Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 11:59   #41
evo javila mi se alexandra, cini se da sam pogodio. samo praksa dragi moji.
Suspirium is offline  
Old 04.08.2008., 12:48   #42
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Ovako dragi moji vidim da mi je netko obrisao točno napisane prognoze, iako ne znam baš zašto.

naime "damir" je pitao da li će dobiti hrvatsko državljanstvo i "aleksandra je pitala da li će se zaposliti.

Oboje su vrlo pozitivno komentirali moju analizu i složili se sa time da sam sve pogodio. Nekima to baš ne odgovara pa su i njihove komentare obrisali....

Dakle -

aleksandra je imala razgovor prije 3 tjedna koji nije prošao dobro i sad slijedi još jedna ponuda i to je ovih dana, ali je već bila ako nije najkasnije sutra - što je ona potvrdila , međutim ona ju odbija. rekao sam da će se zaposliti za 2mjeseca.

astrološki: u horaru Mjesec u Strijelcu ide prema opoziciji sa Suncem u Bliznacima - odbijanje, nakon toga ide u prazni hod i ne čini ništa, to su ova dva Mjeseca. Nakon toga ulazi u Jarca i pitanja karijere postaju aktualna i ide aplikacijom prema Jupiteru čini mi se, da, u međuvremenu Merkur iz retro kretanja kreće naprijed a s obzirom da je on njoj vezan za sam posao i polje posla to najavljuje zapošljavanje.

"damir" je pitao za državljanstvo. On je predstavljen Jupiterom u Jaru retro dakle teško stanje borbe ništa se ne događa, Jupiter mora krenuti direktno i napraviti aspekat. Mjesec je otišao od opozicije sa Merkurom i govori o problemima sa administracijom, papiri koji ne stižu - što mi je i on potvrdio.

Mjesec je išao u izravnu opoziciju sa Suncem što bi ukazivalo na odbijanje , međutim Jupiter to ne povrđuje kao njegov vladar jer je oštećen ali i spor nema aspekata. Ipak sam uzeo kompromis - ako ga ne odbiju danas ili sutra dobiva državljanstvo do jeseni. A to se događa upravo kada Mjesec dosegne Jupitera u konjukciji, za nekih 27 stupnjeva.
samo da javim da je suspirium pogodio, samo sam posao dobila 15-etak dana ranije. Suspiriume mnogo ti hvala
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Old 11.08.2008., 15:53   #43
Zanima me kad ću prodati kuću, za koliko dana, mjeseci ili godina?Kuća je naslijeđena.
ion321 is offline  
Old 11.08.2008., 19:06   #44
http://i37.tinypic.com/16k6z29.jpg

zanima me dal ću položit vozački,imam još 4 sata vožnje pa polažem...
300 is offline  
Old 13.08.2008., 10:02   #45
pa evo vidim nema sada saradonije i s.c daju komentar. obicno su agilne kad fulam.

nista aleksandra i drugi put hihi
Suspirium is offline  
Old 13.08.2008., 13:21   #46
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa evo vidim nema sada saradonije i s.c daju komentar. obicno su agilne kad fulam.

nista aleksandra i drugi put hihi
o, Suspirium jesi li se ti to vratio s ljetovanja...sad ćemo Fish i ja imati posla...
Inače komentiram tvoja horarna objašenjenja onda kada ne koristiš astrosimboliku, a to je gotovo uvijek...tako da please pripazi na to, al stvarno...zar je to takav problem? Ili jednostavno nećeš i ne želiš?
Saradonija is offline  
Old 14.08.2008., 11:06   #47
mogu postavit pitanje zanima me dali je stvarno kraj za jednim bikom?

danas 14.08.2008 u 10.45h u becu hvala
v4ga is offline  
Old 16.08.2008., 00:32   #48
da li cu naci posao? 00.32münchen
gollier is offline  
Old 17.08.2008., 10:29   #49
dobro Saradonija to je ok, ali ne bi bilo loše da i nešto pozitivno nekad komentiraš. Koliko sam shvatio na istoj smo političkoj valnoj duljini pa ću biti malo blaži prema tebi.
Suspirium is offline  
Old 17.08.2008., 10:32   #50
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
http://i37.tinypic.com/16k6z29.jpg

zanima me dal ću položit vozački,imam još 4 sata vožnje pa polažem...
pa gle poloziti ces ga sigurno samo je pitanje kada. pitanje je presiroko postavljeno.
Suspirium is offline  
Old 17.08.2008., 16:27   #51
Suspirium, baš me interesira tvoje mišljenje...


Nije sve crno ili bijelo...( da ili ne ) postoje i sive nijanse, zar ne?

Hoću reći, da li je samo horarno pitanje dovoljno ili ipak nije ??? Ne misliš li da je način postavljanja pitanja ipak ograničavajući ili bolje rečeno da je samo horarno pitanje ograničeno ukoliko se gleda samo za sebe bez uvida u natal, solar, tranzite...itd itd...

Što je s pitanjima na koja se nemože explicite odgovoriti s da ili ne? Da li misliš da nevalja pitanje ili shvaćaš ograničenja samog horarca? ... jer ako se mora postaviti pitanje da odgovor bude da ili ne, statistički svaki drugi odgovor je točan odgovarao ja, ti ili moja pokojna baba, sasvim svejedno...

Meni osobno nije svejedno da li ću dati precizan odgovor na 50% ili 60% ili 70% ili više posto odgovora... ali ako bilo tko mže postići 50% onda mi sve ispod recimo 80% ništa ne znači
sasa62 is offline  
Old 17.08.2008., 16:43   #52
Ovako, neki ljudi koji se duže bave horarnom su me poučili tome da horarna može dati i opširniji odgovor od da ne pitanja što ja sam nisam znao, i sada to počinjem primijenjivati. u tom smislu horarna astrologija može biti manje kruta.

međutim, horarna astrologija je jedna od prvih grana astrologija, i ima vrlo stroga pravila, i tada je to jako dobro funkcioniralo. Istina, slažem se da se mora pronaći rješenje i za implicitna pitanja i moji kolege to uspješno rade ako te zanima pošaljem ti link na pp sa primjerima sa nekih foruma.

Horarna astrologija se promatra bez natalnog horoskopa, jer inače to sve ne bi imalo svrhe bar po meni. To može samo zakomplicirati stvari.

Eto to je moje mišljenje.
Suspirium is offline  
Old 17.08.2008., 17:25   #53
Horarna astrologija nije samo horarno pitanje... horar znači, taj trenutak, čas , i primjenjuje se i za stvari, predmete, u trenutku kad su nastali odnosno napravljeni...itd... te je iz toga izvedeno i horarno pitanje odnosno trenutak kad je pitanje nastalo...

E sad, ja razumijem kad netko pita recimo napravio sam barku (recimo samogradnja ) i da li će mu se barka potopiti hoće li imati problema s njom itd... no čemu odgovarati horarcem na kompleksna pitanja, poput recimo kad je pitanje problema začeća ili nekih zdravstvenih tegoba ili slično, kad postoji natal i sve ono ostalo?? Razumijem ako ne postoji natal pa da se "doskoči" takvom problemu i da se ipak pokuša pomoći i dati nekakav suvisli astrološki odgovor, no da se baš za sve poteže horarno pitanje mi je nelogično, osim ako se želi uštedjeti vremena i truda

Ne želim umanjiti vrijednost horarne astrologije, no zaista mislim da nije primjenjljiva u svakom primjeru ukoliko postoji natalna karta, koja je ipak osnov svega, te osobno mislim da nema potrebe za horarnom ukoliko postoji natal... naravno ovdje mislim isključivo za kompleksnija pitanja i probleme...
sasa62 is offline  
Old 17.08.2008., 18:09   #54
Horarna se može po mojim novim saznanjima primijeniti na svaki primjer jedino je pitanje koliko je to kompleksno i oportuno kao što ti kažeš. Zato i sam smatram da pitanje treba biti postavljeno jasno konkreto i precizno i tada neće biti problema.
Suspirium is offline  
Old 19.08.2008., 19:58   #55
Quote:
ion321 kaže: Pogledaj post
Zanima me kad ću prodati kuću, za koliko dana, mjeseci ili godina?Kuća je naslijeđena.
Da li je ovo dosta konkretno postavljeno pitanje ili nije?
ion321 is offline  
Old 19.08.2008., 20:00   #56
jeste procitao sam pitanje u tocno 20.00 pa cemo to uzeti kao referentno vrijeme sutra cu napisati tocno sve.
Suspirium is offline  
Old 19.08.2008., 20:06   #57
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
jeste procitao sam pitanje u tocno 20.00 pa cemo to uzeti kao referentno vrijeme sutra cu napisati tocno sve.
Hvala
ion321 is offline  
Old 20.08.2008., 15:34   #58
evo kompa napravio sam kartu negdje predvečer ću ti napisati odgovor.
Suspirium is offline  
Old 20.08.2008., 17:32   #59
Suspirium jel mozes meni pogledat kako mi stoji polaganje ispita u rujnu posto je prosli put bilo na brzinu pa nije pogodjeno, unaprijed zahvaljujem
Klara22 is offline  
Old 20.08.2008., 17:35   #60
čekaj budem ako stignem, moram ionu pogledati, ne znam gdje su sad svi kironski i drugi filozofski astrolozi kad čovjeku treba konkretno odgovoriti. a kad treba pretakati iz šupljeg u prazno eto svi su to.
Suspirium is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.