Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2013., 23:22   #121
Gledajte, prestanite offtopičarit, chat vam je doslovno temu ispod. Zadnje upozorenje. Sve iduće kartoniram.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 22:17   #122
Dobro, da ne "offtopičarimo"
Na što još trošite džeparac?
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 23:35   #123
Ne dobivam džeparac,već mi roditelji daju novac po potrebi. Kad mi nešto treba - kupe, kad idem u školu daju mi
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 15:09   #124
Šta je to? haha šalim se
Quote:
SantaDiabla kaže: Pogledaj post
Ne dobivam džeparac,već mi roditelji daju novac po potrebi. Kad mi nešto treba - kupe, kad idem u školu daju mi
također je tako i kod mene, ali ne davaju mi baš često
Renato031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 13:53   #125
EEEEEEE, al kad se knjiga počne prodavat.....
__________________
I'm not a nerd. I'm just whiz kid.
writer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 21:26   #126
Taman htio otvorit neku ovakvu temu kad gle već postoji.

Ja dobivam 70 kn tjedno,ali potrošim na hranu oko 90-100 kn a još druge stvari poput žvake,bon za mobitel,kave,biljar,bazeni, pa kupim svakih dva mjeseca nešto od tehnologije i tak. Al dobro kako se bavim servisiranjem kompova zaradi se fino pa si mogu priuštit takve izdatke.
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 21:52   #127
Dobivam po potrebi,odem na kavu 2-3 puta tjedno,gorivo,cigarete,kladionica,slotovi hihihi,znam da je gubljenje vremena al ajd,okusam malo srecu.
Ostale iznenadne troskove isto roditelji placaju.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 06:05   #128
koliki bih ja trebao dobivati dzeparac sa 23 godine? dobivam samo 100 kn tjedno, da li je to normalno!? pa ne idem u vrtic...
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 12:50   #129
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
koliki bih ja trebao dobivati dzeparac sa 23 godine? dobivam samo 100 kn tjedno, da li je to normalno!? pa ne idem u vrtic...
Nikakav.
capttawish is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 20:50   #130
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
koliki bih ja trebao dobivati dzeparac sa 23 godine? dobivam samo 100 kn tjedno, da li je to normalno!? pa ne idem u vrtic...
Tolko sam ja dobivao, bilo mi dosta. Pijes u parku i imas za jednu cugu kad udjes unutra.
A sa 23 bi bogme mogao pocet neku studentsku sljaku, tih par sati dnevno te nebu ubilo.
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 11:44   #131
pa da, al prek tjedna nemam ni za zvake. di cu jos i radit uz faks, pa sto nije moje ljudsko pravo dok studiram da zivim normalno?
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 12:06   #132
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
pa da, al prek tjedna nemam ni za zvake. di cu jos i radit uz faks, pa sto nije moje ljudsko pravo dok studiram da zivim normalno?
Jos nisi zavrsio?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 16:22   #133
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
pa da, al prek tjedna nemam ni za zvake. di cu jos i radit uz faks, pa sto nije moje ljudsko pravo dok studiram da zivim normalno?
Jesi gladan, zedan, podrapan ili smrdljiv? Ak ne, zivis normalno.
Radi mjesec dana prek ljeta i natuci 4-5 somova, dosta ti je do kraja godine uz djeparac koji dobivas.
Jebiga, nauci stediti i zivjet sa malim, bit ces zahvalan jednom kad ces pocet zaradjivat konkretnu lovu da je znas cijeniti.
A i nemoj mi pricati da je to nes strasno tesko, prvih soma kuna sam zaradio je bilo na 2. godini faksa, trebala mi je lova, na cesti mi je neka cura uvalila letak, pitao sam je za koga radi i kolka je satnica, dosao do te firme, pokucao na vrata i rekao trebam posao, jel trebate ljude za letke. Svaki drugi dan se proseces po glavnom kolodvoru/trgu na 3 sata i dijelis letke. I eto soma kuna mjesecno. Il dizi ugovre za ljude, 300 kn sam da se proseces do SC-a.
Ko student stvarno mozes naci lak posao kad ti se sprdne.

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Jos nisi zavrsio?
Realno sa 23 godine je to prakticki nemoguce, svi studiji sada traju 5+ godina.
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:12   #134
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post


Realno sa 23 godine je to prakticki nemoguce, svi studiji sada traju 5+ godina.
Treba vojsku vratit !

Imam foru... Dzeparac ide zajedno s lovom za racune....Struja, voda, telefon.... Kad baja skupi sve racune, prebacim mu lovu za njih+dzeparac na racun....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 21:17   #135
Od roditelja dobivam mjesečni džeparac koji iznosi 50 € s tim da to nikad ne uspijem potrošit jer inače ne volim trošit novac na stvari koje mi ne trebaju.
Uglavnom si kupim 2-3 stvari koje mi se baš svide i ponekad platim piće kad idem u grad s društvom, ostalo ide u kasicu prasicu.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 23:13   #136
Quote:
dennomon kaže: Pogledaj post
Od roditelja dobivam mjesečni džeparac koji iznosi 50 € s tim da to nikad ne uspijem potrošit jer inače ne volim trošit novac na stvari koje mi ne trebaju.
Uglavnom si kupim 2-3 stvari koje mi se baš svide i ponekad platim piće kad idem u grad s društvom, ostalo ide u kasicu prasicu.
Srednja škola?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 22:09   #137
Ja dobijem 20 kn tjedno + većinom (ali ne svako put) 20 kn subotom za Tomislava u gradu (pivkana za radoznale).
I sve čuvam u kutiji, pa kad nađem nešto što mi se baš svidi od tehnologije kupim
Ikerepc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 11:50   #138
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Srednja škola?
Da, drugi razred. Web dizajn.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.