Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 10:42   #11861
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Sve sam ja prodao i postavio isplatu. Cekam pon jos je isplata pending. Sad jos samo imam mining operation koja mi nosi sto eura mjesecno. Po sadasnjim cjenama mozda 80 ali cak i da jos padne ostat cu u miningu jer vjerujem u ove kriptovalute, a komp svakako radi.
Vidis, da si bio pametniji onda si trebao zaradu od crypta uloziti u par antminera.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 10.12.2017., 10:47   #11862
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Meni moj svaki dan pjeva onu "tebe ne bih mjenjao"
Sta ce pjevat kad se Bitcoin balon ispuse?
Le Savage is offline  
Old 10.12.2017., 10:54   #11863
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ja samo zelim vidjeti hoce li bust biti kratak rez, ono jedan dan, max dva, btc natrag na 100$, ili ce to biti proces polaganog urusavanja, smanjivanja cijene/gasenja mining operacija, kroz par godina. Pretpostavljam da ovisi o triggeru.
bas imas luzerski mindset
Taroth is offline  
Old 10.12.2017., 11:02   #11864
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ja samo zelim vidjeti hoce li bust biti kratak rez, ono jedan dan, max dva, btc natrag na 100$, ili ce to biti proces polaganog urusavanja, smanjivanja cijene/gasenja mining operacija, kroz par godina. Pretpostavljam da ovisi o triggeru.
Nece biti kratko jer to traje, cak i ako wall street ide u short moraju se prvo nakrcati koliko zele pa onda lomiti cijenu. Inace im se ne isplati. Mozda cijena i pocme rasti, nisam vidovit, samo znam da je ovo balon i da ce puknut jednog dana. Do tada luzeri poput tarotha ce zivjeti u svijetu maste.
zemljanin80 is offline  
Old 10.12.2017., 11:18   #11865
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Nece biti kratko jer to traje, cak i ako wall street ide u short moraju se prvo nakrcati koliko zele pa onda lomiti cijenu. Inace im se ne isplati. Mozda cijena i pocme rasti, nisam vidovit, samo znam da je ovo balon i da ce puknut jednog dana. Do tada luzeri poput tarotha ce zivjeti u svijetu maste.
Dovoljno da su digli barem duplo od ulozenog i vec institucionalizarane ovce i njihovi treci stupovi ispadaju debili.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Old 10.12.2017., 11:21   #11866
MJel ima gdje podatak koliko institucionalnih a koliko malih ima % bitcoina? Ili se to ne može nikako utvrditi što ide zapravo na ruku velikima, jer onda nismo sigurni da li su oni od početka pumpali cihenu..
ico1 is offline  
Old 10.12.2017., 11:41   #11867
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
bas imas luzerski mindset
Pa sad mi je malo i zao sto sam sve rasprodao u petak i izvukao novce. Mozda bi i dokupljivao sad po ovim cjenama. Monero izgubio 30% u dva dana.
A opet s druge strane, mozda je bas moja prodaja i isplata bila trigger koji je pokrenuo masovno povlacenje, i moj luzerski mentalitet je bio temelj za stvaranje novog vođe u cryptopopulaciji. Markotrosa.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 10.12.2017., 12:03   #11868
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Nece biti kratko jer to traje, cak i ako wall street ide u short moraju se prvo nakrcati koliko zele pa onda lomiti cijenu. Inace im se ne isplati. Mozda cijena i pocme rasti, nisam vidovit, samo znam da je ovo balon i da ce puknut jednog dana. Do tada luzeri poput tarotha ce zivjeti u svijetu maste.
Na Wall Streetu nikad nije tako jednostavno. Uvijek postoje modeli koji dugoročno donose daleko više novca.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 10.12.2017., 12:23   #11869
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Pa sad mi je malo i zao sto sam sve rasprodao u petak i izvukao novce. Mozda bi i dokupljivao sad po ovim cjenama. Monero izgubio 30% u dva dana.
A opet s druge strane, mozda je bas moja prodaja i isplata bila trigger koji je pokrenuo masovno povlacenje, i moj luzerski mentalitet je bio temelj za stvaranje novog vođe u cryptopopulaciji. Markotrosa.
a lijepo sam ti rekao da se ostaviš čudnih bombončića od stranaca. Puj to!
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 10.12.2017., 12:55   #11870
Da odjeben Coinbase? Di bi mi bilo najbolje trgovat? Nesto citam da je Coinbase najjednostavniji ali i najskuplji i najsporiji.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 10.12.2017., 13:08   #11871
loša iskustva s bittrexom:

https://www.cryptocompare.com/exchan...ttrex/overview
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Old 10.12.2017., 13:10   #11872
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Nece biti kratko jer to traje, cak i ako wall street ide u short moraju se prvo nakrcati koliko zele pa onda lomiti cijenu. Inace im se ne isplati. Mozda cijena i pocme rasti, nisam vidovit, samo znam da je ovo balon i da ce puknut jednog dana. Do tada luzeri poput tarotha ce zivjeti u svijetu maste.
Ne znaš kad, al samo znaš da će se urušit jednog dana!? No shit, Sherlock. Evo ti Nobela za izraziti doprinos razvoju logike za retarde. Neka si ti nama sad rekao nešto što mi nikad ne bismo bili u stanju dokučiti sami – da sve ima svoj početak i kraj, pa tako i ovo. Mašala.

A što nisi, kad si već toliko pametan, predvidio ovoliki rast prije deset godina pa se obogatio kao neki drugi!? Nisi zato jer za to treba imat inteligencije. Pad u nekoj distantnoj budućnosti može predvidjet doslovno svaka imbecilna šuša, a rast samo 0,001% ljudi, stoga zaista nema potreba za ovakvim kretenskim postovima.
Balfron is offline  
Old 10.12.2017., 13:13   #11873
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Pa sad mi je malo i zao sto sam sve rasprodao u petak i izvukao novce. Mozda bi i dokupljivao sad po ovim cjenama. Monero izgubio 30% u dva dana.

A opet s druge strane, mozda je bas moja prodaja i isplata bila trigger koji je pokrenuo masovno povlacenje, i moj luzerski mentalitet je bio temelj za stvaranje novog vođe u cryptopopulaciji. Markotrosa.


Nop.. nije luzerski zaraditi niti izgubiti...
luzerski je tvoj stav.. pljuc pljuc po bitcoinu, ali znate, ja sam ipak na tome zaradio.. jesi prodao? Ma jesam, ali sam jos u tome na takav nacin.. ma to je shit znate, ali ja jos majnam... ali se zapravo nadam da ce sve roknuti...

Luzeri nemaju konzistentan stav, nego im se mijenja ovisno o okolnostima, ali se najvise raduju necijem gubitku..



Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Old 10.12.2017., 13:17   #11874
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
Nop.. nije luzerski zaraditi niti izgubiti...
luzerski je tvoj stav.. pljuc pljuc po bitcoinu, ali znate, ja sam ipak na tome zaradio.. jesi prodao? Ma jesam, ali sam jos u tome na takav nacin.. ma to je shit znate, ali ja jos majnam... ali se zapravo nadam da ce sve roknuti...

Luzeri nemaju konzistentan stav, nego im se mijenja ovisno o okolnostima, ali se najvise raduju necijem gubitku..



Sent from my iPad using Tapatalk Pro
da, jebote, izjavi nesto i onda se posere po tome...majna, ali bi htio da padne tako da on u biti manje zaradjuje...moras fakat bit glup za tako nesto izjavit...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 10.12.2017., 13:26   #11875
Ako cjena padne, manje hash powera je u coinu, i ja svojim minanjem dobijam vise coina ali jednaku vrijednost u eurima.
Stvarno ne kuzim sto ja to kontradiktorno pricam.
Kolko vidim vama fali elementarnog znanja o cryptovalutama.

I nicijem gubitku se ne nadam. Nadam se da svi hrvati postanu miljarderi. Najsretniji bi bio. Mozda bi si neki platili dodatno skolovanje.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 10.12.2017., 13:35   #11876
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ako cjena padne, manje hash powera je u coinu, i ja svojim minanjem dobijam vise coina ali jednaku vrijednost u eurima.
Stvarno ne kuzim sto ja to kontradiktorno pricam.
Kolko vidim vama fali elementarnog znanja o cryptovalutama.

I nicijem gubitku se ne nadam. Nadam se da svi hrvati postanu miljarderi. Najsretniji bi bio. Mozda bi si neki platili dodatno skolovanje.
jedino da majnas shitcoine i nadas se da ce kad tad skocit. ako ne majnas najprofitabilniji coin koji mozes, pusis. a kad padne hashpower, padne i diff, ali ne odmah, tako da i u tim prijelazima pusis...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 10.12.2017., 13:36   #11877
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ako cjena padne, manje hash powera je u coinu, i ja svojim minanjem dobijam vise coina ali jednaku vrijednost u eurima.
Stvarno ne kuzim sto ja to kontradiktorno pricam.
Kolko vidim vama fali elementarnog znanja o cryptovalutama.

I nicijem gubitku se ne nadam. Nadam se da svi hrvati postanu miljarderi. Najsretniji bi bio. Mozda bi si neki platili dodatno skolovanje.
Kad vidim te frustrirane ocajne balave neznalice jos vise mi je krivo sta ne uvode opcije na bitcoin da shortam. I ovako cu mozda u short ali mala je poluga a rizik postoji, ja ne ulazem sicu.
zemljanin80 is offline  
Old 10.12.2017., 13:37   #11878
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Da odjeben Coinbase? Di bi mi bilo najbolje trgovat? Nesto citam da je Coinbase najjednostavniji ali i najskuplji i najsporiji.
Itko? Sto vise citam, manje znam.
A i ne znan tko pise po svim tim web stranicama.

Triba mi vase iskustvo.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 10.12.2017., 13:49   #11879
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Itko? Sto vise citam, manje znam.
A i ne znan tko pise po svim tim web stranicama.

Triba mi vase iskustvo.
Imaš web stranicu od kolege Toranage pa baci pogled tamo. Cryptobegin.com.

Ja sam na Bitstampu i Bittrexu. Za sad ok iskustvo osim neki dan kad su popadale sve burze i nisam se mogla ulogirat.
Daisy28 is offline  
Old 10.12.2017., 13:51   #11880
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Kad vidim te frustrirane ocajne balave neznalice jos vise mi je krivo sta ne uvode opcije na bitcoin da shortam. I ovako cu mozda u short ali mala je poluga a rizik postoji, ja ne ulazem sicu.
Ajde onda probaj. Skidam kapu ako uspiješ
__________________
Napuši se kurca!

Zadnje uređivanje JesusReborn : 10.12.2017. at 14:10.
JesusReborn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.