Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 21:29   #61
Quote:
zadar kaže: Pogledaj post
a jel u splitu postoje kolokviji za svaki predmet i da li se njima oslobodis npr usmenog il tako nesto?
Nemam pojma stvarno

Pitaj na forumu od splitskog prava

Quote:
splycho kaže: Pogledaj post
jel mi ko moze potvrdit i odg da li se za rimsko pravo triba ono doslovno sve naucit ili se moze bazirat na odredjeni dio gradiva koji prof.Sarac ispituje? Ili eventualno da li postoje kakva ispitna pitanja po kojima ljudi uce,skracena skripta ili nesto...inace nije za mene ja san skroz drugi fax nego za prijateljicu,pa fala svima na informacijama
http://www.nasciturus.com/forum/
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 13:57   #62
Seminar na Pravnom fakultetu Split

Kad dođem na fakultet morat ću izabrati seminar za prvi semestar akademske godine 2010/2011. Imam na izboru tri predmeta
OPĆA PRAVNA POVIJEST, RIMSKO PRAVO i SOCIOLOGIJA.

Molio bih vas da mi možete reći koji od ovih predmeta mi je prioritet?
snake12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:10   #63
Quote:
Morski. kaže: Pogledaj post
Da ponovimo link!
Ljudi moji, pitajte ovdje što imate pitati...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 20:24   #64
može jedno pitanje,upisala sam pravni fakultet u zagrebu 2005. godine, prestala studirati zbog privatnoih razloga 2008. godine s tim da se nisam ispisala, zanima me da li mogu nastaviti studiranje na pravnom fakultetu u splitu bez polaganja prijamnog ispita,ako netko ima kakvih informacija,bila bih zahvalna
breezer896 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 19:29   #65
Quote:
breezer896 kaže: Pogledaj post
može jedno pitanje,upisala sam pravni fakultet u zagrebu 2005. godine, prestala studirati zbog privatnoih razloga 2008. godine s tim da se nisam ispisala, zanima me da li mogu nastaviti studiranje na pravnom fakultetu u splitu bez polaganja prijamnog ispita,ako netko ima kakvih informacija,bila bih zahvalna
mislim da mozes,ali moras polagati razliku predmeta,znam da nam je razlicita informatika jer moj jedan kolega je dosa u split iz zagreba,u zg je samo inf,dok je kod nas pravna informatika,statistika i metodologija drustvenih istrazivanja-znam da ime zvuci strasno,ali je ispit lagan-znaci moras polagati samo statistiku.zadatke...na kojoj si ti godini??pa cu ti onda rec,sto ti vridi-bro0j referade je 021 393 500,pa mozes i njih pitati
guess torbica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 22:13   #66
Upis na pravo

Imam 25 godina (malo sam star ) i završavam faks (kineziološki, imam obraniti diplomski u siječnju), nakon toga planiram upisati pravo u Splitu, vanredno, pa kad završim završim.

1.) Zanima me jeli u Splitu lakše završiti faks nego u Zagrebu i je li toliko drastična razlika u znaju između ta dva fakulteta u korist Zagreba?

2.) Zanima me koji su kolegiji na prvoj godini i gdje mogu skinuti skripte?


Hvala.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.12.2010., 23:59   #67
nemam veze s pravom ni tim faxom, ali s obzirom na price koje sam cula..
idi u St
Aurora :)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 00:33   #68
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Imam 25 godina (malo sam star ) i završavam faks (kineziološki, imam obraniti diplomski u siječnju), nakon toga planiram upisati pravo u Splitu, vanredno, pa kad završim završim.

1.) Zanima me jeli u Splitu lakše završiti faks nego u Zagrebu i je li toliko drastična razlika u znaju između ta dva fakulteta u korist Zagreba?

2.) Zanima me koji su kolegiji na prvoj godini i gdje mogu skinuti skripte?


Hvala.
ja sam parcijala 3 g.u splitu,osobe koje omalovažavaju pravst uglavnom nemaju nikakve veze s tim faksom...mislim da je lakse zavrsiti pravo u st,ali se svejedno moras muciti,razlika u znanju nije velika,dosta toga radimo iz istih knjiga,koliko je predmet tezak vise ovisi o prof,nego o samoj materiji,a u st je malo onih koji su normalni...uvjerit ces se sam...sve informacije u vezi pravst mozes saznati na NASCITURUS.COM...na prvoj godini imas teoriju drzave i prava,rimsko pravo,opcu pravnu povijest,hrvatsku pravnu povijest,politicku ekonomiju,sociologiju,seminare bez obzira sto si vanredni,i svi predmeti nose osam bodova plus 12 bodova seminari..moj savjet uvati se rima i terije jer ce ti oni najvise glavobolje zadati...sritno...naravno,ako sto triba,samo pitaj...
guess torbica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:46   #69
Treba malo ozivjeti ovu temu. Idemo ljudi gdje ste se sakrili, ima tko pravo u Splitu prijavljeno. Koliko imate bodova, sto ocekujete?
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:08   #70
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Treba malo ozivjeti ovu temu. Idemo ljudi gdje ste se sakrili, ima tko pravo u Splitu prijavljeno. Koliko imate bodova, sto ocekujete?
imam ja, 700 i nešto bodova ali mi je među zadnjima na listi
__________________
Zbivanja su u mašti, a misli su snovi o snovima.
Ruby 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:10   #71
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Treba malo ozivjeti ovu temu. Idemo ljudi gdje ste se sakrili, ima tko pravo u Splitu prijavljeno. Koliko imate bodova, sto ocekujete?
Imam 655 bodova. Svejedno mi hocu upast ili ne s obzirom da mi nije prioritet. Ti?
__________________
Sve ce ovo jednom proci,nista posl'je nas nece ostati...
sydney1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:39   #72
Meni isto nije prioritet, bio mi je negdje pri dnu liste ali sad sam ga malo gurnula naprijed, na 5. mjesto. Imam 759 bodova
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:40   #73
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Meni isto nije prioritet, bio mi je negdje pri dnu liste ali sad sam ga malo gurnula naprijed, na 5. mjesto. Imam 759 bodova
Super. Koji ti je faks prvi izbor?
__________________
Sve ce ovo jednom proci,nista posl'je nas nece ostati...
sydney1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:47   #74
Quote:
sydney1 kaže: Pogledaj post
Super. Koji ti je faks prvi izbor?
Logopedija u Zagrebu, ali to sam vec otpisala nemam bas bodova a to mi je fakat bila zelja, al sta cu, onda imam na filozofskom u Splitu prijavljenih, a pravo sam cisto tako stavila kao zadnju mogucu opciju, ali evo sad se nesto premisljam, ako ne uspijem nista od prvih izbora, ovdje ipak imam dosta bodova za upisat. Kod tebe prioritet?
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:51   #75
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Logopedija u Zagrebu, ali to sam vec otpisala nemam bas bodova a to mi je fakat bila zelja, al sta cu, onda imam na filozofskom u Splitu prijavljenih, a pravo sam cisto tako stavila kao zadnju mogucu opciju, ali evo sad se nesto premisljam, ako ne uspijem nista od prvih izbora, ovdje ipak imam dosta bodova za upisat. Kod tebe prioritet?
Pomorski!
__________________
Sve ce ovo jednom proci,nista posl'je nas nece ostati...
sydney1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:52   #76
Quote:
sydney1 kaže: Pogledaj post
Pomorski!
I nadas li se da ces upisat, mislim jesi zadovoljna bodovima
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:55   #77
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
I nadas li se da ces upisat, mislim jesi zadovoljna bodovima
Nadam se da hocu! Javit cu ti se u inbox da ne budemo off topic.
__________________
Sve ce ovo jednom proci,nista posl'je nas nece ostati...
sydney1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:04   #78
koliko bodova minimalno treba za upast na pravo u st? mislim znam da to sve ovisi !ali onako okvirno?ako ste čuli kako je bilo prošle godine?ja imam informacijuda je minimlan br bodova bio 409,a to mi se čini malo :O
pink_alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 04:06   #79
Imam 742 bod., ali mi nije prvi izbor.
In_the_deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 12:37   #80
Quote:
pink_alien kaže: Pogledaj post
koliko bodova minimalno treba za upast na pravo u st? mislim znam da to sve ovisi !ali onako okvirno?ako ste čuli kako je bilo prošle godine?ja imam informacijuda je minimlan br bodova bio 409,a to mi se čini malo :O
Na studij.hr pise da je prosle godine bilo minimalno 409 bodova, i meni se cini malo, mislim da ce ove godine bit potrebno jos manje s obzirom da je duplo manje prijavljenih
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.