Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2010., 13:54   #61
efos,hvala ti na linku!
jos jedno pitanje:da li se svjedozba koju ja dobijem nakon prekvalifikacije/dokvalifikacije jednako vrednuje kao i onog koji je isao redovno u skolu za ekonomista od 1. do 4.razreda????znaci ima li kakve razlike medu svjedozbama?
poslije toga mogu izaci na drzavnu maturu i onda ako zelim upisati na neki fax?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 17:22   #62
Quote:
_TiNo_ kaže: Pogledaj post
efos,hvala ti na linku!
jos jedno pitanje:da li se svjedozba koju ja dobijem nakon prekvalifikacije/dokvalifikacije jednako vrednuje kao i onog koji je isao redovno u skolu za ekonomista od 1. do 4.razreda????znaci ima li kakve razlike medu svjedozbama?
poslije toga mogu izaci na drzavnu maturu i onda ako zelim upisati na neki fax?
Po pravilu se više cijeni redovno školovanje (što je i normalno)...no poslodavac to ni ne gleda toliko...svjedodžba će ti biti ista kao i da si završio redovno školovanje (razlika je u datumu završetka u odnosu na tvoje godine....)
Normalno polažeš državnu maturu i slobodno ideš na željeni faks...
No za državnu maturu se dobro pripremi jer ćeš ti na prekvalifikaciji imati manji obujam gradiva za položit od ovih što su išli redovno...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 19:38   #63
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Po pravilu se više cijeni redovno školovanje (što je i normalno)...no poslodavac to ni ne gleda toliko...svjedodžba će ti biti ista kao i da si završio redovno školovanje (razlika je u datumu završetka u odnosu na tvoje godine....)
Normalno polažeš državnu maturu i slobodno ideš na željeni faks...
No za državnu maturu se dobro pripremi jer ćeš ti na prekvalifikaciji imati manji obujam gradiva za položit od ovih što su išli redovno...
aha,a sto se tice datuma ja ove godine zavrsavam tj.sutra treci razred tako da bi se u 9.mjesecu upisao odmah na prekvalifikaciju...
hvala ti na odgovorima
sad samo trazim kako cu povoljnije proc
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 13:38   #64
Evo jos jedno pitanje:znaci pri upisu na fax se trazi drzavna matura,svjedozbe 3. i 4. razreda,ali problem je u tome sto cu ja imati samo jednu svjedozbu,svjedozbu 4.razreda cetverogodisnje,a svjedozba 3.razreda je iz trogodisnje skole,sad jel oni to gledaju i jeli to mjenja sta na upisu jer ja nisam imao pojedine predmete u 3.razredu kao ekonomisti...(nadam se da je netko razumio )
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 20:23   #65
ajmo ljudi da li tko zna hitno mi je!
da li se na upisu na fax gleda opci uspjeh ili ocjene iz odredenih predmeta??
moze to neko pojasnit?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:22   #66
Tino, ja idem tu "vecernju skolu"...okino sam 3. razred i da nebi moro ponovno ic otiso sam na prekvalifikaciju i sad za 2 tj zavrsavam sve, imo sam 34 ispita sve zajedno za polozit...nemas popravaka nego imas 2. rok koji ti je tokom godine ubacen i to polozis bez problema, platio si da prodes...dobijes POTPUNO istu svjedodbu s kojom konkuriras jednako kao neko ko je redovno zavrsio (sto ipak nije fer al jbg), samo sto ti je pecat u obliku PUCKO OTVORENO UCILISTE ili nest slicno sto nije uopce bitno...ako oces na faks, prijavis drzavnu maturu i deri...ja sam platio 9600kn...za faks ti se gledaju prosjeci sva 4 razreda i uspjeh u odredenim predmetima drzavne mature...

dajes svjedodzbe iz tvoje skole+svjedodzba iz dopisne skole i potvrdu da si polozio razliku predmeta...ta skola ti je kikiriki, proc ces ju, al kao i u normalnoj skoli, za dobru ocjenu ces se morat pomucit malo...nastava ti je popodne (od oko 17h) i pozeljno je da budes redovno (makar nisi obavezan) jer ce ti bit lakse...
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:35   #67
hvala ti na odgovoru!
koju si trogodisnju iso i koji si kasnije smjer upiso?
9600
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:37   #68
iso sam 4-godisnju elektro pa sam okino 3. raz...ekonomski smjer
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:41   #69
sta okino,mislis pao?
znaci ekonomist,to se moze zavrsit u godinu dana.kasnije ides na drzavnu maturu?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:43   #70
da, pao...
u godini dana polozis razliku i 3. godinu i ides na drzavnu...
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:46   #71
cek,uz drzavnu postoji i ona obicna matura,maturalni rad i to...jel znas kolko se to placa
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:51   #72
to je ukljuceno u cijenu
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:54   #73
aha,mene brinu te svjedozbe kad se pojavim npr.na upisu na fax,posto nemam od ekonomske skole od prijasnjih razreda jer sam tada isao trogodisnju vec samo imam od 4.razreda,automatski imam manje sanse jer nisam ima iste predmete kao ekonomisti
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:07   #74
nije tak...gleda ti se prosjek ocijena, ne predmeti, znaci isti k koju skolu si iso
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:18   #75
aha,znaci samo prosjek tj.opci uspjeh
kakvi su profesori na pou?a tih 9600kn mi se cini dosta novaca
cijena se odreduje po broju razlikovnih ispita?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:26   #76
a ovisi kako gdje, meni predaju prof koji predaju u srednjoj skoli...u globalu ovisi o broju ispita...znaci razlika u cijeni je ako imas 34 ili 44, al nije ako imas 34-36 cca...znaci ako je osjetno veci broj ispita vise platis...
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:32   #77
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
a ovisi kako gdje, meni predaju prof koji predaju u srednjoj skoli...u globalu ovisi o broju ispita...znaci razlika u cijeni je ako imas 34 ili 44, al nije ako imas 34-36 cca...znaci ako je osjetno veci broj ispita vise platis...
kuzim ,a kolko si predmeta polago?
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:35   #78
jao druze, pa napiso sam ti vec, 34
kreten17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:41   #79
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
jao druze, pa napiso sam ti vec, 34
ja sam mislio da si govorio o ispitima,ne o predmetima
_TiNo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 21:39   #80
Prekvalifikacija u zdravstvena zanimanja?

Ukratko, postoje li takve prekvalifikacije u Zagrebu?
Interesira me samo za farmaceutskog tehničara! Zna li netko kakve informacije?
hrc1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.