Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2016., 17:52   #121
Ima iritantno bahat nastup, a misljenja sam da politicari s obzirom na svoj kvazirad ne bi trebali biti bahati.

Zaboravio sam napomenuti da me je Matija B blokirao sa indexa nakon kvalitetne razmjene uvreda.
GojkoVelicanstv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 18:25   #122
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Sluzba je sluzba, privatno je privatno

I Tito se borio za besklasno drustvo, a privatno zivio u palacama i pusio kubanske cigare a proleteri Drinu
A gle, imo je štelu
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 18:48   #123
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Bandić krupan?
Meni se baš učinio nizak rastom u onih dva-tri puta što sam naletio na njega.
S obzirom na to da kada god otvorim temu Bandić naletim na tvoje upise, ali doslovno kad god naletim uvijek pišeš više manje isto pa te jednostavno moram pitati (bez ikakve zle namjere) - jesi mu išta od tog što pišeš na forumu rekao u lice?

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Neki dan popija kafu sa ocem od Lalovca i nekin društvom a onda se mali doša javit papi i mene je lipo pozdravija. Je li se to raćuna.???

Doduše vidin ja i Škorića kako zuji po gradu ali on mi je u kategoriji bolje izgubit nego nać. Gjurkovića vidim dnevno bar dva puta jer nam se putevi nekeko ispripliću i lipo jedna drugome klimnemo glavon ili rećemo evala ka svaki pravi hajdukavac jedan drugome.
Znao sam ja čiji si ti. Lalovac je inače meni jedan od malobrojnih SDP-ovaca za kojeg smatram da je OK i kao čovjek i kao stručnjak.

Btw vidim često Josipovića jer živimo blizu pa se pozdravljamo iz navike.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 10:42   #124
Bandića sam jednom vidio na Jelačić-placu.Samo je protrčao pored mene.Čini mi se jako nizak(puno niži nego na TV-u).

Josipovića sam vidio u Maksimiru za 1.maj neposredno nakon što je presao biti predsjednik.Rukovali smo se i pozdravili,ništa posebno.

Na Zrinjevcu sam sreo Sinčića i Vladimiru.Izmjenili par rečenica,također ništa posebno.

Pupovca sam vidio dvaput.Prvi put sam mu dobacio nešto tipa "di si Milorade",a on je doslovno pobjego(valjda je mislio da će ga hrpa ustaša prebit),a drugi put je bio s onim Milom Horvatom.Onda smo se normalno pozdravili.

Butkovića sam sreo u svojoj ulici.Pričao je na mobitel i pravio se da me ne vidi.

Schwartz živi u mom kvartu pa sam ga vidio puno puta.Jednom je bio ispred mene na blagajni u Konzumu,jednom je sjeo pored mene u busu,vidio sam ga pijanog u nekoj birtiji s istomišljenicima.Uglavnom,ne želim s njim imat nikakvu komunikaciju.

Na Rabu sam ovo ljeto dvaput vidio admirala Lošu(imao je iznajmljen apartman točno iznad mog stana).Na Rapskoj fjeri je prodavao neke ogrlice i narukvice,kaže da mu to unuka izrađuje.Malo smo popričali u prolazu,na prvu djeluje normalno(za razliku od svojih javnih nastupa).

Također na Rabu sam prije par godina vidio i Đapića.Sjedio je u nekoj birtiji razvaljen i pio pivčugu s ekipom.Nisam mu prilazio(da ne fasujem svinjsku gripu )...
prac1X2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 12:01   #125
Jučer navečer na cesti ZG - VG vidio Ivana Pernara u autu od ŽZ-a. Tipkao je na mobitel, a neki mlađi vozač (koji ga je vozio) je u lijevoj traci vozio iritantno sporo, ispod 60.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:07   #126
Tamo negdje oko 2000-te, Pupovac mi je bio nešto kao šef recimo... Ljigavac na kvadrat.
Ostao mi dužan hrpu honorara.

Puno godina kasnije sam radio kao vozač u firmi koja je dosta radila za kljentelu iz sabora, pa sam bio u društvo nekolicine njih, no kako ne pratim politiku- imena im se sjećam.
Manje više je ekipa bila ok, nekoliko bahatih, nekoliko normalnih i tako u krug.

No, zapamtio sam bivšeg ministra policije Benka... vozili smo mu nešto kući, negdje kod Bjelovara ako se dobro sjećam.
Jako prijatan i ljubazan čovjek.

Bio je još jedan, ne znam da li prije ili poslije Benka- ali znam da smo mu vozili neke vinske mušice u Sesvete.
Isto običan lik, možda pomalo seljast i glasan, ali ok.

Bilo je tu još svakojake ekipe, bankara, direktora, ambasadora, sportaša... no, kao što rekoh gore- svakakvih ima, no većina me se nije dojmila nešto.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 19:04   #127
da malo dignem temu

Stier priej dan-dva stoji na početku Martićeve kod pješačkog prijelaza i djeluje putpuno zbunjeno i bahato u isto vrijeme
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2020., 00:33   #128
Par puta se u Zagrebu zatekao na tramvajskoj stanici s Puljcima, Antom Sanaderom i Mirom Kovačom.
U gradu naletio na Mišića, Sinčića (jednom se isprdio u Bogovićevoj, okrenem se da vidim jel ima koga iza mene, ono Sinčić )...I Peru Kovačevića oko FFZG-a/FSB-a/Lisinskog.
Jednom je Dinko Burić bio kod mene na faksu, al nemam pojma što je radio tamo.
Anto Kovačević isto bio na mom faksu, nešto pričao o Udbi na nekoj tribini.
Na nekoj tribini naletio i na Đuru Vidmarovića, sad valjda već zaboravljenog HDZ-ovca iz 90-ih.
Zekanović mi jednom predavao na zamjeni u srednjoj.
Boris Havel mi predavao na faksu.
A nalijećem i na Raspudića tamo, prije nego je otišao u penziju, naletao sam i na Tuđmana (a nedavno sam radio kod njegove kćerke).
A kad smo kod kćerki, studirao sam s kćerkom Ante Ramljaka, te jednom završio na pub kvizu skupa sa sinom Martine Dalić.

A nedavno sam upoznao jednu curu koja je diplomirala na EFZG. Između ostalih, predavao joj je Ljubo Jurčić.
I veli da je stari Ljubo dosta strog, prgav i svadljiv, i da dosta pizdi oko detalja.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 03:17   #129
Upoznao sam Ljubu Ćesića Rojsa. Privatno je intelektualac.
Carsten Jancker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 03:21   #130
Upoznao Paragu, Prkačina, Praljka... ranih 90ih. Brzo skužio da to nije ekipa za mene.

Tuđmana nekoliko puta od cca 1989. do 1992.

Vidio Trumpa i Kim Jong-una u Singapuru, ali iz daljine...

Sreo neke singapurske ministre.

I lokalne uhljebe i Floridi, no njih bolje da ne računam.

Mama mi je rekla da sam vidio Tita kad sam bio mali, no tog se ne sjećam.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.