Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2011., 15:19   #21
U sredinu se može staviti i bocica za bebu, tako sam ja dobilaGumicama su bile vezane pelene pojedinačno, a vrpcama svaki kat. Igračka je bila na vrhu i sve skupa omotano celofanom. Meni je to bio super koristan poklon
__________________
moja mala mišica
25.08.2010.
BENY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:51   #22
Evo moja "torta", nisam imala vremena za treci kat... U sredinu sam stavila kupku, losion i vlazne maramice....



Uploaded with ImageShack.us
__________________
tigar 09.08.2010. i zmaj 11.07.2012....
nangaparbat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:17   #23
lijepa je.
ja ću moju izgleda idući tjedan(šogorici zaustavili trudove, ''zatvorili'' ju i danas vratili iz bolnice i čeka do ponedjeljka )
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 01:52   #24
Evo i moje...prva...nije dugo trebalo i ja sam sretna Namjerno nisam dodavala nikakve dudice, ni bocice sa strane...htjela sam jednostavnu koju ce dugoooo koristiti za pokazivanje prijateljima a ostalo sam zapakirala

__________________
...dalmatinka, dalmatinka...tri ljubavi svoje ima: prva mi je Gospe moja, druga mi je Ljubav tvoja a treca je Bila boja!!!!
dalmatinka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 12:37   #25
dalmatinka, jako lijepa a jednostavna torta od pelena!
Koje su to pelene koje si koristila i kako si ovaj prvi kat složila?
__________________
24 sata mama
mamica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:39   #26
Quote:
mamica2 kaže: Pogledaj post
dalmatinka, jako lijepa a jednostavna torta od pelena!
Koje su to pelene koje si koristila i kako si ovaj prvi kat složila?
I htjela sam da bude jednostavna i da nije kic Namucila sam se trazeci pelene da nisu skupe...od pamperssa sam odustala odmah na pocetku zbog cijene, jer sam to poklonila da tako stoji a ne da se koristi. Koristila sam Violeta pelene, kupljene u konzumu 80 komada, 80 kn...mislim da je to super cijena jer sam dosta i na medeka i na masne potrosila..kako god okrenes 200 kn ne gine
Za prvi kat sam samo vadila van pelene i stavljala ih u onu siroku gumicu...u sredinu sam stavila malu bocicu jane
__________________
...dalmatinka, dalmatinka...tri ljubavi svoje ima: prva mi je Gospe moja, druga mi je Ljubav tvoja a treca je Bila boja!!!!
dalmatinka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:50   #27
jako lijepo!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 00:42   #28
Quote:
dalmatinka101 kaže: Pogledaj post
I htjela sam da bude jednostavna i da nije kic Namucila sam se trazeci pelene da nisu skupe...od pamperssa sam odustala odmah na pocetku zbog cijene, jer sam to poklonila da tako stoji a ne da se koristi. Koristila sam Violeta pelene, kupljene u konzumu 80 komada, 80 kn...mislim da je to super cijena jer sam dosta i na medeka i na masne potrosila..kako god okrenes 200 kn ne gine
Za prvi kat sam samo vadila van pelene i stavljala ih u onu siroku gumicu...u sredinu sam stavila malu bocicu jane

ja kupila pampersice 72 komada 86 kn

nije pretjerana cjena.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 16:46   #29
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
ja kupila pampersice 72 komada 86 kn

nije pretjerana cjena.
Nije uopce!!! Pa gdje??? Ja trazila u dmu i sve mi je bilo skuplje od toga!
__________________
...dalmatinka, dalmatinka...tri ljubavi svoje ima: prva mi je Gospe moja, druga mi je Ljubav tvoja a treca je Bila boja!!!!
dalmatinka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 16:55   #30
Quote:
dalmatinka101 kaže: Pogledaj post
Nije uopce!!! Pa gdje??? Ja trazila u dmu i sve mi je bilo skuplje od toga!
u ktc-u sam kupila.a u dm-u je i meni bilo skupo, no danas sam dobila letak u kojem su 86,90 i u dm-u
danas idem po ostali materijal pa pravim tortu jer sam jučer postala teta

p.s. da te samo pitam još jedno pitanjce
kako si učvrstila medu na vrh, ili si ga samo stavila?
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 18:34   #31
Quote:
dalmatinka101 kaže: Pogledaj post
I htjela sam da bude jednostavna i da nije kic Namucila sam se trazeci pelene da nisu skupe...od pamperssa sam odustala odmah na pocetku zbog cijene, jer sam to poklonila da tako stoji, a ne da se koristi. Koristila sam Violeta pelene, kupljene u konzumu 80 komada, 80 kn...mislim da je to super cijena jer sam dosta i na medeka i na masne potrosila..kako god okrenes 200 kn ne gine
Za prvi kat sam samo vadila van pelene i stavljala ih u onu siroku gumicu...u sredinu sam stavila malu bocicu jane

Onda je to ukras, niškoristi
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 20:20   #32
evo napravila i ja moju tortu ,ali ču sutra skinuti mašne i staviti neke malo manje.
ljuta sam kao ris ,u jedinoj knjižari u gradu nema uopće izbor niti mašni ,niti ukrasnih traka.
sutra idem u cvječarnu vidjet da li ima šta pa možda na vrh stavim plastičnu figuricu za na tortu (ono što se za krstitke stavlja ,bijela figurica sa plavim tilom), ili ću nekog medeka.

__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 00:35   #33
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
u ktc-u sam kupila.a u dm-u je i meni bilo skupo, no danas sam dobila letak u kojem su 86,90 i u dm-u
danas idem po ostali materijal pa pravim tortu jer sam jučer postala teta

p.s. da te samo pitam još jedno pitanjce
kako si učvrstila medu na vrh, ili si ga samo stavila?

Onim stapicima od raznjica Dugacki
__________________
...dalmatinka, dalmatinka...tri ljubavi svoje ima: prva mi je Gospe moja, druga mi je Ljubav tvoja a treca je Bila boja!!!!
dalmatinka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 15:31   #34


na kraju moja tortica izgleda ovako, minimalistički uređena
ali dodat ću medeka na vrh ako nađem nekog prikladnog.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 16:01   #35
Evo moje prve torte od pelena, idemo kasnije kod sestricne pa sam napravila.. 1 sat je trajalo od raspakiravanja, motanja, dekoracije i motanja u foliju... ja sam bas zadovoljna unutra ima u donjem katu i pola 2. onaj sokica za dojilje od ALETE, a u 3. katu mala NUK bocica za caj., ispod kapice su jos body i hlacice (to je set!), i kutija za dudu, velika bocica, cetka/cesalj i ono za zubice kad krenu..... okolo sam stavila jos caj za dojilje..
mozda malo pretrpano, ali meni se svidja



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 18:33   #36
stvarno je lijepa
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 19:21   #37
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Evo moje prve torte od pelena, idemo kasnije kod sestricne pa sam napravila.. 1 sat je trajalo od raspakiravanja, motanja, dekoracije i motanja u foliju... ja sam bas zadovoljna unutra ima u donjem katu i pola 2. onaj sokica za dojilje od ALETE, a u 3. katu mala NUK bocica za caj., ispod kapice su jos body i hlacice (to je set!), i kutija za dudu, velika bocica, cetka/cesalj i ono za zubice kad krenu..... okolo sam stavila jos caj za dojilje..
mozda malo pretrpano, ali meni se svidja



Uploaded with ImageShack.us
bas super! nema veze sta je prenatrpano,krasan poklon je koji bi vjerujem svatko zelio dobiti
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:41   #38
thanks cure... bila jucer, poklonila... zaboravila sam stavit male balerinkice i zvecku ne znam kud bi ih jos stavila.. pa sam balerinke ovako dala, a zvecka je doma ostala to cu drugi put hahaha morat cu pravit na 5 kata
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 14:26   #39



Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us

torta od pelena, rucnika i dekice...
__________________
tigar 09.08.2010. i zmaj 11.07.2012....
nangaparbat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 19:50   #40
Ajme , ovo prvi put vidim ! Šta sve neće izmisliti!
Onaj plavo-bijeli komplet je pravo remekdjelo ,a ovaj zadnji mi se posebno sviđa.. multifunkcionalan!
guida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.