Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2012., 19:07   #21
leže dva crnogorca ispod smokve i razgovaraju...
kaže prvi...
zamisli da ti smokva padne direkt u usta da se ne moraš ustat i ubrat ju...
kaže drugi...
aaa čovječe ko bi je prožvako...
MAJSTORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 19:55   #22
MAJSTORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:08   #23
MAJSTORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:35   #24
IMG]http://i47.tinypic.com/90t92f.jpg[/IM
__________________
Prijatelji s društvenih mreža su kao kemijske olovke.
Ima ih 150, a samo nekoliko piše.
MAJSTORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:05   #25
samo u crnoj gori
__________________
Prijatelji s društvenih mreža su kao kemijske olovke.
Ima ih 150, a samo nekoliko piše.
MAJSTORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 23:04   #26
@ MAJSTORE
Dobar dobar...

Crnogorac otiš'o na pijacu...

-Pošto limun?
-Deseevra!
-Dâ mi kilo!
-Oli kesu?
-Ne no ću ga nogama šutat' do Cetinja!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 09:52   #27
crnogorska policija
http://static.show.hr/images/posters/3001/poster.jpg.
https://encrypted-tbn3.google.com/im...MfIlscFHpUOTO3.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 21:55   #28
Dobar dobar...
Evo, na istu temu:

Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:30   #29
Dobio Crnogorac kćer, tri dana i tri noći se ne trijezni.
Nikako da se pomiri sa činjenicom da nije dobio sina, a komšija ga tješi :
- Nemoj da si na kraj srca... Uostalom, možda dijete i nije tvoje!
domifaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:05   #30
Sjedi Crnogorac na kamenu,dolazi Bosanac i pita ga?sjedis i razmisljas?Ne samo sjedim.
perla5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 15:14   #31
crna gora

http://www.vijesti.me/vijesti/dzip-v...-clanak-107735
IvanCZPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 20:09   #32
Očemo li od onih blažih:

Upali Crnogorac i Bosanac u rupu te će Bosanac: a šta ćemo sad da radimo? Ta šjedi tamo, ti bi samo nešto da radiš!

Dobio Crnogorac posao statista u nekom filmu. Na snimanju mu rekoše da šjedne tamo, zatim da legne onamo, pa opet da šjedne tamo ... Na to se on ustade i krene da odlazi: "Ta nišam ti ja kaskader no štatista".

Može li još jedan međunarodni:

"Šta dobiješ kad staviš Crnogorca u rernu?" - Lijenu pitu. "A šta dobiješ kad staviš Hercegovca u rernu?" - neka ovo ostane "Kviz pitanje" (kako me ne bi banovali)
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 21:32   #33
Auuu čitam neke stare viceve ODJE , a vidim i priče iz stvarnog života ))
Sad ću ja to malo da osvježim...Nemojte se $ekirat' ))

Pošao Crnogorac u Beograd. Ušao on u autobus, sjeo na mjesto,ali nevjerovatna gužva u njemu...Ono veliki grad, te utobus pun ljudi što stoje. Jedna gospođa sve gleda u njega,malo po malo pa gleda u njega i pita: Je l' ima ovde džentlmena ?! A Crnogorac će: Ima džentlmena no nema mjesta!

Drugo je ozbiljno bilo,takođe u Beograd, a u pitanju je Cetinjanin ( nije bitno koji )
Ušao on u autibus, nosio sako a u džepu mu kesa sa jajima. Opet gužva u autobus,stoji Crnogorac te se drži za ručku kao i svi a ispred njega neka žena... Voze se oni tako te odjednom autobus naglo zakoči, a ona žena nekako lupi u Crnogorca...Kaže on: Polako,gospođo,slomićete mi ova jaja! A ona će: Jao sram te bilo,magarče jedan...! Kako možeš,ti meni...!
Crnogorac hladno vadi kesu s jajima i kaže: gospođo,mi na Cetinje ovo zovemo jaja a ovo dolje m...a
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 21:37   #34
Traži sin Crnogorac posao ( a ima već nedje oko 40 i nešto godina ) Odu on i njegov otac na šalter da se raspitaju ima li kakvog posla...Otac već odnekud poznaje ovoga sa šaltera na birou i pita: A ima li što za ovoga maloga ? - Ne znam,vidjećemo..a je li što zavšio od škole ? Otac će: Ne vala ništa.
Službenik: Pa dobro,je li bar ikad išta radio ?
Otac - ma ne vala nikad ništa
Ovaj već pizdi na šalter te na kraj ne zna što će pa pita: - A kakav je ka' čoek ???
Otac odgovara: Bolji je ka' radnik ! ))

Otišao takođe Crnogorac da traži posao,a već nema posla nikako...On ne završio ništa,ne radio ništa...Kažu mu-Ne znamo što ćemo ti,nema posla, ne možemo ti ništa naći...Kaže Crnogorac: Daj čoče penziju,od nečega se mora živjet' ))
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 21:48   #35
Ajde i ovaj ali je vezan za Zećane...Ako neko zna kako izgleda džip hamer , razumjeće ))
Vraća se mlada Zećanka kući i taman ispred kuće izlazi iz tog džipa ali majka pomakla zavjesu pa je vidi...Čudi se čudu, prvi put vidi to,a ne zna ni što je to...Ulazi mala u kući,a majka će: ZoricA, jesi ti ono iz trafike izašla ?? ))
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 22:02   #36
Quote:
SmicaZavukotija kaže: Pogledaj post
Traži sin Crnogorac posao ( a ima već nedje oko 40 i nešto godina ) Odu on i njegov otac na šalter da se raspitaju ima li kakvog posla...Otac već odnekud poznaje ovoga sa šaltera na birou i pita: A ima li što za ovoga maloga ? - Ne znam,vidjećemo..a je li što zavšio od škole ? Otac će: Ne vala ništa.
Službenik: Pa dobro,je li bar ikad išta radio ?
Otac - ma ne vala nikad ništa
Ovaj već pizdi na šalter te na kraj ne zna što će pa pita: - A kakav je ka' čoek ???
Otac odgovara: Bolji je ka' radnik ! ))



Ovaj je odlican, bas sam se nasmija
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 22:11   #37
VAZDA BRATE

Crnogorac, student pravnog fakulteta kaže ocu:
- Ja bi da napustim fakultet. Preteško je to za mene.
Kaže otac:
- Kako 'oćeš sine ali, samo da znaš, ja i djedo ostajemo.

SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 11:10   #38
Ode Crnogorac da radi u Njemačku.Ali njemu se vala nije radilo te on sjedne da prosi...Dolazi njemu neki Njemac i svaki put ostavi 50 maraka...Odjednom,počne da mu dolazi jako rijetko,ali kad dođe ostavi mu samo po 20 maraka i sve manje.Neko vrijeme ga i ne bude,prođe on tuda ali mu ne dolazi više.Odluči Crnogorac da ga pita: Pa dobro,što ti je ? Ranije si mi dolazio i ostavljao pare,a sad mi skoro ne dolaziš, nema te i ne ostavljaš mi ništa ? Kaže Njemac- Ma znaš kako je, žena, djeca, sve se to mora nahraniti...A Crnogorac će: Je li ? Pa sve to preko moje grbače ?

Polaže jedna studentkinja ispit na akademiji na Cetinje.Profesor se nekako klatio na stolicu te pade.Ona ne moga da ne prsne u smjeh,
smije se ne može da prestane...A on se isto smije,da crkne od smjeha i pridiže se pa kaže: E koleginice,kako padosmo
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 11:14   #39
Došao jedan momak na Cetinje da kupuje odijelo za svadbu,kod čuvenih cetinjskih šanera,( lopova ) i pregovaraju oni oko cijene,na kraju se dogovore te momak uze da ga proba i stvarno strašno mu stoji,ali kad otvori sako i pogleda u untrašnji dio, na jednoj strani je pisalo Armani a na drugoj Trussardi.Ovaj momak začuđeno upita šanera: A što je ovo brate, na jednu stranu jedna marka a na drugu druga? Da ovo nije neki falš ? A šaner da izvuče situaciju mu odgovara: Ajde brate ti ka' da nikad nisi čuo za Sony Ericsson!
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 20:40   #40


Seta Crnogorac puža i pridje drugi crnogorac i kaze :
- Lijep ti taj puz.
A ovaj ce :
- Ima' sam ja i ljepšeg, no mi uteka'
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.