Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 00:34   #6721
Quote:
Juran20 kaže: Pogledaj post
Preselio sam se u Zadar prije nekih dvadesetak dana nakon odrađene sezone na jednom otoku blizu grada zbog toga što želim završit par tečajeva ovu zimu.Zanima me dali mi netko može preporučiti par mjesta u gradu gdje se može upoznat ekipu za popit koju pivu ili kavu u slobodno vrjeme jer ja ovdje baš nikoga i nepoznam pa mi je već glupo samom lutat po gradu.
Nula bodova. Mi Zadrani ti se ne družimo s nikin ko nije iz Zadra.
Partibrejkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:05   #6722
Quote:
Partibrejkerica kaže: Pogledaj post
Nula bodova. Mi Zadrani ti se ne družimo s nikin ko nije iz Zadra.

haha true,true
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:05   #6723
Samo ti zavrni turu svi će ti biti frendovi.
Bepo1606 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:47   #6724
Hvala na zanimljivim odgovorima znači uistinu je tako nisu mi boduli lagali a čuj svako ti je prijatelj kad treba nešto od tebe takvi mi i netrebaju.Unatoč svemu stekao sam dojam da su ljudi većinom ljubazni i susretljivi za razliku od nekih većih gradova a ja planiram ovdje ostati na duži period pa možda i nekoga upoznam s vremenom u svakom pravilu postoji izuzetak
Juran20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 14:15   #6725
Quote:
Juran20 kaže: Pogledaj post
Preselio sam se u Zadar prije nekih dvadesetak dana nakon odrađene sezone na jednom otoku blizu grada zbog toga što želim završit par tečajeva ovu zimu.Zanima me dali mi netko može preporučiti par mjesta u gradu gdje se može upoznat ekipu za popit koju pivu ili kavu u slobodno vrjeme jer ja ovdje baš nikoga i nepoznam pa mi je već glupo samom lutat po gradu.
Ljudi su ti pristupačni, po meni puno otovreniji nego na kontinentalnom dijelu, ja sam u kratko vrijeme koliko ovdje živim upoznao hrpu ljudi. Osijek i Zadar full različiti što se toga tiče.
Ali i Zadru bih mogao pripisat epitet koji se daje Osijeku, "grad po mjeri čovjeka".
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:29   #6726
Zadrani, znate li koji autobus vodi od Poluotoka do Arbanasa i nazad?
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 14:34   #6727
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
Ljudi su ti pristupačni, po meni puno otovreniji nego na kontinentalnom dijelu, ja sam u kratko vrijeme koliko ovdje živim upoznao hrpu ljudi. Osijek i Zadar full različiti što se toga tiče.
Ali i Zadru bih mogao pripisat epitet koji se daje Osijeku, "grad po mjeri čovjeka".
Pa i ja sam dobio taj dojam, a koliko dugo si već u Zadru ako smijem pitat.Meni Zadar odgovara nije ni prevelik a ni pre malen sve ti je blizu i stignem biciklom po gradu u roku od 15-20 min svugdje e samo da je kakav posao još naći preko zime što mi se čini kao nemogućom misijom no ipak neodustajem tko zna možda i nađem nešto pa makar i za minimalac.
Juran20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:17   #6728
Quote:
Juran20 kaže: Pogledaj post
Pa i ja sam dobio taj dojam, a koliko dugo si već u Zadru ako smijem pitat.Meni Zadar odgovara nije ni prevelik a ni pre malen sve ti je blizu i stignem biciklom po gradu u roku od 15-20 min svugdje e samo da je kakav posao još naći preko zime što mi se čini kao nemogućom misijom no ipak neodustajem tko zna možda i nađem nešto pa makar i za minimalac.
Cca pola godine, u dva navrata, sad sam ovdje po drugi put ove godine, evo radim mjesec dana.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 23:09   #6729
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
Cca pola godine, u dva navrata, sad sam ovdje po drugi put ove godine, evo radim mjesec dana.
O pa super ti se se onda sigurno već i naviknuo na život ovdje a radišli možda u ugostiteljstvu.Tražim već tjednima posao u gradu negdje u kuhinji ali s obzirom da je sezona gotova i većina se restorana zatvara nisam uspio skoro niti naći oglas da netko traži radnike za tako nešto neznam gdje ljudi ovdje rade preko zime činimi se da se sve vrti oko sezone.
Juran20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 16:48   #6730
Pozdrav svima.

Evo i ja sam novi u gradu, pa si pokušavam složiti neku ekipu za druženje.

Inače, vaša preporuka za izlazak u grad, ali neko mjesto gdje nema previše srednjoškolaca, gdje je malo starija ekipa. Radim u jednoj srednjoj školi, pa ne bih baš htio s njima i piti zajedno.

U subotu sam bio sam na svirci na Boriku, kod marine Uskok. Solidno ekipa svirala.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:07   #6731
jeli netko bio u Gentlemen's Clubu ? valja li što, i gdje se točno nalazi ? piše da je isključivo noćni, da radi od 21 do 5 .. to je valjda nešto novo, vidim na fejsu da imaju tek stotinjak frendova ..
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:11   #6732
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
jeli netko bio u Gentlemen's Clubu ? valja li što, i gdje se točno nalazi ? piše da je isključivo noćni, da radi od 21 do 5 .. to je valjda nešto novo, vidim na fejsu da imaju tek stotinjak frendova ..
haha, sranje kakvog nema... prostor isti, samo zavarene 2-3 inox šipke (za plesanje), unutra ubačene za sjedenje, dvi-tri one vrtne garniture od međimurje plet-a, i 200kn po osobi, što ukljucuje nista za tu cijenu
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:59   #6733
Gdje se obavlja pregled za sanitarnu knjižicu? Kod kojeg doktora i gdje?
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 22:09   #6734
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
haha, sranje kakvog nema... prostor isti, samo zavarene 2-3 inox šipke (za plesanje), unutra ubačene za sjedenje, dvi-tri one vrtne garniture od međimurje plet-a, i 200kn po osobi, što ukljucuje nista za tu cijenu

pa jeli petkom i subotom ima ljudi? a i mislio sam da je sranje, još se i ulaz plaća? ma neću ni ići tamo, mislio sam kao nešto novo u Zadru, sad vidim da je to bivši shark, a ni tamo nisam izlazio .. jedino što u maraskino odem
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 22:21   #6735
Quote:
mrki444 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Evo i ja sam novi u gradu, pa si pokušavam složiti neku ekipu za druženje.

Inače, vaša preporuka za izlazak u grad, ali neko mjesto gdje nema previše srednjoškolaca, gdje je malo starija ekipa. Radim u jednoj srednjoj školi, pa ne bih baš htio s njima i piti zajedno.

U subotu sam bio sam na svirci na Boriku, kod marine Uskok. Solidno ekipa svirala.

Možda Hitch,Q bar,Maraschino
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 23:12   #6736
Quote:
vila pustinje kaže: Pogledaj post
Možda Hitch,Q bar,Maraschino
E hvala na savjetu, iako za Hitch čujem od učenika da su jako često tamo.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 00:42   #6737
Od Poluotoka do Arbanasa ti vozi broj dva. Onda ti posli Arbanasa ide na kkolodvor, pa opet za Poluotok.

Što se tiče izlazaka, ako želiš izbjeći učenike, onda izbjegavaj i HItch, i Maraskino i Q bar jer tamo ima mularije koliko oš. Ne znan ni ja di bi te poslala. Na tinejđere ćeš uvik naletati, di god da izađeš. Možda da iskoristiš još lipo vrime pa obilaziš ov otvorene kafiće i terase tipa Kult i Dišpet. Ako ništa drugo bar je veliko pa ako i naletiš na učenike, bit će puno ljudi oko i između vas. Što se Uskoka u subotu tiče, bila je regata pa je bilo veselo. Nije da tamo inače ima nekog sadržaja. Bar ja mislin da nema.

Sanitarna.. ispod bolnice, tamo na plaži na Kolovarama imaš zgradu, tamo ideš sve obaviti. Ulazi se od gori, s ceste. Plaća se oko 450 kn, osim ako ti firma ne plaća.
Partibrejkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 00:53   #6738
Možda Q bar najbolje,mislim da je tamo najmanja vjerojatnost da sretneš neke od učenika,u Maraschino su isto počeli dolaziti mlađi,a i u Kulta dođu samo je na otvorenome pa ćete se manje kužiti.Ne znam kako je u Yachting na boriku,tamo nisam davno bila
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 12:58   #6739
Dan savršen za prirodu, evo ja ću po prvi put na Vransko jezero sa ekipom, treba uživat u ovim prekrasnim danima
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:50   #6740
Ljudiii molim preporuku gdje su najbolje lazanje u gradu hvalaa
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.