Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2011., 09:37   #1001
Jel zna netko kako izgleda promocija diplomanata na vspu?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:05   #1002
Jel zna netko gdje mogu nabaviti skripte za prijamni na Baltazaru???
Taisha23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 09:53   #1003
Bokic ljudi...nacula sam nesto o nekoj posebnoj sifri za Baltazar preko koje se moze doci do skripti od studenata,paaaa...ima netko nekakvih saznanja o tome????? i ima netko skriptu iz mikroekonomije(ja imam Savu)??
ivakb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 10:23   #1004
Quote:
ivakb kaže: Pogledaj post
Bokic ljudi...nacula sam nesto o nekoj posebnoj sifri za Baltazar preko koje se moze doci do skripti od studenata,paaaa...ima netko nekakvih saznanja o tome????? i ima netko skriptu iz mikroekonomije(ja imam Savu)??
ej dečko mi ide na bak,pa cu ti pomoc kolko mogu,moras se registrirat na forum studenata,evo ti linkic http://bak-forum.com/ i tam imas dosta skripti. a ovo kaj profesori stavljaju to ti je na baltazar sustavu za ucenje na daljinu,za sifru od toga se javljas Saši Lackoviću na mail,tu ti je sve objašnjenohttp://baltazar.vspu.hr/

Eto,nadam se da sam ti pomogla
marinchek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 08:24   #1005
Mikroekonomija

Hej jel ima mozda netko neku skriptu,zadatke iz mikroekonomije kod prf. Save...Hvala
zizi top is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 09:03   #1006
Pozdrav!

Ima li netko (ma bilo šta) neku skraćenu verziju financija (Vukičević) iz čega se može učit za ispit..? Ako netko ima nešto,neka mi se PLIZZZZ javi,jer ova knjiga me izluđujeeeee..
Hvala.
maya.tixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 15:28   #1007
Molim ako netko ima nesto od Mikroekonomije od zbiljskog sto se tice grafova i zadataka da mi se javi..plesa..hvala!
ancii_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 16:59   #1008
Iz temelja poreznog sustava imam Vukičevića. On je reko da tko napravi seminar nemora izlazit na kolokvije ni na ispit nego iz prezentacije dobiva ocjenu
Jel to stvarno tak? I kakve onda ocjene dobiju ti koji prezentiraju seminar? Svi imaju 5 ili daje i manje ocjene?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:46   #1009
kakava je ispit kod škore, računovodstvo, zadaci i teorija?
lee d is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 01:02   #1010
sociologija- ines jemrić

ljudi, jel ko imao sociologiju kod prof jemric... mozete li mi nesto reci o ispitu?
sunshine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:44   #1011
Sociologija

Quote:
sunshine123 kaže: Pogledaj post
ljudi, jel ko imao sociologiju kod prof jemric... mozete li mi nesto reci o ispitu?
Imam ti neka pitanja ako želiš pošaljem ti samo mi na PM pošalji mail adresu.Ja sam smjer MK.Imaš možda za razmjenu bilješke sa predavanja?Zbog posla nisam mogla subotom dolaziti na predavanja tako da nemam iz čega spremati ispit.
Lav mekog srca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 09:50   #1012
Evo ja ove godine završavam Tehničku školu Teslu i iskreno,ne zanima me ta struka. Zanima me jel za taj faks baš potrebno imat predznanje ekonomije i sl.
__________________
You'll never walk alone^^Liverpool till I die
dexter1892 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 13:59   #1013
Quote:
dexter1892 kaže: Pogledaj post
Evo ja ove godine završavam Tehničku školu Teslu i iskreno,ne zanima me ta struka. Zanima me jel za taj faks baš potrebno imat predznanje ekonomije i sl.
Pa naravno da je poželjno ali nije neophodno.
Dakle ako imaš neko predznanje bit će ti sigurno lakše.

Ako netko ima bilo kakvu skriptu ili neke bilješke iz Ekonomike transakcijskih troškova kod Zbiljskog nek mi javi. Ako imate u bilježnici nešto napisano ili tak nešt poslikate i pošaljete stvarno mi treba. U 2.mjesecu idem 4 put na ispit
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 20:37   #1014
Ima li netko skripte ili bilješke sa predavanja iz sociologije od prof. Jermić i iz poslovne statistike od prof. Jakšetić? zbog posla nisam nikako mogla dolaziti u tim terminima na predavanja. Svaka vaša pomoć bila bi mi spas jer za veljaču nemam iz čega učiti za ispite.Zahvaljujem unaprijed.
Lav mekog srca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:08   #1015
web stranica http://vspu.hr/ je jedna velika sramota.
Ima li netko informaciju kada će napraviti profesionalnu stranicu? Vrte ogromne milione, a ne žele uložiti u nešto tako važno za utisak o školi.
igor2009a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 23:36   #1016
Ekipa, ima li tko neke stare rokove ispita ili kolokvij iz marketinga kod prof.Šimurine?
Ili ako zna koja se pitanja vrte po ispitima i kakav je ispit ili pred-rok inace.
boss27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 10:49   #1017
ima neko primjer ispita oi zbiljskog. Poslovna, mikro ili makro
vinagora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 14:00   #1018
Kontroling

e pozzz ljudi..

dajte molim vas tko ima neki materijal iz kontrolinga?
sad se spremam na rok,već jednom sam roknila a ovo što imam nije dovoljno...
plizzzzzzzz
01studosica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 14:21   #1019
Može mi netko reći kakvi su usmeni kod Perića, Paraća i Dafne? Znači ekonomska politika, analiza i etika poslovanja. Jel teško ispituju ili samo osnovno?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 15:01   #1020
kod dafne treba znat al to je lagano,možeš i nešto tek tolko pričat.
kod perića je smijurija al treba barem nešto znat,kad sam ja bil na usmenom ak nisi znal poslal bi te van da "dođeš sebi" i pital to isto.
parać je priča za sebe,trebaš barem znat osnovno. na prvim rokovima je stroži (jer ako je rad loš to je pad bez usmenog) al na predzadnjem i zadnjem roku u godini pušta sve po redu
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.