Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2012., 20:28   #21
Meni ovo liči na priče djeteta koje je imalo prilično bujnu maštu
I na ništa više.
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:23   #22
Omiljena lovačka mi je ona kako je sredinom devedesetih Sevka nakon koncerta u Bestu imala redaljku sa zaštitarima pa su joj šili šupak. Svatko ima tetku/jetrvu/zaovu koja je baš tad radila.

Volim i onu o kineskom dućanu gdje kidnapiraju ljude i šišaju te kradu bubrege...

Ali ovo su više urbane legende...
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:26   #23
Hm, ali se u svim tim verzijama uvijek pojavljuje Best
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:27   #24
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
Hm, ali se u svim tim verzijama uvijek pojavljuje Best
Pa jer je uvijek iz prve ruke

A Best je sredinom devedesetih bilo jedno od tri mjesta u ZG za izaći i jedino gdje bi Sevka eventualno imala koncert. U Jabuci sigurno nije pjevala.
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:28   #25
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ovo mi baca na Đovanija... purgeri će znat...

iako je on ipak veteran
Jel to onaj iz Krivog Puta?
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:29   #26
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
Pa jer je uvijek iz prve ruke

A Best je sredinom devedesetih bilo jedno od tri mjesta u ZG za izaći i jedino gdje bi Sevka eventualno imala koncert. U Jabuci sigurno nije pjevala.
Da, fakat... Svejedno, mislim da bi trebalo otvoriti temu o toj urbanoj legendi, pa da vidimo koliko ima verzija
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:39   #27
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
Da, fakat... Svejedno, mislim da bi trebalo otvoriti temu o toj urbanoj legendi, pa da vidimo koliko ima verzija
Imaš temu o urbanim legendama na Muškom kutku, koliko se sjećam. I preko nekoliko verzija te urbane legende.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:56   #28
imala sam jednu curu kroz školovanje koja je pričala takve stvari. skužili smo je, ona je jednostavno promijenila krug ljudi i nastavila s istim.
ne sjećam se točno primjera, lupit ću napamet da joj se pokvario auto na autoputu a nije imala vozačku jer je imala 17, pa joj je stao bus pun torcidaša i svi ju joj pomagali promijeniti gumu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 22:07   #29
a imam jednu takvu, sreća rijetko je viđam....uvijek niže neke priče inspirirane filmovima, rekla bih...npr. kako je na aerodromu kasnila na svoj let, zvali je preko razglasa, a kad je napokon nakon milijun scena ušla u avion svi joj pljeskali...
da je inače ne znaš, možda bi joj i povjerovao, ali u nje je sve što priča na sličan fazon, kako se ona našla u centru pažnje i kako se sve vrti oko nje...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 22:13   #30
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
Omiljena lovačka mi je ona kako je sredinom devedesetih Sevka nakon koncerta u Bestu imala redaljku sa zaštitarima pa su joj šili šupak. Svatko ima tetku/jetrvu/zaovu koja je baš tad radila.
To nije bilo samo sredinom devedesetih, svakih par godina svi pojebu Severinu, šivaju joj rasparani šupak, i svačije tetke su medicinske sestre u sali te večeri.

Quote:
Volim i onu o kineskom dućanu gdje kidnapiraju ljude i šišaju te kradu bubrege...
U Trstu, Rijeci, Zagrebu i Londonu, koliko sam zasad čula.

Ali nije kineski nego šoping centar, i ne ljude nego djecu, i presvuku u robicu za dijete suprotnog spola. Uz brijanje glave, naravno.

Ali urbane legende, da.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 22:23   #31
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Imaš temu o urbanim legendama na Muškom kutku
Ima i na Trashu. Sjajno štivo.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:39   #32
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
U Trstu, Rijeci, Zagrebu i Londonu, koliko sam zasad čula.

Ali nije kineski nego šoping centar, i ne ljude nego djecu, i presvuku u robicu za dijete suprotnog spola. Uz brijanje glave, naravno.

Ali urbane legende, da.
Otmice male djece su out,krađa bubrega je in
Ta priča se nadogradila i sad su predmet sumnjivih nestanaka žene.
I u svakoj verziji je neku dečko/muž čekao ispred trgovine dok su nju pripremali na vađenje bubrega

Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:43   #33
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
I u svakoj verziji je neku dečko/muž čekao ispred trgovine dok su nju pripremali na vađenje bubrega

pa su je prvo ofarbali, jel?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:58   #34
Ovo za Severinu mi je super

Ja sam u srednjoj školi imala jednu koja je izmislila da boluje od neke opake bolešine, rak ili šta već... Ali ne samo to, prosto je neverovatno koliko je detaljno i uverljivo pričala o lekovima, terapijama, doktorima, toliko da niko uopšte ne bi posumnjao u sve to. A onda smo nakon nekih godinu dana saznali da ništa od toga nije istina.

Na faksu je posle bio neki lik koji je po svojim pričama pojebao pola Beograda, što žensko, što muško. Od random prolaznika na ulici do selebritija iz zemlje i regiona. A kraju je krenuo sa pričama da je bio sa glumcima iz Hollywooda.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 00:57   #35
Imala sam jednu (stariju) susjedu kod koje se ziher! sigurno! sto posto! desila ona famozna kad profesor na fakultetu kaže studentici koja je na ispit izišla u minici: "To se ne lufta, to se pere"...
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 02:03   #36
to sa severinon je istina. njena sestra mi je pričala. nije mogla doć u dugopolje na božić
Extra Joze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 03:46   #37
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ovaj tip ili je bolestan, ili je odličan trol.
Ili ona trola
__________________
NK ČELIK ZENICA!!!
Triler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 08:01   #38
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Dobro kaže Byron. Lovačka priča je recimo da nećeš ostati trudna ako se popišaš nakon sexa. Ili da neke žene imaju mjesečnicu do poroda i slično....ovo kaj tip priča su gluposti koje ni smiješne nisu, a kamoli da su lovačke priče.
Ovo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 09:16   #39
Meni je jedna od zgodnijih pričica ostala u sjećanju od curke iz srednje škole koja je inače bila sklona ničim izazvanom muljanju i izmišljanju situacija.
Uglavnom, odjednom je počela "r" izgovarat ko francuzi. Pitamo ju da koji joj je đavo, kak to priča? I curka veli kak je doživjela šok u snu jer je sanjala kak ju ganja neki manijak u pariškom metrou i kad se zbudila više nije znala reć "r".
I tak je hrrrkljala" po francuski nekih mjesec-dva, da bi ponovo ničim izazvana počela normalno govorit.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 09:19   #40
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
To nije bilo samo sredinom devedesetih, svakih par godina svi pojebu Severinu, šivaju joj rasparani šupak, i svačije tetke su medicinske sestre u sali te večeri.
I svako ima prijatelja/icu koji studira medicinu, a čijoj kolegici asistent/profesor uzimaju bris iz grla na vježbama, te se ispostavi da je ova noć prije gutala.
Kao što je svačija kolegica stažirala na ginekologiji kada je prim. dr. izvukao čep dezodoransa (Dove, najčešće) iz neke djevojke.

Kada se radi o lovačkim pričama/urbanim legendama, mislim da bi liječnici trebali imati zasebnu temu.



Inače, jednom nam je u društvo uplovio lik koji je pričao kako je na apsolventskoj ekskurziji u Amsterdamu odbio menage-a-trois sa dvije, pa gotovo VS anđelice, prelijepe, predobre, ono, kuiš, jer su baš tu noć morali da krenu za Bruxelles...
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.