Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 12:56   #301
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
4 ovakve posudice u kojima sam služio, nisam htio pretjerati, jer sam prvi puta pravio, a i za samo 2 osobe dakle, negdje 4 tanjura idući put ide duplo sigurno
Oo, super! Pitam da vidim na kolko glava se rasporedi tih 100g kikirikija, kalorije i to.
Znači, bit će taman za dvije osobe ako uzmemo u obzir da je jedna na definiciji, a druga na masi.

Okej, moram prestat s tim forama s Rekreacije, koje su valjda samo meni smiješne
Sheeva is offline  
Old 11.05.2012., 13:45   #302
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Oo, super! Pitam da vidim na kolko glava se rasporedi tih 100g kikirikija, kalorije i to.
Znači, bit će taman za dvije osobe ako uzmemo u obzir da je jedna na definiciji, a druga na masi.

Okej, moram prestat s tim forama s Rekreacije, koje su valjda samo meni smiješne
Samo daj, mene I sram priznat manijaka u meni
Tavanka is offline  
Old 11.05.2012., 16:36   #303
Koliko juha, super! Šiva i KO


I meni je ova l3gina zanimljiva.
Gipsyqueen is offline  
Old 11.05.2012., 19:49   #304
Marlov napokon znam kome ide treći glas
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Old 11.05.2012., 20:02   #305
Quote:
julija_8 kaže: Pogledaj post
Marlov napokon znam kome ide treći glas
Juupiiii... Jedan po jedan
Hvala
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 11.05.2012., 20:57   #306
ha, Marlov, kradeš glasove?

jako ti fino izgleda ova juhica, meni sve od gljiva uvijek paše


a i klasina kuhica me mami
koromač
volim kad još netko dijeli moje oduševljenje s koromač
cilla is offline  
Old 11.05.2012., 23:34   #307
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
ha, Marlov, kradeš glasove?

jako ti fino izgleda ova juhica, meni sve od gljiva uvijek paše


a i klasina kuhica me mami
koromač
volim kad još netko dijeli moje oduševljenje s koromač
Ne kradem, sama je rekla dat


Ja sam baš za sutra naumila koromač (moram se sjetit namočit pažul), ali meni je to maneštra, nije mi juha
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 12.05.2012., 10:07   #308
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Pa ta jedna mala cvjetača i mali poriluk da te plaše
Nasmrt
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 12.05.2012., 11:45   #309
Marlov..
obožavan juhu z gobicami!

Koromač ne volim....al su moji ludi za njim..pa je nona zadužena za kuhanje,i kod nje se jede jer meni smrdi....ovako kad ga vidim na slici..odmah bi ga smazala
nasmijah se do suza..na komentar od male..juha z bronhijem

a na kikiriki sam alergična
ja sam zapravo jaaako komplicirana

šta nikome se ne sviđa moja trahana?ili me bojkotirate?..možda sam tu i omražena,a ja ni ne znam
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 12.05.2012., 12:03   #310
Ah... Nisu ni meni dragi ti mirisi po kući, ali...Voljem koromač, i još s rebrima, mmmmmm... Najbolje da svratiš, ali tamo predvečer, sad idem van, teplo je... A znaš koliko se maneštra kuha

Ima nešto na što ti nisi alergična

A za ostalo,
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 12.05.2012., 12:08   #311
Mislila sam zakeljit juhu pa rekoh da vidim kaj ima i vidim da me pernato cudo spominje, no dobro, moju mamu

Danas neka krem juha od tikvice i brokule - preredovna ipak da ju zakeljim
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Old 12.05.2012., 12:09   #312
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
volim kad još netko dijeli moje oduševljenje s koromač


Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ja sam baš za sutra naumila koromač (moram se sjetit namočit pažul), ali meni je to maneštra, nije mi juha
i za mene je maneštra ako ide fažol i pešt. nebitno da li je s koromačem, bobićima ili jota
minestrone mi ulazi u kategoriju juha ili kako je to Pelle lijepo napisao negdje na početku teme kad su se bile pojavile nedoumice ulazi li manešta u juhe ili ne:

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Ako jedem jako jušnato jelo koje mi je dovoljno za ručak ili večeru ili češću ručkovečeru, isto neću smatrati juhom. No ako jedem i neku puno jaču, a nakon iste trebam i glavno jelo tada će mi to biti juha bez obzira od čega je. Da ilustriram; Špicova fileki juha meni nikada ne bi bilo juha, nego jušnato gotovo jelo i ne bih nakon toga jeo ništa drugo, za razliku od npr. Đipsaste zelene graško juhe (bez ikakvih ogrlica ) ili na tu temu, neke krem gljivaste jušice koje možda imaju više kalorija od Špičaste, iste će mi uvijek biti juhe jer ću i nakon dva tanjura tražiti neku šniclu.
Quote:
PLAVI GOLUB kaže: Pogledaj post
šta nikome se ne sviđa moja trahana?
meni se sviđa
ali sam ostala čitajući postupak
jedino u što sam sigurna da se nikad neću upustiti u izradu toga. ja bih to negdje zaboravila pa se sjetila nakon par mjeseci
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Old 12.05.2012., 12:13   #313
Quote:
klasa optimist kaže: Pogledaj post



i za mene je maneštra ako ide fažol i pešt. nebitno da li je s koromačem, bobićima ili jota
minestrone mi ulazi u kategoriju juha ili kako je to Pelle lijepo napisao negdje na početku teme kad su se bile pojavile nedoumice ulazi li manešta u juhe ili ne:



Tako ću ga i skuhat, to je nama samostalan obrok, sa mesom, ne treba ništa drugo uz to.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 12.05.2012., 12:16   #314
Marlov..padelicu prontaj za mog skinsa
ja ću tebi kus kolača

Klasa..ima trahane za kupit gotove,8kn u Bihaću u svakom marketu,a vjerovatno i u ostatku bosne ..tak ako neko ide tamo..naruči

svejedno ste me trebali hvalit kako izgleda ukusno:

Sly..pa daj slikicu..možda i nije tako standardna za sve ..ubaci đumbir..i odmah je egzotična..i onaj tvoj kruhek sa strane
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 12.05.2012., 14:58   #315
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ne kradem, sama je rekla dat


Ja sam baš za sutra naumila koromač (moram se sjetit namočit pažul), ali meni je to maneštra, nije mi juha
Daj mi recept, molim te

Hvala!
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 12.05.2012., 18:27   #316
@Sočko crni Sočko

Prvo, ovu divotu stavljaš u vannatječajni topic, a onu medicinsku (koju bi trebalo izdavati na recept, bez participacije) u natječajni.

Drugo, ukrao si mi 90% moje natječajne. U mojoj kukuruznoj je sve isto osim malo račjeg temeljca i ja miksani kukuruz propustim kroz sito da bude baršunasta. Stavim dva-tri repa kozica i na to sve slatkasto, pospem trunku mljevenog chilija.
A znaš kako bi izgledala žuto-crvenkasto-naranđasta juha u crnom tanjuru ?A....a....a....jel znaš? Pobjednički !!!

Bez šale, vrhunska ti je jušica, ne sad zato jer je i ja često kuham,nego onak...


O kravici ću drugi put.
Pellaprat is offline  
Old 12.05.2012., 18:48   #317
vi svi mene kopirate kradete mi spot light

i sve bi vam juse pojela SVE do jedne, a inače nisam fan juha, ni malo
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 12.05.2012., 19:32   #318
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
@Sočko crni Sočko

.....

O kravici ću drugi put.


a kaj da ti velim

hvala na pohvali.

stvarno su mi sve juhe super i ne znam kak ću glasati..

Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
vi svi mene kopirate kradete mi spot light

i sve bi vam juse pojela SVE do jedne, a inače nisam fan juha, ni malo
muuuuu

ne znam jel se već provuklo na ovoj temi, ali evo mali podsjetnik...

http://www.youtube.com/watch?v=svSGKJFSl-8
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 12.05.2012., 19:38   #319
I solar je pao pod vime kravljeg lobija
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 12.05.2012., 19:56   #320
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
I solar je pao pod vime kravljeg lobija
Još se čeka samo na tebe.
Ak treba, naći ću kravicu koja bu ti odmah davala vrhnje.
Pellaprat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.