Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 10:32   #5701
Quote:
quadral kaže: Pogledaj post
Iskreno meni Eurosport baš i ne fali, nisam ga previše gledao. Od sporta najviše volim i pratim nogomet, a to ima SportKlub, tako da sam se nadao da će nam možda dati SK2 free, u zamjenu za Eurosport. Od ovih što su došli jedino mi onaj DokuTV može proći (koliko se meni čini).
Koliko se sjecam iz prijasnjih tvojih postova ti imas samo B.net "Osnovni paket" (nemas jos dodatno "Prosireni paket") i fizicki gledas program Doku TV, koje jos te zamjenske mozes gledati.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 06.01.2018., 13:11   #5702
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Koliko se sjecam iz prijasnjih tvojih postova ti imas samo B.net "Osnovni paket" (nemas jos dodatno "Prosireni paket") i fizicki gledas program Doku TV, koje jos te zamjenske mozes gledati.
Kod mene u osnovnom paketu (jedino taj imam) je ono što su i naveli...

doku tv
woman
epic
fine living
lutkar is offline  
Old 06.01.2018., 14:54   #5703
Quote:
lutkar kaže: Pogledaj post
Kod mene u osnovnom paketu (jedino taj imam) je ono što su i naveli...

doku tv
woman
epic
fine living
Kod mene osnovni + HD paket pa imam samo ove:
- DocuBox TV
- Travel XP
- wness TV
- Viasat Epic drama
- Planet Earth

Ove nemogu gledati:
- Doku TV
- Fine Living
- Woman
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 06.01.2018., 18:13   #5704
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Koliko se sjecam iz prijasnjih tvojih postova ti imas samo B.net "Osnovni paket" (nemas jos dodatno "Prosireni paket") i fizicki gledas program Doku TV, koje jos te zamjenske mozes gledati.
Quote:
lutkar kaže: Pogledaj post
Kod mene u osnovnom paketu (jedino taj imam) je ono što su i naveli...

doku tv
woman
epic
fine living
Ista stvar i kod mene. Ta 4. Ovaj Epic su nekakave povijesne serije koliko kužim, možda to i nije tako loše. Vidjeti ćemo.
quadral is offline  
Old 06.01.2018., 18:22   #5705
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Kod mene osnovni + HD paket pa imam samo ove:
- DocuBox TV
- Travel XP
- wness TV
- Viasat Epic drama
- Planet Earth

Ove nemogu gledati:
- Doku TV
- Fine Living
- Woman
to zna što su pobrkali..uglavnom dobio si program više...
lutkar is offline  
Old 07.01.2018., 19:48   #5706
Imam slučaj da na stranici gledalica(ili bilo koja druga za gledanje online filmova s prikazom domaćih titlova) laptop ne prikazuje titlove u filmu kada je spojen na bnet.Isti taj laptop spojimo na iskon ili tele2 i titlovi rade.
U čemu je problem??
w10 orginal instalirani kupljeni zajedno sa laptopom.
Hvala na odgovoru.
fiser is offline  
Old 07.01.2018., 20:00   #5707
Ja sam sad na Bnetu testirao Gledalicu, titlovi rade (Firefox 58.0b14, macOS 10.13.2).
Isto i na Windows 10 verzija 1703.
Testirao sam na filmu Devil's Gate (odmah je prvi kad se stranica otvori).
Mephisto is online now  
Old 08.01.2018., 02:39   #5708
Meni isto sve radi OK. Testirao sam na filmovima i serijama. Jedino je trebalo isključiti AdBlocker.
stipest is offline  
Old 08.01.2018., 07:10   #5709
Imate kakvu ideju?
Kako se gasi taj Adblocker?
fiser is offline  
Old 08.01.2018., 07:25   #5710
Meni radi i s adblockerom (uBlock Origin)
Mephisto is online now  
Old 08.01.2018., 07:28   #5711
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
Imate kakvu ideju?
Kako se gasi taj Adblocker?
Ovisno kojeg imaš, ali obično ima neka ikonica pored address bara ili negdje na koju možeš kliknuti.
Mephisto is online now  
Old 08.01.2018., 11:08   #5712
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
Imate kakvu ideju?
Kako se gasi taj Adblocker?
Ja imam AdBlock. U desnom gornjem kutu imaš ikonici AdBlocka. Klikni na nju i unutra imaš opciju Don't run on this page. Klikni na to i to je to. Samo na toj stranici ti više neće raditi. Na ostalima radi normalno. Isto tako i vratiš, ako ti treba.

Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Meni radi i s adblockerom (uBlock Origin)
Čudno. Meni je poruka na ekrani ćim otvorim neki film ili seriju
''The publisher of the video doesent allow adblock,please disable and reload.''

Zadnje uređivanje Modesty B : 08.01.2018. at 11:09. Reason: koristi multiquote
stipest is offline  
Old 08.01.2018., 12:17   #5713
Testirano i na bnet carnetu, rade titlovi.
Anonimi is offline  
Old 08.01.2018., 12:21   #5714
Hvala,budemo probali.Stvarno cudan problem.
fiser is offline  
Old 08.01.2018., 13:00   #5715
Poslao sam neki dan na bnet facebooku privatnu poruku da ako mi mogu poslati neke pogodnosti ili popuste za pakete da ne bih raskidao ugovor i dobijem poruku kao proslijedili su kolegama da mi pošalju neku ponudu....

danas dobijem na mail ponudu od vip-a za prošireni program satelitske televizije ?!? za ne 50 nego 25 kuna ?!? cca 20 programa... i još ponudu za homebox između ostalog.... da ne bude valjda prazan mail nego da još nešto dodaju... koji će mi kuki homebox kad sam na bnet internetu?!?

Kakve veze ja imam sa VIP satelitekom tv i sa homeboxom.... stvarno su traljavi do bola...
lutkar is offline  
Old 08.01.2018., 13:54   #5716
A gledajte, ista stvar je bila lani na T-Comu, tada su oni preko noći ukinuli Eurosportove. Ukidanje Animal Planeta i Discovery Chanella nije bed, to su zaista jako loši kanali gdje ima sve manje zanimljivog sadržaja. VIP igra na kartu Lige prvaka iduće godine, isto kao što je T-Com igrao ranije na tu kartu. Običan paket T-Coma ostaje zapravo sada bez ikakvog vrhunskog nogometa. Nisam siguran koliko se isplati mijenjati providera radi ovakvih promjena jer svi to rade.
Grupa Queen is online now  
Old 08.01.2018., 15:48   #5717
Quote:
lutkar kaže: Pogledaj post
Poslao sam neki dan na bnet facebooku privatnu poruku da ako mi mogu poslati neke pogodnosti ili popuste za pakete da ne bih raskidao ugovor i dobijem poruku kao proslijedili su kolegama da mi pošalju neku ponudu....

danas dobijem na mail ponudu od vip-a za prošireni program satelitske televizije ?!? za ne 50 nego 25 kuna ?!? cca 20 programa... i još ponudu za homebox između ostalog.... da ne bude valjda prazan mail nego da još nešto dodaju... koji će mi kuki homebox kad sam na bnet internetu?!?

Kakve veze ja imam sa VIP satelitekom tv i sa homeboxom.... stvarno su traljavi do bola...
Jos ces se ti puna puta dopisivati s njima prije nego uspijes nesto iskamciti i promjeniti, oni su izgubljeni u prostoru, eeee zlatna vremene dok su bili samo Amis i samo B.net.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 08.01.2018., 18:09   #5718
Meni nije jasno kako se Euroosportu isplati raditi lokalizacija na hrvatskom jeziku u trenutku kad ga samo imaju na EVO TVu i još nekim manjim provajderima. Oni su bez VIPA i T-coma izgubili 80% publike!
matteo is offline  
Old 08.01.2018., 20:11   #5719
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Jos ces se ti puna puta dopisivati s njima prije nego uspijes nesto iskamciti i promjeniti, oni su izgubljeni u prostoru, eeee zlatna vremene dok su bili samo Amis i samo B.net.
Ako ćemo iskreno ništa mi ni ne treba od njih što se tiče tv-a...

Evo od kad su ova dva dodatna cinemax programa otključali nisam sa njih pogledao niti jedan film. U doba gledanja filmova online i torrenta nema ništa što bi tv mogla ponuditi a da nisi već gledao ili da ne možeš gledati i bez njih...
lutkar is offline  
Old 09.01.2018., 10:19   #5720
Quote:
matteo kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako se Euroosportu isplati raditi lokalizacija na hrvatskom jeziku u trenutku kad ga samo imaju na EVO TVu i još nekim manjim provajderima. Oni su bez VIPA i T-coma izgubili 80% publike!
Ulaganje, proširenje ponude?
Osim toga par komentatora im nije neki veliki trošak
DelmatST is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.