Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 17:33   #21
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post

Meni je Bujica trash emisija, ali ako ti tvrdiš da je pohvalno gostovati u njoj, neka ti bude.
svaka reklama je dobra pa makar i negativna
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:12   #22
BIVŠI GRADONAČELNIK DUBROVNIKA
VLAHUŠIĆ 'Tražit ću od Vrdoljaka da večeras do ponoći podnese ostavku zbog koketiranja s HDZ-om'

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...dz-om/6183931/
-----------

Vrdoljak je GOTOV.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:40   #23
IZVOR IZ HNS-A ZA INDEX "Stranka je bijesna na Vrdoljaka" Već sutra će podnijeti ostavku?

http://hr.n1info.com/a210865/Vijesti...efa-HNS-a.html
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:47   #24
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
IZVOR IZ HNS-A ZA INDEX "Stranka je bijesna na Vrdoljaka" Već sutra će podnijeti ostavku?

http://hr.n1info.com/a210865/Vijesti...efa-HNS-a.html
He-he, predobro! Ovo je već treća stranka kojoj je Most (izravno ili neizravno) srušio predsjednika.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:57   #25
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
He-he, predobro! Ovo je već treća stranka kojoj je Most (izravno ili neizravno) srušio predsjednika.
ali su srušili i sebe
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:13   #26
Quote:
Frank Underwood kaže: Pogledaj post
Pusić je demantirala odlazak u mirovinu. Kad izgubi za gradonačelnicu Mrak ostaje u Saboru. Turina je rekla kako bi radije gola šetala Zagrebom nego sa njima. Beus također odbija. To su 4 za koja ja znam.
Također, vlast u Međimurskoj skupštini ovisi im o SDP-u koji bi mogao srušiti župana ako ih izdaju...
Ove najave bi mogle demotivirati mnoge SDP-ovce od potpore Mrak, županu Štromaru, dubrovačkom kandidatu za gradonačelnika...

A HDZ osim HEG trojca gubi i HRASTovog Zekanovića. Možda još nekog ?
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...stier/6176251/
Pa, napamet mi padaju još:

Culej - desnije orijentiran, premda se ne sjećam da sam ikad čuo da je blizak HEG

Miro Kovač - postoje neke priče da se nedavno nešto dogovarao s Hasanbegovićem i da bi mu se mogao priključiti

Ivan Kirin - ranije bio u HSP-u i u HSP-u AS; doduše, s obzirom da je prešao u HDZ otprilike u trenutku kad su se ovi opet počeli okretati prema centru, nekako mislim da je možda i vjerojatnije da ostane u HDZ-u

Kujundžić - bio dosta desno-populistički orijentiran u vrijeme dok je vodio Hrvatsku zoru, no s obzirom da se vratio s Plenkovićevim dolaskom, a i da je dobio ministarsko mjesto u vladi, valjda će ipak ostati uz Plenkovića

HDS - Dodig je ranije bio nekim euroskeptičnim i desnim koalicijama (s ABH i JH), pa je moguće da i on ode; međutim, dosad , koliko znam, uglavnom nije pravio probleme HDZ-u; Kod njih je još i Hrg, ali on je prevrtljivac, pa i ako HDS odluči uskratiti podršku HDZ-u, predviđam da prelazi u HDZ, neki od satelita (npr. onu Korenovu Mrežu), ostaje uz HDZ kao nezavisan...Možda odlazi u Bandićev klub?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:50   #27
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
BIVŠI GRADONAČELNIK DUBROVNIKA
VLAHUŠIĆ 'Tražit ću od Vrdoljaka da večeras do ponoći podnese ostavku zbog koketiranja s HDZ-om'

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...dz-om/6183931/
-----------

Vrdoljak je GOTOV.
Ovo neće izaći na dobro...HNS se može rascijepiti.
A, bivši kolega, upravo je postao varaždinski župan koji će možda pojačati NS-R novim stranačkim ljudstvom.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:52   #28
Ima Vrdoljak već osigurano mjesto. Pitanje je samo jel kod Bandića ili kod Plenkovića.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:56   #29
Je li ono večeras Vrkić pozvao Vrdoljaka na koaliciju sa HDZ-om? Ili je to bio sarkazam?
Govor je bio donekle senzacionalan, ali ne mogu naći link na njegov govor na nekom news portalu.
Ninjamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:19   #30
Evo link:
https://narod.hr/hrvatska/vrkic-podr...ju-hdz-a-hns-a
Ninjamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:25   #31
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Ima Vrdoljak već osigurano mjesto. Pitanje je samo jel kod Bandića ili kod Plenkovića.
Možda u Remetincu?
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:31   #32
Takvi ne idu u remetinac, takvi idu u vladu.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:47   #33
Vrdoljak od Bujanca čuo da mu prijeti uhičenje, pa je brzo pohitao u naručje Plenkiju

Sauchin način
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 01:08   #34
Treba pogledat emisiju, kakav prisni odnos, samo šro si rečenicu nisu dovrašavali, ja sam gledao dva puta jer prvi put niam shvatio gradivo oko škola
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 08:54   #35
cui bono?
prdoljak je očito dobio šušku od bandića. on je vrsta žohara koji preživi sve kataklizmme
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 09:03   #36
Bila je neka priča još prošle godine da u HNS-u ozbiljno razmatraju micanje Vrdoljaka zbog njegovih afera koje će kad-tad izbit na vidjelo. Velika greška što to nisu odradili na vrijeme.

Valjda je jasno da ga je HDZ ucijenio i da se sad Vrdoljak koprca u svojim govnima. Ali većina saborskih zastupnika HNS-a nikad ne bi išla s HDZ-om i to je čvor koji nije uspio raspetljat.

Očekujem da Vrdoljak i Ferenčak odlete iz stranke i pridruže se nekom "nezavisnom" klubu zastupnika u Saboru. A mislim da će Plenković poslije ovih lokalnih drugačije razmišljati o novim izborima, ne zato što je HDZ jači nego zato jer su svi ostali katastrofa.
Ian_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:01   #37
Quote:
Ian_C kaže: Pogledaj post
Očekujem da Vrdoljak i Ferenčak odlete iz stranke i pridruže se nekom "nezavisnom" klubu zastupnika u Saboru. A mislim da će Plenković poslije ovih lokalnih drugačije razmišljati o novim izborima, ne zato što je HDZ jači nego zato jer su svi ostali katastrofa.
Mislim da Reformisti dobivaju nova pojačanja u Saboru.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:59   #38
Znači Vlahušić je HNS-ov Baldasar?
Sad će biti zanimljivo vidjeti, tko će biti HNS-ov Obersnel.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:01   #39
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
Mislim da Reformisti dobivaju nova pojačanja u Saboru.
Ako misliš na Vrdoljaka i njegove, nema šanse, nekad je ljudima ego ipak ispred novca.
Ako misliš na one koji ne žele s HDZ-om, to ima još manje smisla, jer Reformisti već koaliraju s HDZ-om.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:57   #40
ŠEF HNS-a
IVAN VRDOLJAK 'Spreman sam dati mandat na raspolaganje. Moja politička karijera zadnja je, na prvom mjestu mi je interes Hrvatske'
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...atske/6187486/
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.