Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2003., 23:14   #1
Matrix 2 & 3

Znam da je već otvorena tema o matrixu ali ono je bilo pitanje dali ga tko ima.
Ovo je sasvim drugo pitanje........

Što očekujete od matrixa 2 i 3?
__________________
Until we meet again...
JIMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2003., 23:54   #2
Da bude ko jedinica
Ozbiljno nekuzim bas di ce ici sa njim ali bumo vidjeli uskoro
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 00:00   #3
Ja mislim a će bit lošiji, ako ne i jako loši...

Uspjeh Matrixa uzrokovala je njegova karizma, a karizma filma neponovljiva je. Najčešće se zajebu s tim da istu karizmu filma simuliraju u nastavku, umjesto da izgrađuju novu, i onda popuše...
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 00:02   #4
Morat ce jos bolje efekte smisliti. Ali uvijek ga moze izvuc prica
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 00:06   #5
Efekti će biti zagarantirano nevjerojatni. U prvom dijelu su zbog slabih financija morali napraviti samo 4 bullet-timea, a sad ih imaju napretek, uz to što sad korsite vrlo skupe tehnologije koje će, kako kažu, biti primjenjivane često tek za nekoliko godina. Sad su kao ispred svih... iako sumnjam da su ispred Lucasa hehe...
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 01:28   #6
Quote:
Originally posted by AxMi-24
Morat ce jos bolje efekte smisliti. Ali uvijek ga moze izvuc prica
Misliš neka koju neće pokrast iz "GitS"-a
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 01:58   #7
Zaplet je vec poznat - ekipa s Neom ima 72 sata da spasi Zion od napada onih machine-insekata ili sto li su.

A ocekujem neke rasplete npr. vezano uz Trinity za koju sam citao da je zapravo agent i jos neke "spoilers" koje bolje da ne pominjem. Tko ce znat.

Ocekujem da to sve vidim - specijalni efekti i akcija o kojima sam citao bit ce nesto nevjerojatno i nikad vidjeno do sada. Neo i 100 Agent Smiths u borbi, pa Twins i njihove fore, 15 minuta potjere autima i motorima za koje oni sto su vidjeli kazu da je nesto najbolje ikad snimljeno, Monica Belucci naravno i Neo kao Supermen hocu reci Neovo letenje je takodje vrlo realisticno.

A prica ako bude imala upola "mesa" kao original bit ce dovoljno.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 10:09   #8
nakon što sam vidio zadnji trailer ja sam na rubu živaca od iščekivanja
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 11:36   #9
Zaniljivo je da se Keanu Reeves, kad je zbog financija cijeli projekat došao pod pitanje, odrekao već prije dogovorenog udjela u zaradi filma ( tzv. gross ). Čovjek se odrekao nekih 35-40 mil. $. - dosad najveći primjer velkodušnosti neke zvijezde u komercijalnom filmu.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 11:54   #10
A sada cu vam ja nesto reci . Slažem se sa vecinom vas.
Priča će biti do jaja,efekti nikad viđeni ( cool je kada agenti skaču po autima koji su u vožnji ) ,a čuo sam i da su se sama braća okusila u glumi.

Prvi nastavak sam pogledao bar 50 puta ,a koliko ću tek puta gledati 2 i 3 ??

Zamislite kolika će biti hrpa specialnih efekata,bullet-timea......
__________________
Until we meet again...
JIMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 17:41   #11
Znam samo da JEDVA čekam da dođe u naša kina.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 18:04   #12
22.5. matrix dolazi u naša kina !!!!

Tko će čekati do tada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Until we meet again...
JIMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 18:13   #13
Meni je prvi dio bio genijalan i sad ga znam svako toliko pogledat.
Očekujem da ce i 2 i 3 biti orglinalni u priči ali i u efektima koji su bili (ili bit ce kako vam drago) fenomenalni.
Moras biti jak Kreativac za ismislit takvo nesto a jos ako je dobro onda je garantirano da cesvi to kopirat.
Zato jedva cekam da vidim i nadam se da ce obojica biti super
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 18:44   #14
Quote:
Originally posted by Jango Fett
Efekti će biti zagarantirano nevjerojatni. U prvom dijelu su zbog slabih financija morali napraviti samo 4 bullet-timea, a sad ih imaju napretek, uz to što sad korsite vrlo skupe tehnologije koje će, kako kažu, biti primjenjivane često tek za nekoliko godina. Sad su kao ispred svih... iako sumnjam da su ispred Lucasa hehe...
Ja sam mislil da je bullet-time prilično jeftin: postaviš 50-ak foto aparata u krug i i blicneš(stručna terminologija danas curi iz mene) sa svima u razmaku od 0,5 sekundi i onda to spojiš u filmić na kompu.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 22:44   #15
Quote:
Originally posted by Nephrite
Ja sam mislil da je bullet-time prilično jeftin: postaviš 50-ak foto aparata u krug i i blicneš(stručna terminologija danas curi iz mene) sa svima u razmaku od 0,5 sekundi i onda to spojiš u filmić na kompu.

U vrijeme snimanja prvog Matrixa, bullet time je bio ekstremno skup, nađi neke neovisne informacije pa provjeri. Sad koriste još naprednije stvari, ali naravno da ne znam u čemu je tu kvaka...
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 23:22   #16
Quote:
Originally posted by Nephrite
Ja sam mislil da je bullet-time prilično jeftin: postaviš 50-ak foto aparata u krug i i blicneš(stručna terminologija danas curi iz mene) sa svima u razmaku od 0,5 sekundi i onda to spojiš u filmić na kompu.
Al' sad se to već kombinira sa blue screenom, digitalnim efektima.....
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 01:47   #17
*yawn*
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 10:02   #18
Vjerujem da priča neće izostati jer je film originalno zamišljen kao triologija. Neznam kako vama ali meni je kraj prvog uzdisao za nastavkom, iako tada nisam znala ta je to trio.
Galaxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 16:44   #19
Nakon 15 puta pogledanog trailera uhvatila me grozničava želja da 22.5. dođe što prije, nemrem dočekat
Matrix 2 i 3 će garant biti jednako dobri/bolji od prvog.
Uopće ne sumnjam u braću Wachowski

Editirala, jer koji mi je vrag pojeo pola slova? Svašta...
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 17:08   #20
Ja sam mislio da sam pukao.....a vidim ima vas.....

Prvi sam gledao ni neznam koliko puta, pogotovo određene scene......
Bit će dobri nastavci.....
I glumac čini svoje....K.R......
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.