Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 14:46   #1
Diplome iz Hrvatske priznate u drugim zemljama

Naslov teme sve govori, a mene zanima kako provjeriti koje diplome iz hrvatske vrijedi u drugim zeljama EU i/ili šire..
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:34   #2
Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Naslov teme sve govori, a mene zanima kako provjeriti koje diplome iz hrvatske vrijedi u drugim zeljama EU i/ili šire..
odličan topik, šteta što nema nikoga
Evo ja dajem doprinos temi iz prve ruke - diploma magistra građevine i magistra ekonomije iz Hrvatske u Kanadi ne vrijedi.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 19:14   #3
Šta onda?

Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
odličan topik, šteta što nema nikoga
Evo ja dajem doprinos temi iz prve ruke - diploma magistra građevine i magistra ekonomije iz Hrvatske u Kanadi ne vrijedi.
Šta se onda može napraviti po tom pitanju. Ja sam na zadnjoj godini građevine i razmišljam o preseljenju u Kanadu.
Može li se polagati neki stručni ispit, upisati neku razliku na njihovim fakultetima kako bi se priznalo išta?
MightyStick is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:09   #4
Quote:
MightyStick kaže: Pogledaj post
Šta se onda može napraviti po tom pitanju. Ja sam na zadnjoj godini građevine i razmišljam o preseljenju u Kanadu.
Može li se polagati neki stručni ispit, upisati neku razliku na njihovim fakultetima kako bi se priznalo išta?
Također sam na građi i ovo me baš štrecnulo, jer sva ta muka sa faksom i na kraju za šta, da iste te stvari polažem opet negdje drugdje?
Čula sam (doduše, za strojarstvo, ali onda je to isti slučaj) da se kod njih polažu ispiti, ali sada što i koliko ne znam... Ako netko ima više info, bila bi jako zahvalna.
Također ako znate kakva je situacija u drugim zemljama, svakako pišite, bilo bi super da ova tema malo živne!
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 00:36   #5
Quote:
MightyStick kaže: Pogledaj post
Šta se onda može napraviti po tom pitanju. Ja sam na zadnjoj godini građevine i razmišljam o preseljenju u Kanadu.
Može li se polagati neki stručni ispit, upisati neku razliku na njihovim fakultetima kako bi se priznalo išta?
napisat ću detaljnije čim mi se seka vrati..
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 23:29   #6
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
napisat ću detaljnije čim mi se seka vrati..
hvala.
MightyStick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.