Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2008., 13:07   #1
ne mogu jesti

preboljela sam gripu i od dana kada je počela (prije 20 dana) nemogu jesti. sve je u redu dok ja radim doručak ili ručak, oči bi jele, ali čim prvi zalogaj stavim u usta nekako mi stane u grlu i neide dalje. smršavila sam već 4kg. to mi ne smeta, još toliko i na idealnoj sam težini ali me je strah jer to malo predugo traje. pijem puno tekućine. ne osjećam se loše. tu i tamo mi se malo zavrti ali nije strašno. ima li itko ovakvih problema da mi pojasni?
malo zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 13:24   #2
Quote:
malo zbunjena kaže: Pogledaj post
preboljela sam gripu i od dana kada je počela (prije 20 dana) nemogu jesti. sve je u redu dok ja radim doručak ili ručak, oči bi jele, ali čim prvi zalogaj stavim u usta nekako mi stane u grlu i neide dalje. smršavila sam već 4kg. to mi ne smeta, još toliko i na idealnoj sam težini ali me je strah jer to malo predugo traje. pijem puno tekućine. ne osjećam se loše. tu i tamo mi se malo zavrti ali nije strašno. ima li itko ovakvih problema da mi pojasni?
Pij čaj s medom. Radi si frape od banana, pij b kompleks, a probaj i s Pikovitom. Iscrpljena si, vratiti će ti se apetit. Odi malo negdje na svježi zrak
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 13:27   #3
ja se nadam da će se sve vratiti na svoje. u isto vrijeme imam nekakve bolove u grlu ne krajnici nego niže, pitanje je dali je to zato što gripa isušuje grlo i sve ostalo. možda zato i neide hrana dalje od usta?
malo zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:21   #4
i ja imam isti problem otkako sam pokupila gripu. to traje već 2 tjedna i neznam više šta da radim. pojedem 2 zalogaja i nemogu više. i inače ne jedem puno ali ovo je stvarno postalo grozno. u stanju sam ne jest ništa po cijeli dan.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:24   #5
Meni uvijek pomaze voce i puno vode. Naravno, ne zajedno.
Kraljica Torcide is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 15:15   #6
Quote:
malo zbunjena kaže: Pogledaj post
ja se nadam da će se sve vratiti na svoje. u isto vrijeme imam nekakve bolove u grlu ne krajnici nego niže, pitanje je dali je to zato što gripa isušuje grlo i sve ostalo. možda zato i neide hrana dalje od usta?
Kupi si Septolete s anestetikom. Kad me bolilo grlo, to mi je uvalila žena u apoteci i stvarno je super.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 15:22   #7
ne boli me grlo ne trebaju mi septolete. a što se tiče voća i vode-na tome i živim. ostalo jako teško, natjeram se da pojedem barem nešto za ručak (juhice i sl.) kruta hrana ne dolazi u obzir. navećer nešto voća a pijem puno vode. sve je to u redu samo ja inače nisam imala s tim problema pa sam se malo zabrinula. ali gripa ove godine je strašno jaka pa valjda poremeti cijeli "sistem" na neko vrijeme.
malo zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 15:25   #8
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Kupi si Septolete s anestetikom. Kad me bolilo grlo, to mi je uvalila žena u apoteci i stvarno je super.
na ovo da me boli grlo nisam mislila ono peče-ne mogu gutati i to, već baš nešto u vratu zna zaboljeti ispod krajnika ali čitala sam negdje da gripa isušuje dišne putove pa je vjerojatno to to. idem sutra kod dr. pa ću ju pitati za to.
malo zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.