Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 00:12   #3281
svekolikom pučanstu na znanje se daje da ponovno tražim cimera/icu za stan na krimeji pošto ej moj dosadašnji cimer izletio van (izbacio ga gazda) jer nije plaćao stanarinu i režije
zainteresirani i svi upiti u inbox prosim lepo-šaljem slike i sve se možemo dogovoriti, oko razgledavanja stana etc

flat internet, grijanje na struju od režija se plaća SMAO struja (voda je free) i net, stanarina 1000 kn, do kampusa na trsatu bukvalno 6 i pol minuta uzbrdo

zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 21:11   #3282
Zagreb, stan & stuff

Howdy hej!

Ovdje jedan supposed to be student, koji iz raznih losih razloga mora pauzirati godinu dana uz posao (stalan). Trazim cimera/icu ili vise njih koji bili voljni ukljuciti se u stan-themed treasure hunt. Takoder, ukoliko netko ima stan, a trazi zabavnog (valjda) i urednog (dokazano) cimera, otvoren sam za konzultacije. Nemam pretjeranih uvjeta, osim zasebne sobe i sveukupne stanarine koja ne prelazi 1500 kn s rezijama (ili u tom okviru). Za vise informacija o meni/potrazi, javite se u pm!

P.S. Pm stoji za Private Message. Hvala.
ZanimaMe20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:47   #3283
Imam stan, trazim cimerice(tri) - Ekonomija / Zvonimirova

Pozdrav, ovdje jedan vlasnik trosobnog, novo uredjenog stana, blizu, jako blizu ekonomije, na Zvonimirovoj.
Stan se nalazi u pokrajnoj mirnoj uličici, u obiteljskoj kući. Stan je izuzetno svijetao, novo uredjen, opremljen skroz. Adsl (wifi), klima, centralno linsko etažno. Cijena cca 1150kn + rezije mjesecno per cimerica.

Trenutno imam jednu buduću ekonomisticu, traže se jos tri buduće prvostupnice, a i magistre ili doktorantkinje mogu proći

Molim poruku na pvt.

p.s.
Dobitnici rektorove nagrade gratis jednomjesečna najamnina u mjesecu dobivanja nagrade. Jedini dodatni uvjet je da provede nesto vremena sa mojim 7g. sinom i objasni mu kako je postigla uspjeh.

p.p.s ako bas nekog zanima , nesto slikica moze pronaci na
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-12817760
nadamose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 02:15   #3284
Samac 29g zaposlen u restoranu u centru Zagreba trazi cimera/icu za zajednicko trazenje stana.
Nekoliko sam vec pogledao i na upit posaljem linkove sa slikama i lokacijom.
Glavno mi je udoban krevet, prostrana kuhinja, puno svjetlosti i neposredna blizina tramvaja.
Donji grad, kvatric, britanac, glavni kolodvor, nije bitno na koju stranu
U granicama do 1700kn po osobi zimi, sta bi ispalo oko 1400 ljeti. Neka je stan do 2200kn i preko 1200kn rezija necemo sigurno napraviti.
Nemam nikakvih religijskih, nacionalnih, sexualnih ili politickih predrasuda.
Uselit moram najkasnije do 1.11.
pls inbox
https://www.facebook.com/grey.fox.9847
KeraM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 14:03   #3285
ok jel ima netko tko bi htio da pokušamo iznajmiti ovaj stan?
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/ri...oglas-12374748
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 14:58   #3286
OSIJEK - hitno!

Trazim cimera koji bi mogao useliti od 11. mjeseca.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 1. katu, sjenjak, blizina campusa.
Odvojene sobe, kuhinja, dnevna, kupatilo, hodnik.

Detaljne informacije u inbox.
robymed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:06   #3287
trazim cimericu u Čakovcu
itko?
sramežljivabuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:45   #3288
Traže se dvije cure za stan u Folnegovićevom naselju, veličine 48 m2. Ima dvije odvojene sobe, etažno plinsko grijanje i nalazi se na 2. katu.
Cijena je 2000 kn (po osobi 1000 + 1/2 režija).

Slike na PM.
Hermina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:19   #3289
soba na savici u blizini tramvaja, 1000kn + rezije, za slike i dodatne informacije javite se u inbox...
Jed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:44   #3290
Tražim cimere/ice u ZGB, preferiram Trešnjevku i zapad općenito ali ni bliži istok nije isključen...

Šalji PM za info...

lp
capiten is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:47   #3291
Smile

Trazim cimericu za zajednicko trazenje stana ili ako vec ima jos bolje studentica sam 5. godine, radim uz faks, volim partijati ali i kad se uci uci ee. Uredna, nepusac. Uvjet su odvojene sobe i zapad grada po mogucnosti, al lako se dogovorimo. PM ceka
highviolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 00:01   #3292
Howdy! Tražim cimericu za stan između Kvatrića i Petrove. Odvojene sobe, gazda super (nema ga za čut ni vidit). Studentica 2. godine medicine, nepušačica. U stanu NEMA pušenja pod obavezno, ano ostalom se dogovorimo
konjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 18:00   #3293
SPLIT Iznajmljuje se soba na opcini s koristenjem kupatila, kuhinje i dnevnog boravka. Mogucnost smjestaja 2 osobe. Ostalo na PM.
Baager is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 18:02   #3294
Osijek; traženje cimera/cimerice sa stanom HITNO!

Ako postoji trenutno itko u Osijeku da traži cimera i da je neka relativna blizina pravnog fakulteta neka mi se javi tu u inbox na forumu.
__________________
Kada umrem nježno mi otvori oči da vidim taj karneval moći, gdje razum uzmiče pred ludilom..
Antonio - KC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:14   #3295
Traži se cimerica! :)

Dvije cimerice sa stanom kod okretišta Dubrava traže treću! Detalji u pm.
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:25   #3296
Quote:
Dayala kaže: Pogledaj post
Tražim stan/sobu za 2 ženske osobe (jedna radi, ima 28 godina, druga je studentica zadnje godine, ima 23 godine). Možemo zajedno plaćati maksimalno 1000kn/mj s režijama jer studentica ne radi, a ja sam na pola radnog vremena (za stalno). Ako ima koja dobra duša da nam iznajmi sobu/garsonijeru po toj cijeni javite se u inbox Nas dvije smo sestre.
Još uvijek se traži...
__________________
==> Za one koji vole igrice :-) <==
Ako imaš cilj, naći ćeš i put do njega. ==> Zabava za "ubijanje" slobodnog vremena ;-) <==
Dayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 14:37   #3297
trazim cimera/cimericu , stan u centru rijeke , pm za detalje
silence! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 17:43   #3298
Ako ima netko,tko traži cimera u Mostaru,neka se javi na PM.
roletna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 22:25   #3299
Tražim sobu, odnosno cimera/cimericu kojoj je cilj čim više uštedjeti na režijama i stanarini. S obzirom da sam u Zagrebu samo 3-4 dana tjedno i cijeli dan na faksu, nikad se ne vraćam prije 7 navečer, potrebno mi je samo mjesto gdje ću prespavat i istuširati se. Nije mi potreban luksuz, ali poželjna je urednost i druželjubivost sustanara, iako nije ni to uvjet, jer nisam cijeli dan u stanu!! Za početak bih se zadovoljila i s kaučom u dnevnom boravku. Ne zauzimam puno mjesta, niti ja niti moje stvari!

Studiram informatiku na TVZu, ne pušim, uredna sam.

Ak ima zainteresiranih, kojima je želja smanjiti si režije/stanarinu ili nekog sličnih zahtjeva za zajedničko traženje nek se obrati u inbox!
ancii95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 09:21   #3300
Okretiste Dubrava, trazi se cimerica! :)

Dvije cimerice sa stanom traze trecu! Detalji u pm!
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.