Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2006., 20:57   #1
Obleka za njega

Bok cure!Tražim iskustva i preporuke za muška svečana odijela.Polako nam se bliži datum-26.8.,većina stvari je sređena (vjenčanica,pozivnice,zahvalnice,cvvijeće,dekoraci je,fotograf,sala,bend...) ali dragi još nema odijelo.Obišli smo cijeli grad,najviše nam se sviđaju ona kod Martina Arbanasa,cijena im je dosta visoka pa me zanima jel' netko od vas (tj.vaših boljih polovica) tamo kupio odijelo i kakvo se pokazalo.
Može preporuka i za neku dr.trgovinu.Unaprijed hvala svima!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 23:03   #2
Mi smo bili u Varteksu, Muri, Herucu i Arbanasu, ali smo jako bili ograniceni izborom jer je moj dragi vrlo visok i kod većine odjela su mu bili prekratki rukavi, a isprobavao je samo ona s ekstra produženim rukavima!
Na kraju smo uzeli u Arbanasa.

Za vrlo pristojne novce bilo je lijepih modernih maldenačkih Di Caprio odijela (Varteks).

Inače, u Arbanasa sam se skoro posvađala i bili bi najradije odustali od rezerviranog odijela da smo imali alternativu! Inače sam vrlo miroljubiva i nikad ne radim ekscese, ali pristojno dajem do znanja da od mene nitko neće raditi budalu!

Naime- već kod prvog dolaska smo odabrali odijelo, košulju, kravatu i puce za manžete, dali pola novaca i ostavili odijelo na završavanju nogavica i sitnoj popravci-na sakou je bila izvučena jedna nit-i tražili smo da nam to poprave ili daju novi i rekli su da nema nikakvih problema-naravno da nema! 3700 kn samo odijelo!

Drugi dolazak: proba dužine hlača s cipelama,dogovor da se konačno još malo potkrati; sako još uvijek nije saniran!

Treći dolazak: trebalo je biti preuzimanje i ostatak love, međutim- hlače nedovoljno skraćene-žena tvrdi da je skratila, a ja -da nije i ona viče na mene da ona više neće to dirati i da mogu nositi kome hoću drugome i da nigdje u svijetu nema da ti prodavač mjeri 2 puta i potkraćuje!???! Hallo? Zar se tako razgovara s kupcem?!!
A..... sako još uvijek nije popravljen i još me onako gleda kao što ja izmišljam-ko da se to vidi!!!????!!
Na kraju je rekla da dođemo za 2 dana, da će nam nabaviti novi sako.

Četvrti dolazak: ona ista žena je beskrajno ljubazna! Hlače su ostale one iste dužine i odlučili smo ih ne dirati, a sako nas je dočekao novi. Platili i uzeli!

Žao mi je što nismo imali izbora i što nismo mogli odustati - više nam se zaista nije hodalo okolo, a i gdje bi uostalom kad smo sve već bili obišli?!

U svakom slučaju, bar sam vam svima ispričala što smo doživjeli na jednom tako "finom mjestu"!
BTW, oni imaju ime, imaju prekrasna odijela, drže cijenu, a prostor i usluga su prestrašni, tj. sramotni!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 07:16   #3
Moj je dragi isto vrlo visok pa je i on uzeo u Arbanasa, a njihova odijela su bila i daleko najljepsa. Jedino drugo mjesto gdje smo nasli za njega je u Mure. Bilo je 1000kn jeftinije, ali to odijelo se uopce ne moze usporediti s ovim od Arbanasa. Nakon sto je oprobao odijelo u Arbanasa znali smo da nam nista drugo nece svidjeti, a kad vec trosimo toliko zasto ne dat jos 1000kn za ono najbolje. Sve skupa je doslo oko 5,500 jer smo uzeli sve odjednom osim cipele... To jos trazi... Jedva cekam 5.8. da ga ponovo vidim u odijelu!!!
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 09:51   #4
Ja ti mogu preporučit butik TRADATE (Importane centar kod CD-shopa, lijevo je NIN, desno je Shoe be doo).
Moj dragi tamo uđe izabere boju isproba i sve 5 (tamo je kupio 2 odijela prije svadbe i kad smo tražili otišli tamo on si odma našao i sve bilo riješeno u 5 minuta).
Cijene su od 1200,00 do 1600,00, hlače nisu porubljene (dosta su duuuugačke, pa ti oni po potrebi porube, naravno besplatno).
Odijela su talijanska vrlo lijepi materijali.
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 10:37   #5
ja preporucujem branimirova odijela,nekaj presavrseno,to vam se nalazi nasuprot mesnicke ulice,u ilici je je,skoro na uglu ilice i frankopanske
savrsena,kvalitetna odijela
tam inace kupuju maturanti,mladozenje ma svi
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 11:12   #6
Moj dragi je odjelo kupio u Herucu i jako smo bili zadovoljni od kroja, dizajna i cijene, sve skupa sa odjelom , košuljom, kravatom i manžetama platili smo 2300,00 kn, super smo prošli a izgledalo je super!
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 11:45   #7
Moj budući i ja smo malo čudni, izgleda. Dakle, želimo da on ima bijele lanene hlače, bijelu lanenu košulju, na nogama bijele kožne japanke ili isusovke.

Pa sad, jel netko vidio nekaj onak, lijepo? Gdje?

A moj klinac si želi kravaticu, košuljicu s kratkim rukavima i bermude. I tu je mali problemčić - svugdje mogu naći košulju i bermude, ali sportskog kroja, a to ne želimo. Ideje, gdje naći malo ozbiljnije? Kravaticu su mu napravili, baš je slatka, mala.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 12:39   #8
udajes se u onome u bcem se ti osjecas najbolje pa makr to bile lanene hlace il nekaj drugo
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 11:08   #9
Quote:
Admin kaže:
Moj budući i ja smo malo čudni, izgleda. Dakle, želimo da on ima bijele lanene hlače, bijelu lanenu košulju, na nogama bijele kožne japanke ili isusovke.

Pa sad, jel netko vidio nekaj onak, lijepo? Gdje?
jeste nasli na kraju laneni komplet?
mi smo isto cudni ja se udajem u lanenoj vjencanici a njemu je ista cura koja je meni hanjihu sivala saslia lanenu kosulju i onak šlampave lanene hlače boje pijeska...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 10:07   #10
Quote:
informirana kaže:
Moj dragi je odjelo kupio u Herucu i jako smo bili zadovoljni od kroja, dizajna i cijene, sve skupa sa odjelom , košuljom, kravatom i manžetama platili smo 2300,00 kn, super smo prošli a izgledalo je super!
Mi smo isto mojem budućem kupili u Herucu i zaista smo prezadovoljni kvalitetom i svim. Inače, imate i kao outlet u njihovoj tvornici i oni svaki tjedan dobivaju robu, tako da je zgodno malo više puta tamo ići i pogledati izbor, jedino je problem u brojevima. Nas je ovo odijelo fakat čekalo, bilo je jedino!!!!!!!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 13:28   #11
MM je uzeo u Arbanasu i sve je proslo super. Imao je oo crno s bordo prugicama i jako mu je dobro stajalo
S gumbima, kravatom, kosuljom placeno u gotovini=4400 kn.
Vartex = koma, gledali smo i tamo ali su bila samo sprovodno crna.
Bili smo i u Branimiru, ali nisu mi se ucinili fini kao Arbanas.

Eto nase iskustvo
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 22:27   #12
gdje je arbanas i kakve su cijene pa da sama usporedim branimir i arbanas sa svojim dragim
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 00:46   #13
U Preradovićevoj, odmah kod križanja Preradovićeve i Masarykove, kod restorana Korčula.
Svečana odijela - oko 3700,00.
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 08:54   #14
A odijelo iz snova za njega...

Za sad smo otvorili hrpu tema za nas, a što će obući mladoženja?

Može ideje i slikice odijela za njega?

Da vidimi kako će oni biti obućeni.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 10:26   #15
bokserice s cvjetićima

Zadnje uređivanje zed_alive : 24.10.2006. at 15:14.
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:28   #16
Možda ovo nekom pomogne:
ovo je Martin Arbanas odijelo koje se sviđa mom dragom...

dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:31   #17
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Možda ovo nekom pomogne:
ovo je Martin Arbanas odijelo koje se sviđa mom dragom...

Dragi ima ukusa ili mu je draga objasnila da se to nosi? jako lijepo
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 12:04   #18
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Možda ovo nekom pomogne:
ovo je Martin Arbanas odijelo koje se sviđa mom dragom...

I moj dragi hoće iz Martin Arbanasa odijelo, samo ne bijelo, već smo vidjeli jedno predivno crno sa nekakvim kao crnim isto prugicama (koje se kuže) i ispod bež kombinaciju da paše uz moju haljinicu....joj kaj bumo lepi
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 03:14   #19
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post

O, isuse. Muskarac u bijelom izgleda kao slasticar. I imajte na umu da bonton odijevanja nalaze da se u svecanim prigodama nose tamna odijela.

Quote:
ATE13 kaže: Pogledaj post
Ja zaista ne zelim pametovati, ali zasto inzistirate na ovako smijesnim kombinacijama s tim cudnim prslucima i strasnim... stvarima oko vrata?
Sto bi falilo dobrom crnom odijelu, bijeloj kosulji i normalnoj kravati neke decentne boje?
__________________
"And when he shall die, take him and cut him out in little stars, and he will make the face of heaven so fine that all the world will be in love with night and pay no worship to the garish sun..."
Nick Carraway is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 12:47   #20
Quote:
Nick Carraway kaže: Pogledaj post

Ja zaista ne zelim pametovati, ali zasto inzistirate na ovako smijesnim kombinacijama s tim cudnim prslucima i strasnim... stvarima oko vrata?
Sto bi falilo dobrom crnom odijelu, bijeloj kosulji i normalnoj kravati neke decentne boje?
Mozda zato sto ce u ovoj tvojoj gore navedenoj KOMBI doci jos 100 drugih muskaraca
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.