Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2016., 15:02   #41
Mnogo puta sam sanjao kad sam odlučio da ne napuštam školu u kojoj sam trenutno bio upisan i školovao se. Da sviram muzičke instrumente najčešće gitaru i harmoniku ono što sam svirao imalo je smislenu i lijepu melodiju te sam uživao u tome.
Kasnije sam se dvoumio da se prebacim iz elektrotehničke škole koja mi se nikako nije sviđala u građevinsku školu smijer likovni tehničar pa je nastala još jedna paralelna dimenzija sa kojom dolazim u dodir putem snova, često sanjam da slikam slike u posebnom stilu kojeg sam razvio koje prelijepo izgledaju imaju veliki smisao. Vjerovatno u toj dimenziji sam se posvetio slikarstvu u potpunosti.

Kasnije sam se dvoumio da upišem grafički dizajn jer mi ide crtanje i slikanje automobila iz mašte, uz pomoću izgleda nekog automobila koji postoji ja stvorim novi automobil sa posve drugačijim izgledom koji nigdje ne postoji. Htjeo sam da se školujem u smijeru modeliranja izgleda automobila. Kad sam odustao od toga i nastavio živiti životom kojeg sam trenutno živio ubrzo sam u snovima počeo sanjati automobile sa jedinstvenim izgledima koji nigdje ne postoje u ovoj dimenziji. Te je najvjerovatnije da dolazim opet u dodir sa tom paralelnom dimenzijom kroz snove.

A sad ću napisati nešto što me natjeralo na razmišljanje. Gledao sam seriju Sindibad u toj epizodi jedan lik je posjedovao kamen putem kojeg se vidi budućnost i sudbina ako čovjek dođe u dodir sa njim. Na kraju je Sindibad svojim mačem udario kamen i došao je u dodir sa njim. Vidio je u jednom momentu bezbroj sudbina u svakoj nešto različito doživio i bio je nešto različito. U jednoj je bio prosjak u drugoj kralj, u trećoj lopov, u četvrtoj zatvorenik, u jednoj je tragično završio itd. Ali jedna od sudbina se posebno isticala i ona ga najviše privlačila da krene tim putem, a to je da ode u zemlju mrtvih i da vrati u život svog brata za čiju smrt je bio on odgovoran.

Mislim da je sa tim onaj ko je pisao scenario htjeo da objasni pojam sudbine i paralelnih dimenzija.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 19:44   #42
odnosno tzv. karme.
ili imaš onu priču da prije smrti se odvrti cijeli film života u trenu i to na jedan poseban način.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 20:04   #43
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Mnogo puta sam sanjao kad sam odlučio da ne napuštam školu u kojoj sam trenutno bio upisan i školovao se. Da sviram muzičke instrumente najčešće gitaru i harmoniku ono što sam svirao imalo je smislenu i lijepu melodiju te sam uživao u tome.
Kasnije sam se dvoumio da se prebacim iz elektrotehničke škole koja mi se nikako nije sviđala u građevinsku školu smijer likovni tehničar pa je nastala još jedna paralelna dimenzija sa kojom dolazim u dodir putem snova, često sanjam da slikam slike u posebnom stilu kojeg sam razvio koje prelijepo izgledaju imaju veliki smisao. Vjerovatno u toj dimenziji sam se posvetio slikarstvu u potpunosti.

Kasnije sam se dvoumio da upišem grafički dizajn jer mi ide crtanje i slikanje automobila iz mašte, uz pomoću izgleda nekog automobila koji postoji ja stvorim novi automobil sa posve drugačijim izgledom koji nigdje ne postoji. Htjeo sam da se školujem u smijeru modeliranja izgleda automobila. Kad sam odustao od toga i nastavio živiti životom kojeg sam trenutno živio ubrzo sam u snovima počeo sanjati automobile sa jedinstvenim izgledima koji nigdje ne postoje u ovoj dimenziji. Te je najvjerovatnije da dolazim opet u dodir sa tom paralelnom dimenzijom kroz snove.

A sad ću napisati nešto što me natjeralo na razmišljanje. Gledao sam seriju Sindibad u toj epizodi jedan lik je posjedovao kamen putem kojeg se vidi budućnost i sudbina ako čovjek dođe u dodir sa njim. Na kraju je Sindibad svojim mačem udario kamen i došao je u dodir sa njim. Vidio je u jednom momentu bezbroj sudbina u svakoj nešto različito doživio i bio je nešto različito. U jednoj je bio prosjak u drugoj kralj, u trećoj lopov, u četvrtoj zatvorenik, u jednoj je tragično završio itd. Ali jedna od sudbina se posebno isticala i ona ga najviše privlačila da krene tim putem, a to je da ode u zemlju mrtvih i da vrati u život svog brata za čiju smrt je bio on odgovoran.

Mislim da je sa tim onaj ko je pisao scenario htjeo da objasni pojam sudbine i paralelnih dimenzija.
U paralelnoj dimenziji ja sam nuklearna fizičarka. U drugoj sam astronaut. U trećoj filozof. U četvrtom pisanjem zarađujem više od Kinga i Gaimana skupa. U ovoj mi ništa od toga ne vrijedi ni kurca.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 22:14   #44
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Možda ti se moj novi avatar više sviđa od starog izabrao sam ga specijalno samo zbog tebe.
Meni se sviđa. Hrvatski pleter? Volim lokalno uzgojene simbole.

Ne se ljutiti, nije ti nitko od forumaša kriv što se nisi imao muda baviti onime što si želio i za što si bio nadaren.

Okej ti još uvijek stigneš nešto svirati i maljati, ali što ću jadna ja? Tko će me zaposliti kao astronauta ili NKV fizičarku?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 22:32   #45
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa. Hrvatski pleter? Volim lokalno uzgojene simbole.

Ne se ljutiti, nije ti nitko od forumaša kriv što se nisi imao muda baviti onime što si želio i za što si bio nadaren.

Okej ti još uvijek stigneš nešto svirati i maljati, ali što ću jadna ja? Tko će me zaposliti kao astronauta ili NKV fizičarku?
Za ono oko čega sam se ja dvoumio, su se i stvorile paralelne dimenzije u kojima uporedo razvijam i te talente te je moja duša bogata i sa tim iskustvima, jer ne bi imao dovoljno vremena da razvijem sve u ovoj dimenziji. Ja sam se bar imao oko čega dvoumiti jer iz dana u dan sve više talenata otkrivam da sam krenuo bilo kojim od tih puteva ne bi doživio uzdizanje mojih vibracija do te mjere da počnem doživljavati iskustva pete dimenzije. Vjerovatno bi kako EliEliLama čučao u nekom od mračnih kutova treće dimenzije. Božiji putevi su misteriozni kao i oni kojima idu krabe
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 23:45   #46
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Za ono oko čega sam se ja dvoumio, su se i stvorile paralelne dimenzije u kojima uporedo razvijam i te talente te je moja duša bogata i sa tim iskustvima, jer ne bi imao dovoljno vremena da razvijem sve u ovoj dimenziji. Ja sam se bar imao oko čega dvoumiti jer iz dana u dan sve više talenata otkrivam da sam krenuo bilo kojim od tih puteva ne bi doživio uzdizanje mojih vibracija do te mjere da počnem doživljavati iskustva pete dimenzije. Vjerovatno bi kako EliEliLama čučao u nekom od mračnih kutova treće dimenzije. Božiji putevi su misteriozni kao i oni kojima idu krabe
Kao i što sam očekivao , jedini si u potpunosti skužio što sam napisao o paralelnim dimenzijama i u isto vrijeme uvidio da je to realnost kao i sve drugo , a ne priča za laku noć.....otvoren um i proširena svijest.

Prije četiri godine , dok sam bio u meditativnom ,opuštenom stanju-nisam bio u sjedečoj meditaciji , imao sam iskustvo- doživio sam paralelnu dimenziju ove naše 3d ali mi se čini da je ova druga ipak bila na malo višim frekvencijama , ali nije bila 5d. Uglavnom vidio sam sebe u toj paralelnoj dimenziji.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 23:52   #47
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Za ono oko čega sam se ja dvoumio, su se i stvorile paralelne dimenzije u kojima uporedo razvijam i te talente te je moja duša bogata i sa tim iskustvima, jer ne bi imao dovoljno vremena da razvijem sve u ovoj dimenziji. Ja sam se bar imao oko čega dvoumiti jer iz dana u dan sve više talenata otkrivam da sam krenuo bilo kojim od tih puteva ne bi doživio uzdizanje mojih vibracija do te mjere da počnem doživljavati iskustva pete dimenzije. Vjerovatno bi kako EliEliLama čučao u nekom od mračnih kutova treće dimenzije. Božiji putevi su misteriozni kao i oni kojima idu krabe

Oke, tvoja duša fino vibrira i puni se iskustvima, ali što je s tvojim tijelom? Možeš li iskreno reći da si zadovoljan onime što ti ostaje od života kad staviš mistična iskustva na stranu?

Mene iskreno zaboli što je paralelna Leteća na listi bestselera nadjebala Kinga. Moj tekući račun je i dalje prazan. Ali bar nije u minusu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 00:10   #48
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Oke, tvoja duša fino vibrira i puni se iskustvima, ali što je s tvojim tijelom? Možeš li iskreno reći da si zadovoljan onime što ti ostaje od života kad staviš mistična iskustva na stranu?

Mene iskreno zaboli što je paralelna Leteća na listi bestselera nadjebala Kinga. Moj tekući račun je i dalje prazan. Ali bar nije u minusu.
Moj život zemaljski se još nije završio, a kad bi ostavio na stranu "mistična iskustva" opet sam zadovoljan sa ostatkom jer sam do tad živio sa srcem ispunjenim ljubavlju i drugim pozitivnim osjećajima, a mistična iskustva su mi pokazala da se osjećaj ljubavi i jedinstva širi van granica ove dimenzije te da postaje neopisivo intenzivan i preporađa u svakom pogledu. Što se tiče mog tijela vodim računa puno o zdravlju i zdravoj ishrani, redovno vježbam.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 00:18   #49
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Moj život zemaljski se još nije završio, a kad bi ostavio na stranu "mistična iskustva" opet sam zadovoljan sa ostatkom jer sam do tad živio sa srcem ispunjenim ljubavlju i drugim pozitivnim osjećajima, a mistična iskustva su mi pokazala da se osjećaj ljubavi i jedinstva širi van granica ove dimenzije te da postaje neopisivo intenzivan i preporađa u svakom pogledu. Što se tiče mog tijela vodim računa puno o zdravlju i zdravoj ishrani, redovno vježbam.
Ma sve pet. Ali što više vremena provodis u drugim dimenzijama manje ti ostaje za ovu. Ako tako gledamo, i meditacija skraćuje život. Također, što više ljubavi upućuješ raznoraznim bogovima, isusima i entitetima manje ti ostaje za tvoje bližnje. Ali dobro, tko sam ja da ti solim pamet, samo hrpa slova na forumu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 00:20   #50
molim da se drzimo teme (bez cata, osobnih prepucavanja profiliranja i vrijedjanja sugovornika itd)
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 01:32   #51
Fantazista je dobro rekao djelomice ,nadam se da je to stav kojeg će se duže držati da Hermes je polarizator odvaja ljude od stvarnosti.

Merukur je u jednom aspektu zavodnik obmanjivač kralj lopova dok ima aspekt kad se ujedinjava s Venerom gdje on postaje bolji oplemenjen je za iskustvo davanja a ne samo primanja kad je okrenut samo k suncu.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 01:54   #52
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Fantazista je dobro rekao djelomice ,nadam se da je to stav kojeg će se duže držati da Hermes je polarizator odvaja ljude od stvarnosti.

Merukur je u jednom aspektu zavodnik obmanjivač kralj lopova dok ima aspekt kad se ujedinjava s Venerom gdje on postaje bolji oplemenjen je za iskustvo davanja a ne samo primanja kad je okrenut samo k suncu.
Loki? Ili ipak ne, on je pomalo androgin.

Bemu miša, zašto nemamo neku temu o mitovima i simbolima, to je puno interesantnije od tog dimenzionalnog tripovanja.

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 02:06   #53
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Shvaćam, meni su to (iskreno) ezo bajke u koje ne vjerujem i čak me iritira do jedne mjere..zašto neznam (znaš ti možda?), samo mi nije jasno sa kime si onda povezan...i koja je onda svrha života i postoji li sloboda ?

Meni je puno prihvatljivija impersonalnost kakvu ima npr. budizam ili tao. (dakle to je izvorno stanje svega, neutralno i nerođeno isl. iako su to također spekulacije zbog nemogućnosti nalaska valjane riječi ili naziva tog stanja bivanja..ili nisu, ako imaš takva iskustva ili ih priželjkuješ)

Iako i oni imaju svoje teorije o čakrama i centrima energije i sl. (zapravo hipoteze o fizičkom i navodni suptilni prijelaz na nevidljive novoe..to ima smisla čak i znanstveno, samo imamo pitanje čivjeka i njegovog mjesta u takvom, recimo, oceanu -što je hipoteza skoro svih misticizama od do naovamo u newage)
U duhovnosti , a posebno vezano za dimenzije ili nivoe svijesti ,nitko nikome nikakve dokaze ne može predočiti ,niti je ikada mogao. Jedino direktna/osobna iskustva onoga koji ih doživljava mogu njemu samome biti jedini dokaz.
Meni osobno , dimenzije ili nivoi/sfere nisu bajke već čista realnost koja mi djeluje mnogo realističnije nego ovaj ružan san u kojem trenutno živimo. Zašto ružan san? Zato jer je taj ružan san čvrsto manipuliran i kontroliran od strane mračnih entiteta iz donje 4 astralne dimenzije koji tisućama godina manipuliraju kolektivnom sviješću čovječanstva kroz razne alate i marionete na zemlji , da bi ljudi na kraju s tim nametnutim lažnim vjerovanjima kreirali sami sebi lažnu realnost koju i žive.

U isto vrijeme ti mračnjaci iz donjeg astrala su i učitelji za veliku večinu ljudi na zemlji jer svojim mračnim-negativnim manipulacijama kolektivne ljudske svijesti ,putem svojih marioneta-ljudi koji su uvijek gdje su centri moči , oni pomažu mladim dušama koji su večina ljudi na ovom planetu ,u skupljanju mračnih iskustava koja duša treba za evoluciju svijesti i njeno sazrijevanje.
Sve i svatko ima svoju svrhu pa tako i ovi mračni entiteti.

Meni se također sviđa Budizam ali pričajući s jednim Budističkim majstorom koji je došao do 8-9 jhane , u prijevodu prošao je prvo prosvjetljenje gdje se gubi ego i samo je korak do finalnog prosvjetljenja i on mi je ispričao što je sve prošao i na kraju sam ja to usporedio sa dimenzijama 5d do 12d i sa prolaskom suptilnog i mentalnog svijeta i zaključio sam da je to sve jedna te ista stvar . On mi je objasnio kroz koja sam ja iskustva uopće prošao i zaključio da sam prošao kroz 1 i 2 jhanu/samadhi i nadomak 3 jhani.
U prijevodu iskustva koja su povezana s ulaskom u petu dimenziju ili suptilni svijet.

Ova priča oko dimenzija te iritira(najvjerovatnije i mnoge druge) jer nije u skladu s nekim tvojim dubokim podsvjesnim vjerovanjima koja kreiraju tvoju percepciju ili viđenje kako bi ova realnost trebala izgledati i funkcionirati.
Duboka podsvjesna vjerovanja se još mogu nazvati i duševna vjerovanja jer su ista formirana kroz mnoge inkarnacije ,kroz mnoga iskustva kroz koje je svijest duše prolazila.
Ta podsvjesna-duševna vjerovanja pomiješana sa misaonim programima roditelja i društva sada kreiraju tvoju percepciju ili viđenje svijeta u kojem živiš.
Kad sam bio mlađi , neke ljudima strane i nedokazive metafizičke , paranormalne ,ezoterične i mistične stvari ja sam jednostavno intuitivno znao ,bez da sam imao ikakvu potrebu za dokazima. Razlog su bila upravo moja duboka podsvjesno-duševna vjerovanja s kojima sam uvijek bio intuitivno povezan a koja su rezultat mojih mističnih-ezoteričnih iskustava iz prošlih inkarnacija.

Svrha života su iskustva ,dobra i loša ,slatka i gorka , kroz i pomoću kojih čovjekova svijest evoluira dovolno da doživi zasičenje 3 dimenzijom ili ovakvim životom u 3d i tada svijest duše ili duša čovjeka traži nova i drugačija ,uzvišenija iskustva koja može naći u dimenzijama ili sferama/nivoima poviše ove.

Kada čovjek samo jednom doživi prvu i drugu jhanu(u meditacijama ili bez nje) to iskustvo jedinstva/sjedinjenosti cjelokupne svijesti , koju možemo nazvati i ljubav , čovjeku je jasno bez ikakve misli(tada misli i nema) koja je svrha života i više mu ne trebaju nikakva tuđa vodstva i prazne priče ,vođen je iznutra od svoje više svijesti koje neki zovu i viši ja. Tvoja viša svijest ili viši ja nije ništa drugo nego ti (svijest) u višim dimenzijama svijesti , u 5 dimenziji.

Jedno pitanje za sve.
Da li osječate kako vrijeme sve brže prolazi , bolje rečeno leti? Vrijeme prolazi dva do tri puta brže nego prije samo četiri godine. Budite sigurni da to ne umišljate.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 02:08   #54
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Loki? Ili ipak ne, on je pomalo androgin.

Bemu miša, zašto nemamo neku temu o mitovima i simbolima, to je puno interesantnije od tog dimenzionalnog tripovanja.

S tobom bi se dalo razgovarati razumiješ stvari jako dobro.


Moje teme nitko ne voli otvarao sam pa ništa.Vole se merkurčiti kako ti kažeš ..

A što ja znam probaj otvoriti temu dodaj malo Venere i Lune začini ..
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 11:08   #55
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Što se tiče mog tijela vodim računa puno o zdravlju i zdravoj ishrani, redovno vježbam.
Potpuno se slažem. U zdravom tijelu , zdrav i duh ,rekli bi neki.
Ne pušim ,ne pijem alkohol ,ne drogiram se , zadnjih 11 godina ne jedem meso i pijem samo čistu vodu.
Redovito razgibavam tijelo u hodajučoj meditaciji.

Duhovnost i meditacija ne idu nikako zajedno s porocima.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 12:53   #56
Računa li se i seks u poroke?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 22:41   #57
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za sve.
Da li osječate kako vrijeme sve brže prolazi , bolje rečeno leti? Vrijeme prolazi dva do tri puta brže nego prije samo četiri godine. Budite sigurni da to ne umišljate.
zašto vrijeme (objektivno? bez relativno) ide brže ?
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 22:47   #58
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post

Svrha života su iskustva ,dobra i loša ,slatka i gorka , kroz i pomoću kojih čovjekova svijest evoluira dovolno da doživi zasičenje 3 dimenzijom ili ovakvim životom u 3d i tada svijest duše ili duša čovjeka traži nova i drugačija ,uzvišenija iskustva koja može naći u dimenzijama ili sferama/nivoima poviše ove.

... to iskustvo jedinstva/sjedinjenosti cjelokupne svijesti , koju možemo nazvati i ljubav
Zašto takvo iskustvo možemo nazvati ljubav ? dakle rekao si možemo ali nije sigurno (ili?), a navodiš i osobna iskustva, transove pretpostavljam isl.

Možda misliš zbog ushita koji se javlja kod nestanka odvojenosti sa svemirom ? (u stanjima transa ili meditacije, kako kome uostalom)

Nije mi jasno što se u višim dimenzijama događa (spominješ bića i svrhe, hijerarhije), o vrsti opijenosti kao transu ili o nekoj spoznaji kroz viši um ? (iako svaka spoznaja iz konteksta korijenja u ovoj dimenziji a uma u oblacima viših svijetova, nema smisla, ako nema svekoike evolucije još za vrijeme ovog života..koja je svrha onih što to kao postignu i onda vegetriraju negdje sami za sebe ?)

Drvo života je primjer toga (ima i drugih metoda, alkemija itd.), dva stupa i uspinjanje stanicu po stanicu, stazu i sl. (ako bolje razmislimo, stvar ima smisla jer je program ljudskog uma, bezbroj kombinacija)...a srednji je onaj izravni, u izvor u svjetlost. (samim time se nameće pitanje u čemu je šum ili neznanje o čovjeku)

Naravno možda nisam u pravu, to su razmišljanja nastala kroz proučavanje ove tematike (ne i vezivanje za religije ili okultizme ili osobe itd.) i jednu svojstvenu intuitivnu kontemplaciju, spontane ideje i sl. (znanost je nešto drugo)
Primjetio sam da svi inzistiraju na vjerovanju te prilično kompliciranim modelima i metodama, dakle reprogramiranje umjesto pretpostavke da stvari treba gledati iz cjelokupnosti a ne odozdola i izdvojenosti, dakle jednostavno je.

Zadnje uređivanje Fantasist : 07.11.2016. at 23:14.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 00:05   #59
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Zašto takvo iskustvo možemo nazvati ljubav ? dakle rekao si možemo ali nije sigurno (ili?), a navodiš i osobna iskustva, transove pretpostavljam isl.

Možda misliš zbog ushita koji se javlja kod nestanka odvojenosti sa svemirom ? (u stanjima transa ili meditacije, kako kome uostalom)

Nije mi jasno što se u višim dimenzijama događa (spominješ bića i svrhe, hijerarhije), o vrsti opijenosti kao transu ili o nekoj spoznaji kroz viši um ? (iako svaka spoznaja iz konteksta korijenja u ovoj dimenziji a uma u oblacima viših svijetova, nema smisla, ako nema svekoike evolucije još za vrijeme ovog života..koja je svrha onih što to kao postignu i onda vegetriraju negdje sami za sebe ?)

Drvo života je primjer toga (ima i drugih metoda, alkemija itd.), dva stupa i uspinjanje stanicu po stanicu, stazu i sl. (ako bolje razmislimo, stvar ima smisla jer je program ljudskog uma, bezbroj kombinacija)...a srednji je onaj izravni, u izvor u svjetlost. (samim time se nameće pitanje u čemu je šum ili neznanje o čovjeku)

Naravno možda nisam u pravu, to su razmišljanja nastala kroz proučavanje ove tematike (ne i vezivanje za religije ili okultizme ili osobe itd.) i jednu svojstvenu intuitivnu kontemplaciju, spontane ideje i sl. (znanost je nešto drugo)
Primjetio sam da svi inzistiraju na vjerovanju te prilično kompliciranim modelima i metodama, dakle reprogramiranje umjesto pretpostavke da stvari treba gledati iz cjelokupnosti a ne odozdola i izdvojenosti, dakle jednostavno je.
Siguran sam da se to iskustvo može nazvati ljubav jer mi je poslije tih iskustava samo ta misao i dolazila u polje svijesti , a kasnije sam čitao o mnogim identičnim iskustvima drugih ljudi i majstora koji su također samo tom rječju izražavali to iskustvo ili stanje svijesti.

Božansku ljubav , čovjek ili njegova svijest može doživjeti tek onda kad se kompletno odvojii od svog intelekta i ega i tada se svijest poistovječuje sa sveukupnom božanskom sviješću ili cijelinom od koje nikada i nije bio odvojen. U tim trenucima ,minutama ili satima ,ovisno koliko se pojedinac očistio iznutra ,toliko dugo može izdržati te visoke napone božanske ljubavi koja nije ništa drugo nego osječaj jedinstva sveukupne svijesti koji je toliko jak , sveprožimajući i neopisiv da su tu riječi višak.

Ti si(svijest) je tada u svemu i sve je u tebi , nema odvojenosti od ičega.
Svijest u biti , nikada nije ni bila odvojena od ičega ,samo je ego neumorno radio tu iluziju odvojenosti.
Bezuvjetna ljubav ili ljubav je osječaj jedinstva-sjedinjenosti tvoje svijesti sa ostatkom božanske svijesti. Zato i kažu da je Bog ljubav- jedinstvo sveukupne svijesti.

Ovaj drugi dio koji spominješ ,o bićima i hijerarhijama u višim dimenzijama , je mnogo kompleksniji za objasniti ,u biti za shvatiti ako nisi već malo dublje zašao intuitivnom mišlju u te sfere a i teško je bilo kojem čovjeku išta od toga kontemplirati ako ne vjeruje da je išta od toga uopće moguče.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 00:20   #60
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
zašto vrijeme (objektivno? bez relativno) ide brže ?
Vrijeme ide brže i mnogi ljudi to tako percipiraju , a razlog je vrlo jednostavan za objasniti , a istovremeno i nije , pitanje opet kako tko šta vidi ,vjeruje ,percipira i osječa.

Razlog je taj što se planeta uzdiže u vibracijama ili frekvencijama , tako da vrijeme sve brže i brže prolazi ,juri ,leti... Kao što sam rekao , dva do tri puta vrijeme brže prolazi nego prije samo četiri godine.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.