno oznaku grada.
Međutim točno je i neporecivo da s ovim novim pločicama Hrvatska postaje jedina zemlja u EU koja na pločicama ima hebeno ''dizajnersko rješenje''.
Apsolutno svi drugi imaju samo slova i brojke ili službene grbove države ili neke pokrajine, odnosno regije.
Halo ljudi, mičemo nacionalni grb, a stavljamo ''dizajnersko rješenje''.
Pa to nema nigdje na svijetu.
I onda još to ''dizajnersko rješenje'' slučajno izgleda kao logo SDP-a.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 15:45   #71
Ne smijemo dozvoliti da im ovo prođe.

Svi koji ste za to da se vrati grb na nove reg. pločice možete ovdje potpisati peticiju.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 01:03   #72
ovo sranje od tablice je poruka SDP-a i nastavak antihrvatske politike koju silom provode! Zašto oni siluju crveno plavu boju??! zašto tom ostojiČu smeta hrvatski grb?? Zašto o tome odlučuje jednostrano iako na stotine tisuća Hrvata ima suprotno mišljenje?! O svemu ovome ne čujemo poglavara milanoviČa, a njega bi se to trebalo najviše ticati jer će upravo zbog ovakvih detalja i inzistiranju na daljnje provođenje antihrvatske politike izgubiti vlast! Većina Hrvata kroz 4 godine terora ove vlade i neuspjeha na svakom koraku te siljenju antihrvatske politike, ali i onog najvažnijeg OGROMNIH i mnogostrukih ZLOUPOTREBA vlasti i budimo iskreni krađe počevši od merzelice, linića, sabe, violićkem, ali i nagrađivanju malim kaznama one koji su osuđeni iz strane HDZ-a, SVI mi možemo vidjeti da je SDP=HDZ, ali uz razliku da nas uz sve ove zloupotrebe vlasti i položaja i lopovluka koje procesuiraju žele uzeti i ono zadnje što nam je ostalo! A TO JE - totalna rasprodaja za kikiriki hrvatske imovine i naše dostojanstvo!!! Njima nije sveta ova domovina, a to dokazuju slabim i mlakim stavovima prema paljenju hrvatske zastave, raznim čiriliČnim pločama, ali i ovakvim tablicama!
Đibril Sise is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 15:40   #73
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Je ovo izbacivanje službenih RH obilježja utuživo?
Je kad pronađeš zakon.

Quote:
Oblige kaže: Pogledaj post
Sada, ako se ide na ruku HDD-u u vidu promocije naših dizajnera, neki privatni interesi ili što već, ne mogu procijeniti,
neka se promoviraju sami ako su zaslužili.
Privatni intersi zvan novac.
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Službena obilježja ne zastarjevaju.
.
Pa i nisu zasatrili niti ih je netko mjenjao,postoji grb,zastava i himna.Nigdje ne piše da na istim mjestima moraju postojat zauvjek.

Quote:
Đibril Sise kaže: Pogledaj post
ovo sranje od tablice je poruka SDP-a i nastavak antihrvatske politike koju silom provode!
dođe HDZ na vlast pa promjeni tablice.Ništa strašno osim za narodni džep.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 15:48   #74
Dobre su,dosta modernije od prijašnjih.
Špika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 20:38   #75
Nakon ovoga krenut ce i na drzavnu zastavu RH. Taj Ljubicic koji zeli po necemu biti upamcen vec godinama u medijima govori da je zastava RH "zastarijela" i da on predlaze da nova zastava RH bude ko ona zastavica iz F1.

Toliko im smeta RH, toliko im smetaju simboli RH da izvode ovaj cirkus prvo sa tablicama. I tu je taj klipan Ljubicic ukljucen naravno. Pa ce na kraju udariti i na drzavnu zastavu. Taj Ljubicic je sto se dizajna tice talentiran kao djeca u vrticu. Nista vise od njih. Njegovi argumenti su uvijek da je nesto zastarjelo i sl. U vezi tablica kaze da nije drzavnom grbu mjesto na tablicama. Onda nesto filozofira da je grb komliciran za nacrtat i sl. Pa nece ljudi morat rukom crtat grb na tablicama gospodine Ljubicicu. Onda kaze da se grb dobro ne vidi jer tablice su uprljane i sl. Vjerojatno Ljubicic nikad ne pere automobil ili zivi negdje gdje nema asfalta. A njegove dvi kocke koje nista ne predstavljaju, crvena i plava se kao nece šporkat na tablicama? RH je taoc raznim nestrucnjacima, amaterima, bitangama i ljudima koje je pregazilo vrime odavno.



Promjena dizajna hrvatske zastave?
Listopad 7, 2014

U zagrebačkoj galeriji Lauba misle da je stigao trenutak za promjenu dizajna hrvatske zastave. Stoga, od srijede 8. listopada u 18 sati ispred nje će se vioriti zastava. I to ne bilo kakva, već dizajnersko rješenje vizualnog identiteta Hrvatske – Borisa Ljubičića.

http://fama.com.hr/promjena-dizajna-hrvatske-zastave/
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 22:08   #76
Ovo je strašno, pa čak ni komunisti nisu dirali šahovnicu u grbu tadašnje SRH.
__________________
Cijeni stablo po plodu a ne po lišću!
Jurica222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 08:06   #77
ali zasto bi se bilo koji grb stavljao bilo gdje ? meni se cini da su neki nacionalno frustrirani.
dragobrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 11:17   #78
Evo Ostojić je odustao od Ljubičićevog rješenja.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 11:24   #79
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Evo Ostojić je odustao od Ljubičićevog rješenja.
Koji šupak.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 11:37   #80
Imam dojam da naši ministri imaju neku internu kladionicu u kojoj se redovito klade tko će više dignuti tlak narodu.

Jadan je narod kojim se može tako lako manipulirati.
margarin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.