Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 16:07   #1
help

jedna osoba mi je rekla da partneri krvne grupe 0- ne mogu imati djecu. retorički je pitala dal će ta djeca biti s poteškoćama. pa me zanima može li mi netko reći mogu li muškarac i žena iste krvne grupe u ovom slučaju 0 negativ imati djecu???? i ako mogu, mogu li ta djeca biti bez poteškoća??
bingo88 is offline  
Received Infraction
Old 02.06.2011., 16:24   #2
tko ti je to rekao, molim te?
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Old 02.06.2011., 16:56   #3
Naravno da mogu. Svašta.
Gerta is offline  
Old 02.06.2011., 17:02   #4
Ta bi se osoba trebala ispričat za nebuloze koje govori. Užaš!
BlueWhale is offline  
Old 02.06.2011., 17:21   #5
Quote:
bingo88 kaže: Pogledaj post
jedna osoba mi je rekla da partneri krvne grupe 0- ne mogu imati djecu. retorički je pitala dal će ta djeca biti s poteškoćama. pa me zanima može li mi netko reći mogu li muškarac i žena iste krvne grupe u ovom slučaju 0 negativ imati djecu???? i ako mogu, mogu li ta djeca biti bez poteškoća??
E ova izjava me natjerala da se bukvalno križam i lijevom i desnom rukom... Veću nebulozu u životu nisam čula. Onoga tko ti je to rekao slobodno nazovi giga mega budalom i idiotom Einstain je imao pravo: "svemir i ljudska glupost su bezgranicni. Za prvo nisam siguran, ali ovo drugo doista jeste". U ovom slucaju to doista postaje itekako vidljivo (u slucaju osobe koja ti je rekla ovu nebulozu).
__________________
Newer stop dreaming 'cause nobody can't steel your's dreams :D
cruce is offline  
Old 02.06.2011., 17:25   #6
Kad se već otvara trollerska tema onda se bar stavi neki razuman naslov, a ne "help". Ovo ide ravno u Otpad.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.