Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 12:53   #61
pijem, pušil sam, sad više ne, niko me još nije skužil.....juhuuuuuuuu
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 21:36   #62
........hmm......za dah alkohola neznam........er ne pijem............
al pušim......stalno........
kak se tog rješit .......lepo....dah:......2 kaogume orbit profesionala jednu negde pred kućom staviš.......djeluju fkt ili ako voliš vruču čokoladu......isto niiiš se ne osjeti.......a za prstiće.....odi u wc i peri ruke sapunom negde min. ko pomahnital. ...i opereš miris sa prstiju....ili puštaj plin od upaljača po rukama.....isto mirisa nea........ inače meni roba ne smrdi nikad kad pušim u zatvorenom prostoru.....ja zasmrdim osobe oko sebe al na neku foru ne i sebe...
inače pušim ronhil mentol ....
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 21:42   #63
bdv.... vi sa ružmarinom....... a kaj velite starcima kad smrdite po ružmarinu...??????? opal sam na ružmarin ........hik...........v susedovom vrtu....hik.........sluuuuuuučajno.......hik...... ... ????ni mi jasno
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:10   #64
Quote:
piromankaaa kaže: Pogledaj post
........hmm......za dah alkohola neznam........er ne pijem............
al pušim......stalno........
kak se tog rješit .......lepo....dah:......2 kaogume orbit profesionala jednu negde pred kućom staviš.......djeluju fkt ili ako voliš vruču čokoladu......isto niiiš se ne osjeti.......a za prstiće.....odi u wc i peri ruke sapunom negde min. ko pomahnital. ...i opereš miris sa prstiju....ili puštaj plin od upaljača po rukama.....isto mirisa nea........ inače meni roba ne smrdi nikad kad pušim u zatvorenom prostoru.....ja zasmrdim osobe oko sebe al na neku foru ne i sebe...
inače pušim ronhil mentol ....
haha...ronhil mentol..fuuj
a to s ruzmarinom..ne zivim na moru..btw..isto fuuj
$$THUG$$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:38   #65
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
i šta bi onda tek je trebo reć, starci su mi našli u đepu travu (marihuanu)...
i kak su reagirali
devilshy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:52   #66
Quote:
devilshy_ kaže: Pogledaj post
i kak su reagirali
a šta mogu, jebeno su mi srali, pet dana (od pon do petka) sam moro biti kod kuće u 22h, i nisu mi davali para mjesec dana... al izdržo sam
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:54   #67
ne pušim, a ako dođem pijan doma oni već spavaju tako da nitko ne skuži
š3f is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 12:51   #68
meni za cugu ništ ne prigovaraju znaju da ak sam vani da ću popit čašicu - dvije u umjerenim količinama... ak ti provjeravaju dah prije odlasak kući popij neki sok ili colu, i uzmi žvaku pa da malo smrad nestane... to valjd pomaže i kod cigara... a ak ti provjeravaju prste , onda drži cigaru u lijevoj ruci (ak si dešnjak). il malo operi običnim sapunom u wc-u. a ak ti prigovore da ti osjeća smrdi po dimu onda sam reci da svi uokolo puše pa je ne moguće da se i ti ne osjetiš... tajk ja pušim al moji ne sumnjaju da pušim , pošto sam pred njima iznimno antipušački nastrojena
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 13:27   #69
za pušače...trljaj borovim ili nekim zimzelenim grančicama između prstiju...djeluje! a za dah...pa..prije nego što odeš kući,popij nešto bezalkoholno i onda par žvakaći..trebalo bi djelovati...ja kad vikendom idem kući..2-3 žvakaće u usta i to je to...al mene moji ne provjeravaju...vide kako hodam i onda znaju jesam li što pila ili nisam
Desdemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:01   #70
hehe,sjetio sam se nečeg zgodnog.Prije bi se uvjek nadimio u kafiću,a kako mi starci poznaju vlasnika i konobara,znaju da ne pušim.Tako da ništ ne pitaju.
Ako smrdim po cugi,popil sam jednu malu čašu pive a ostalo su me prolili s votkom ili čim već.

Ugl. ja ništa nisam kriv
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:07   #71
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post
ako se hoces rijesit zadaha cigareta, dodi sto brze kuc, smjesaj puno paste za zube i vode (neka ti omjer bude 30:70 pasta:voda) tu smjesu smuckaj u ustima i polako ju popij, istina malo je bljutava ali sta mozes, ako hoces pit i pusit moras i nesto bljutavo napravit.

p.s. moji mene nikada neprovjeravaju, sada mi nikoga nema kod kuce i zapalio sam!
zamisli se zarokat pa to popit
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 17:12   #72
hmm...za rijesavanja zadaha po cigaretama,najbolje djeluju 2 stvari: papaj krisku limuna,ili zbari nekog proslje toga definitivno ne ostaje nista
kaj se ruku tice,ako vodom operes,fakat jos gore smrdi,jedino ono,trljat sapunom pun kurac dok to ne ode...ili namazat prste limunom?LOL
heheh...kaj se cuge tice...isti kurac ko za pljuge....
a ak dodes doma smrdljiv,kriv je kafic...ti ne pusis


i,da,zeludac mi se okrenuo kad sam procitala ovo za vodu i pastu....TI TO FAKAT RADIS?????
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:39   #73
ma nema ti tu nesto posebno radit,paketic zvaka u usta,a za smrad na rukama nema pomoći.....sorry....
hihii
__________________
hihihihihiihihihhi:)
shake12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:42   #74
Quote:
shake12 kaže: Pogledaj post
ma nema ti tu nesto posebno radit,paketic zvaka u usta,a za smrad na rukama nema pomoći.....sorry....
hihii
Zapravo ima....Moje frendice uvijek furaju kremu sa sobom, onu za ruke...I za smradu u ustima uzmite žvakače dok pušite. Inače ja nepušim
__________________
Ja slušam glazbu i ono što neslušam ne smatram glazbom....
Plaćena publika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:47   #75
Quote:
plaćena_publika kaže: Pogledaj post
Zapravo ima....Moje frendice uvijek furaju kremu sa sobom, onu za ruke...I za smradu u ustima uzmite žvakače dok pušite. Inače ja nepušim
ma nece musko nosit kremu jada ti...a kad zvaces i pusis...ne valja
ewwww
__________________
hihihihihiihihihhi:)
shake12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:48   #76
Quote:
shake12 kaže: Pogledaj post
ma nece musko nosit kremu jada ti...a kad zvaces i pusis...ne valja
ewwww
Nezvačeš...imaš prožvakanu žvakaću u ustima i ona upije vonj
__________________
Ja slušam glazbu i ono što neslušam ne smatram glazbom....
Plaćena publika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 18:51   #77
Quote:
plaćena_publika kaže: Pogledaj post
Nezvačeš...imaš prožvakanu žvakaću u ustima i ona upije vonj
znam...al je ruzan okus....nekako...sta ja znam
__________________
hihihihihiihihihhi:)
shake12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 22:37   #78
moja taktika je napad je najbolja obrana...kad stari kaze puhni ja se zderem: sta si policajac, sta oces sad itd. vise ne provjerava (neznam jel zbog toga sto mu je sad neugodno ili zato sto udjem u kucu kao vrtuljak)
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:03   #79
Ako ti starci ne puše, uvjek ce te loviti. Ja tesko da NE skuzim(ne pusim) covjeka koji pusi. A moji frendovi svi puse i jos uvjek mi je na to osjetljiv nos.
Nije te briga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:25   #80
Kupite u dm-u onaj raspršivač od mentola za usta...ful je jak. Ja inače dođem doma, sama otključam vrata (uvijek pazim da ga imam sa sobom), pa šmugnem u wc. I naravno ne zapalim odma prije nego što krenem kući.
didona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.