Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2012., 14:15   #421
Quote:
HomoStupidus kaže: Pogledaj post
Nein.
A onda su ti frendice ruzne.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:09   #422
Post

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
A onda su ti frendice ruzne.
Nisu, dapače. To su lijepe mlade žene (nazovimo ih tako) koje imaju sve predispozicije da u životu uspiju svojim radom i da kasnije se skrase i saviju obiteljsko gnijezdo...

Znam da svatko ima svoje mišljenje i razmišljanja, ali ako već ne mogu biti iskreni prijatelj, e onda se neću ni približavati toj osobi.

Zamisli, poznajem te mnoge pripadnice ljepšeg spola još od vrtićkih dana od kojih su prošle godine i godine i dan danas u gradu da ih sretnem lijepo se pozdravimo, odemo na kavu, popričamo, šećemo i tako to. Jednostavno, nakon tolko godina poznavanja tih djevojka jednostavno ti splasne želja za "umočiti" i jednostavno ih vidiš i poštuješ kao svoje životne prijatelje koji će, nadam se, ukomponirati se u moj život kroz kumstva mojoj djeci i sl.

Znači, po meni muško ženska prijateljstva postoje, ali su danas zbog mnogih neiskrenih muškaraca jako poljuljana.
__________________
Memento mori.
HomoStupidus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:17   #423
Quote:
HomoStupidus kaže: Pogledaj post
Znači, po meni muško ženska prijateljstva postoje, ali su danas zbog mnogih neiskrenih muškaraca jako poljuljana.
Ti stvarno misliš da su muškarci uvijek odgovorni za raskide prijateljstava zbog svoje neiskrenosti?? Vjeruj mi, ženske mogu biti itekako neiskrene, iz osobnog iskustva čak i više od muškaraca..
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:42   #424
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da su muškarci uvijek odgovorni za raskide prijateljstava zbog svoje neiskrenosti?? Vjeruj mi, ženske mogu biti itekako neiskrene, iz osobnog iskustva čak i više od muškaraca..
Ako se ne varam, ovdje govorimo o muško - ženskim prijateljstvima :P

Pod tim se pojmom, vjerujem, krije onaj spol koji prvi pokazuje namjeru za "prijateljevanjem". U ovom slučaju je to muškarac
__________________
Memento mori.
HomoStupidus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:53   #425
To je za mene u biti jedino šta mogu imat, jer sam ružan i nijedna me ne želi za dečka, pa čak kad sam nekoj curi prijatelj ja sam sretan
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:14   #426
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da su muškarci uvijek odgovorni za raskide prijateljstava zbog svoje neiskrenosti?? Vjeruj mi, ženske mogu biti itekako neiskrene, iz osobnog iskustva čak i više od muškaraca..
Cura sam i slažem se.

Quote:
blekky7 kaže: Pogledaj post
To je za mene u biti jedino šta mogu imat, jer sam ružan i nijedna me ne želi za dečka, pa čak kad sam nekoj curi prijatelj ja sam sretan
Ako nešto mrzim onda je to "ružaaaan sam, forever alone" stav. Pa tako i nećeš imat ništa, pogledaj malo na cesti kakvi odvratni likovi (i btw ne znam kak izgledaš i ne kažem da si odvratan, jer vjerojatno nisi) hodaju sa savršenim ženskama samo zato kaj su imali dovoljno samopouzdanja da im priđu i zato kaj sa sebe misle da su najjebozovniji na svijetu (iako možda i nisu).
 
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 12:42   #427
Quote:
BarbieGirlM kaže: Pogledaj post


Ako nešto mrzim onda je to "ružaaaan sam, forever alone" stav. Pa tako i nećeš imat ništa, pogledaj malo na cesti kakvi odvratni likovi (i btw ne znam kak izgledaš i ne kažem da si odvratan, jer vjerojatno nisi) hodaju sa savršenim ženskama samo zato kaj su imali dovoljno samopouzdanja da im priđu i zato kaj sa sebe misle da su najjebozovniji na svijetu (iako možda i nisu).
Pa nije toliko ni stvar u tome, nego ja jednostavno nisam tip koji bi privlačio zgodne cure, neki jesu, ja nisam, i to mi je ok.

Mislim da ni samopouzdanje ni izgled ne igraju tu ulogu, nego su jednostavno neki likovi rođeni kao frajeri koji privlače cure, a neki nisu
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 01:06   #428
zašto ne....al dobro eto ja sam imala prijatelja kojem sam mogla svee reć i na početku sam se zaljubila u njega i sve se činilo da i on isto misli ali sve je bilo na FRIEND ZONE i ja sam prestala očekivati nešto više od prijateljstva kad je igrom slučaja priznao da je zaljubljen u mene od prvog dana i eto...još uvijek smo zajedno ali i najbolji prijatelji
citty-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 03:05   #429
Vjerujem. Doduše bilo je trenutaka kad smo se ponapijali pa bi to završilo nekakvim barenjem, al aj to je bilo možda jednom il dvaput. A Bože moj pa desi se.
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 03:33   #430
Da, vjerujem.
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 20:41   #431
Počeo sam vjerovat nedavno kad sam našao dobru frendicu, i kad sam skužio da snjom mogu normalnije pričat s drugima i da je dobra osoba. Znači postoje al su rijetka.
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 07:59   #432
Meni je to sasvim normalno. Ako se dečki i cure dobro slažu u vezi, tada mogu biti i dobri prijatelji. Samo treba znati što želimo, te to poštivati. Iskrenost i poštovanje su temelji svakog dobrog odnosa.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.