Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 14:22   #3701
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
E dimljena! To bi baš htjela probati! Čula sam da je odlična. Jel ima to di u ZG?
Imaš u craft roomu garant ali pripremi se na cijenu. A u Vrutku imaš svakakvih vrsta pa mislim da se i tamo može naći.
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 14:26   #3702
U Tolkiensu, Valhalli. Probao sam je, mene nije impresionirala. Ali opet ja nisam neko mjerilo. Podost ljudi koje znam se je zaljubilo u nju.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 07.03.2017., 14:30   #3703
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
U Tolkiensu, Valhalli. Probao sam je, mene nije impresionirala. Ali opet ja nisam neko mjerilo. Podost ljudi koje znam se je zaljubilo u nju.
Imaš li ti neku svoju simpatiju?
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 14:31   #3704
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Valjda nemreš bit i vinska i pivska osoba
Oh možeš. Imaš recimo pive koje sazrijevaju u vinskim bačvama. Rodenbach Grand Cru te Duchesse de Bourgogne su recimo takva. Meni osobno dost fina.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 07.03.2017., 14:34   #3705
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Imaš u craft roomu garant ali pripremi se na cijenu. A u Vrutku imaš svakakvih vrsta pa mislim da se i tamo može naći.
I jedno i drugo mi nije strano, morat ću protegnuti noge do tam! Hvala!
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Oh možeš. Imaš recimo pive koje sazrijevaju u vinskim bačvama. Rodenbach Grand Cru te Duchesse de Bourgogne su recimo takva. Meni osobno dost fina.
Tolkiens još postoji?! Ajme tamo sam bila prije sto godina, mislila sam da je odavno zatvoren.

Za ovo nisam nikad čula i pitanje je bi li znala izgovoriti ispravno Bum si napravila podsjetnik pa u potragu
Hvala dečki na sugestijama!
calea is offline  
Old 07.03.2017., 14:38   #3706
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo mi nije strano, morat ću protegnuti noge do tam! Hvala!

Tolkiens još postoji?! Ajme tamo sam bila prije sto godina, mislila sam da je odavno zatvoren.

Za ovo nisam nikad čula i pitanje je bi li znala izgovoriti ispravno Bum si napravila podsjetnik pa u potragu
Hvala dečki na sugestijama!
Pazi samo ako si bila prije 100 godina da ne odeš na Gronji grad do njega.Tamo je bil prije 100 godina. Sada ja na početku Opatovine odmah prek puta crkve. Malo do njega je Craft room. Zemi se jedan dan i prošeći se opatovinom i isprobaj par komada. Završi šetnju na točenom guinnessu u Potepuhu na Dolcu svoju rutu i onda si odspavaj na klupicama od kumica jednu turu.
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 14:45   #3707
josuha što se tiče simpatija one su podost široke i razgranate. Od Belgijanaca do Nijemaca pa do Austrijanaca, a nisu čak nit Poljaci za bacit. Gulden Draak je recimo safe bet, Schneiderov Aventinus i Aventinus Eisbock, zimi Samichlaus lijepo ugrije, etc... Ali i valja s vremena na vrijeme probat nove stvari.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 07.03.2017., 14:49   #3708
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pazi samo ako si bila prije 100 godina da ne odeš na Gronji grad do njega.Tamo je bil prije 100 godina. Sada ja na početku Opatovine odmah prek puta crkve. Malo do njega je Craft room. Zemi se jedan dan i prošeći se opatovinom i isprobaj par komada. Završi šetnju na točenom guinnessu u Potepuhu na Dolcu svoju rutu i onda si odspavaj na klupicama od kumica jednu turu.
Pa zato sam i mislila da je zatvoren! Plazim ja onuda gore počesto. Budem si složila izletić kakav predlažeš. Jedino mislim da ću spavanje na klupicama preskočiti, čine mi se neudobne
calea is offline  
Old 07.03.2017., 14:50   #3709
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
josuha što se tiče simpatija one su podost široke i razgranate. Od Belgijanaca do Nijemaca pa do Austrijanaca, a nisu čak nit Poljaci za bacit. Gulden Draak je recimo safe bet, Schneiderov Aventinus i Aventinus Eisbock, zimi Samichlaus lijepo ugrije, etc... Ali i valja s vremena na vrijeme probat nove stvari.
Uh! Da bi reč rekel! Pronašao si me sa Schneiderima.Belgijancima također.Oko probavanja novih stvari se također slažemo.
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 14:51   #3710
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa zato sam i mislila da je zatvoren! Plazim ja onuda gore počesto. Budem si složila izletić kakav predlažeš. Jedino mislim da ću spavanje na klupicama preskočiti, čine mi se neudobne
A ništ onda pravac negdje gdje je mekanija podloga.
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 15:12   #3711
Di ste penzici.....došao sam vam malo pokvarit dan <3
the33 is offline  
Old 07.03.2017., 15:15   #3712
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Di ste penzici.....došao sam vam malo pokvarit dan <3
Kaj je malac?
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 15:19   #3713
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj je malac?


Nis, došao sam se malo družiti s velikim dečkima
the33 is offline  
Old 07.03.2017., 15:22   #3714
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Nis, došao sam se malo družiti s velikim dečkima
I jel piješ pivu il još ne smiješ piti alkohol?
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 15:28   #3715
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
I jel piješ pivu il još ne smiješ piti alkohol?


Samo po skrivečki
the33 is offline  
Old 07.03.2017., 15:41   #3716
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Samo po skrivečki
Znal sam! Dobro si to smislil. Tak sam i ja kad sam bil mali. Skrivali smo se po parkićima. Navodno sad jadna djeca to više nemru jer im policija može kaznu naplatit. Prestrašno. Ili kada mladi ljudi rade tulume po doma i dođe kreten sused i pozove policiju i ovi im napišu kaznu od 1000 kuna za prevelku buku. Nije vama danas djeco moja lako. Fakat nije,.U moje vrijeme se drogiralo sa ljepilom. Kupiš oho i to je to. Danas? Jebate droga košta ko kajgana od svetog pere.
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 15:46   #3717
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Znal sam! Dobro si to smislil. Tak sam i ja kad sam bil mali. Skrivali smo se po parkićima. Navodno sad jadna djeca to više nemru jer im policija može kaznu naplatit. Prestrašno. Ili kada mladi ljudi rade tulume po doma i dođe kreten sused i pozove policiju i ovi im napišu kaznu od 1000 kuna za prevelku buku. Nije vama danas djeco moja lako. Fakat nije,.U moje vrijeme se drogiralo sa ljepilom. Kupiš oho i to je to. Danas? Jebate droga košta ko kajgana od svetog pere.
Uhu ljepilo! Ti si onda fensi stvari koristio. Šta se dogodilo sa dobrim starim karbofixom?
calea is offline  
Old 07.03.2017., 15:57   #3718
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Uhu ljepilo! Ti si onda fensi stvari koristio. Šta se dogodilo sa dobrim starim karbofixom?
Kaj nije bilo oho? Karbofix?Onak prozirno ljepilo sa jakim mirisom. Kaj nije karbofix ono bijelo kruto? Nisam ja to nikada koristio. Samo se sečam da su frajeri pričali o tome.
Joshua is offline  
Old 07.03.2017., 19:57   #3719
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj nije bilo oho? Karbofix?Onak prozirno ljepilo sa jakim mirisom. Kaj nije karbofix ono bijelo kruto? Nisam ja to nikada koristio. Samo se sečam da su frajeri pričali o tome.
Uhu, ali smo ga svi zvali oho To su koristile učiteljice, a mi smo imali karbofix. Ono super divno bijelo ljepilo s onom malom špatulicom u kutijici. Nama su dali to jer se s tim nisi mogao sav zalijepiti na likovnom
calea is offline  
Old 07.03.2017., 20:27   #3720
Meh, s tim nisi ništa mogao zalijepiti.
Almost Rosey is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.