Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2011., 11:36   #61
Quote:
TurbulentFluid kaže: Pogledaj post
Da ekipi koja nije glasal pojasnim jednu stvar: vaš neizlazak nije faktor niti izjava.

I može li se zaključiti da su oni koji nisu izašli na izbore - postigli baš ništa?
malo si kontradiktoran ili ?

vecina ovdje koja nije glasala vidim da ima dobre razloge ili stavove
__________________
..follow the white rabbit
100PER is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 11:44   #62
Nisam glasao jer nemam želudac za to ali želja mi se ostvarila, hdz nije pobijedio. Dosta je bilo broševa i vrlo lošeg laganja. hdz nezna ni lagati sa "stilom".
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:04   #63
Quote:
100PER kaže: Pogledaj post
malo si kontradiktoran ili ?

vecina ovdje koja nije glasala vidim da ima dobre razloge ili stavove
Nema kontradiktornosti. Pročitaj bolje. Ja ne volim duple negative, a odgovor na pitanje

Quote:
I može li se zaključiti da su oni koji nisu izašli na izbore - postigli baš ništa?
je "da, postigli su baš ništa".

A ako si postigao ništa, ona slijedom logike nisi niti faktor, niti si napravio izjavu - ti si jednostavno ništa. Recimo, ovo:

Quote:
Nisam glasao jer nemam želudac za to ali želja mi se ostvarila, hdz nije pobijedio. Dosta je bilo broševa i vrlo lošeg laganja. hdz nezna ni lagati sa "stilom".
je jedno neopisivo veliko - NIŠTA. (Iako je ova moja izjava, priznajem, logički kontradiktorna )

Dobar razlog za neglasanje je eventualno "nisam bio u blizini mog birališta" ili "ovaj truli sustav mi nije omogućio da se izjasnim jer sam u bolnici/liječilištu".

Sve ostalo su trice...
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:55   #64
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Dobra analogija!! Srecom na svijetu ipak ima vise od 40 zena pa se i izbirljivi tu mogu pronaci...medjutim da ih ima 40 i sve su debele i ruzne.....ja bih isao u pope! Vi bi sa druge strane lagali sami sebe kako ste okruzeni ljepoticama i jos se rugali jedno drugom kako ovaj drugi jebe gabora!

To je ipak stvar moje bolesti...hajmo kazati da je to vise stvar zabave.
Sa druge strane, ja sam bacio pogled na TV, vidio freak show i odlucio da nijedna od ponudjenih opcija ne zasluzuje moj glas....u cemu je problem?

Pazi, ja nemam nista protiv tebe i tvog izbora....ali ja ne zelim biti saucesnik!
Ima jedna stara narodna......u birača nema jebača. Ne treba biti izbirljiv, mislim, dobro je gledati oko sebe i razmišljati i birati, ali nema idealnih, nema savršenih, nema nepogrešivih, ali ima vrijednih, poštenih, hrabrih, pomalo pametnih i inteligentnih, sposobnih........ima ljudi, a vjerujem da ih je bilo i na ovim izborima.

Problem demokracije i izbora je što većina tih sposobnih, pametnih, opoštenih, nemaju šanse proći medijske blokade, neamju para za kampanje, proglašeni su unaprijed redikulima i glupanima....i takvi se ne uspiju ni probiti do tebe. Do vas, u biti.
__________________
....a sad je na redu general Praljak i ostali....
Weteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 14:05   #65
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Najzaslužniji su branitelji, HDZ su bili samo statisti. A ono sam mislio u smislu da bez HDZa ne bi bilo RH.
Zanimljivo,,zanima me zašto su onda JNA ispitivači po logorima posebno tražili branitelje a i civile sa HDZ iskaznicama i posebno ih "obrađivali"...meljete gluposti.
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:29   #66
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Mislim da bi svima onima koji nisu pristupili svojoj građanskoj dužnosti da glasaju tebalo zabraniti da uopće raspravljaju o politici. Znam-nemoguće, ali ako imaju iti malo obraza učinit će to i sami.
Skoro da bi im i pravo glasa oduzeo!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:32   #67
Quote:
TONI-VU kaže: Pogledaj post
Zanimljivo,,zanima me zašto su onda JNA ispitivači po logorima posebno tražili branitelje a i civile sa HDZ iskaznicama i posebno ih "obrađivali"...meljete gluposti.
EEJJJ HDZ u 90tim godinama je bila stranka koja je organizirala obranu Hrvatske bez oružja praktički, danas su HDZ ovci glavni servis brisela i haga!!!!!!!!!!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:36   #68
Quote:
darthraven kaže: Pogledaj post
Ukrali su ti glas? Stranka za koju si glasal je dobila više od 1/14 glasova (7%) u tvojoj IJ?
Da, ukrali, jer ako stranka dobije tri posto to je 4 zastupnika po demokratskom modelu, ako ima 5 takvih stranaka onda je to 20 zastupnika.

Svi oni koji kažu da smo glasovali 100 posto za EU, moraju znati da dobar dio birača diskriminiraju!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:05   #69
Po mom mišljenju,tko nije izašao,dao je da mu drugi kroje sudbinu i nema se pravo žaliti na ništa sljedeće 4 godine
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:51   #70
Osobno sam mislio neizlaskom doprinjeti neizlascima, što je politički stav, onda sam ipak izašao i doprinjeo gluposti zvanoj D'Hondt da se pokaže u najsvjetlijem izdanju.
HighElbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:55   #71
dobra slika

nisam izašao na izbore jer smo si zemlju doveli to točke kada je svejedno tko je na vlasti (osim HDZa).
dobro je da HDZ više nije na vlasti (moram li to objašnjavati), i bilo tko drugi biti će mi svejedno, jer gori od HDZa teško mogu biti.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
EEJJJ HDZ u 90tim godinama je bila stranka koja je organizirala obranu Hrvatske bez oružja praktički, danas su HDZ ovci glavni servis brisela i haga!!!!!!!!!!
a i o tome se može raspravljati.
možda zato nemamo heroja, osim kada u haagu završe pa im tepamo "heroji naši"...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 18:50   #72
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Nisam glasao jer nemam želudac za to ali želja mi se ostvarila, hdz nije pobijedio. Dosta je bilo broševa i vrlo lošeg laganja. hdz nezna ni lagati sa "stilom".
A tvoj doprinos gubitku HDZ-a je ogroman
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 18:56   #73
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
dobra slika

nisam izašao na izbore jer smo si zemlju doveli to točke kada je svejedno tko je na vlasti (osim HDZa).
dobro je da HDZ više nije na vlasti (moram li to objašnjavati), i bilo tko drugi biti će mi svejedno, jer gori od HDZa teško mogu biti.

Slika je odlična ali imao si i druge mogućnosti od neizlaska na izbore

I nisi neutralan i nije ti svejedno tko je na vlasti, čim kažeš da je dobro da HDZ-e nije više na vlasti

Jedan od onih kojima je forum krajnji domet u politici
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 18:59   #74
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post

a i o tome se može raspravljati.
možda zato nemamo heroja, osim kada u haagu završe pa im tepamo "heroji naši"...
Lopovčina je bilo u i u 90tim naravno, ali tada je HDZ ipak ostvario Hrvatsku, ne savršenu, ali smo mogli danas imati puno bolju državu nego što je imamo.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:18   #75
hrvatsku je stvarao ivan iz belog manastira koji je obje noge ostavio u ratu,
poserem se na HDZ
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:35   #76
Gospodo koji niste izašli na izbore iz razloga"nisam imal za koga" ili "svi su oni isti" i tak dalje, meljete gluposti. Prije 20 godina neki tamo ljudi su bili ubijani, osakaćivani, protjerivani da bi vi danas imali mogućnost izaći na izbore i glasati za svoju budućnost i budućnost svoje djece. Svojim neizlaskom niste se posrali samo na svoju budućnost, nego ste se onak junački posrali i na žrtvu tih ljudi.
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:36   #77
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
hrvatsku je stvarao ivan iz belog manastira koji je obje noge ostavio u ratu,
poserem se na HDZ
Ali netko je morao organizirati sve te ljude koji su dali život i zdravlje za Hrvatsku!

Danas nemamo niti takav HDZ koji bi bio u stanju organizirati jedan običan skup protiv EU, danas nemamo niti jednu snagu koja bi mogla organizirati nadzor zbrajanja glasova za EU-referendum o tome ti ja govorim.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:45   #78
Kazu
Covjek treba ici na izbore jer to se tice njega.

Moj prijatelj koji nije isao na izbore mi je rekao
Ako pobijedi ponovo HDZ ne razumijem kako ce se to ticati mene ?
Onda je nastavio
Ako pobijedi koalicija ne znam isto tako kako ce se to ticati mene ?
Ako ti znas ti mi reci ?

Ja nisam znao sto cu mu odgovoriti.
Nicolas Poussin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 09:55   #79
Quote:
Nicolas Poussin kaže: Pogledaj post
Kazu
Covjek treba ici na izbore jer to se tice njega.

Moj prijatelj koji nije isao na izbore mi je rekao
Ako pobijedi ponovo HDZ ne razumijem kako ce se to ticati mene ?
Onda je nastavio
Ako pobijedi koalicija ne znam isto tako kako ce se to ticati mene ?
Ako ti znas ti mi reci ?
Istina, ne tiče ga se ko je na vlasti, osim ak je jedna od sljedećih kategorija:
- umirovljenik
- nezaposleni
- obrtnik
- radnik
- student
- roditelj
- potrošač struje
- kupac u dućanu
- štediša
- korisnik kredita
__________________
Sve ima kraj. Osim hrenovki. One imaju dva kraja.
darthraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 10:24   #80
Quote:
Nicolas Poussin kaže: Pogledaj post
Kazu
Covjek treba ici na izbore jer to se tice njega.

Moj prijatelj koji nije isao na izbore mi je rekao
Ako pobijedi ponovo HDZ ne razumijem kako ce se to ticati mene ?
Onda je nastavio
Ako pobijedi koalicija ne znam isto tako kako ce se to ticati mene ?
Ako ti znas ti mi reci ?

Ja nisam znao sto cu mu odgovoriti.
a šta radi taj prijatelj u životu?
splićo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.