Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2011., 10:21   #61
Eh, hvala na infu - tako sam nekako i mislio

Vidim da je kolega s drugog foruma kojeg si član (@Um) rekao je da je kontaktirao BIP Computers (nula bodova zasad), ja sam, ne budi lijen, zvao Euronics (prošli četvrtak) - ljubazna teta na broken Croato rekla je da bi trebali dobiti za mjesec dana...

Strpit ću se još neko kratko vrijeme tragom glasina da bi iPad 2 trebao biti pušten u prodaju kroz mjesec dana u još 13 zemalja, pa možda jedna bude i Hrvatska (vidi moj nick).
KlasaOptimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 11:45   #62
U nedjelju sam bio narucio iPad 2 preko ebaya za 1099$ (64gb 3G at&t). U srijedu mi je vec bio stigao DHL expressom. Nevjerovatno brzo. Nikakvu carinu niti PDV nisam platio jer je prodavac na kutiji napisao "used toy". Uglavnom prezadovoljan sam cijenom i brzinom isporuke
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 20:27   #63
Dobrio sam Ipad i uz njega simpa karticu. Problem je sto sam upute negdje zametnuo, a kad pokusam otvoriti bilo koju stranicu javi mi da se pokusavam spojiti sa pogresnim postavkama na mobilnom telefonu. pokusao sam doci do uputa preko te stranice, ali nude samo iphone od appleovih proizvoda? zna netko kako namjestiti tu karticu, znam da tema nije pogođena ali racunam da ce prije ljudi znati ovdje jer imaju ipad nego na tmobile topicu
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 08:06   #64
The complete guide to the iPad 2011


Kod:
https://rapidshare.com/files/459525156/The_Complete_Guide_To_The_iPad_2011.pdf
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 03:28   #65
Zar nisu jučer najavili kako je pušten u prodaju još u 14 zemalja? Je li Hrvatska na listi?
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 20:21   #66
noup, ni blizu. indija&co, ništa ovdje.

Zadnje uređivanje tomisličak : 30.04.2011. at 22:07.
Genesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 15:25   #67
Evo što sam vidio na t-portalu


"Ni tri mjeseca od njegove svjetske premijere, Appleov tablet iPad 2 spreman je za pohod na korisnike u Hrvatskoj. Svoj primjerak moći ćete ugrabiti već ovog petka

Početkom ožujka Apple je predstavio svoju drugu generaciju tablet računala iPad. Sredinom istog mjeseca pojavio se u dućanima diljem svijeta, a ovog tjedna doći će i u Hrvatsku.

Ovu vijest otkriva nam promjena na stranici tvrtke iStyle, distributera Appleovih proizvoda u Hrvatskoj, na kojoj piše da će se iPad 2 moći kupiti ovog petka 6. svibnja točno u 19 sati.

Apple je zbog velike potražnje u prvih nekoliko tjedana rasprodao zalihe iPada 2, no nekako sumnjamo da će se isti scenarij dogoditi i na našim prostorima.

Ono što nam distributer nije otkrio su prodajne cijene uređaja, no sigurni smo da ćemo ih saznati vrlo skoro."
zajebant007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 16:08   #68
Od sutra je iPad 2 u iStyleu i u HGSpotu (sve u ZG-u), pa tko želi po jedan, požurite se, no mislim kako se već svi ionako rezervirani..
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 19:55   #69
Malo prije počela prodaja iPada 2 u HR. Ima dosta komada (bar za sada), pa svi koji ste htjeli svoj primjerak, možete ih dobiti u ZGu i mislim da ih ima i u Rijeci.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:53   #70
Pozdrav!

Pisem vam ovaj post sa mog novog mezimceta od 32 GB.
Ovime je moja trilogija (iMac, iPhone, iPad - kronoloski gledajuci/nabavljajuci) upotpunjena.

Prvi dojam: odlican, savrsena kombinacija funkcionalnog i esteskog (meni osobno manje bitno, uostalom, razlog zasto sam kupio iMac/krenuo u Apple pricu je cisto poslovan-to mi je omogucilo, medju ostalim, da nabavim i iPad).

Stojim na raspolaganju.
KlasaOptimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 02:00   #71
Ima iPada2 bez čekanja i naručivanja u Profil Megastoreu i to povoljnije nego u iStyleu. Gotovinske cijene vrijede i za kartice, a daju na rate.

Mi smo danas tamo kupili WiFi 16 Gb za 3845,00 kn na rate.
U iStyleu toliko košta za cash.

Evo sad tipkam s njega. Savršen je.
squee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 08:29   #72
Ima na njuskalu i za 3200 kuna, koliko vidim. Ja svoj imam vec mjesec dana, odlican gadget za zafrkanciju, ali i neke ozbiljne stvari!
__________________
Raj na zemlji nalazi se na grudima žene, na leđima konja i na stranicama knjiga.
arapska narodna poslovica
Feferon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:39   #73
The iPad 2 (Pocket Guide)


Kod:
https://rapidshare.com/files/461699195/The_iPad_2_Pocket_Guide.pdf
__________________

Zadnje uređivanje tomisličak : 10.05.2011. at 11:44.
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 09:44   #74
Evo infa za sve koji žele iPad2 - uređaj je uz potpisivanje ugovora na Mobile Internet tarife T-Mobilea - 500 kn povoljniji kod kupnje kod ovlaštenih zastupnika. Popust je moguć već uz M tarifu, kojoj je cijena mjesečne naknade 75 kn, a nudi 1 GB prometa.
MagentaGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 00:45   #75
da malo skrenem sa toga gdje ga ima ili nema...
naime šta mene zanima tj. ako može objasnit netko tko se razumije u to, evo o čemu se radi...
neki dan smo raspravljali na koji način iPad 2 locira gdje se mi nalazimo recimo preko Google maps-a?

znači ovako stvari stoje....iPad 2 nema mogućnost da se u njega stavi SIM kartica (znači WiFi je), donešen je u kuću a da se nije uključivao nego se tek u kući uključi i nije se isprobavala nikakva GPS aplikacija već smo jednostavno uključili Google maps aplikaciju i on je povukao preko WiFi kartu ali kako je došao do toga gdje se mi nalazimo ?

znači repetirotre smo isključili jer logički nemamo SIM karticu, a GPS jedino ostaje, samo na koji način je lociran ukoliko je u zatvorenom prostoru i da li iako nismo koristili aplikaciju za GPS iPad sam pokupi informaciju tj. linka se sa satelitom i to sprema u svoju memoriju ako recimo bude izložen otvorenom prostoru na neko kratko vrijeme (da li je tada uopće bitno jeli to kratko ili dugo)?
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:01   #76
...nema ni računalo SIM karticu, pa te opet locira na google maps...
...a iPad2 u tom trenu ti je bio vezan na net preko WiFi...
...dijelio si istu IP adresu na dva različita informatička uređaja...
...to možeš provjeriti gledajući u gmail, dolje na Detalje...
__________________

Zadnje uređivanje tomisličak : 13.05.2011. at 11:13.
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:59   #77
ok to smo i mi prepostavili samo nam je bilo čudno da u tom slučaju onda svatko može po IP adresi znati gdje se nalazim tj. iako mjenjam lokaciju negdje je to spremljeno....i kako onda takav uređaj zna da baš ta IP adresa pripada točno na toj lokaciji.... sve u svemu zanimljivo
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:21   #78
...ako te baš toliko zabrinjava što netko može saznati gdje se točno nalaziš,
sa Cydia-e instaliraj untrackerd 0.4, u postavkama odabereš nakon koliko vremena želiš
pobrisati history data sa backgrounda, ali ti neće raditi nijedna navigacija...

iPad 2 The Missing Manual

Kod:
https://rapidshare.com/files/461780432/iPad_2_The_Missing_Manual.pdf
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 13:30   #79
ma ne zabrinjava me...samo eto zanimalo me to....thx na odogovoru !
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 17:29   #80
Gdje ste ga vi kupili? I gdje ga sve ima za nabaviti? Jel se moze kupiti u Splitu?
xoxoSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.