Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste za otvaranje podforuma Regija?
Iz Hrvatske sam i jesam za otvaranje pdf Regija 4 20.00%
Iz Hrvatske sam i nisam za otvaranje pdf Regija 11 55.00%
Iz regije sam i jesam za otvaranje pdf Regija 4 20.00%
Iz regije sam i nisam za otvaranje pdf Regija 1 5.00%
Glasovatelji: 20. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 19:09   #1
Ponovno otvaranje podforuma Regija (ex-yu)

Nekada je postojao podforum Ex-yu: https://www.forum.hr/forumdisplay.php...r=desc&page=12
Bio je poprilicno ziv, valjda najposeceniji podforum, vodjene su prilicno zanimljive diskusije na temu politickih desavanja u regiji, ratu, kao i odnosu hrvatske i zemalja regije

Da li ste za otvaranje podforuma Regija u okviru Politike?

Zadnje uređivanje trunkss : 17.12.2011. at 19:15.
trunkss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 19:57   #2
Puno više zanimljivih tema je bilo, slažem se
__________________
Gospodar prstenova
Legollas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 21:51   #3
Quote:
trunkss kaže: Pogledaj post
Nekada je postojao podforum Ex-yu: https://www.forum.hr/forumdisplay.php...r=desc&page=12
Bio je poprilicno ziv, valjda najposeceniji podforum, vodjene su prilicno zanimljive diskusije na temu politickih desavanja u regiji, ratu, kao i odnosu hrvatske i zemalja regije

Da li ste za otvaranje podforuma Regija u okviru Politike?
Nije bio najposjećeniji forum, vođeni su pravi mali ratovi a ne zanimljive diskusije što se onda prenosilo i na druge podforume, o odnosu RH i susjeda se raspravlja na glavnom podforumu.

Taj podforum je bio otvoren kao prelazna faza isključivo radi rasterećenja glavnog podforuma koji je tek nakon toga "prodisao" punim plućima. Ono što su teme iz "regije" napravile glavnom podforumu, kasnije su napravile i podforumu svijet, tako da su sada svedene na razumunu mjeru top temama za svaku ex-yu državu posebno što je sasvim dovoljno da se mogu raspraviti neka osnovna dnevno-politička pitanja ex-yu država.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 10:52   #4
Mozda su se vec strasti smirile pa ne bi bilo lose.
Jat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 10:53   #5
evo ja sam za,bio je dobar stari podforum
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:10   #6
Sve manje ljudi briga za politiku. Misle kako bolje živjeti, da ne kažem preživjeti.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:12   #7
Pitam se kako bi to hrvatski desničarski ekstremisti na forumu preživjeli, sad kad je kao u zadnjih par mjeseci na forumu uveden pseudoparlamentarizam, te Srbi i ostale manjine više nisu toliko izložene otvorenom šikaniranju.

Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:30   #8
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
evo ja sam za,bio je dobar stari podforum
Istinski nacionalist ne može biti za otvaranje takvog pdf-a. ako u regiju nije uključena Mađarska, Poljska, Češka, Slovačka, Njemačka, možda čak i Danska
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:59   #9
Istinski nacionalist ili bolje receno nacist bi jedva doceko podforum na kojem moze cipelariti manjine i lose susjede. Ali sumnjam da takvih ima ovdje.
Jat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 12:00   #10
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Istinski nacionalist ne može biti za otvaranje takvog pdf-a. ako u regiju nije uključena Mađarska, Poljska, Češka, Slovačka, Njemačka, možda čak i Danska
Da,ali ovako ih imam sve na oku
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.