Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2010., 12:45   #1
Sto zene (ne)rade u krevetu?

Cijenjena gospodo,
mene zivo zanima kakva su vasa dosadasnja iskustva, kako zenska, tako i muska. Konkretno: decki, u nekom postotku, koliko je vasih dosadasnjih partnerica bilo spremno na neke radnje? Cure, koliko vas regularno radi takve stvari u sexu, i naravno, uziva u njima? Necu ni spominjati neke tipicne normalne stvari kojima se, ja se nadam, bave svi parovi u krevetu. Dakle radnje o kojima pricam su, na primjer: gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije), analni sex, svrsavanje po licu, spanking, deep throat, bilo kakav jaci S&M, i tome slicno. Zanima me je li to nesto sto vecina radi i voli, ili su takve zene u manjini? Pretpostavljam da vecina muskaraca to sve zeli i voli. Ispravite me ako sam u krivu. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 12:46   #2
mi smo jednom igrali briškule u krevetu - to nije baš nešto što se ubraja u normalnu krevetnu radnju
Zujoo is offline  
Old 20.08.2010., 12:47   #3
Ti isto na ljesu pitaš svašta.

Naravno da ovdje velika većina radi veliku većinu ovog što si nabrojala.
Ak su na ovom pdf-u vjerojatno i imaju potrebu da malo prošire horizonte...
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 20.08.2010., 12:52   #4
gle... ovdje će ti se odgovorit sve i svašta. Ne postoji normalna osoba, svatko ima neki svoj fetiš, tako kad i taj jedan naleti reć će - mažemo se svinjskom mašću i onda se trljamo jedno od drugo dok ne svršimo... ili štajaznam
Zujoo is offline  
Old 20.08.2010., 12:52   #5
Dobro, rade oni, u redu. Ali zar mislis da su iskljucivo nalazili partnere koji imaju identicne zelje u sexu? Ako jesu, molim da mi netko posalje PM - kako prepoznati tipa koji voli isto sto i ja.
Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 12:53   #6
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Dobro, rade oni, u redu. Ali zar mislis da su iskljucivo nalazili partnere koji imaju identicne zelje u sexu? Ako jesu, molim da mi netko posalje PM - kako prepoznati tipa koji voli isto sto i ja.
nemožeš... kad bi bilo da svi okolo hodaju s majicom na kojoj piše istina o tome šta i kako vole u krevetu onda bi znala. Inače je to privatna stvar i dok ne dođe do sexa ili bar otvorene i iskrene priče o njemu, nemožeš znat.
Zujoo is offline  
Old 20.08.2010., 12:55   #7
Ma znam, ja sam se samo salila
Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 13:05   #8
Gutanje - veli da joj se riga od toga, ja ju ne tjeram
BDSM - meni odvratno, njoj još više
Analno - dosta često
spanking - full lagano, onako za ukupni dojam
Bad language - svaki put, uživamo u tome
Deep throat - probala, ne ide joj baš, ja ju ne tjeram

Eto....
__________________
Bolje vrabac u ruci nego nosit gajbe....
Tyriell is offline  
Old 20.08.2010., 13:07   #9
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?
evo ja volim
jel ovo brajalica? anketa?
shakiri is offline  
Old 20.08.2010., 13:08   #10
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Naravno da ovdje velika većina radi veliku većinu ovog što si nabrojala.
uopće ne mora značiti. provjereno su religijaši najveći perverznjaci
shakiri is offline  
Old 20.08.2010., 13:10   #11
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
uopće ne mora značiti. provjereno su religijaši najveći perverznjaci
bolje da je otvorila temu tamo, jelda?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 20.08.2010., 13:10   #12
gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije) - normalno
analni sex - radimo na tome
svrsavanje po licu - normalno
spanking - normalno
deep throat - normalno
bilo kakav jaci S&M - krećemo se u tom pravcu, prvi koraci doduše
dirty talk - nromalno
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca - normalno

Edit - svinjsku mast nismo probali lol
Dragonborn is offline  
Old 20.08.2010., 13:14   #13
Hm. Nismo se razumjeli. Ne zelim da ja sad da meni svi kazete sto vi radite, a sto ne radite. Nije ni brajalica ni anketa

Pitanje je bilo, u nekom postotku, koliko zena voli i radi takve stvari? Dakle, ako sam ja Petar, i spavao sam s nekih 20 cura, moj odgovor bi bio : pa oko pola njih je sve to htjelo, cetvrtina se dala nagovoriti, a druga cetvrtina nije htjela ni cut za takve stvari.



Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 13:17   #14
aaaaa, pa reko bi pola pola.

S time da sam sreo i one koje jedino rade u misionarskoj pozi i to bez svjetla molim!
Dragonborn is offline  
Old 20.08.2010., 13:18   #15
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
bolje da je otvorila temu tamo, jelda?
to bi bio raspašov

Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Pitanje je bilo, u nekom postotku, koliko zena voli i radi takve stvari?
pa kako onda nije anketa?

al nebitno. želim uspjeh temi
shakiri is offline  
Old 20.08.2010., 13:20   #16
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Hm. Nismo se razumjeli. Ne zelim da ja sad da meni svi kazete sto vi radite, a sto ne radite. Nije ni brajalica ni anketa

Pitanje je bilo, u nekom postotku, koliko zena voli i radi takve stvari? Dakle, ako sam ja Petar, i spavao sam s nekih 20 cura, moj odgovor bi bio : pa oko pola njih je sve to htjelo, cetvrtina se dala nagovoriti, a druga cetvrtina nije htjela ni cut za takve stvari.




znači pitanje je samo za muške..tako reci onda!
Hermina is offline  
Old 20.08.2010., 13:21   #17
evo po mom mišljenju, većina žena radi sve to ..ali ne govore o tome. da nisam pitala, vjerojatno ne bi ni znala koliko je mojih frendica probalo analni sex i sl. u biti većina kad tad makne "zabranjene zone" iz kreveta.
Hermina is offline  
Old 20.08.2010., 13:24   #18
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post

al nebitno. želim uspjeh temi



Nije glupa tema, sta zajebavas Stvarno me zanima nekakva statistika. Da znam jesam li posebna ili sam samo u masi
Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 13:26   #19
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post

Da znam jesam li posebna ili sam samo u masi
pa nisam ni rekla da je glupa nebitno.

svak je poseban
shakiri is offline  
Old 20.08.2010., 13:27   #20
Pa ono, ovisi o partneru i koliko sam zadovoljna njegovim performansama. Ako on meni puno pruža, budem i ja njemu, u smislu da ću se lakše opustit i htjet isprobat što više.
Nanuša is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger