Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 13:35   #4621
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Alesund.
Proguglah mogucnosti. Ti si, rosey, genijalka
scarletlemur is offline  
Old 17.04.2017., 15:19   #4622
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Bijah prosle godine na brijunjma sredinom srpnja. Aranzman bjese polupansionski pa smo se u potrazi za raznovrsnije nezdravijom hranom znali do fazane zaletit, a palo je i kupanje na puntizeli sto mi se cinilo kao daleko bolja varijanta od pjescano-betonske ponude u fazani. Ne znam, ja nikako nisam tip za ulazak u more s preponama. Zbog svoje ne-atletske gradje sklonija sam disciplinama bez preskoka (naguzvanih i naprzenih) turista i sa zonom zaleta iz hladovine. Debele.

Way, preporucam brijune. A i ronjenje na hidroarheoloskim lokalitetima ima svojstvenu draz
Ako fali ti mirom nadahnuca i kontemplativne tisine, raskosa zelenila i rijetkih botanickih zbirki, ponesto zivotinja koje tamo ne pripadaju -onda je ovo pravi odmor za tebe.
Otkako mi se globus smanjio zbog sranja svjeCkih razmjera, za ovoljetni odmor ponovo sam brijune izabrala....a tako bi isla nekUD vanzemno. Imadel ko kakvu putujucu -isplati se vidjeti- preporuku?
brijuni nisu loši, ali meni osobno više za neki jednodnevni izlet, jer bi mi tamo bilo dosadno cijeli odmor, obzirom da nema nekih sadržaja. a i nekako mi ti mali otoci gdje ovisim o povremenim brodskim linijama, a gdje nema tako reći ničega nisu najprivlačniji.

obala je sada jako dovedena u red i na stranu od kampa peroj do lučice peroj. nije betonizirano, lijepo su to sredili; nasipali sitan šljunak i napravili popločenu stazicu 10 metara od mora. mada malo me to ljuti, jer nekad sam tim dijelom bajkala na divlje, nije bilo žive duše, sada svi turci šetkaju i trčkaju onuda.
wild rider7 is offline  
Old 17.04.2017., 17:20   #4623
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
brijuni nisu loši, ali meni osobno više za neki jednodnevni izlet, jer bi mi tamo bilo dosadno cijeli odmor, obzirom da nema nekih sadržaja. a i nekako mi ti mali otoci gdje ovisim o povremenim brodskim linijama, a gdje nema tako reći ničega nisu najprivlačniji.

obala je sada jako dovedena u red i na stranu od kampa peroj do lučice peroj. nije betonizirano, lijepo su to sredili; nasipali sitan šljunak i napravili popločenu stazicu 10 metara od mora. mada malo me to ljuti, jer nekad sam tim dijelom bajkala na divlje, nije bilo žive duše, sada svi turci šetkaju i trčkaju onuda.
Meni su brijuni bas sadrzajni :-)
Mislim, neko tko zeljan je ljudi i vreve, ispizdit ce od dosade tamo. Ne i ja. U stanju sam detaljno proucavat kamenje iz nekog tamo minulog, rimskog, vremena -satima. Sta satima, danima! Fotografirat zivincad kad i koja, iz gustisa, proviri nos. Roniti u potrazi za nekim...samo meni znacajnim pronalaskom. Pricati s Kokom, na rijetke petke kad je raspolozen, ostavit cvjetic u kamenolomu "velikom" Kochu i zahvalit mu sto boravkom na otoku necu malariju fasovat.
Sto se prevoza tice, brod vozi svakih pola do sat vremena, a auto je na cuvanom parkingu u fazani pa su i sadrzaji kakve pula, rovinj il umag nude utoliko pristupacniji. Ali, ja nekako veceri sto je moguce cesce "teatralno" provodim. Kralja leara gledala sam valjda 5 puta vec

Sto se bajkanja tice, ne-promakli su mi proslog vikenda na pomenutoj relaciji brojni biciklisti, trkaci rekreativci, pa i bez jasnog cilja- setaci. Prometna setnica, indeed. Tesko mi je i zamisliti kako voznja tom trasom izgleda u sezoni.
Ja, kad se bicikla zazelim, odem na sljeme, sve rjedje po samoborskom gorju za koje odavno vec kondicije nemam, a jedne godine me spucalo otic na zavizan. Uspon iz oltara nije bio uopce toliko tragican, ali zato spust do senja...uff...nakon brojnih padova, koji, srecom, zavrsili su tek s tezim povredama lakta i trtice, razmislih da se upokojim i iz tih exxxtrema. A, vidis, brijuni; e pa to je taman dovoljno neskodljivo i relaksirajuce za superiorno ne-vitalne debeljuce poput mene

Nego, jedne godine smo se tu na forumu dogovorili za otic biciklirat po istri. Neki su realizirali ucku, a mi ostali smo svladavali ljepote kamenjaka
Ako bude 'hrabrih' da ponovimo stogod slicno i ove godine, odazivam se poticaju unaprijed :-)
scarletlemur is offline  
Old 17.04.2017., 17:25   #4624
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To sam morao sklepati za one bezdjecne .

Stavi na jedan kraj crte one koji djecu vide kao izraslinu na braku i tretiraju ih sukladno tome (slogan "kajkurac, kojemene gledao i pazio pa kajmi fali, evoreci, a? A? A????"), na drugi kraj crte Roda-telje (slogan "prije si ruku otkinem nego djetetu dam čips, za rođendan smo imali tortu od povrća, moje dijete samo kumkvate iz kontroliranog uzgoja, ako ode u McDonald's ne mora mi se ni vraćati doma..."), pa odaberi gdje si na toj crti.
Ja sam u sredini bliže ovim fanaticima iz kontroliranog uzgoja.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 17.04.2017., 18:17   #4625
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ja, kad se bicikla zazelim, odem na sljeme, sve rjedje po samoborskom gorju za koje odavno vec kondicije nemam
Ne razumijem. Jel ti to nas jebeš? Imaš snage i kondicije popest se biciklom na Sljeme, a onda nemaš kondicije za neko Samoborsko? Jel to Samoborsko pored Samobora ili pričamo o nekom himalajskom samoborskom pobogu?

Zanemari. Samo sam zavidna. Što god radila, nikad kondicije ni za najmanji uspon.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 17.04.2017., 19:33   #4626
@Byron Čuo si nekad za smisao za humor, pretpostavljam? Ili misliš da je moja frendica (koja ima divno i veselo, dobro odgojeno dijete) doista predložila da se tom djetetu koje se valjalo po tom podu bace te igračke?

@djecaotrovnihroditelja

Slično kao i W.S., napravio sam rez sa jednom polovicom svojih kreatora kad sam osvijestio da od tog odnosa nemam ništa osim gorčine, a da sam doista to ničim nisam izazvao niti zaslužio. Prvo sam se prestao prvo javljati, a onda i odgovarati na pozive. Nisam se nikad bolje osjećao. Prošle su evo već i dvije godine ove zadnje faze.

@ljudikojineznajukamobinamore

Načelno govoreći, hvata me jeza od najlipšeg mora svitu u maloj državi za veliki odmor i pokušavam ga zaobići između šestog i devetog mjeseca. Volim se kupati i plivati, ali neprijatnosti koje dolaze u paketu s odlaskom tamo su mi odavno prevagnule, rađe odem na neki dobar festival u Njemačkoj. Ipak sam prošle godine u trenucima nepromišljenog avanturizma prihvatio poziv na Silbu i bilo je jako lijepo. Penzionerski lijepo.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 17.04.2017., 20:10   #4627
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
@Byron Čuo si nekad za smisao za humor, pretpostavljam?
Jesam. Žao mi je što ga frendica nema .
Lord Byron is offline  
Old 17.04.2017., 21:06   #4628
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Nego, jedne godine smo se tu na forumu dogovorili za otic biciklirat po istri. Neki su realizirali ucku, a mi ostali smo svladavali ljepote kamenjaka
Ako bude 'hrabrih' da ponovimo stogod slicno i ove godine, odazivam se poticaju unaprijed :-)
stvarno? ako bude sličnih inicijativa, ja sam isto 'za'.
na kamenjaku je lijepo i to sada, ne toliko ljeti kada ima jako puno automobila i naguta se čovjek prašine...učka je malo veći zalogaj, nisam dugo bila. čak sam se mislila zaletiti jučer, ali moram ipak malo više ući u formu za to.
sada je i niz biciklijada u điru, to je naravno easygoing karaktera, malo voziš, malo piješ, jedeš...

dobra za druženje je wine and walk inicijativa, 20.05.; http://www.coloursofistria.com/hr/do...tria-wine-walk. to imam već u planu s nekom ekipom, ako ima još zainteresiranih, eto info...
wild rider7 is offline  
Old 17.04.2017., 22:40   #4629
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jesam. Žao mi je što ga frendica nema .
Nije ti žao. You're just being a prick.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 18.04.2017., 07:33   #4630
Onokad u sedam ujutro krmeljiv progledaš i iznad glave ugledaš majstora.
- Neka, neka, samo vi spavajte, ja ću samo malo ovo ovdje zagletati.
Almost Rosey is offline  
Old 18.04.2017., 08:07   #4631
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Onokad u sedam ujutro krmeljiv progledaš i iznad glave ugledaš majstora.
Prijavljuješ jutarnji quickie?
Lord Byron is offline  
Old 18.04.2017., 08:10   #4632
Prijavljujem uranjeni povratak u Zagreb.
Družili smo se dok se jelo, sad kad treba nešto i raditi...
Almost Rosey is offline  
Old 18.04.2017., 08:13   #4633
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Nije ti žao. You're just being a prick.
Ma gledaj, možemo mi sad unedogled razmjenjivati upakirane uvrede i sarkazme, ali rekao bih da nijedan od nas nije tako forumski djetinjast.

Za tebe se u ovoj priči radi o konkretnoj, živoj osobi koja ti je frendica i, vjerujem, draga. Emocije su zajebana stvar. Za mene se radi o nekome virtualnom iz koga je prizor djetetova valjanja po podu izvukao rečenicu o tome da bi mu trebalo baciti igračke u smeće. Ajde pogledaj malo sa strane pa reci i sam: možeš li tu rečenicu probaviti kao šalu? Smatraš li doista tu rečenicu duhovitom? Ono, probaj prizor zamisliti kao filmsku scenu, i onda se dijete valja po podu, i onda netko kaže "trebalo bio mu baciti igračke u smeće" - a tebi kao gledatelju smiješno?!

Meni takvo zamišljanje nije uspjelo, i to je to. Prick neprick.
Lord Byron is offline  
Old 18.04.2017., 08:34   #4634
http://i64.tinypic.com/zmb21d.jpg
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.04.2017., 09:35   #4635
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ajde pogledaj malo sa strane pa reci i sam: možeš li tu rečenicu probaviti kao šalu? Smatraš li doista tu rečenicu duhovitom?
Da. Da.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 18.04.2017., 09:56   #4636
Kad sam bila klinka tako sam pustala slinu i onda je uvlacila natrag. Izazov je bio pustiti je sto dalje, a da uspijem uvuci nazad. Doduse, nisam to nikad radila nekim nad facom.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.04.2017., 10:22   #4637
Mislim da je to dost nas radilo. :P
Mene je bratić jednom dok smo bili klinci pokušao tako probuditi. A i samo za mene je razvio određenu verziju the most annoying sound-a koju bi raspalio da mi još dodatno digne živac il da me probudi. Jako smo se voljeli.


Edit: Vezano uz fotke, nalaženja istih, slika s odmora/ljetovanja i općenito fotkanja. Jutarnji earworm: The Kinks: People Take Pictures of Each Other
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.04.2017., 10:52   #4638
Shit! Youtube, a na poslu sam
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.04.2017., 12:43   #4639
Ajme grozne li zene
Kako se samo usudjuje tako uznemirujuce- iako ne-izravno, prijetit djetetovim igrackama bacanjem u smece? Skandalozno, jebote!!

Bilo sto da se izgovori...il-u ovom slucaju-napise, tesko da bi podlogu mog raspolozenja preobraziti moglo. Dobro, mogu se nasmijat -i jesam- toj slici histericnog djeteta i doprinosu smisljanja primjerene "kazne" od strane zatecenih, ali svako daljnje nekontrolirano optuzivanje i bezrazlozna kriticka nastrojenost mi je- blago receno- za zabrinut se. Tim vise sto byrona izuzetno cijenim, njegovu racionalnu i emotivnu inteligenciju ne dovodim u pitanje, ali mi svejedno promice -po cijim je to stavovima i uvjerenjima zena svojim utiskom pocinila 'krivicno' djelo vrijedno forum-svadje?
Ja, ne samo da bi iskomentirala drekavca, nego bi mu i prisla, upustila se u rizicno ponasanje komuniciranja s vristacem, sve nadajuc se da ce moja inicijativa pomoci u stisavanju te razvojne faze malog privlacitelja paznje (koliko god da je problem vise u mami nego u samome djetetu).

Nedavno restoransko iskustvo: nedjelja, vrijeme rucka, uobicajena guzva zbog koje potrebno je unaprijed rezervirati stol.
Cuje se zamor, logicno, ljudi razgovaraju izmedju zalogaja, a onda odjednom plac, vriska i "necunecunecunecu" udaljeno tek par stolova. Nakon pocetnih natezanja, popustljivi roditelji odustaju od suocavanja se s cinjenicom da bi dijete ipak trebalo jesti i pustaju ga da slobodno seta izmedju stolova. No, i ta setnja ubrzo dosadi i malecki pocne jurcat po restoranu, plete se osoblju pod noge, svi se potiho snebivaju.
Ustajem, odlazim do maloga, pruzam mu ruku na razmjenu par "upoznavajucih" gesti i vodim ga do stola za kojim se u hrani ubivaju roditelji. Podsjecam ih na njihovu odgovornost za dijete i vracam se za svoj stol. Klinac opet pocinje cendrati, ovi ubrzo napustaju restoran. Namignem i mahnem malome, a majka- uvrijedjeno i uz zastrasujucu grimasu- izjebe mi mater.
U miru nastavljam svoj nedjeljni rucak.

Htjedoh reci, pun mi je kurac vise i neodgojene djece i roditelja koji im previse dopustaju i djecje pravobraniteljice i izostanka ikakvih ogranicenja ili usmjerenja u odgoju i razvoju njihovom.
Eto, streljajte me na dotrscini zbog revolucionarnog ovog ispada.


@way, zajebano je to samoborsko gorje. Teren je drugaciji neg na uredjenim biciklistickim stazama po medvednici. A, mozemo pitat i miki-likija il nyxtera, jel im teze pada cener il recimo japetic?
scarletlemur is offline  
Old 18.04.2017., 12:50   #4640
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
izjebe mi mater.
Dajući ti neposredan uvid u izvor i uzrok problema.
Almost Rosey is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.