Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2014., 20:51   #21
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle ti ovo, ali u NBA-u jedva imaju vremena za treninge. Ne bih htio nijedan drugi aspekt ocjenjivat, ali Šarić će u svakom slučaju bolje treninge imati u nekoj first class europskoj ekipi nego u NBA.
Znači i američki igrači koji žele još više napredovat trebali bi otići malo u Europu?
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 21:21   #22
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Znači i američki igrači koji žele još više napredovat trebali bi otići malo u Europu?
Ma nemoj ni replicirat na takve gluposti

U NBA od tebe naprave mrcinu i fizički i psihički. A Dario je u glavi vrhunski, a fizičke sposobnosti su mu već sad ogromne i samo mu je nebo granica.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 22:53   #23
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Pa to je sasvim okej da bude član rotacije i to je nekih 20-tak minuta. Ali sada govoriti o 30+ to je već redovni član prve petorke i jedan od važnijih igrača.
Bogdanović će bit daleko bolji igrač u NBA od Mirze.

Što sam mislio reći za Šarića. Ubrzo će imati dvadeset, da ostane još dvije ili tri godine u Europi, šta će dobiti s tim? Igrači sasvim normalno idu u NBA sa 20 godina ne vidim zašto bi Dario bio izuzetak posebno sa takvim potencijalom. Naravno, u početku bi bio vodonoša, igrao bi manje ali i dalje mislim da Europa nije ni blizu toliko dobra za razvoj mladog igrača njegovog kalibra kao što je NBA liga. On u svom klubu u Europi ne mora uopće biti vođa, ne mora biti glavni igrač kada će to u jednom velikom klubu pokazati tek za neke 3-4 sezone, a do toga će mnoge stvari naučiti.
Bumo vidili kako će Bojan proći u NBA-u. Neka velika očekivanje od njega nemam, ali da ima talenta se vrtiti oko 10 poena po sezoni, to da.
Bojanov forte je što koristi mozak, ima dobar šut, ali opet, treba viditi kako će se njegov postotak ponašati kada prijeđe na američku liniju za 3. poena.
Ali slab je kod kreiranja sebi samome šut.

Šariću je mislim bitno dati slobodne ruke u bilo koji klub ode, top klub u Europi, ili NBA. Ne bih htio da postane igrač role. Jer svi ti superstari u NBA-u su dolaskom u klub dobili sve ovlasti, te malo po malo sebe profilirali kao igrača glancajući svoje vještine.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 23:03   #24
Bojan je ruku na srce u NBA-u igrac za max 15PPG u sezoni, ali i to je vrhunski.

Ali Šarić, on nema limita.

Mark my words, on će biti najveći nakon Dražena i Kreše. Ništa Kukoč i Rađa. Iako Kukoč ima prstenje.

Hezonja ako bude ok u glavi i uz pravilan razvoj , nešto slično kao Šariću su mu mogući dometi.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 23:09   #25
Quote:
Rex-Croatorum kaže: Pogledaj post
Dario nema teorije da ode dalje u Europu.

On odlazi ili na kraju ove ili na kraju iduće i to iz Cibone.

Problem sa Realom i Barcelonom, a pogotovo Fenerom (slučaj Bojan) je takav da sad moraju platit 1M pa ga pustit za godinu-dvije, možeš mislit.
ostaje ovu godinu sigurno u Ciboni i onda pravac nba
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 23:21   #26
Hezonja ima talent, samo mi se ne sviđa status u Barceloni.
Imam dojam kao da ga momčad ne šljivi ni 5%. Trči po terenu, traži loptu, ekipa ništa.
Takvi talenti se trebaju odmah iskorištavat, a ne čekat i mislit, ajde on je još mlad, za 2-3 godine će imat veću ulogu. Zajebi to. Ako ima sad lufta za 20 min po susretu, onda mu daj tih 20min.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 00:21   #27
I kad dobije loptu gura je prvom do sebe, dok jedan sipahi ima inicijativu u feneru kod svojih minuta.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 00:43   #28
Na Sipahiju ne treniraju strogoću kao na Hezonji pa je vjerojatno slobodniji kad igra. Hezonja je odabral teži put od Šarića jer je otišao u strani jaki klub gdje nemaju tolko milosti prema njegovom talentu, ali svejedno mislim da će već slijedeće sezone postati glavni šuter.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 01:01   #29
Već vidim, da ako mu karijera zapne, neće gro diskutanata moći krivit hks i ostale dežurne fantomske krivce, koji navodno uništavaju talente. Još nijedan igrač nije došao od strane tih koji ne uništavaju talente....
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 01:09   #30
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Bumo vidili kako će Bojan proći u NBA-u. Neka velika očekivanje od njega nemam, ali da ima talenta se vrtiti oko 10 poena po sezoni, to da.
Bojanov forte je što koristi mozak, ima dobar šut, ali opet, treba viditi kako će se njegov postotak ponašati kada prijeđe na američku liniju za 3. poena.
Ali slab je kod kreiranja sebi samome šut.
Ma kojih 10 poena. Ja mislim da babo može bez problema biti 6. igrač jedne playoff ekipe jer on ima igru i tijelo za NBA. Još malo teretane i kada se navikne na bržu igru, trebao bi biti zvijer. Psiha mu ne treba jer on ima vjere u sebe i mislim da će ga se teško slomiti. što se tiče dalje trojke, još nisam vidio igrača kojem je to predstavljanje problem. Kada jedan pero Antić nema problema, ne vidim zašto bi i Bojan imao.
Zaboravih spomenuti ovo kreiranje šuta. U Europi treneri ne forsiraju toliko izolaciju, ali njegovo kreiranje šuta se vidjelo dovoljno na Ep-u. pa lik je rješavao svoje čuvare k'o od šale. Ona step back trica je sve.

Quote:
Šariću je mislim bitno dati slobodne ruke u bilo koji klub ode, top klub u Europi, ili NBA. Ne bih htio da postane igrač role. Jer svi ti superstari u NBA-u su dolaskom u klub dobili sve ovlasti, te malo po malo sebe profilirali kao igrača glancajući svoje vještine.
On ako ode u NBA bit će igrač role. Bit će čisti vodonoša a možda upadne u petorku ako ode u Philu ili tako neki klub što bih ja iskreno i volio. Kroz dvije sezone će se on isprofilirat i vidjet će se može li on nositi franšizu ili biti čisti član petorke ili nedaj bože samo član rotacije.
Neće on u startu biti vođa momčadi. Takvi igrači su rijetki u ligi i oni dobiju 100 mil. od Nike-a prije nego što zaigraju prvu utakmicu.

Zadnje uređivanje Pierce34 : 25.02.2014. at 01:17.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 01:14   #31
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Hezonja ima talent, samo mi se ne sviđa status u Barceloni.
Imam dojam kao da ga momčad ne šljivi ni 5%. Trči po terenu, traži loptu, ekipa ništa.
Takvi talenti se trebaju odmah iskorištavat, a ne čekat i mislit, ajde on je još mlad, za 2-3 godine će imat veću ulogu. Zajebi to. Ako ima sad lufta za 20 min po susretu, onda mu daj tih 20min.
Ma koga boli briga što njega ekipa ne jebe ni 5%. On ako ima talent, taj talent će doći do izražaja bilo to u Europi ili u Americi. Ja mislim da će Hezonja napraviti velike stvari i to u Americi jer je lik stvoren za NBA. Nisam odavno vidio spoj takvog atlecizma i scorerskih mogućnosti kod jednog bijelca.
I Rubio je bio karina u Barci ljudi su mu se naprosto smijali pa je naprosto procvjetao u NBA.

Hezonja je igrač kakvog se traži u Americi gdje se forsira tranzicija i igra 1 na 1. A i u zadnje vrijeme krila su sve najveće zvijezde u ligi.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 01:53   #32
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Znači i američki igrači koji žele još više napredovat trebali bi otići malo u Europu?
znaš i sam na šta sam mislio :P
u NBAu je ritam žestok, tekme su svakih par dana, na treninzima se uglavnom vježbaju akcije. sjeti se toga da mladi NBA igrači uvijek tijekom ljeta popravljaju neke aspekte svoje igre (teretana i nabildavanje, šuterski treninzi) itd.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 09:45   #33
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
On ako ode u NBA bit će igrač role. Bit će čisti vodonoša a možda upadne u petorku ako ode u Philu ili tako neki klub što bih ja iskreno i volio. Kroz dvije sezone će se on isprofilirat i vidjet će se može li on nositi franšizu ili biti čisti član petorke ili nedaj bože samo član rotacije.
Neće on u startu biti vođa momčadi. Takvi igrači su rijetki u ligi i oni dobiju 100 mil. od Nike-a prije nego što zaigraju prvu utakmicu.
Ma nemoj, 5-6 ekipa je zagrizlo za Šarića jer nisu zadovoljni distribucijom vode na klupi. Šarić već slijedeće sezone može u nekih 7 ekipa biti vođa, a ne vodonoša. Nakon jedne sezone prilagodbe postal bu stroj.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 12:26   #34
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Ma nemoj, 5-6 ekipa je zagrizlo za Šarića jer nisu zadovoljni distribucijom vode na klupi. Šarić već slijedeće sezone može u nekih 7 ekipa biti vođa, a ne vodonoša. Nakon jedne sezone prilagodbe postal bu stroj.
Zagrizli su zbog potencijala, a ne zato jer misle da će doći i odmah biti šerif.

Ali kod njega se stvarno ne zna koji mu je limit i kako će ispast, može biti novi Dirk, a može ispasti Role player, no svakako mislim da će se u NBA zadržat, to bez daljnjega.
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 13:57   #35
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
Zagrizli su zbog potencijala, a ne zato jer misle da će doći i odmah biti šerif.

Ali kod njega se stvarno ne zna koji mu je limit i kako će ispast, može biti novi Dirk, a može ispasti Role player, no svakako mislim da će se u NBA zadržat, to bez daljnjega.
Ok, malo sam pretjerao s vođom, ali svakako može u tih nekoliko ekipa odmah biti starter, ali nakon sezone prilagodbe bude svakako vođa. Da ga bar uzmu Celticsi pa da postane novi Bird. Uh
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 00:27   #36
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
ostaje ovu godinu sigurno u Ciboni i onda pravac nba
Nije sigurno, možda ostane još jednu sezonu.
Ako uđu u F4 ABA-e, osvoje Krešin kup, možda ostane još jednu godinu.
Više puta je ponovio da čeka da natjecanja završe, te će onda donijeti odluku.
Šteta pa je Cibona švorc pa ne mogu dovest nekog poštenog igrača da igra s Dariom.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 01:16   #37
je, kup je vrlo bitan za ostajanje šarić u ciboni...


šarić će ostati u ciboni samo ako će cibona igrati euroligu...ako neće ide ili u nba ili barcu ili ulker
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 01:19   #38
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
je, kup je vrlo bitan za ostajanje šarić u ciboni...


šarić će ostati u ciboni samo ako će cibona igrati euroligu...ako neće ide ili u nba ili barcu ili ulker
ne ide u barcu on sigurno
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 01:34   #39
A pogotovo ne u Fener. Pa nije lud da mu rade ovo kao Bojanu.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 01:41   #40
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
znaš i sam na šta sam mislio :P
u NBAu je ritam žestok, tekme su svakih par dana, na treninzima se uglavnom vježbaju akcije. sjeti se toga da mladi NBA igrači uvijek tijekom ljeta popravljaju neke aspekte svoje igre (teretana i nabildavanje, šuterski treninzi) itd.
pa naravno da će ljeti raditi na svojoj igri, a treneri će ga usmjeriti na čemu treba. zato i postoji ljeto i trening kampovi nakon toga, ne znam šta ti je tu toliko negativno.

Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Ok, malo sam pretjerao s vođom, ali svakako može u tih nekoliko ekipa odmah biti starter, ali nakon sezone prilagodbe bude svakako vođa. Da ga bar uzmu Celticsi pa da postane novi Bird. Uh
yep, evo sve čekaju. iako za drugi izbor Dario nije loš.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.