Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2016., 01:47   #41
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Jesi poslušala Kekinovu verziju? Ta mi je onak ;baca grudnjak na pozornicu:
Fakat ne volim Sejin glas

Moji su svi bili različiti osim što mislim da se svaki savršeno uklapao u neku moju fazu sjebanosti. Jel bi bila toliko luda ideja da se netko uklopi u neku sretnu fazu? Ono čisto promjene radi
Ja volim Seju. Ali i Kekin je car.

Moji su svi imali istu poveznicu iako jesu bili različiti.
Zašto bi bila luda ideja? Ja mislim da osoba tek kad je zaista zadovoljna svojim životom i fazom u kojoj jest, da može ostvariti sretnu vezu. Sve ostalo je samo krpanje, flasteri...
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:51   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja volim Seju. Ali i Kekin je car.

Moji su svi imali istu poveznicu iako jesu bili različiti.
Zašto bi bila luda ideja? Ja mislim da osoba tek kad je zaista zadovoljna svojim životom i fazom u kojoj jest, da može ostvariti sretnu vezu. Sve ostalo je samo krpanje, flasteri...
Jebote ja se onda krpam 95% života . Šta ak se moj život i svodi na krpanje? Moj mudrost je "Nisu svi rođeni da vode sretne živote" .

No na stranu sad negativa, mislim da si nikad nisam dala dovoljno vremena da budem ja. I dok pišem ovo slušam EKV i vrišti mi "BUDI SAAAM, BUDI SAAAAM" . Znači svemir je počeo slat poruke .
Vjerojatno tihe i suptilne, a onda mi je počeo vrištat u slušalice

Mislim da se moji mogu povezat jedino po očima veoma posebnih boja .
Moj prvi bivši je isusebože ružan ko noć, al ima najljepše KrtKobejn plave oči
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:53   #43
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kam bi štel ići? Van zemlje?
Ma i ovako nešto je sasvim dovoljno. /s
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 03:12   #44
Budim se naspavana u toplom krevetu kojeg dijelim s Njim. Rastezanje, osmijeh, mazenje, kava, dorucak, pa caj, knjiga, dekica, mirisna svijeca. Mirno je i spokojno, a radosno. Stan je donekle ukrasen, bor spreman za kicenje, pokloni zapakirani. Frizider je pun, meniji slozeni. A takav je i zivot
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 04:43   #45
Bas heart-warming tema... ex anais i horadic_cube, skroz ste me rastopile.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 05:07   #46
U ovo doba sljedeće godine... 2015. mi je bila dobra, 2016. još bolja, naravno da bi bilo super kada bi i sljedeća nastavila taj trend i bila još bolja Iako, bilo bi fora kada sljedeće godine ne bi ništa novo slomio, taj dio je skoro skroz pokvario ovu godinu.

Za jednu stvar za koju znam da bude, vjerojatno baš oko 23.12. je to da ću znati, ostajem li u Hr ili idem van. Što mi je tako čudna ideja, jer volim živjeti ovdje, ali...stvari se događaju. No neću se lagati, fora bi bilo svaki dan ići sa skytrainom na posao, i svakodnevno gledati skroz novi grad, nove zgrade, novo sve

Nadam se da će 2017. biti godina kada opet nastavljam s tetovažama, ako se i dogodi da idem van, bar neka idem zašaran do kraja! Neka to bude i godina kada će mi biti već uobičajeno raditi crtiće, i da češće pišem za sebe, pa da se divim kako puno toga ima na kraju godine, što sam sve napravio

Ne znam što htjeti na ljubavnom planu. Zapravo, nedostaje mi da mi netko nedostaje, ali onako ozbiljnije. Ili da mi netko ispisuje duge poruke koje si mogu spremiti za kasnije. Baš mi se sluša opet priče od nekoga, duge i zamorne, koje ni ne moraju biti oko ičega, ali da vidim tu iskru u očima jer bašššš meni to želi pričati. Bilo bi fora opet biti tamo. Ili da mi netko crta, to si čak mogu zamisliti, kraj godine, dani pred Božić, vani hladno i blesavo, a unutra toplo i gledam poteze ruke po papiru, možda s glazbom u pozadini, a možda samo sa zvukom grebuckanja olovke, i prikazom koji mi se stvara pred očima, e to bi bio poželjan 23.12.

Ma...neka se stvari nastave u ovom smjeru i this time next year will be awesome
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 14:12   #47
Nadam se da cu ostvariti dio svojih zelja a one su kupnja novijeg auta,kupnja svog stana i napredovanje na poslu odnosno povecanje place! Ta tri koraka sam si zadao i nekakosam na dobrom putu.
Ono najbitnije sto si zelim je partnericu a u tome bas nemam napretka nit ga vidim ali se nadam pozitivnom ishodu pa da i ja budem malo sretan

E,i da se ne debljam vise jer kak sam krenuo iduce godine bum bas kao pravi medo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 14:40   #48
Nadam se da ću biti na pola puta od odlaska iz ove rupe od države.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 14:42   #49
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ću biti na pola puta od odlaska iz ove rupe od države.
nadam se da cu skupiti dovoljno nofca za novi gebis..mislim..i da ce southpark dobiti oskara.. i pioniri ce se vratiti u skole za 29.11. ... a sto reci.. pusti snovi.. cek cek.. a loto sam zaboravio
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 14:50   #50
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Ili da mi netko crta, to si čak mogu zamisliti, kraj godine, dani pred Božić, vani hladno i blesavo, a unutra toplo i gledam poteze ruke po papiru, možda s glazbom u pozadini, a možda samo sa zvukom grebuckanja olovke, i prikazom koji mi se stvara pred očima, e to bi bio poželjan 23.12.

Ma...neka se stvari nastave u ovom smjeru i this time next year will be awesome
Awwww. Kad sam bila dijete, jedan od rituala u ove dane, obično na Badnjak, osim pijanog djeda i nadrkane bake (crnjak, znam, ali moram malo ) je bilo crtanje. Izvukla bih sve papire i crtala rudolphe, mačke, ljude, s božićnim kapicama. Rijetko crtam, a opušta me to.
Zapravo ne volim ove dane. Sva ta moja histerija oko ukrasa i božićnog ugođaja i želja da sve bude besprijekorno je prikrivanje i potiskivanje činjenice da ih ne volim. Uvuče se u mene nervoza i nadrkanost, nesvjesni refleks, očekivanje nečeg lošeg.
Ali tvoj opis mi je nekako najdraži od svih ovih krasnih opisa na temi jer mi nekako priziva osjećaj mira, tako bi valjda izgledao mir.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 14:54   #51
ex anals daj tako ti djeda bozicnjaka stavi neki crtez.. ja naime obozavam crtanje pa tek da malo pomjesamo slatka iskustva u ove gorke dane
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 14:57   #52
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
ex anals daj tako ti djeda bozicnjaka stavi neki crtez.. ja naime obozavam crtanje pa tek da malo pomjesamo slatka iskustva u ove gorke dane
Neću, to pokazujem samo bliskim ljudima. Ali dobro crtam, rudolfa mi.

Kupila sam naljepnice za prozor, trebala sam uzeti sprej pa sama nacrtati, ali nisam imala vremena ove godine nizašto.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:04   #53
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Neću, to pokazujem samo bliskim ljudima. Ali dobro crtam, rudolfa mi.

Kupila sam naljepnice za prozor, trebala sam uzeti sprej pa sama nacrtati, ali nisam imala vremena ove godine nizašto.
ne vjerujem ti ni slova ( jer nisi rekla casna pionirska a ni rudolf nije potvrdio) a sad sam se sjetio.. znas onaj sprej koji izgleda kao zamrznuti prozori u doba dok jos nije bilo centralnog.. e taj cuda radi
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:06   #54
Ja sam mislio da je nadrkanost i stres ekskluzivno stanje u mojoj kući za blagdane, ili kad ima puno posla Doduše, nitko niej p'jan
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:09   #55
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da je nadrkanost i stres ekskluzivno stanje u mojoj kući za blagdane, ili kad ima puno posla Doduše, nitko niej p'jan
rocket relax, dugje jos dan a noc necu ni spominjati.. jedina svijetla tocka je da san fotografirajuci danas guske naisa na 15 eura onako ko lezeci policajci u parku.. dan nije prosa uzalud,, a blagdani.. boze moj..pa svaki je dan blagdan ako tako odlucimo
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:15   #56
Nisam ja pod stresom. Tj stres mi uzrokuje to što se na trenutke osjećam beskorisno, i što su ostali napeti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:20   #57
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
nadam se da cu skupiti dovoljno nofca za novi gebis..mislim..i da ce southpark dobiti oskara.. i pioniri ce se vratiti u skole za 29.11. ... a sto reci.. pusti snovi.. cek cek.. a loto sam zaboravio
I nemoj zaboraviti popiti i ostale tabletice!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:24   #58
Samo da me zdravlje posluzi, da ne zaginem na cesti, a ostalo će doc samo od sebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Don't you get really bad hangovers?
Son, you have to stop drinking to get a hangover.
devilock is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:37   #59
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da je nadrkanost i stres ekskluzivno stanje u mojoj kući za blagdane..
Kad razgovaraš s ljudima, hrpa nas je imala loša iskustva s obiteljskim prazničnim veseljima. Meni je trebalo nekoliko godina da prestanem obuvati kacigu čim dođe badnjak, i ne skidam je do poslije nove godine. Sve čekaš tko će izvest neko sranje.
Tu mi je exŽ bila super i pokazala da to može biti i puno drugačije. Mislim da je to jedna od bitnijih stvari koje moramo naučiti (ako smo tu sjebani), i da nam za to treba partner koji nije sjeban, jer ako se nađu dvoje sjebanih, klici će im vjerojatno biti kacigaši.
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:49   #60
Da sam u braku, ja bih valjda bila ona nadrkana kojoj svaki stolnjak i ukras mora štimati. Jer sačuvaj Bože da netko i nešto pokvari idilu. A ono, pokvariš je ti sama. No bar sam si to osvijestila. Ne postoje savršeni Božići. A inzistiranje da bude savršen vodi u mračni ćorsokak.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.