Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 20:50   #5541
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na lijepim željama. I ja tebi želim također sve najbolje.
Hvala lijepo
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:51   #5542
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ok sry krivo sam te skužio, mislio sam da te zanima koliko sam uspješan jer ovdje stalno netko traži nekakve dokaze, ali nema veze moja želja za tebe i dalje stoji.
Blago ti se Oldy, konačno će ti krenuti u životu.

(nhf, nhf, nhf)

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Nije istina

Seru jednoroge i prde duge
To rade ovi jako prosvjetljeni, a mi maleni vibrirajući samo prduckamo.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:54   #5543
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Ovdje kao da si gluhi telefoniraju, majke mi.
Oldsoul zaneseno linka ekipu kojoj je izrastao prst pa Amstrad napiše nešto na razini sličnog čuda pa se Oldsoul začudi kao da mu se ukazala valkira, onda mi Lost soul napiše frazu koju je od E. Hicks ukebala A. Bučević iako smo se i jedna i druga izjasnile da ne rezoniramo više s Bućom.
Next?
A E.Hicks preokrenula frazu od Napoleon Hilla
Mislila sam da to već znaš
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:03   #5544
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Blago ti se Oldy, konačno će ti krenuti u životu.

(nhf, nhf, nhf)
Možda i neće, najbolje je kad ljudi ništa ne očekuju, ako očekuju blokiraju dobro.
Zato ova tehnika i radi jako dobro jer ljudi ne znaju da netko traži za njih dobro, ne uvijek ali sa velikim postotkom. Kad bi vi svi probali željeti za druge isto što i za sebe vidjeli bi kako bi se vaš život dramatično promijenio. Ali ljudi većinom ne znaju za sebe tražiti dobro a kamoli za druge, i to je ono što je žalosno. Kako onda možeš očekivati za sebe dobro ako drugima želiš zlo i ideš kroz život sa mržnjom u srcu.
Daleko od toga da je moj život bajan imam ja isto svojih poteškoća, život je konstantno učenje i napredovanje. Ali mislim ipak da sam ovo trebao prešutjeti.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:03   #5545
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Blago ti se Oldy, konačno će ti krenuti u životu.

(nhf, nhf, nhf)
Bilo je i vrijeme!


Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
To rade ovi jako prosvjetljeni, a mi maleni vibrirajući samo prduckamo.
Dodatni pogon uvijek dobro dođe
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:07   #5546
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Možda i neće, najbolje je kad ljudi ništa ne očekuju, ako očekuju blokiraju dobro.
Zato ova tehnika i radi jako dobro jer ljudi ne znaju da netko traži za njih dobro, ne uvijek ali sa velikim postotkom. Kad bi vi svi probali željeti za druge isto što i za sebe vidjeli bi kako bi se vaš život dramatično promijenio. Ali ljudi većinom ne znaju za sebe tražiti dobro a kamoli za druge, i to je ono što je žalosno. Kako onda možeš očekivati za sebe dobro ako drugima želiš zlo i ideš kroz život sa mržnjom u srcu.
Daleko od toga da je moj život bajan imam ja isto svojih poteškoća, život je konstantno učenje i napredovanje. Ali mislim ipak da sam ovo trebao prešutjeti.
Sada si Istiphulu dao razloga da ti ruši kredibilitet jer ne letiš na vibracijskoj zraci ko Mali Princ na kometu
Ljudi se uvijek rado usredotoče na sve negativno, pa i na ono negativno što osjećaju prema drugima. Onda se čudimo što ne štima u životu. Eto.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:09   #5547
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Možda i neće, najbolje je kad ljudi ništa ne očekuju, ako očekuju blokiraju dobro.
Zato ova tehnika i radi jako dobro jer ljudi ne znaju da netko traži za njih dobro, ne uvijek ali sa velikim postotkom. Kad bi vi svi probali željeti za druge isto što i za sebe vidjeli bi kako bi se vaš život dramatično promijenio. Ali ljudi većinom ne znaju za sebe tražiti dobro a kamoli za druge, i to je ono što je žalosno. Kako onda možeš očekivati za sebe dobro ako drugima želiš zlo i ideš kroz život sa mržnjom u srcu.
Daleko od toga da je moj život bajan imam ja isto svojih poteškoća, život je konstantno učenje i napredovanje. Ali mislim ipak da sam ovo trebao prešutjeti.
Baš sam ti i ja htjela reći da je možda bolje ovo prešutjeti. Inače, sve si jako, jako lijepo rekao. Većina nas je stalno fokusirana na sebe, a željeti drugome dobro je jedna druga, finija dimenzija.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:13   #5548
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Je li ovo način na koji se izvlačiš bez bana na ovoj temi već toliko vremena?
Jel se ti to pridružuješ Ibrahimu u hajci protiv pristranih i nesposobnih admina?
Zabavno je kako mi zavidiš što nikad nisam banan, a ti jesi

Quote:
Ako misliš na onaj tekst o ZP-u, problem je što znam tko ga je napisao, što znam kakve tekstove inače piše i što znam osobu koja tom 'guruu' ide na seanse da si pomogne i zato mi je nekako s razlogom dodatno mučno od tih kvazi filozofiranja.
Ma nemoj? Tko bi ikad pomislio da bi to mogao biti razlog
Nemoguće da i ja slučajno znam osobu koja je upravo zapaljena za Anu Vortex, u ogromnoj nadi da se ovaj put zahvaljujući njenim savjetima pomiče s mjesta i da mi je "zato nekako s razlogom dodatno mučno od tih kvazi" know-how-pametovanja? Opet, ti možeš, a ja ne mogu iako se radi o istoj stvari:klap:

Quote:
Ja sam obrazložio zašto mislim da taj tekst nije točan, niti da je autor tim silnim filozofiranjem išta uspio reći. Ti nisi nikad ništa obrazložio osim: "to je prodavanje magle i reklama".


Kratko pamćenje?

Quote:
Za tvoje dobro i za tvoj osobni rast, ne misliš li da je možda vrijeme da se pokreneš dalje i ovu temu i ljude koji sudjeluju ovdje ostaviš iza sebe? Rekao si već sve što želiš reći jedno par stotina puta. Ako smo mi tako nisko, lažemo i zarobljeni u iluzijama, pa sokole moj, odleti... vini se u nebesa!
Sutra mi je ionako game over i mičem se s teme htio-nehtio pa ovim putem lijepo molim nekog s tri čiste da nastavi 'visokovibrirajućima' bacati kost
Postoje dobri ljudi koji čitaju i razumiju!
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:18   #5549
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ali ljudi većinom ne znaju za sebe tražiti dobro a kamoli za druge, i to je ono što je žalosno. Kako onda možeš očekivati za sebe dobro ako drugima želiš zlo i ideš kroz život sa mržnjom u srcu.... Ali mislim ipak da sam ovo trebao prešutjeti.
Ne, zašto? Nema bolje od brisanja prašine s ogledala srca i osjećanja drugih što više kao samog sebe.
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:20   #5550
Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Jel se ti to pridružuješ Ibrahimu u hajci protiv pristranih i nesposobnih admina?
Zabavno je kako mi zavidiš što nikad nisam banan, a ti jesi
Kada si aktivan na forumu ko ja, banovi ti dođu kao čvarci na odori generala i kao ratne rane. Ti to ne kužiš još jer si djevac.

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Ma nemoj? Tko bi ikad pomislio da bi to mogao biti razlog
Nemoguće da i ja slučajno znam osobu koja je upravo zapaljena za Anu Vortex, u ogromnoj nadi da se ovaj put zahvaljujući njenim savjetima pomiče s mjesta i da mi je "zato nekako s razlogom dodatno mučno od tih kvazi" know-how-pametovanja? Opet, ti možeš, a ja ne mogu iako se radi o istoj stvari:klap:
Radi se o tome da lik drami kao i ti. Nije čudo da si ga citirao. A gradi reputaciju na prikazivanju sebe znalcem dok istovremeno pljuca po svemu drugome.

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post


Kratko pamćenje?
Tada nije puhala južina. Bio je blag sjeverac, sunce je sijalo, a anioni i kationi poslagani u zraku ko puzzle.

Quote:
Istiphul Amue kaže: Pogledaj post
Sutra mi je ionako game over i mičem se s teme htio-nehtio pa ovim putem lijepo molim nekog s tri čiste da nastavi 'visokovibrirajućima' bacati kost
Postoje dobri ljudi koji čitaju i razumiju!
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:21   #5551
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Sada si Istiphulu dao razloga da ti ruši kredibilitet jer ne letiš na vibracijskoj zraci ko Mali Princ na kometu
Ljudi se uvijek rado usredotoče na sve negativno, pa i na ono negativno što osjećaju prema drugima. Onda se čudimo što ne štima u životu. Eto.
Hahaha vjerojatno jesam, čovjek je još u šoku pa ne odgovara.
Dobro si ovo napisao, daleko od toga da nam svima cvatu ruže i rastu euri na drvetu.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:26   #5552
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Baš sam ti i ja htjela reći da je možda bolje ovo prešutjeti. Inače, sve si jako, jako lijepo rekao. Većina nas je stalno fokusirana na sebe, a željeti drugome dobro je jedna druga, finija dimenzija.
Da trebao sam pregrist jezik, idem moliti za oprosti

Možda se ipak netko zamisli pa počne željeti drugima dobro, pa će vidjeti da što više želi drugima dobro, više njemu dolazi dobroga.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:34   #5553
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da lik drami kao i ti. Nije čudo da si ga citirao.
Za moj ukus ne drami dovoljno, obzirom koliko dugo se trudi prenijeti nešto iznimno složeno i teško shvatljivo ljudima koji nisu naročito zainteresirani za tu vrstu hrane iako sami sebe uvjeravaju u suprotno. Citirao sam ga zato što cijenim kad se netko probija kroz slojeve privida kao da razdvaja nebrojene glavice luka

Quote:
A gradi reputaciju na prikazivanju sebe znalcem dok istovremeno pljuca po svemu drugome.
S njegovim tekstovima me upoznala draga poznanica i na prvu mi nije sjeo, ali samo zato što je prvi dojam bio energetski zadah koji ne volim. Ne kažem da ga i sada ne osjećam nego da je to posljedica dugogodišnjeg rada s učenicima koji nisu dorasli tome što ih uči, a to iscrpi čovjeka i ostavi mu gorak okus senfa u ustima
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:43   #5554
Volim senf!
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:56   #5555
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Volim senf!
S ovime je sve rečeno. Tema može pod ključ!
: suzeradosnice:
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:00   #5556
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Da trebao sam pregrist jezik, idem moliti za oprosti

Možda se ipak netko zamisli pa počne željeti drugima dobro, pa će vidjeti da što više želi drugima dobro, više njemu dolazi dobroga.


No, no, sjeti se - nema krivnje, nema kazne.

Evo, ja sam se zamislila, ti zlatna ribice.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:00   #5557
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Volim senf!
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 23:46   #5558
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Tema može pod ključ!
Probaj shvatiti ograničenja i sferu djelovanja toga što krivo zoveš zp-om i bolje će ti uspijevati. Samo kažem
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 07:43   #5559
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
zake se bojiš gregg bradena?
Evo, već i sam podnaslov ovog članka koji si stavio, govori puno o temeljima rasprave na ovoj temi u posljednje vrijeme:
Braden kaže da ako stalno prosuđujete i dopuštate vašem egu da vlada kroz osjećaje ljutnje, bijesa i mržnje, vi se udaljavate od vlastitog srca

I opet ću reći, svima toplo preporučam Bradena. Čovjek daje znanstvene dokaze da ovo djeluje koje će i najveće skeptike navesti na razmišljanje.
Evo ponovo linkova gdje možete skinuti njegovo predavanje iz Milana gdje je fantastično objasnio kako ovo funkcionira.
Obratite pažnju na njegovo objašnjavanje i na objašnjavanje ovdje na forumu.
Primjećujete li razliku u vibraciji?
1. dio
2. dio
3. dio (dio koji je zapravo izostavljen iz prva dva iz razloga koje ćete vidjeti kad budete gledali)

Također, nekim sudionicima ove teme mogao bih preporučiti da pročitaju Novu Zemlju Eckharta Tollea.
Govori o egu.
Kako ga prepoznati i kako ga se riješiti.

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Jedan koji ima diplomi iz fizike tvrdi da autor uopšte nije razumeo kvantnu mehaniku. Ja sam vrlo skeptičan prema tim popularnim knjigama koje spajaju nauku i alternativu jer se vrlo često ispostavi da je reč o besmislicama, tj. zloupotrebi nauke u lične svrhe. Na primer, povezivanje kvantne fizike i tehnika vizualizacije je jedna od njih.
Onda imaš jednu brigu manje. Budi zahvalan.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Samo ću reći da je uvijek bilo znanstvenika kojima zbog svojih nekih vjerovanja ne pašu ljudi kao što je Gregg Braden. Čovjek je proveo sa mudrim ljudima pola svog života i prenosi ono što su naši preci odavno znali.
Naravno. Samo treba prvo pročitati i pogledati nešto, a da bi se o tome moglo pričati.
Izmišljanje, nagađanje, pretpostavljanje te pljuvanje po nečemu za što smo nedovoljno inteligentni da bi razumjeli, reći će najviše o nama samima.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Mi smo kao narod odvojeni od našeg nasljeđa i netko od toga dobro profitira, jer danas se samo može vidjeti propaganda straha, rata i mržnje.
I od hranjenja ega. Ova "rasprava" ovdje se upravo u to pretvorila.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Pitanje je kakve su namjere ljudima koji nam pišu udžbenike i vijesti, i tko su uopće ti ljudi.
Namjere su im jako dobre - žele nas upoznati s istinom. :klap:

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ja još nisam upoznao osobu koja je rekla da je rat dobra stvar i da želi rat, a sve ukazuje na to da netko zna moć naših emocija i namjere te nas na taj način drži u neznanju i kavezu naših emocija.
Ja nikad nisam čuo za primjer da je neki narod između sebe zaključio da je onaj neki drugi narod jako loš i da bi ga trebalo napasti i pobiti.
Da bi trebalo staviti svoju glavu u torbu zato jer oni zbilja nisu dobri i zaslužuju da ih mi ubijamo. Da vrijedi za to i našu djecu poslati u taj rat.
Jeste li vi čuli za ijedan takav primjer u povijesti?

Hmm...a kako onda, radi čega i radi koga nastaju ratovi?

Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Evo jedan zanimljiv video od Joe Dispenze


Dr Joe Dispenza je američki liječnik koji se obrazovao na području kiropraktike, neurologije, neuroznanosti i stanične biologije. U 23. godini tijekom triatlona doživio težak pad s bicikla. Udario ga je terenac te je slomio čak 6 kralježaka. Liječnici su mu nakon nesreće htjeli u kralježnicu ugraditi šipku, a to je značilo da bi do kraja života živio s invalidnošću i trpio velike bolove. Za njega to jednostavno nije bila opcija.
Duboko u sebi vjerovao je u životnu inteligenciju koja pokreće ljudsko tijelo i koja upravlja milijunima nesvjesnih funkcija. Odbio je operaciju i smislio svoj plan vjerujući u vlastitu snagu iscjeljenja.
Svaki je dan upućivao viziju svog izlječenja višoj inteligenciji i to bi trajalo po dva sata dnevno. U početku se borio s negativnim mislima, ali ih je uspio prevladati.
Zamišljao je sebe kao zdravu osobu u nekim običnim svakodnevnim aktivnostima, koje su mu tada zbog teške ozljede kralježnice bile neizvedive.
A zatim bi ih proživio, duboko u sebi i emotivno. Njegovo je stanje iz dana u dan postajalo sve bolje. Devet i pol tjedana nakon nesreće potpuno se oporavio – bez liječničke intervencije. Izliječio je ljude koji su bolovali od multiple skleroze, bolesti štitnjače, dijabetesa, celijakije, lupusa i drugih bolesti – i to bez ikakve upotrebe lijekova. Svim izliječenim osobama bilo je zajedničko to što su promjenom načina razmišljanja stvorili za sebe – novu stvarnost. Prema riječima dr. Dispenze, ti su pacijenti misao prihvatili kao stvarnost i onda čekali rezultat, emotivno vjerujući u njega, nakon čega je uslijedilo ozdravljenje.


Hvala ti na ovom odličnom videu.
Sad si me zainteresirala za ovog autora koji na svom primjeru i rezultatima najbolje dokazuje kako ovo funkcionira.

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Istiphule, na stranu što patiš od deluzija i moguće blažeg oblika narcisoidnog poremećaja, ali ti ne probijaš ljusku jajeta što dokazuješ svakim upisom ovdje. Grčevito želiš nešto dokazati svijetu, a to što želiš dokazati je svoju nepostojeću duhovnu superiornost koja ti smeta kada ju vidiš u drugima jer tada slijedi tvoje "razotkrivanje" njih i nametanje nekog svojeg nepostojećeg kredibiliteta. Želiš biti ono što drugima ne dopuštaš da budu, no na tvoju žalost, ti to nisi. Energija koju šalješ sa svoje strane je energija osobe koja ima probleme koje ne kanalizira i ne nosi se s njima na ispravan način, već gomilu pasivne agresije usmjeravaš u smjeru onih koji su u stvari ono što bi ti htio biti. Ti to iz svoje perspektive nisi u stanju vidjeti zbog tvrdoglavog i egocentričnog karaktera. Sitničav si, sve zamjeraš svakome i svima pronalaziš mane što opet jedino govori samo o tebi.
Najveći problem je što misliš da znaš nešto što drugi ne znaju. To ovdje nitko za sebe ne misli osim tebe koji si se sam postavio u superiorni položaj zbog iluzije da razbijaš 'ljusku jajeta života' dok te ispunjava i raduje pomisao kako ostali to za razliku od tebe nisu u stanju i 'izgubljeni su u svojim iluzijama'. Dokaz da si ti taj koji je izgubljen jest što gubiš godine upravo na temi gdje nastojiš dokazati da ljudi nisu sretni kakvima se čine, da lažu i općenito radiš više ili manje očito na tome da se ljudi osjećaju loše dok si pritom skriven iza poziva samoprozvanog 'osviještenog pravednika', a sve što naizgled prezireš i po tome kenjaš ovdje danonoćno neargumentiranim šupljarijama, to prepoznaješ u samome sebi i ti to podsvjesno znaš.
Po tvojim djelima se, kako i djelima svakog drugog, upravo i tebe jasno vidi, a to je da si kronično negativna osoba koja se ovdje godinama nastoji hraniti energijom drugih ljudi.
Ovo je tema gdje sugovornici nastoje razmijeniti svoja iskustva i mišljenja, te čuti nešto novo. Ti se u ovu priču nikako ne uklapaš osim što si ponosan da si 'drugačiji' svojim negiranjem svega što se ovdje napiše. Samo se malo zamisli nad sobom (ako si to ikako u stanju) i zapitaj se da li ti ova tema mimo masturbiranja i svršavanja po vlastitom egu zbilja treba.
Sve što si ovdje napisao - potpisujem.
Otrcana hranjenja ega kojima se dotični forumaš bavi, odavno ne čitam, ali opet ću tebi i svima ostalima dati jedan mali savjet.
Sami procijenite ima li smisla.
Ignorirajte ga.
Svi ga ignorirajte. Potpuno.
Nestat će.

On će biti tu dok god dopuštate da crpi vašu energiju koju na njega bez veze razbacujete.
Koliko godina ćete mu još to omogućavati?
Kad mu to prestanete omogućavati, nestat će.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 08:22   #5560
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
I opet ću reći, svima toplo preporučam Bradena. Čovjek daje znanstvene dokaze da ovo djeluje koje će i najveće skeptike navesti na razmišljanje.
Evo ponovo linkova gdje možete skinuti njegovo predavanje iz Milana gdje je fantastično objasnio kako ovo funkcionira.
Obratite pažnju na njegovo objašnjavanje i na objašnjavanje ovdje na forumu.
Primjećujete li razliku u vibraciji?
1. dio
2. dio
3. dio (dio koji je zapravo izostavljen iz prva dva iz razloga koje ćete vidjeti kad budete gledali)
nedovoljno inteligentni da bi razumjeli, reći će najviše o nama samima.
Kako mi je drago da sam na ovoj temi i što sam saznala za ovog čovjeka. Jučer sam odmah počela gledati nj videe na Youtube - u i presretna sam. To je bilo ono što mi je falilo kao poveznica u ZP.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.