Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2013., 13:50   #221
Quote:
collete kaže: Pogledaj post
prima paypal ovaj, meni je sad odgovorio
Ako prima paypal uvijek se moze otvoriti case ako item ne dode. Sad mene mame cijene

EDIT: Sad sam od toga sellera gledala neku sukljicu po 1 dolar,,ali pise da je postarina za nas $38.77

Zadnje uređivanje Galadriel : 06.06.2013. at 14:00.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 14:12   #222
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Ako prima paypal uvijek se moze otvoriti case ako item ne dode. Sad mene mame cijene

EDIT: Sad sam od toga sellera gledala neku sukljicu po 1 dolar,,ali pise da je postarina za nas $38.77
kada mu pretražuješ iteme u store, klikni prvo Free Shipping pa ćeš dobiti samo one s besplatom poštarinom. Ima ih on dosta.
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 14:15   #223
Quote:
collete kaže: Pogledaj post
kada mu pretražuješ iteme u store, klikni prvo Free Shipping pa ćeš dobiti samo one s besplatom poštarinom. Ima ih on dosta.
Pronasla sam tnx

Samo me malo strah jer je vecina stvari one size fits all,, a mislim da ce to biti s/xs,,a meni treba m
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 14:21   #224
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Ako prima paypal uvijek se moze otvoriti case ako item ne dode. Sad mene mame cijene
ma da? to se na paypalu radi? sori mozda ak su glupa pitanja, ful sam jos neiskusna u internet kupovini, do sad sam samo s ebaya narucivala i sve mi je doslo. a onda nije uopce bed cak i ak ne dode, a fakat ima super stvari taj seller
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 14:41   #225
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
ma da? to se na paypalu radi? sori mozda ak su glupa pitanja, ful sam jos neiskusna u internet kupovini, do sad sam samo s ebaya narucivala i sve mi je doslo. a onda nije uopce bed cak i ak ne dode, a fakat ima super stvari taj seller
Da,,
http://pages.ebay.com/help/buy/paypa...rotection.html
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 14:46   #226
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 15:47   #227
cure, sad ste me malo prepale s tim carinama i kaznama. što ako ja naručim neki stvar od njih, a iz zare su,jel i to carine. mislim jel uopće pregledavaju pakete koji koštaju tipa 20 dolara? ja sam jednom preko sheinside-a naručila košulju koja je igrom slučaja ispala zarina, nisam znala da je zarina već kada mi je stigla ona etiketa kod vrata bila je odrezana, ali su ostavili onu nutarnju deklaraciju na kojoj piše sve o održavanju košulje te jasno piše da je to iz zare.. sad su me teoretski ovi s carine mogli tužit, a ja ni kriva ni dužna jer zaista nisam znala da je zarina..
tenark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 16:41   #228
Kako točno funkcionira ovo sa Paypalom i Aliexpresom? Uvijek kupujemo sa e-baya pa mi sve lijepo ponudi, ali kako se ovdje radi? Moram tražiti mail od sellera ili?
__________________
If a distant dream is a callin' you, then there's just one thing that you can do: follow that dream wherever it may lead, follow that dream to find the love you need. :)
badlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:00   #229
Mene isto zanima to za PP. Sad mi je taj seller dao svoj PayPal i kako platim? Jel odgovorio nekome?

edit: sad mi je odgovorio ovo pa mi je malo sumnjivo
08:17 Jun 06,2013

please don't worry, you just pay, we will send to you right item.

Zadnje uređivanje nacy_vu : 06.06.2013. at 18:21.
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:20   #230
i mene zanima, jel se ipak ode prvo kao na narudzbu da se odabere velicina, boja i kaj vec, i da popunite ono za adresu, i onda samo na paypal i upisat njegov email? i to je to?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:21   #231
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima to za PP. Sad mi je taj seller dao svoj PayPal i kako platim? Jel odgovorio nekome?
on ti pošalje invoice na tvoj mail i onda platiš
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:27   #232
Quote:
collete kaže: Pogledaj post
on ti pošalje invoice na tvoj mail i onda platiš
Ma nakon ovog zadnjeg što mi je odgovorio, ništa više ne kontam, nit me pitao za mail niti za adresu
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:33   #233
pa kaj niste prilikom registracije ostavile svoje podatke? možda ih od tamo dobije i koliko sam shvatila koncept aliexpressa seller dobije novce tek nakon kaj nama stignu stvari..
tenark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:39   #234
Quote:
tenark kaže: Pogledaj post
pa kaj niste prilikom registracije ostavile svoje podatke? možda ih od tamo dobije i koliko sam shvatila koncept aliexpressa seller dobije novce tek nakon kaj nama stignu stvari..
Ako ide preko Paypala to ne vrijedi... A čitala sam reviewe da je taj njihov buyer protection užas pa se ne usudim preko alija.
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:39   #235
Quote:
tenark kaže: Pogledaj post
pa kaj niste prilikom registracije ostavile svoje podatke? možda ih od tamo dobije i koliko sam shvatila koncept aliexpressa seller dobije novce tek nakon kaj nama stignu stvari..
aliexpress (koliko su meni selleri dosad rekli) ne podržava pp. zato svu komunikaciju napraviš preko maila. kažeš mu što bi kupila, on ti pošalje invoice i ti platiš
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:41   #236
mene lik pitao moj paypal account da mi posalje racun? halo? kaj to znaci? bas mu engleski nije jaca strana
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:52   #237
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
mene lik pitao moj paypal account da mi posalje racun? halo? kaj to znaci? bas mu engleski nije jaca strana
Meni je sad rekao da mu pošaljem linkove, veličine i boje i da napišem ispod adresu i svoj paypal mail da mi pošalje invoice.

edit: upravo platila preko paypala normalno :O

Zadnje uređivanje nacy_vu : 06.06.2013. at 18:57.
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 18:57   #238
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Meni je sad rekao da mu pošaljem linkove, veličine i boje i da napišem ispod adresu i svoj paypal mail da mi pošalje invoice.
sve mi se cini da nikad necemo vidjet ni pare ni robu. srecom pa je dolar pa sam se vec nekak pomirila s tim. al predivna mi je majica zaljubila sam se na prvi pogled pa necu otic na jednu kavu ak mi ne dode :P
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 19:03   #239
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
sve mi se cini da nikad necemo vidjet ni pare ni robu. srecom pa je dolar pa sam se vec nekak pomirila s tim. al predivna mi je majica zaljubila sam se na prvi pogled pa necu otic na jednu kavu ak mi ne dode :P
Ja sam nedavno uzela neke cipele, isto su bile jeftine... I nakon par dana mi samo došao mail da sam dobila povrat... Nisu nikad bile poslane...
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 19:06   #240
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno uzela neke cipele, isto su bile jeftine... I nakon par dana mi samo došao mail da sam dobila povrat... Nisu nikad bile poslane...
ja nisam jos nikad preko alli narucivala.
evo update: poslao mi je invoice na mail. izgleda slika ko na ebayu za placanje paypalom.
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.