Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2012., 14:34   #21
bila sam s jednim dečkom iz razreda,bili smo skupa mjesec dana,ali to mi je bila najgroznija veza ikad,stalno te netko provjerava,čak mi je zabranio da se družim s ostalim dečkima iz razreda jer je on kao bio ljubomoran,a on je slinio za svakom....ja ljubavne veze u razredu nebi preporučala
lili003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 15:15   #22
Quote:
lili003 kaže: Pogledaj post
bila sam s jednim dečkom iz razreda,bili smo skupa mjesec dana,ali to mi je bila najgroznija veza ikad,stalno te netko provjerava,čak mi je zabranio da se družim s ostalim dečkima iz razreda jer je on kao bio ljubomoran,a on je slinio za svakom....ja ljubavne veze u razredu nebi preporučala
To nema veze s tim što ste u istom razredu nego s time što je on takav.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 18:23   #23
pa da,istinaali opet me je stalno provjeravao;s kim se družim u razredu,a postoji jedan dečko kojemu se sviđam i koji me uistinu voli,i bile su tučnjave.....
lili003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 18:57   #24
Quote:
Mr.TamborineMan kaže: Pogledaj post
nije loše, ali ako pređeš s jedne osobe u razredu na drugu onda su tu problemi
nope
Starcraftpro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 20:58   #25
Quote:
lili003 kaže: Pogledaj post
i bile su tučnjave.....
Hahah , neznam kakva to cura treba bit , da bi ja iso tuc njezinog decka , zato sto ja ocu bit s njom >.< NIJE JEDINA^^

Ovako , nikad nisam imao curu koja je isla samnom u razred.
Imao sam curu koja je isla u drugi razred , ali opet ista je skola , viđate se po hodnicima , i brzo si dosadite^^
Zato , ako stvarno mislis da bi moglo potrajat to između tebe i doticnog , onda da , ali ako postoji imalo sumnje da necete bit dugo zajedno , onda nikako !
=)
__________________
Postoje dvije vrste bola: bol koji te povrjeđuje i bol koji te mijenja.
Domii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 09:40   #26
ovo je bio diplomski odgovordobro to je sad iza mene,s onim dotičnim se više ne čujem,a ovaj mi stalno dosađuje makar mi veli da je njegova nada umrla za njega,iskreno bila bi sretnija kad me nebi volio,a sad dok počne školabudemo vidjeli kaj bu se dogodilo
lili003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 13:46   #27
mislim da takve veze ne funkcioniraju jer postoji nepisano pravilo da se dečki i cure iz istog razreda ne zaljubljuju. dečki zajebavaju sve cure i onda bi bilo čudno da sad oni postanu par, bio bi previše neugodo za sve. a mislim da se cure ionako pake na starije frajere, sve su u mojem razredu imale dečke najmanje 2 godine starije od sebe
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 14:54   #28
Quote:
prometejus kaže: Pogledaj post
mislim da takve veze ne funkcioniraju jer postoji nepisano pravilo da se dečki i cure iz istog razreda ne zaljubljuju. dečki zajebavaju sve cure i onda bi bilo čudno da sad oni postanu par, bio bi previše neugodo za sve. a mislim da se cure ionako pake na starije frajere, sve su u mojem razredu imale dečke najmanje 2 godine starije od sebe
Osnovna škola?
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 15:21   #29
Srednja
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 15:42   #30
Onda me zaista zanima gdje ti ideš u školu, jer od svih mojih prijatelja nisam nikad čula da u nekoj srednjoj školi svi dečki zajebavaju cure, to se radi u osnovnoj. Svugdje se druže, a ako se ne ne druže, se ne druže i to je to.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 16:06   #31
Kod u mom razredu u osnovnoj je bio jedan par i sve je bilo ok, nitko nikog nije zajebavao. To u nižim razredima kad dečki neznaju izražavat ljubav .
__________________
Life is not about what you deserve.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 16:40   #32
sve je to dobro dok se ne prekine
__________________
I wanna be a star tonight :)
Zamorče is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 18:23   #33
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Onda me zaista zanima gdje ti ideš u školu, jer od svih mojih prijatelja nisam nikad čula da u nekoj srednjoj školi svi dečki zajebavaju cure, to se radi u osnovnoj. Svugdje se druže, a ako se ne ne druže, se ne druže i to je to.
E pa kod mene nije bilo tako i ne vjerujem u vezu u razredu, previše je to akward
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 11:39   #34
A gle pitanje ti je glupo, ako nekog voliš voliš ga gdje god bio.
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.