Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2016., 23:48   #281
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post


icuce bože pa kaj vam je cure?
pa kako su ti tako loše?
Mislim da ja imam (pre)širok zglob na stopalu i onda dolazi do previše trenja i nabijanja malog prsta i platna.
Rekoh, udobne su mi ful kad ih razgazim.
Quote:
Aranel Arwen kaže: Pogledaj post
Ja imam te platforme u navy boji vec cetvrtu sezonu ,pohabane su naprijed malo zbog betona , ali u njima mogu komotno cijeli dan. Prala ih na 40 u masini da skinem trag kuplunga I izasle van ko nove,tako da znate da se mogu prati I u masini,nece im bas nista biti,ja garantiram. Ali ono sto mene zivcira sto svaki ducan ima drugacije modele.sada zapela za jedne sandalice I ima ih jedino u coru i naravno da nema mog broja I nigdje vise nisu dobavljive,a tommyevih ducana na svakom uglu.stvarno me ljuti to. eto,morala podijeliti to sa vama.
Samo malo! Ti u njima voziš? I pereš ih u perilici? Ja bi se bojala da mi ne razbiju vrata!
Jesi probala naći online te sandale?

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 09:55   #282
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Mislim da ja imam (pre)širok zglob na stopalu i onda dolazi do previše trenja i nabijanja malog prsta i platna.
Rekoh, udobne su mi ful kad ih razgazim.

Samo malo! Ti u njima voziš? I pereš ih u perilici? Ja bi se bojala da mi ne razbiju vrata!
Jesi probala naći online te sandale?

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
vozila sam redovno...oprala ih do sada jednom...i dalje nosim svaki dan..

jesam, tražila sam ih online, nema ih u mom broju...
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 10:04   #283
[QUOTE=TheProvense;59376065] ovo još nisam čula, svaka čast na hrabrosti, ja se ne bi usudila prati tomice u vešmašini..kakva kraljica

a glej..ostao mi baš ružan trag na lijevoj peti..i ribala ja to ručno i vanishem i specjalnom pjenom za cipele, i je to malo otišlo, ali je i dalje bila razlika između lijeve i desne jer se to crnilo baš splelo u te niti..i tak su mi jadne stajale u ormaru..i onda sam si milsila-idem riskirati sa veš mašinom, pa ak ih i uništim nikom ništa jer ih ovakve ni ne mogu nositi..i voila-sada ko nove...
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 20:41   #284
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post


tonkić- nisam skužila, ti imaš baš one ful visoke oko gležnja?
te nemam i nisam ni probala, ne ljubim baš remenje oko gležnja tako da to otpada u startu..ali mi se čini, možda griješim ali mi bacaju kao da su te mrvicu veće od ovih mojih gore linkanih..
E baš te imam. Nisam mjerila petu, al piše da je 10cm-čini mi se da je viša Nije velik nagib stopala, al nešto me satralo u njima
A volila bih naći ovakve u vel.40:
http://uk.tommy.com/Mixed-Wedge-Sand...58%26size%3D36

Evo baš sam ih izmjerila: peta je 10 cm, platforma 2 cm. Nije strašna visina
__________________
ja sam rođen namrgođen

Zadnje uređivanje tonkić : 06.07.2016. at 21:15.
tonkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 12:14   #285



Jel može koja od vas pristupit usa.tommy.com, da mi pogleda samo cijene ovih hilfigerica
__________________
You're a master of karate and friendship for everyone!
ramonche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 16:33   #286
Quote:
Aranel Arwen kaže: Pogledaj post
Ja imam te platforme u navy boji vec cetvrtu sezonu ,pohabane su naprijed malo zbog betona , ali u njima mogu komotno cijeli dan. Prala ih na 40 u masini da skinem trag kuplunga I izasle van ko nove,tako da znate da se mogu prati I u masini,nece im bas nista biti,ja garantiram. Ali ono sto mene zivcira sto svaki ducan ima drugacije modele.sada zapela za jedne sandalice I ima ih jedino u coru i naravno da nema mog broja I nigdje vise nisu dobavljive,a tommyevih ducana na svakom uglu.stvarno me ljuti to. eto,morala podijeliti to sa vama.
Ja sam baš na ovoj temi pročitala da su pustile boju u mašini. Imam crne Emery 62D, 10 cm i također imam tragove od tepiha i kuplunga u autu. Najviše sam uspjela izribati vlažnim maramicama, od pjene mi je stanje bilo samo gore.
Imam ih sad drugu sezonu i počele su mi se jako jako znojiti noge u njima, prošle sezone sam ih iznosila do bola, a i ove ih nosim maltene svaki drugi dan. Iako imam široku nogu, udobne su mi i stabilne i cijeli dan mogu hodati u njima ak treba
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 15:06   #287
ljudi, gdje je u susjednim zemljama najpovoljnije uzimati Hilfiger? neki outleti, slovenija, austrija, italija...?

gledam konkretno sada zimske jakne/kapute, u hrv ne samo da su visoke cijene nego je prvenstveno očajna ponuda. pa ako netko ima preporuku, hvala
nov027 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 19:21   #288
Ako gledas regularne cijene novih modela, cijena u cijeloj EU je otprilike ista. Gledao sam zimsku jaknu, kod nas je 2400 kn, vani je mozda malo jeftinije zbog pada funte, ali kad na to dodam postarinu, dode na isto. Jedino neki stariji modeli u outletima.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 00:42   #289
Quote:
nov027 kaže: Pogledaj post
ljudi, gdje je u susjednim zemljama najpovoljnije uzimati Hilfiger? neki outleti, slovenija, austrija, italija...?

gledam konkretno sada zimske jakne/kapute, u hrv ne samo da su visoke cijene nego je prvenstveno očajna ponuda. pa ako netko ima preporuku, hvala
Po Europi su podjednake cijene, upravo ovo što ZeroW kaže.

Što se tiče Hilfiger outleta, bila sam u onom kod nas u Rosesu, u Parndorfu pored Beča i u Metzingenu u Njemačkoj.
Što se tiče ponude, puno je veća u ovima van HR i stvarno se može naći svega. No, ono što sam primijetila kod svih njih (a u svakom sam bila više puta) jest da Hilfiger uglavnom ima sniženja 50%.

Primjerice, zadnji put u Parndorfu sam bila prije 10 mjeseci kad je bila božićna rasprodaja. U Ralph Laurenu sam uzela fenomenalan kaput od vune i kašmira za ravno 100€.
Burberry je imao hrpu sakoa i kaputa na 70-80% sniženju (rang cijene 200-400€) u tom istom outletu.
Jedine stvari koje su bile snižene više od 50% u TH su bile toliko ružne da ih nitko nije ni gledao.
Dragi je dvije košulje platio 120€ u Tommyju taj dan.

Tako da - u usporedbi sa hrpom drugih trgovina, meni taj Tommy i nije neki spektakl niti po cijenama, a bome ni po kvaliteti posljednjih godina.

Eto, to je moje skromno iskustvo
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 12:34   #290
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Po Europi su podjednake cijene, upravo ovo što ZeroW kaže.

Što se tiče Hilfiger outleta, bila sam u onom kod nas u Rosesu, u Parndorfu pored Beča i u Metzingenu u Njemačkoj.
Što se tiče ponude, puno je veća u ovima van HR i stvarno se može naći svega. No, ono što sam primijetila kod svih njih (a u svakom sam bila više puta) jest da Hilfiger uglavnom ima sniženja 50%.

Primjerice, zadnji put u Parndorfu sam bila prije 10 mjeseci kad je bila božićna rasprodaja. U Ralph Laurenu sam uzela fenomenalan kaput od vune i kašmira za ravno 100€.
Burberry je imao hrpu sakoa i kaputa na 70-80% sniženju (rang cijene 200-400€) u tom istom outletu.
Jedine stvari koje su bile snižene više od 50% u TH su bile toliko ružne da ih nitko nije ni gledao.
Dragi je dvije košulje platio 120€ u Tommyju taj dan.

Tako da - u usporedbi sa hrpom drugih trgovina, meni taj Tommy i nije neki spektakl niti po cijenama, a bome ni po kvaliteti posljednjih godina.

Eto, to je moje skromno iskustvo
Sve potpisujem. U onom rosesu ako su cijene spustene 10-15% mislim da sam i to puno rekla, ne znam zasto se zovu outlet trgovinom tamo kad to nisu...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
moka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 14:44   #291
Quote:
moka88 kaže: Pogledaj post
Sve potpisujem. U onom rosesu ako su cijene spustene 10-15% mislim da sam i to puno rekla, ne znam zasto se zovu outlet trgovinom tamo kad to nisu...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
30% u odnosu na početnu cijenu
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 12:09   #292
Quote:
moka88 kaže: Pogledaj post
Sve potpisujem. U onom rosesu ako su cijene spustene 10-15% mislim da sam i to puno rekla, ne znam zasto se zovu outlet trgovinom tamo kad to nisu...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
A kolekciju od prije dvije, tri prodaju pod novu
I još prodavačice ponosno izjavljuju da su to nove cipele, došlo prije 2 dana, jesenska kolekcija. A online sam ih kupila prije godinu i pol na sniženju, a prije godinu dana vratila jer su nakon 3-4 nošenja pukle
Tu i tamo se da uhvatiti nešto, npr. prije 2 mjeseca sam ulovila balerinke, traperice i prijalaznu jaknu sniženu 80%. Kolekcija proljeće 2014. Kod njih proljeće ljeto 2016.

Isplati se čekati sniženja na web stranici, bude 50-60%. Ili se uvaliti nekome u USA
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 14:55   #293
Veste od ovog proljeca su snizene sa 700 na 490, ljetne t shirt su sa 300 na 130, ostalo nisam gledao.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 09:11   #294
Ima neko njihove gumene cizme da kaze kakve su sto se tice udobnosti, izdrzljivosti, pogotovo ako ih imate duze vrijeme?!?! Svaka info ce mi biti korisna!
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:40   #295
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Po Europi su podjednake cijene, upravo ovo što ZeroW kaže.

Što se tiče Hilfiger outleta, bila sam u onom kod nas u Rosesu, u Parndorfu pored Beča i u Metzingenu u Njemačkoj.
Što se tiče ponude, puno je veća u ovima van HR i stvarno se može naći svega. No, ono što sam primijetila kod svih njih (a u svakom sam bila više puta) jest da Hilfiger uglavnom ima sniženja 50%.

Primjerice, zadnji put u Parndorfu sam bila prije 10 mjeseci kad je bila božićna rasprodaja. U Ralph Laurenu sam uzela fenomenalan kaput od vune i kašmira za ravno 100€.
Burberry je imao hrpu sakoa i kaputa na 70-80% sniženju (rang cijene 200-400€) u tom istom outletu.
Jedine stvari koje su bile snižene više od 50% u TH su bile toliko ružne da ih nitko nije ni gledao.
Dragi je dvije košulje platio 120€ u Tommyju taj dan.

Tako da - u usporedbi sa hrpom drugih trgovina, meni taj Tommy i nije neki spektakl niti po cijenama, a bome ni po kvaliteti posljednjih godina.

Eto, to je moje skromno iskustvo
Potpisujem.
Imam nešto starih TH stvari, koje sam prije 7-8 godina kupila.
Zadnje što sam kupila su bile balerinke prije malo više od godinu i pol.
Neki dan uđoh u dućan i čini mi se da im je kvaliteta materijala otišla u beznađe.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 00:17   #296
Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Potpisujem.
Imam nešto starih TH stvari, koje sam prije 7-8 godina kupila.
Zadnje što sam kupila su bile balerinke prije malo više od godinu i pol.
Neki dan uđoh u dućan i čini mi se da im je kvaliteta materijala otišla u beznađe.
Ja imam jedne kožne mokasinke, kupljene prije točno 10 godina, nemaju još uvijek crticu na sebi od nošenja (a ne pazim ih uopće, vozim u njima, par puta je takva kiša pljusnula dok sam ih imala na sebi - i njima ništa).
Obuća im je strašno pala kvalitetom, i basic stvari isto - one njihove klasične vestice koje imaju svake godine su postale toliko loše da mi se već nakon nekoliko pranja u mašini lagano počnu mucati... I to nema razlike jesu li kupljene u Hrvatskoj, nekom dijelu Europe ili SAD-u.
Jedino mi još uvijek imaju preslatkih košulja i super su mi one njihove polo majice dugih rukava.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 16:15   #297
da sad ne nabrajam sve pojedinačno, hvala svima na odgovorima i pomoći
nov027 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 17:39   #298
Kolika je razlika u kvaliteti, ako je ima, između TH i TH Denim linije? Konkretno mislim na polo majice. Denim su jeftinije pa jesu li i nekvalitetnije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:02   #299
Neka više nešto promijene na onim špagericama!! Ne mogu vjerovati da su već X-tu godinu totalno iste!!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:33   #300
Quote:
coccolina kaže: Pogledaj post
Ima neko njihove gumene cizme da kaze kakve su sto se tice udobnosti, izdrzljivosti, pogotovo ako ih imate duze vrijeme?!?! Svaka info ce mi biti korisna!
Ja ih imam...ugodne, sluze svrsi kisnog vremena...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.