Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 18:02   #21
Quote:
NikadNisam kaže: Pogledaj post
Ovak, ja sam na faksu 19 godina, i treba mi neka zenska prijateljica od koje cu prepisivati biljeznice i da nekad ucimo skupa. Ali ne zelim nista vise. Probao sam s jednom se upoznat ali odma je počela vrtit kosu itd.. odusto sam. Kako da postignem relationship sa curom na cisto prijateljski i sta ja njoj mogu uzvratit da mi daje biljeznice. Mislim da spadam u zgodnije dečke/muškarce, pa sam čak pustio bradu da izgledam inteligentnije i javljam se pod satom.

Nekako mi je s dečkima lakše počet pričat jer znam da me nece htjet je*at, s curama je uvijek akwkard pri upoznavanju, jer znate i sami kolko cura tu posta teme: Mislite li da mu se sviđam? itd...
Prodaj im spiku da si gay, uspjeh zagarantiran.
A ako i ikada bude nešto, onda možeš prodati spiku kak te je baš ona preobratila.
Kross is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:24   #22
Quote:
NikadNisam kaže: Pogledaj post
ne zelim to. decki ne pisu pol tog, neuredni su 90%, a ovih 10 % imam isti problem kao s curama, kako im pric bez da misle da zelim vezu.

a i problem je na mom faksu sto su svi u nekim malim sektama , dodju na vjezbe ili predavanje i sjede po 3-4 i smijulje se, ja sam vecinom sam i vecinom trollam globalno ocekujuc da ce me neko pozvat il nesto, ali k... nista. ja ne zelim neko malo drustvo, zelim 1 na 1 s curom i njene biljeznice!
Još jednom...
Piši svoje bilješke. Na faksu si, ne u osnovnoj školi.
Što se tiče tvog "problema" s curama, na faksu si, ne u osnovnoj školi.
Što se tiče tvog globalnog trolanja, na faksu si, ne u osnovnoj školi.

I još jednom, na faksu si, ne u osnovnoj školi!
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:34   #23
Quote:
NikadNisam kaže: Pogledaj post
ne zelim to. decki ne pisu pol tog, neuredni su 90%, a ovih 10 % imam isti problem kao s curama, kako im pric bez da misle da zelim vezu.

cure su mi uvijek bile draze za ucenje i prepisivanje itd.. smatram da su cure inteligentnije za te stvari jer je njima to zapravo sve. Curama je sve ne ispast glupe, urednost izgled itd, pa markiraju stvari pa ovo pa ono.. trude se.

Sta krkana boli k za biljeznicu i urednost..

a i problem je na mom faksu sto su svi u nekim malim sektama , dodju na vjezbe ili predavanje i sjede po 3-4 i smijulje se, ja sam vecinom sam i vecinom trollam globalno ocekujuc da ce me neko pozvat il nesto, ali k... nista. ja ne zelim neko malo drustvo, zelim 1 na 1 s curom i njene biljeznice!
Ok, da, u pravu si

Gledaj, od mene su mnogi posudjivali biljeske, kopirali i vracali. Nitko o tome nije nista posebno mislio.

A ovo za ucenje skupa, ne znam. Ja ne bih pristala. To se zove "davati instrukcije" i naplacuje se. Svakako ne dobiva nista od zajednickog ucenja ako ona sve bolje zna od tebe.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:45   #24
Jako se dobro uspijevaš spasiti od navale !!! A da malo siđeš na zemlju? Kolikogod fatalan bio, ako budeš oprezan, većina kolegica te neće uspjeti zaskočiti dok listaš bilježnicu, bez brige.
violeta1980 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:54   #25
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Jako se dobro uspijevaš spasiti od navale !!! A da malo siđeš na zemlju? Kolikogod fatalan bio, ako budeš oprezan, većina kolegica te neće uspjeti zaskočiti dok listaš bilježnicu, bez brige.
Da znaš da nije lako.. Ne mogu se ustat na wc usred predavanja da sve cure ne uzdahnu duboko.. postaje neugodno. U javnom prijevozu da ne govorim.
NikadNisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:11   #26
Quote:
NikadNisam kaže: Pogledaj post
Da znaš da nije lako.. Ne mogu se ustat na wc usred predavanja da sve cure ne uzdahnu duboko.. postaje neugodno. U javnom prijevozu da ne govorim.
Imaš jako ozbiljne probleme u životu.

Umjesto žicanja okolo počni pisat svoje bilješke i potrudi se biti uspješan student. Znanje je moć
Dora-Maar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:14   #27
pretjerao si u inteligentnom izgledanju i javljanju pod satom. Djeluj glupasto i nemoj se javljati na svaku.
Griješnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:16   #28
A mozda da ciljam samo na zgodne cure kao prijateljice jer bi ove ruzne odma posvršavale za vrijeme priče. Tako to obično bi, zar ne
NikadNisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:20   #29
Quote:
NikadNisam kaže: Pogledaj post
Da znaš da nije lako.. Ne mogu se ustat na wc usred predavanja da sve cure ne uzdahnu duboko.. postaje neugodno. U javnom prijevozu da ne govorim.


Skidaju te pogledom...

Quote:
NikadNisam kaže: Pogledaj post
A mozda da ciljam samo na zgodne cure kao prijateljice jer bi ove ruzne odma posvršavale za vrijeme priče. Tako to obično bi, zar ne
Kakvo si ti muško, od birača nema jebača... gledaš nezgodne kako pate za tobom umjesto da im pokloniš djelić raja...
DuVlaho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:54   #30
Covjek trolla a vi pokusavate pomoc. Smjesno je za citat nekih 8-10 postova, a onda postaje zalosno. Cudim se da ovakva tema ima vise od 1 strane... *facepalm*
AuRevoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:54   #31
Pa šta si radio ovih 19 godina ? Učio i igrao igrice ?

Ako nisi u stanju da se sprijateljiš sa ženskom onda nisi ni za faksa. Bon voyage.
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 11:01   #32
Mene je jedna cura iz razreda zvala na piće da mi pomogne oko jednog školskog gradiva, pomagala mi je 3 sata a prije si nismo ni frendovi bili, na kraju se pokazala super i zabavna frendica Iako prije nisam vjerovao u m-ž prijateljstva, postoje. Dovoljno je da curu gledate kao osobu a ne kao žensko.
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.